Справа № 601/1396/21
Провадження № 2/601/530/2021
У Х В А Л А
27 вересня 2021 року Суддя Кременецькогорайонного судуТернопільської областіБілосевич Г.С.,розглянувши заявупредставника відповідача ОСОБА_1 адвокатаБатури ПавлаОлександровича пропроведення судовогозасідання врежимі відеоконференціїз використаннямсистеми відеоконференцзв`язку«EASYCON»по цивільнійсправі запозовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договорами позики,-
встановив:
В провадженні Кременецького районного суду Тернопільської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договорами позики.
13.09.2021 року до суду надійшла заява представника відповідача адвоката Батури П.О. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою сервісу «EASYCON».
Відповідно до частин 1- 4 статті 212 ЦПК України,учасники справимають правобрати участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.
Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню короновірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус » або Державною судовою адміністрацією України.
З огляду на викладене, суддя вважає можливим забезпечити участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції представника відповідача адвоката Батури П.О. з використанням власних технічних засобів.
Керуючись статтею 212 ЦПК України, суд, -
ухвалив:
Заяву представника відповідача адвоката Батури Павла Олександровича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції з використанням системи відеоконференцзв`язку «EASYCON», - задовольнити.
Судові засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за договорами позики,проводити врежимі відеоконференціїпоза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, на дати визначені судом в супровідних листах до даної ухвали.
Попередити представника відповідача адвоката Батуру Павла Олександровича, що відповідно до частини 5 статті 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо, несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Відеоконференція буде проведена за допомогою системи відеоконференцзв`язку «EASYCON».
Роз`яснити представнику відповідача ОСОБА_4 , що для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції, він зобов`язаний зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність, шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.
Копію ухвали суду направити представнику відповідача адвокату Батурі Павлу Олександровичу, для відома.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя: