УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
що підлягає оскарженню
у справі про неплатоспроможність
22.07.2020м. ДніпроСправа № 904/1454/20
За заявою ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) про визнання неплатоспроможним
Суддя Соловйова А.Є.
Без участі представників сторін
ВСТАНОВИВ:
13.03.2020 до Господарського суду Дніпропетровської області звернувся ОСОБА_1 (Заявник) із заявою, в якій просить прийняти її до розгляду та відкрити провадження у справі про його неплатоспроможність в порядку, передбаченому положеннями Кодексу України з процедур банкрутства.
Ухвалою суду від 01.06.2020 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ; адреса: АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ). Введено процедуру реструктуризації боргів фізичної особи ОСОБА_1 . Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на 120 днів, до 28.09.2020. Призначено керуючим реструктуризацією боргів фізичної особи ОСОБА_1 арбітражного керуючого Хандуріна Д.В. Заборонено фізичній особі ОСОБА_1 відчужувати майно. Зобов`язано контролюючий орган, визначений Податковим кодексом України, надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про доходи боржника та членів його сім`ї і про майно, задеклароване такими особами при перетині кордону. Зобов`язано орган державної прикордонної служби надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про перетинання боржником та членами його сім`ї державного кордону за останні три роки. Зобов`язано банківські установи, в яких відкрито рахунки боржника надати керуючому реструктуризацією та суду інформацію про залишок коштів на рахунках боржника. Оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 .
20.07.2020 від арбітражного керуючого Хандуріна Д. В. надійшло клопотання, в якому просить суд витребувати у АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, ЗО, код ЄДРПОУ: 14360570) наступну інформацію:
1) Інформацію про стан рахунків боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) відкритих в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (АТ КБ "ПРИВАТБАНК"):
- IB AN: НОМЕР_2 ;
- IBAN: НОМЕР_3.
2) Інформацію про залишок грошових коштів на рахунках боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) відкритих в відкритих в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (АТ КБ "ПРИВАТБАНК"):
- IBAN: НОМЕР_2;
- IBAN: НОМЕР_3.
3) Інформацію про наявність обтяжень (арештів та ін.) грошових коштів на рахунках боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) відкритих в відкритих в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (АТ КБ "ПРИВАТБАНК"):
- IBAN: НОМЕР_2 ;
- IBAN: НОМЕР_3.
4) Інформацію про наявність інших рахунків та стан рахунків боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ), залишок коштів на рахунках боржника, а також інформацію про договори боржника про зберігання цінностей або надання боржнику в майновий найм (оренду) індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком.
5) Інформацію у вигляді банківської виписки по всім наявним рахункам боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) періодом з 01.06.2017 року (період за 3 роки до відкриття провадження у справі про неплатоспроможність).
В обґрунтування свого клопотання керуючий реструктуризацією посилається на те, що ним на електронну адресу (e-mail: likvidator@privatbank.ua) АТ КБ «ПРИВАТБАНК» направлено запит від 14.06.2020 року № 02-01/122 з проханням надати інформацію про стан рахунків боржника ОСОБА_1 , відкритих в АТ "КБ "ПРИВАТБАНК, надати інформацію про залишок грошових коштів на рахунках боржника ОСОБА_1 , відкритих в АТ "КБ "ПРИВАТБАНК, надати інформацію про наявність обтяжень (арештів та ін.) грошових коштів на рахунках боржника ОСОБА_1 , відкритих в АТ "КБ "ПРИВАТБАНК, надати інформацію про наявність інших рахунків та стан рахунків боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ), залишок коштів на рахунках боржника, а також інформацію про договори боржника про зберігання цінностей або надання боржнику в майновий найм (оренду) індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком, надати інформацію у вигляді банківської виписки по всім наявним рахункам боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) періодом з 01.06.2017 року (період за 3 роки до відкриття провадження у справі про неплатоспроможність).
07.07.2020 року керуючим реструктуризацією на електронну адресу (e-mail: likvidator@privatbank.ua) АТ КБ «ПРИВАТБАНК» направлено запит повторно.
Відповіді на запит керуючого реструктуризацією від АТ КБ «ПРИВАТБАНК» до сьогоднішнього дня не надходило.
Згідно ч. 8 ст. 12 Кодексу, під час виконання повноважень арбітражний керуючий має право на безпосередній доступ до інформації про боржників, їхнє майно, доходи та кошти, у тому числі конфіденційної, що міститься в державних базах даних і реєстрах, у тому числі електронних.
Відповідно до ч. 1 ст. 114 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий у справі про неплатоспроможність фізичної особи користується всіма правами арбітражного керуючого відповідно до законодавства, у тому числі має право: запитувати та отримувати документи або їх копії від юридичних осіб, органів державної влади, органів місцевого самоврядування та від фізичних осіб за їхньою згодою щодо майна боржника - фізичної особи, у тому числі які містять конфіденційну інформацію та/або банківську таємницю; отримувати інформацію з державних реєстрів, у тому числі з бюро кредитних історій, у порядку, передбаченому законодавством; здійснювати огляд майна боржника; отримувати інформацію про рух коштів на рахунках боржника відповідно до Закону України "Про банки і банківську діяльність".
Відповідно до ст. 55 Конституції України, кожному надано право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права та свободи від порушень та протиправних посягань.
За приписами частин 1, 3 статті 13 Господарського процесуального кодексу України судочинство у господарських судах здійснюється на засадах змагальності сторін. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених законом.
Доказами, за визначенням частини 1 статті 73 Господарського процесуального кодексу України, є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Відповідно до ч. 1 ст. 81 ГПК України, учасник справи у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази (ч. З ст. 81 ГПК України).
Будь-яка особа, в якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду (ч. 6 ст. 81 ГПК України).
Керуючись ст.ст.73, 81, 183, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання арбітражного керуючого Хандуріна Д.В вих.№ 02-1/138 від 15.07.2020 про витребування доказів задовольнити.
Витребувати від АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30, код ЄДРПОУ: 14360570) наступну інформацію:
1) Інформацію про стан рахунків боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) відкритих в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (АТ КБ "ПРИВАТБАНК"):
- IB AN: НОМЕР_2 ;
- IBAN: НОМЕР_3.
2) Інформацію про залишок грошових коштів на рахунках боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) відкритих в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (АТ КБ "ПРИВАТБАНК"):
- IBAN: НОМЕР_2;
- IBAN: НОМЕР_3.
3) Інформацію про наявність обтяжень (арештів та ін.) грошових коштів на рахунках боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) відкритих в АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВІ КОМЕРЦІЙНОМУ БАНКУ "ПРИВАТБАНК" (АТ КБ "ПРИВАТБАНК"):
- IBAN: НОМЕР_2 ;
- IBAN: НОМЕР_3.
4) Інформацію про наявність інших рахунків та стан рахунків боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ), залишок коштів на рахунках боржника, а також інформацію про договори боржника про зберігання цінностей або надання боржнику в майновий найм (оренду) індивідуального банківського сейфа, що охороняється банком.
5) Інформацію у вигляді банківської виписки по всім наявним рахункам боржника ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер НОМЕР_1 ) періодом з 01.06.2017 року (період за 3 роки до відкриття провадження у справі про неплатоспроможність).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання - 22.07.2020 та може бути оскаржена в апеляційному порядку до Центрального апеляційного господарського суду через Господарський суд Дніпропетровської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом 10 днів згідно статті 256 ГПК України.
Суддя А.Є. Соловйова