Справа № 199/3284/19
(2/199/208/20)
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.04.2020 року Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська у складі: головуючого судді Руденко В.В., при секретарі Куземі О.Г., за участі представника позивача ОСОБА_1 , розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання батьківства та стягнення аліментів, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулась до суду з позовною заявою до відповідача про визнання батьківства та стягнення аліментів.
У судовому засіданні представником позивача було подане клопотання про призначення по справі судової молекулярно-генетичної експертизи на предмет визначення батьківства відповідача щодо ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відповідач в судове засідання не з`явився, повідомлений належним чином про час слухання справи, будь-яких заяв чи клопотань до суду не подавав.
Суд, вислухавши думку представника позивача, вважає, що з огляду на предмет доказування наявність кровного споріднення між батьком та дитиною, необхідно задовольнити клопотання та призначити по справі судову молекулярно-генетичну експертизу, оплату вартостіякої покласти на позивача по справі.
Керуючись ст.ст.103, 104 ЦПК України, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Призначити по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про визнання батьківства та стягнення аліментів, судову молекулярно-генетичну експертизу шляхом аналізу ДНК, проведення якої доручити експертам Комунального закладу «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи» Дніпропетровської обласної ради, попередивши експертів про кримінальну відповідальність за ст.ст. 384-385 КК України.
На вирішення експертів поставити наступне питання:
Яка вірогідність батьківства ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , відносно малолітньої дитини ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ?
Зобов`язати ОСОБА_2 провести оплату експертизи.
Попередити сторони про наслідки ухилення від участі в експертизі, передбачені ст. 109 ЦПК України, а саме: у разі ухилення учасника справи від подання експертам необхідних матеріалів, документів або від іншої участі в експертизі, якщо без цього провести експертизу неможливо, суд залежно від того, хто із цих осіб ухиляється, а також яке для них ця експертиза має значення, може визнати факт, для з`ясування якого експертиза була призначена, або відмовити у його визнанні.
Провадження по справі зупинити на час проведення експертизи.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подано до Дніпровського апеляційного суду через Амур-Нижньодніпровський районний суд м. Дніпропетровська протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали.
Суддя