ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
16 грудня 2019 року № 640/6181/19
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Патратій О.В., розглянувши в спрощеному позовному провадженні без повідомлення учасників справи адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1
до 1. Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних особі на
ліквідацію АТ "ВТБ Банк"
2. Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
про визнання протиправними дій, зобов`язати вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
Позивач - ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Уповноваженої особи Фонду Гарантування вкладів фізичних осіб на здійснення ліквідації АТ "ВТБ Банк" (далі - Відповідач-1), Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Відповідач-2) в якому просила суд:
- визнати протиправною бездіяльність Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» Шевченка Олександра Володимировича щодо не включення ОСОБА_2 до списку (переліку) вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
- зобов`язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» Шевченка Олександра Володимировича включити ОСОБА_2 до списку (переліку) вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;
- зобов`язати Фонд гарантування вкладів фізичних осіб та Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» Шевченка Олександра Володимировича включити ОСОБА_2 до списку (переліку) вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, стосовно гарантованої суми у розмірі 110 388 (сто десять тисяч триста вісімдесят вісім) грн. 73 коп.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16.04.2019р. відкрито провадження у даній справі та вирішено її розглядати за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на те, що має банківські рахунки у AT «ВТБ БАНК» із вкладом, проте після прийняття рішення про ліквідацію Банку почались виплати гарантованої суми вкладникам, але позивача не було включено до списків вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у зв`язку з тим, що позивач нібито була пов`язаною з Банком особою протягом року до дня прийняття Національних банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних.
Як зазначає позивач, його дочка - ОСОБА_3 дійсно з 20.07.2016 року по 12.03.2018 року займала посаду директора відділення «Берестейське» ПАТ «ВТБ Банк», а з 14.05.2018 р по 14.02.2019р. була директором відділення «Політехнічне» AT «ВТБ БАНК». Проте, на думку позивача, вказані посади його дочки не підпадають під визначення пов`язаних з банком осіб наведених у п. 1-6 ст. 52 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (далі також - Закон № 4452-VI).
Відповідач-1 надіслав до суду відзив на позов, в якому проти задоволення позовних вимог заперечує у повному обсязі та зазначає, що Уповноваженою особою Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» не включено позивача до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами AT «ВТБ БАНК» за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з тих підстав, що Правлінням АТ «ВТБ Банк» (витяг з протоколу № 122 від 07.12.2017р.) затверджено Перелік пов`язаних осіб із ПАТ «ВТБ Банк», до якого включено і позивача. Донька позивача - ОСОБА_3 з 20.07.2016р. по 12.03.2018р. працювала на посаді директора відділення «Берестейське» ПАТ «ВТБ Банк», а з 14.05.2018 року по 14.02.2019 року на посаді директора відділення «Політехнічне» AT «ВТБ БАНК». Отже За змістом пункту 4 частини четвертої статті 26 Закону № 4452-VI Фонд не відшкодовує кошти розміщені на вклад у банку особою, яка є пов`язаною з банком особою або була також особою протягом року до дня прийняття Національним банком України рішення пре віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних (у разі прийняття Національний банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України «Про банки і банківську діяльність», - протягом року до дня прийняття такого рішення).
Відповідач-2 відзиву на позовну заяву не надав.
Дослідивши обставини справи та оцінивши докази, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд зазначає наступне.
Відповідно до банківської виписки AT «ВТБ БАНК» № 504626-2019/0328, сформованої станом на 28.03.2019р., на рахунку ОСОБА_1 № НОМЕР_1 знаходиться 68 729,72 грн. Відповідно до опису операцій вказані кошти складають виплату відсотків та дострокове повернення депозиту (угода № R4118/11499D/KI10 від 10.09.2018р.).
Також відповідно до банківської виписки AT «ВТБ БАНК» № 885913-2019/0328, сформованої станом на 28.03.2019р., на рахунку ОСОБА_1 № НОМЕР_2 знаходиться 1 493,69 дол.США. Відповідно до опису операцій вказані кошти складають виплату відсотків по депозиту.
На підставі рішення Правління Національного банку України 27 листопада 2018 року №796-рш/БТ «Про віднесення Акціонерного товариства «ВТБ БАНК» до категорії неплатоспроможних» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб прийнято рішення від 27 листопада 2018 року № 3180 «Про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «ВТБ БАНК» та делегування повноважень тимчасового адміністратора банку».
Згідно з даним рішенням розпочато процедуру виведення АТ «ВТБ БАНК» з ринку шляхом запровадженням в ньому тимчасової адміністрації строком на один місяць з 28 листопада 2018 року до 27 грудня 2018 рою включно, призначено уповноважену особу Фонду та делеговано всі повноваження тимчасового адміністратора AT «ВТБ БАНК», визначені статтями 37-39 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» начальнику відділу аналізу фінансового стану банків департаменту дистанційного та інспекційного моніторингу діяльності банків Фонду Заболотній Юлії Юріївні строком до 27 грудня 2018 року включно.
В подальшому, на підставі рішення Правління Національного банку України від 18.12.2018р. № 849-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію АТ «ВТБ БАНК» виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб 18.12.2018р. прийнято рішення №3392 «Про початок процедури ліквідації AT «ВТБ БАНК» та делегування повноважень ліквідатора банку».
Згідно з зазначеним рішенням розпочато процедуру ліквідації АТ «ВТБ БАНК» з 19.12.2018р. по 18.12.2020р. та призначено уповноважену особу Фонду Шевченка Олександра Володимировича.
Зазначена інформація також міститься на офіційному сайті Фонду гарантування вкладів фізичних осіб у мережі Інтернет (http://www.fg.gov.ua), та є загальновідомою та не потребує доказування.
Як зазначає позивач, після прийняття рішення про ліквідацію АТ «ВТБ БАНК» почались виплати гарантованої суми вкладникам, але позивача не було включено до списків вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
18.01.2019 року позивачем направлені скарги до уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» Шевченка Олександра Володимировича та директору-розпоряднику Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо не включення до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами AT «ВТБ БАНК» та запропоновано включити її до вищенаведеного переліку.
У листах-відповідях № 34-036-3183/19 від 18.02.2019р. та № 1848/1-2 від 01.04.2019р. Відповідачі зазначили про відсутність правових підстав для включення ОСОБА_1 до переліку вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладам AT «ВТБ БАНК» згідно пункту 4 статті 4 статті 26 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» та відповідно виплати грошових коштів за вкладами у зв`язку з тим, що позивач ( ОСОБА_1 ) була пов`язаною з Банком особою протягом року до дня прийняття Національних банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, суд виходить з того, що правові, фінансові та організаційні засади функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб, повноваження Фонду, порядок виплати Фондом відшкодування за вкладами, відносини між Фондом, банками, Національним банком України, повноваження та функції Фонду щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку і ліквідації банків встановлюються Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» від 23 лютого 2012 року №4452 (далі - Закон №4452).
Відповідно до пункту 3 частини першої статті 2 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (далі також - Закон № 4452-VI) вклад - кошти в готівковій або безготівковій формі у валюті України або в іноземній валюті, які залучені банком від вкладника (або які надійшли для вкладника) на умовах договору банківського вкладу (депозиту), банківського рахунку або шляхом видачі іменного депозитного сертифіката, включаючи нараховані відсотки на такі кошти.
Відповідно до частини першої статті 36 Закону № 4452-VI з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку призупиняються всі повноваження органів управління банку (загальних зборів, спостережної ради і правління (ради директорів) та органів контролю (ревізійної комісії та внутрішнього аудиту). Фонд набуває всі повноваження органів управління банку та органів контролю з дня початку тимчасової адміністрації і до її припинення.
За частиною першою статті 26 Закону № 4452-VI Фонд гарантує кожному вкладнику банку відшкодування коштів за його вкладом. Фонд відшкодовує кошти в розмірі вкладу, включаючи відсотки, станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше суми граничного розміру відшкодування коштів за вкладами, встановленого на цей день, незалежно від кількості вкладів в одному банку. Сума граничного розміру відшкодування коштів за вкладами не може бути меншою 200000 гривень. Адміністративна рада Фонду не має права приймати рішення про зменшення граничної суми відшкодування коштів за вкладами. Виконання зобов`язань Фонду перед вкладниками здійснюється Фондом з дотриманням вимог щодо найменших витрат Фонду та збитків для вкладників у спосіб, визначений цим Законом, у тому числі шляхом передачі активів і зобов`язань банку приймаючому банку, продажу банку, створення перехідного банку протягом дії тимчасової адміністрації або виплати відшкодування вкладникам у строк, встановлений цим Законом. Гарантії Фонду не поширюються на відшкодування коштів за вкладами у випадках, передбачених цим Законом.
За частиною другою статті 26 Закону № 4452-VI вкладник має право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами.
Під час тимчасової адміністрації вкладник набуває право на одержання гарантованої суми відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду в межах граничного розміру відшкодування коштів за вкладами за договорами, строк дії яких закінчився станом на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, та за договорами банківського рахунку з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою цієї статті.
Фонд має право не включати до розрахунку гарантованої суми відшкодування коштів за договорами банківського рахунка до отримання в повному обсязі інформації про операції, здійснені платіжною системою (внутрішньодержавною та міжнародною).
Виплата гарантованої суми відшкодування за договорами банківського рахунка здійснюється тільки після отримання Фондом у повному обсязі інформації про операції, здійснені платіжною системою (внутрішньодержавною та міжнародною).
Перелік підстав, за наявності яких Фонд не відшкодовує коштів за вкладами зазначено у частині четвертій статті 26 Закону № 4452-VI.
Зокрема, статті 4 статті 26 Закону № 4452-VI визначає, що Фонд не відшкодовує кошти:
1) передані банку в довірче управління;
2) за вкладом у розмірі менше 10 гривень;
3) за вкладом, підтвердженим ощадним (депозитним) сертифікатом на пред`явника;
4) розміщені на вклад у банку особою, яка є пов`язаною з банком особою або була такою особою протягом року до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - протягом року до дня прийняття такого рішення);
5) розміщені на вклад у банку особою, яка надавала банку професійні послуги як аудитор, оцінювач, у разі якщо з дня припинення надання послуг до дня прийняття Національним банком України рішення про віднесення такого банку до категорії неплатоспроможних не минув один рік (у разі прийняття Національним банком України рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію банку з підстав, визначених частиною другою статті 77 Закону України "Про банки і банківську діяльність", - один рік до дня прийняття такого рішення);
6) розміщені на вклад власником істотної участі банку;
7) за вкладами у банку, за якими вкладники на індивідуальній основі отримують від банку проценти за договорами, укладеними на умовах, що не є поточними ринковими умовами відповідно до статті 52 Закону України "Про банки і банківську діяльність", або мають інші фінансові привілеї від банку;
8) за вкладом у банку, якщо такий вклад використовується вкладником як засіб забезпечення виконання іншого зобов`язання перед цим банком, у повному обсязі вкладу до дня виконання зобов`язань;
9) за вкладами у філіях іноземних банків;
10) за вкладами у банківських металах;
11) розміщені на рахунках, що перебувають під арештом за рішенням суду.
Відповідно до наявної в матеріалах справи копії трудової книжки ОСОБА_3 серія НОМЕР_3 , остання з 20.07.2016р. по 12.03.2018р. працювала на посаді директора відділення «Берестейське ПАТ «ВТБ Банк». З 14.05.2018р. по 14.02.2019р. працювала на посаді директора відділення ПАТ «ВТБ Банк».
Згідно із частиною першою статті 52 Закону України «Про банки і банківську діяльність» (далі - Закон № 2121-ІІІ) для цілей цього Закону пов`язаними з банком особами є:
1) контролери банку;
2) особи, які мають істотну участь у банку, та особи, через яких ці особи здійснюють опосередковане володіння істотною участю у банку;
3) керівники банку, керівник служби внутрішнього аудиту, керівники та члени комітетів банку;
4) споріднені та афілійовані особи банку, у тому числі учасники банківської групи;
5) особи, які мають істотну участь у споріднених та афілійованих особах банку;
6) керівники юридичних осіб та керівники банків, які є спорідненими та афілійованими особами банку, керівник служби внутрішнього аудиту, керівники та члени комітетів цих осіб;
7) асоційовані особи фізичних осіб, зазначених у пунктах 1 - 6 цієї частини;
8) юридичні особи, в яких фізичні особи, зазначені в цій частині, є керівниками або власниками істотної участі;
9) будь-яка особа, через яку проводиться операція в інтересах осіб, зазначених у цій частині, та на яку здійснюють вплив під час проведення такої операції особи, зазначені в цій частині, через трудові, цивільні та інші відносини.
Відповідно до частини першої статті 42 Закону № 2121-III (у редакції Закону України від 16.11.2017р. N 2210-VIII, чинного на даний час та на час та на час прийняття рішення про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «ВТБ БАНК») керівниками банку є голова, його заступники та члени ради банку, голова, його заступники та члени правління банку, головний бухгалтер банку та його заступники.
Отже посада керівника відокремлених підрозділів банку з 01.01.2018р. не відноситься до посад пов`язаних з банком особами.
Посилання відповідача на ч.1 ст. 42 Закону № 2121-III у редакції Закону України від 04.07.2014 р. N 1587-VII, яка передбачала, що керівниками банку є голова, його заступники та члени ради банку, голова, його заступники та члени правління банку, головний бухгалтер, його заступники, керівники відокремлених підрозділів банку, суд вважає необгрунтованим, оскільки у даному випадку слід застосовувати редакцію вказаного Закону № 2121-III чинної на час прийняття рішення про запровадження тимчасової адміністрації в АТ «ВТБ БАНК» та чинної на даний час.
Отже рішення Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» щодо не включення ОСОБА_2 до списку (переліку) вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є неправомірними.
Як вже було зазначено вище, відповідно до банківської виписки AT «ВТБ БАНК» № 504626-2019/0328, сформованої станом на 28.03.2019р., на рахунку ОСОБА_1 № НОМЕР_1 знаходиться 68 729,72 грн. Відповідно до опису операцій вказані кошти складають виплату відсотків та дострокове повернення депозиту (угода № R4118/11499D/KI10 від 10.09.2018р.). Також відповідно до банківської виписки AT «ВТБ БАНК» № 885913-2019/0328, сформованої станом на 28.03.2019р., на рахунку ОСОБА_1 № НОМЕР_2 знаходиться 1 493,69 дол.США. Відповідно до опису операцій вказані кошти складають виплату відсотків по депозиту.
Згідно з ч.5. ст. 26 Закону№ 4452-VI відшкодування коштів за вкладом в іноземній валюті відбувається в національній валюті України після перерахування суми вкладу за офіційним курсом гривні до іноземних валют, встановленим Національним банком України на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку та здійснення тимчасової адміністрації відповідно до статті 36 цього Закону.
Отже, станом на дату прийняття Правлінням НБУ рішення від 27 листопада 2018 року №796- рш/БТ «Про віднесення AT «ВТБ БАНК» до категорії неплатоспроможних» та рішення від 18 грудня 2018 року №849-рш «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію AT «ВТБ БАНК» на депозитних рахунках Позивача знаходилась:
НОМЕР_1 у валюті UAH - 68 729,72 грн.;
№ НОМЕР_2 у валюті USD, - 1493,69 USD, що складає (27.89*1493,69) 41659 грн. 01 коп. за офіційним курсом Національного банку України на день прийняття рішення про віднесення AT «ВТБ Банк» до категорії неплатоспроможних.
Відтак, загальна сума, яка підлягає виплаті на користь Позивача 110 388,73 грн. (68 729,72 грн. + 41 659,01 грн.).
Таким чином, суд дійшов висновку, що Уповноваженою особою Фонду не доведено наявність правових підстав для невключення позивача до переліку вкладників AT «ВТБ БАНК», які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду.
Отже позовні вимоги в частині вимог до Уповноваженої особи Фонду є обгрунтованими та підлягають задоволенню.
Водночас, суд вважає передчасними вимоги позивача до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо включення ОСОБА_2 до списку (переліку) вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами, враховуючи наступне.
Згідно пункту 5 розділу ІІ Положення про порядок відшкодування Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів за вкладами, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 09 серпня 2012 року № 14, станом на момент виникнення правових відносин між сторонами, уповноважена особа Фонду протягом 15 робочих днів з дня початку процедури виведення Фондом банку з ринку формує та надає до Фонду станом на день початку процедури виведення Фондом банку, зокрема, такі переліки: 1) перелік рахунків, за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду, із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню, згідно з додатком 2 до цього Положення; 2) перелік рахунків вкладників, кошти яких не підлягають відшкодуванню Фондом відповідно до пунктів 4-6 частини четвертої статті 26 Закону, згідно з додатком 3 до цього Положення.
Таким чином, оскільки Уповноваженою особою Фонду не надала до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб інформацію щодо включення ОСОБА_2 до списку (переліку) вкладників, які мають право на відшкодування коштів за вкладами, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб не було порушено будь-яких прав позивача.
Отже позовні вимоги ОСОБА_2 до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є передчасними та не підлягають задоволенню.
З огляду викладене обставини, суд вважає за необхідне позовні вимоги задовольнити частково.
На час вирішення даної справи положення п. 1 ч. 2 ст. 27 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» передбачають складення переліку рахунків, за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду, із визначенням сум, що підлягають відшкодуванню.
Згідно з частиною третьою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог. При цьому суд не включає до складу судових витрат, які підлягають розподілу між сторонами, витрати суб`єкта владних повноважень на правничу допомогу адвоката та сплату судового збору.
Однак, згідно з п. 17 ст. 2 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" уповноважена особа Фонду - працівник Фонду, який від імені Фонду та в межах повноважень, передбачених цим Законом та/або делегованих Фондом, виконує дії із забезпечення виведення банку з ринку під час здійснення тимчасової адміністрації неплатоспроможного банку та/або ліквідації банку.
Відповідно до п. 1 ч. 3 ст. 16 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" позови, подані проти працівників Фонду, вважаються позовами, поданими проти Фонду.
З огляду на вищевикладене, суд приходить до висновку про те, що вірним суб`єктом за рахунок якого підлягає присудження судових витрат на користь позивача є Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Таким чином, судові витрати підлягають стягненню не з уповноваженої особи, а з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб пропроційно до розміру задоволених позовних вимог (33 % від сплаченого судового збору, що становить 256,13 грн.).
Згідно з частиною третьою статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених вимог.
Таким чином, позивачу відшкодовуються судові витрати за сплату судового збору в загальному розмірі 256,13 грн.
Крім того, в позовній заяві позивач просить суд відшкодувати йому витрати на правову допомогу в розмірі 22 500,00 грн. До позовної заяви позивачем було додано лише ксерокопію ордеру КС № 531362, Договір про надання правової допомоги № 01/04/2019/1 від 01.04.2019р. та ксерокопію дубліката свідоцтва КС № 5463/10 від 30.08.2017р.
Проте суд зазначає, що витрати позивача, пов`язані з правничою допомогою адвоката, не підлягають задоволенню, оскільки позивачем, на порушення вимог статті 134 Кодексу адміністративного судочинства України, не подано суду доказів щодо обсягу наданих послуг і виконаних робіт та їх вартості, що сплачена або підлягає сплаті відповідною стороною або третьою особою.
Керуючись статтями 77, 139, 241-246, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
1. Позов задовольнити частково.
2. Визнати протиправною бездіяльність Уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» щодо не включення інформації про ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_4 ) до переліку рахунків за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
3. Зобов`язати Уповноважену особу Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на ліквідацію AT «ВТБ БАНК» (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17; код ЄДРПОУ 21708016) включити інформацію про ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_4 ) до переліку рахунків, за якими вкладники мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок коштів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, у розмірі 110 388,73 гривень, що підлягають відшкодуванню, згідно рахунків № НОМЕР_1 (у валюті UAH), № НОМЕР_2 (у валюті USD).
4. У задоволенні решти позовних вимог - відмовити.
5. Стягнути на користь ОСОБА_2 ( АДРЕСА_1 ; РНОКПП НОМЕР_4 ) судові витрати за сплату судового збору в загальному розмірі 256,13 грн. (двісті п`ятдесят шість) гривень 13 коп. з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (04053, м. Київ, вул. Січових Стрільців, 17, код ЄДРПОУ 21708016).
Рішення суду набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 255 Кодексу адміністративного судочинства України.
Рішення суду може бути оскаржено за правилами, встановленими ст. ст. 293, 295 - 297 КАС України.
Суддя О.В. Патратій