83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
12.01.10 р. Справа № 11/358
за позовом: Комунального комерційного підприємства „Маріупольтепломережа” м.Маріуполь Донецької області
до відповідача: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 м.Маріуполь Донецької області
про стягнення 1 287,12грн.
Суддя Л.Ф.Чернота
при секретарі судового засідання Руденко Ю.В.
Представники :
Від позивача: Тимофєєва А.О. – за довіреністю
Від відповідача: не з’явився
Позивач, Комунальне комерційне підприємство „Маріупольтепломережа” м.Маріуполь Донецької області, звернувся до господарського суду з позовом до відповідача, Приватного підприємства „Городок” м.Маріуполь Донецької області, про стягнення 6 435,86грн.
Позивач наполягає на задоволенні позовних вимог, надав заяву про продовження строку розгляду справи для надання доказів в обгрунтування позову.
Відповідач у судове засідання не з’явився, причину неявки не пояснив, вимоги ухвали суду не виконав, тому суд задовольнив заяву
Слухання справи відкладається у зв’язку із неявкою відповідача.
Керуючись ст.ст. 38, 77 Господарського процесуального кодексу України, суд –
У Х В А Л И В:
Відкласти розгляд справи на 14:40 год. 26.01.10 року.
Зобов’язати позивача надати обгрунтований розрухунок позовних вимог щодо визначення тарифів.
Зобов’язати відповідача надати письмовий відзив на позовні вимоги до матеріалів справи; посвідчення на представника; свідоцтво про державну реєстрацію.
Суд попереджує сторін, що за невиконання вимог суду вони можуть бути оштрафовані на суму до 1700 грн.(п.5 ст.83 ГПК України).
Явка представників сторін у засідання суду обов’язкова.
Суддя
Надруковано 3 примірника
Позивачу 1
Відповідачу 1
У справу № 11/358
381-91-20