ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
У Х В А Л А
23 березня 2017 року м. Київ № 826/11367/16
Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Огурцов О.П., у справі
за позовом
ОСОБА_1
до
Іміджево - видавничого центру Національної гвардії України, Головного управління Національної гвардії України
про
визнання протиправними та скасування наказу відповідача-1 від 18.04.2016 № 50 та наказу відповідача-2 від 07.04.2016 № 52, поновлення на посаді, зобов'язання вчинити дії, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу,
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА _1 звернулася до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Іміджево - видавничого центру Національної гвардії України, Головного управління Національної гвардії України про визнання протиправними та скасування наказу відповідача-1 від 18.04.2016 № 50 та наказу відповідача-2 від 07.04.2016 № 52, поновлення на посаді, зобов'язання вчинити дії, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу.
Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.02.2017 у задоволенні позовних вимог було відмовлено.
В зазначеній постанові було допущено технічну описку, при зазначені строку і порядку її оскарження
Відповідно до частин першої та другої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні. Питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Керуючись положеннями статей 158-160, 165, 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
У Х В А Л И В:
1. Виправити описку, допущену в постанові Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.02.2017 та викласти її в частині зазначення строку і порядку набрання постановою законної сили та її оскарження в наступній редакції:
"Відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України постанова набирає законної сили після закінчення строку для її апеляційного оскарження. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. "
2. Копію ухвали надіслати сторонам.
Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали або з дня її отримання особою, яка оскаржує ухвалу, за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції Апеляційної скарги. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.
Ухвала відповідно до частини першої статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано .
Суддя О.П. Огурцов