ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
19 жовтня 2016 року м. Київ К/800/16697/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Цвіркун Ю. І., розглянувши
касаційну скаргу Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Дніпропетровську Міжрегіонального Головного управління Міндоходів
на постанову Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08.05.2012 року
та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 06.03.2014 року
у справі № 2а/0470/16682/11
за позовом Публічного акціонерного товариства «Дніпроважмаш»
до Спеціалізованої державної податкової інспекції по роботі з великими платниками податків у м. Дніпропетровську ДПС
про скасування податкового повідомлення-рішення, -
встановив:
Спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників податків у м. Дніпропетровську Міжрегіонального Головного управління Міндоходів подано до Вищого адміністративного суду України касаційну скаргу.
27.03.2014 року ухвалою судді Вищого адміністративного суду України Ланченко Л.В. відкрито касаційне провадження за цією касаційною скаргою.
18.10.2016 року автоматизованою системою документообігу суду дану справу повторно розподілено для розгляду та визначено суддею-доповідачем Цвіркуна Ю.І., що є підставою для прийняття справи суддею до провадження.
Частиною другою статті 158 Кодексу адміністративного судочинства України, зокрема, передбачено, що рішення щодо процесуальних дій, викладається у формі ухвали.
Керуючись статтею 158, 210-215 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Прийняти справу до провадження
Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту постановлення.
Суддя Ю.І. Цвіркун