Справа № 686/20189/16-а
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
13 жовтня 2016 року м. Хмельницький
Суддя Хмельницького міськрайонного суду Демінська А.А., розглянувши матеріали за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог н предмет спору, – Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області) про призначення пенсії, визнання дій неправомірними та зобов’язання до вчинення дій, -
ВСТАНОВИЛА:
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст. 105, 106 КАС України, а справа може бути призначена до судового розгляду, тому, керуючись ст. 107 КАС України, -
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області (третя особа на стороні позивача, яка не заявляє самостійних вимог н предмет спору, – Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області) про призначення пенсії, визнання дій неправомірними та зобов’язання до вчинення дій, призначити її до судового розгляду в приміщенні Хмельницького міськрайонного суду (каб. 7, 2-ий пов., вул. Кам’янецька, 117) на 01.11.2016 року о 15.30 годині.
Позивачу пропонується в зазначений строк подати оригінали письмових доказів, копії котрих приєднані до позовної заяви.
Відповідачу пропонується в зазначений строк подати письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Суддя:
Стаття 49 Кодексу адміністративного судочинства України. Права та обов’язки осіб, які беруть участь у справі
Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов’язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов’язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов’язки.
Особи, які беруть участь у справі, мають право: знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;знайомитися з матеріалами справи;заявляти клопотання і відводи; давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.
Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Стаття 51 Кодексу адміністративного судочинства України. Права та обов’язки сторін
Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Крім прав та обов’язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Відповідач як суб’єкт владних повноважень зобов’язаний надати до дати та часу або під час проведення судового засідання у разі заперечення проти позову всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.