Справа № 504/3962/14-ц
2/504/2569/14
У х в а л а
"24" листопада 2014 р. смт. Комінтернівське
Суддя Комінтернівського районного суду Одеської області Барвенко В.К., розглянувши позовну заяву Квартирно- експлуатаційного відділу м. Одеси до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків, що заподіяні державі,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із вказаним позовом до відповідача.
В силу положення ч.5 ст.119 ЦПК України до позовної заяви додається документ, що підтверджує сплату судового збору.
Ціна позову визначена в сумі 87 236,50 грн.
Позивач судовий збір не сплатив.
В силу ст.4 Закону України «Про судовий збір» позовна заява що містить вимоги майнового характеру підлягає оплаті судовим збором у розмірі 1 відсотка ціни позову, але не менше 0,2 розміри мінімальної заробітної плати та не більше 3 розмірів мінімальної заробітної плати.
Таким чином, розмір судового збору за позовні вимоги майнового характеру в даному випадку становить 872,36 грн.
Судовий збір має бути сплачений на наступні реквізити: р/р 31214206700270, Банку ГУДКСУ в Одеській області, код Банку 828011; отримувач УДКСУ у Комінтернівському районі Одеської області, код отримувача 37984056, код платежу 22030001.
Одночасно з поданням позову позивач просить суд відстрочити сплату судового збору, оскільки держказначейство своєчасно не перерахувало кошти.
Дана обставина не передбачена ч. 1 ст. 82 ЦПК України, тому вказане клопотання задоволенню не підлягає.
Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. ст. 119, 120 ЦПК України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з моменту отримання позивачем ухвали.
На підставі наведеного, керуючись ст.4 Закону України «Про судовий збір», ч. 1 ст. 82, ч. 5 ст. 119, ч. 1 ст. 121, 208-210, 293, 294, 296 ЦПК України, суддя, -
УХВАЛИВ:
У задоволенні заяви про відстрочку сплати судового збору – відмовити.
Позовну заяву Квартирно- експлуатаційного відділу м. Одеси до ОСОБА_1 про відшкодування матеріальних збитків, що заподіяні державі, - залишити без руху і надати позивачу строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з моменту отримання позивачем ухвали.
Копію ухвали направити позивачу та роз’яснити, що в установлений судом строк необхідно сплатити судовий збір і надати до суду оригінал квитанції про його сплату.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.К. Барвенко