УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
31.01.13р.
Справа № Б15/101-08
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.
без участі представників сторін:
розглянувши заяву ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська
до боржника "971 Управління начальника робіт", м. Дніпропетровськ
про визнання грошових вимог на суму 108686,00 грн., -
визнав подані матеріали достатніми для прийняття до розгляду
ВСТАНОВИВ:
Справа про банкрутство "971 Управління начальника робіт", м. Дніпропетровськ перебуває на стадії ліквідації.
Згідно ст.25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечень по заявлених до боржника вимогах кредиторів.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне зобов'язати ліквідатора арбітражного керуючого Гальченка Євгена Анатолійовича розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.
Керуючись п.4 ст.65, ст.86 ГПК України, ст.ст. 24, 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська до розгляду.
2. Зобов'язати ліквідатора "971 Управління начальника робіт", м. Дніпропетровськ - арбітражного керуючого Гальченка Євгена Анатолійовича в строк до 31.01.13р. розглянути вимоги кредитора ДПІ у Жовтневому районі м. Дніпропетровська і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд.
3. Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.
Суддя
Н.М. Камша