ПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116, (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
"15" листопада 2021 р. Справа№ 925/822/20
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Євсікова О.О.
суддів: Попікової О.В.
Корсака В.А.
розглянувши матеріали апеляційної скарги
Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно»
на рішення Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 (повний текст складено 13.07.2021) та розгляд апеляційних скарг Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно», Комунального підприємства теплових мереж «Теплокомуненерго» Черкаської міської ради
на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 (повний текст складено 13.07.2021)
у справі № 925/822/20 (суддя Грачов В.М.)
за позовом Комунального підприємства теплових мереж «Теплокомуненерго» Черкаської міської ради
до Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно»
про визнання договору укладеним, -
в с т а н о в и в :
Рішенням Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 позов задоволено повністю.
04.08.2021, не погодившись з прийнятим судовим рішенням Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 (повний текст складено 13.07.2021), Приватне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою.
Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.08.2021 та витягом з протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.08.2021 справу передано для розгляду колегії суддів у складі: головуючий суддя Євсіков О.В., судді: Корсак В.А., Зубець Л.П.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 18.08.2021 апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на рішення Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 залишено без руху. Роз`яснено Приватному акціонерному товариству «Черкаське хімволокно» право подати заяву для поновлення строку на апеляційне оскарження із зазначенням підстав та доказів на їх підтвердження протягом десяти днів з дня вручення даної ухвали.
Додатковим рішенням Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 (повний текст складено 13.07.2021) заяву КП теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради про ухвалення додаткового рішення щодо стягнення судових витрат на професійну правничу допомогу вх. № 999/21 від 25.01.2021 задоволено частково. Стягнуто з ПАТ «Черкаське хімволокно» на користь КП теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради 181 763,63 грн судових витрат на професійну правничу допомогу адвоката. У задоволенні заяви КП теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради в частині вимог про стягнення 90 881,81 грн судових витрат на професійну правничу допомогу адвоката відмовлено.
04.08.2021, не погодившись із прийнятим додатковим рішенням Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021, Приватне акціонерне товариство «Черкаське хімволокно» звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою.
Згідно з протоколом передачі судової справи (апеляційної скарги, заяви, картки додаткових матеріалів) раніше визначеному головуючому судді (судді-доповідачу) (складу суду) від 13.08.2021 апеляційну скаргу передано колегії суддів у складі: головуючий суддя Євсіков О.О., судді: Корсак В.А., Зубець Л.П.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 18.08.2021 апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 залишено без руху. Роз`яснено Приватному акціонерному товариству «Черкаське хімволокно» право подати заяву для поновлення строку на апеляційне оскарження із зазначенням підстав та доказів на їх підтвердження протягом десяти днів з дня вручення даної ухвали.
Також не погодившись з додатковим рішенням Господарського суду Черкаської області від 06.04.2021, КП теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради звернулось до Північного апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою.
Згідно з протоколом передачі судової справи (апеляційної скарги, заяви, картки додаткових матеріалів) раніше визначеному головуючому судді (судді-доповідачу) (складу суду) від 13.08.2021 апеляційну скаргу передано колегії суддів у складі: головуючий суддя Євсіков О.О., судді Корсак В.А., Зубець Л.П.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 18.08.2021 відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою КП теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» Черкаської міської ради на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 у справі 925/822/20. Розгляд справи призначено на 29.09.2021 о 13 год. 45 хв.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 30.08.2021поновлено Приватному акціонерному товариству «Черкаське хімволокно» пропущений строк на апеляційне оскарження. Відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 у справі № 925/822/20. Розгляд справи призначено на 29.09.2021 о 13 год. 45 хв.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 30.08.2021 поновлено Приватному акціонерному товариству «Черкаське хімволокно» пропущений строк на апеляційне оскарження; відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на рішення Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021та на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 у справі № 925/822/20; здійснювати розгляд апеляційної скарги Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на рішення Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 та апеляційних скарг Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно», Комунального підприємства теплових мереж «Теплокомуненерго» Черкаської міської ради у справі № 925/822/20 в одному апеляційному провадженні. Розгляд справи призначено на 29.09.2021 о 13 год. 45 хв.
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 29.09.2021 відкладено судове засідання до 25.10.2021.
Згідно з витягом з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 23.10.2021 сформовано колегію суддів у складі: головуючий суддя Євсіков О.О., судді Корсак В.А., Ходаківська І.П. (у зв`язку з відпусткою судді Зубець Л.П.).
Ухвалою Північного апеляційного господарського суду від 25.10.2021 прийнято апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на рішення Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 та апеляційні скарги Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно», Комунального підприємства теплових мереж «Теплокомуненерго» Черкаської міської ради на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 у справі № 925/822/20 до провадження у визначеному складі суду.
25.10.2021 колегією суддів у судовому засіданні оголошено перерву до 15.11.2021 о 13:20 на підставі ст.216 ГПК України.
Згідно з витягом з протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 12.11.2021 сформовано колегію суддів у складі: головуючий суддя Євсіков О.О., судді Корсак В.А., Попікова О.В. (у зв`язку з відпусткою судді Ходаківської І.П.).
Враховуючи зміну складу суду, справа підлягає прийняттю до провадження колегією суддів у визначеному складі.
Керуючись ст. ст. 32, 234, 235, 252, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північний апеляційний господарський суд, -
У Х В А Л И В :
Прийняти апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» на рішення Господарського суду Черкаської області від 12.01.2021 та апеляційні скарги Приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно», Комунального підприємства теплових мереж «Теплокомуненерго» Черкаської міської ради на додаткове рішення Господарського суду Черкаської області від 19.04.2021 у справі № 925/822/20 до провадження у визначеному складі суду.
Відповідно до ч. 2 ст. 235 ГПК України ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не підлягає касаційному оскарженню.
Головуючий суддя О.О. Євсіков
Судді О.В. Попікова
В.А. Корсак