open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

05.03.2014  № 051-р

Про зняття з реєстрації четвертої вимоги у колективному трудовому спорі між найманими працівниками Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя і генеральним директором Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя

Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", підпунктів 6.1, 6.4 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 № 47:

1. Зняти з реєстрації четверту вимогу найманих працівників:

"4. Встановити розміри тарифних ставок і окладів працівників не нижче мінімальних соціальних стандартів з оплати праці, передбачених п. 2.1.4 Територіальної галузевої угоди на 2010 - 2013 роки" у колективному трудовому спорі між найманими працівниками Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя і генеральним директором Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя, зареєстровану розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 09.01.2014 № 001-р (реєстраційний номер 001-14/08-В), як вирішену.

Підстава:

1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області від 03.03.2014 № 01-01/01- 08/37;

2) спільний лист генерального директора Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя та голови первинної профспілкової організації Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя від 27.02.2014 № 47.

2. Рекомендувати сторонам колективного трудового спору продовжити здійснення примирних процедур щодо задоволення другої вимоги найманих працівників, зареєстрованої розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 09.01.2014 № 001-р:

"2. Забезпечити виплату поточної заробітної плати в терміни, передбачені п. 3.17 Колективного договору - 2 рази на місяць (аванс за першу половину місяця до 23 числа поточного місяця, розрахунок за повний місяць до 7 числа наступного місяця)".

3. Відділенню Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області забезпечити подальше сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" та Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17.11.98 № 1258/98, із змінами.

4. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

5. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя, генеральному директору Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту "Запоріжелектротранс" м. Запоріжжя, Запорізькому міському голові, Запорізькій обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Запорізькій області.

Голова

О. Окіс

{Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: