open
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
Попередня

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ


12.07.2013

ПРОТОКОЛ № 16
засідання Комісії по розгляду звернень перевізників та прийняття рішень про відкриття, закриття, внесення змін до функціонуючого маршруту, продовження дії дозволу на регулярних міжнародних автомобільних маршрутах загального користування

{Протокол затверджено Наказом Міністерства інфраструктури
№ 523 від 26.07.2013}

Присутні члени комісії:


Петухов Д.В.

-

директор Департаменту автомобільного транспорту (голова Комісії);


Кравченко П.В.

-

головний спеціаліст відділу організації контролю на державному кордоні Управління державного контролю на автомобільному транспорті Укртрансінспекції України;


Щербак А.Ю.

-

заступник директора - начальник відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Балін В.А.

-

начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту;


Ігнатенко В.М.

-

начальник відділу адмінпослуг та ведення реєстру Укртрансінспекції України;
Залучені фахівці:


Іванов О.П.

-

начальник відділу транспортної експедиції та міжнародних перевезень пасажирів УДП "Укрінтеравтосервіс".

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Вступне слово голови комісії Петухова Д.В.

2. Доповідь заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю. по матеріалах представлених маршрутів на розгляд комісії.

3. Визначення подальшої дати проведення.

По пункту 1.

СЛУХАЛИ: голову комісії Петухова Д.В., який представив усіх членів Комісії та зазначив, що проведення засідання проходить відповідно до наказу Міністерства транспорту України від 09.02.2004 № 75 "Про затвердження Порядку організації регулярних, нерегулярних і маятникових перевезень пасажирів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні" (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 519), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22.06.2004 за № 759/9358.

ВИРІШИЛИ: прийняли до уваги вищезазначену інформацію.

По пункту 2.

Порядок проведення засідання:

1. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін (зміна форми власності українського перевізника) на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - БЕНДЕРИ: ПАТ "АІТ" з паритетним партнером ВАТ Бендерська автоколона № 2836.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін на регулярному міжнародному маршруті КИЇВ - БЕНДЕРИ (час відправлення з м. Київ - 18-20) - Бендери (16-00), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

2. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КУП'ЯНСЬК - ВАЛУЙКИ: ФОП "Бринцов С.В." з паритетним партнером ПП "Аркатов С.М.".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КУП'ЯНСЬК - ВАЛУЙКИ (час відправлення з м. Куп'янськ - 06-55) - Валуйки (13-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

3. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін (обслуговування маршруту з російським паритетним партнером) до функціонуючого регулярного міжнародного маршруті СЄВЕРОДОНЕЦЬК - РОСТОВ-НА-ДОНУ: ПП "Сазонов І.О." з паритетним партнером ТОВ "Алан - Транс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін (обслуговування маршруту з російським паритетним партнером) до функціонуючого регулярного міжнародного маршруту СЄВЕРОДОНЕЦЬК - РОСТОВ-НА-ДОНУ (час відправлення з м. Сєверодонецьк - 06-37) - Ростов-на-Дону (07-30), терміном дії до 07.02.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

4. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу ЛУГАНСЬК - ВОРОНІЖ: ТОВ "УШ АТП 10943" з паритетним партнером ВАТ "ВП АТП № 3".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу ЛУГАНСЬК - ВОРОНІЖ (час відправлення з м. Луганськ - 18-00) - Вороніж (20-40), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

5. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - БЕЛГОРОД: ТОВ фірма "Ікарус" з паритетним партнером "ТОВ БПП - Рейс".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті ХАРКІВ - БЕЛГОРОД для українського перевізника (час відправлення з м. Харків - 06-00, 10-40, 06-40, 13-40, 07-30, 14-45, 08-25, 16-30) - Белгород (13-50, 15-50, 10-40, 18-40, 12-00, 19-40, 13-00, 20-40), для російського перевізника (час відправлення з м. Харків - 15-50, 09-10, 17-15, 09-55, 19-05, 11-25, 19-50, 12-35) - Белгород (06-40, 14-00, 07-20, 15-05, 08-20, 16-50, 09-20, 17-45) терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

6. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право внесення змін (зміна часу відправлення українського перевізника з м. Луганськ) в діючий регулярний міжнародний маршрут ЛУГАНСЬК - СТ. ВЕШЕНСЬКА: ПАТ "ІМПРЕСА - Л" з паритетним партнером ВАТ Вешенське АТП.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін (зміна часу відправлення українського перевізника з м. Луганськ) в діючий регулярний міжнародний маршрут ЛУГАНСЬК - СТ. ВЕШЕНСЬКА (час відправлення з м. Луганськ - 06-05) - Ст. Вешенська (14-40), терміном дії до 14.03.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

7. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії внесення змін (зміна часу відправлення з м. Кишинів, зміна українського паритетного перевізника) та дозволу на регулярному міжнародному маршруті ВИЛКОВЕ - КИШИНІВ: ПП "Біплан" з паритетним партнером S.R.L. "ARIK - AFC".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право внесення змін та продовження терміну дії дозволу (зміна часу відправлення з м. Кишинів, зміна українського паритетного перевізника) на регулярному міжнародному маршруті ВИЛКОВЕ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Вилкове - 06-20) - Кишинів (06-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

8. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту ДОНЕЦЬК - НЕАПОЛЬ: ТОВ "Одрі" з паритетним партнером C.S.P. SVILUPPO INDUSTRIALE S.p.A.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ДОНЕЦЬК - НЕАПОЛЬ (час відправлення з м. Донецька - 17-00) - Неаполь (08-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

9. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту ХЕРСОН - СОЛЕРНО: ТОВ "Одрі" з паритетним партнером C.S.P. SVILUPPO INDUSTRIALE S.p.A.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ХЕРСОН - СОЛЕРНО (час відправлення з м. Херсона - 20-50) - Салерно (07-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

10. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ГДАНСЬК: ТОВ ПП "Гал - Всесвіт" з паритетним партнером Firma ATE Transport Miedzynarodony Artur Wnukowski.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - ГДАНСЬК (час відправлення з м. Івано-Франківськ - 19-40) - Гданськ (17-00), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

11. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ: ПКП "Денисівка - Плюс" з паритетним партнером ТОВ "RUTEAUTOINTERNATIONAL".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Бориспіль - 06-35) - Кишинів (06-15), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

12. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ: ПКП "Денисівка - Плюс" з паритетним партнером ТОВ "RUTEAUTOINTERNATIONAL".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту БОРИСПІЛЬ - КИШИНІВ (час відправлення з м. Бориспіль - 22-35) - Кишинів (23-30), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

13. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту ОЛЕНІВКА - КИШИНІВ: ТОВ "Август V" з паритетним партнером S.R.L. Iurtol-Trans.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту ОЛЕНІВКА - КИШИНІВ (час відправлення з м. Оленівка 19-00) - Кишинів (20-30), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

14. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін (зміна часу прибуття в м. Одеса) міжнародного маршруту ОДЕСА - БЄЛЬЦІ: ТОВ "Євро - Люкс" з паритетним партнером AO Parcul de Autobuze din Balti.

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін (зміна часу прибуття в м. Одеса) міжнародного маршруту ОДЕСА - БЄЛЬЦІ (час відправлення з м. Одеса - 22-15) - Бєльці (06-10), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

15. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін (зміна часу прибуття в м. Одеса) міжнародного маршруту ТЕРНОПІЛЬ - ПРАГА: ПАТ "Тернопільське АТП 16427" з паритетним партнером "Мусіл-Тур".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право продовження терміну дії дозволу та внесення змін (зміна часу відправлення з м. Тернопіль) міжнародного маршруту ТЕРНОПІЛЬ - ПРАГА (час відправлення з м. Тернопіль - 13-00) - Прага (16-30), терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

16. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала претендента на право відкриття міжнародного маршруту НОВОВОЛИНСЬК - ЛЮБЛІН: ТОВ "Престиж Авто" з паритетним партнером ТОВ "ПКС - Грубешів".

ВИРІШИЛИ: надати згоду на право відкриття міжнародного маршруту НОВОВОЛИНСЬК - ЛЮБЛІН (час відправлення з м. Нововолинськ - 18-30) - Люблін (21-30) для польського перевізника (час відправлення з м. Нововолинськ - 21-30) - Люблін (06-40), терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

17. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - СОРОКА - БОРИСПІЛЬ та КИШИНІВ - ДУБОСАРИ - БОРИСПІЛЬ (час відправлення з м. Кишинів (06-15, 23-30) - Бориспіль (06-35, 22-35) претендент SRLRuteAutoInternationale, стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

18. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту КИШИНІВ - ОЛЕНІВКА (час відправлення з м. Кишинів (20-30) - Оленівка (19-00) претендент S.R.L. Iurtol-Trans, ТОВ Август V стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 3 (три) роки. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

19. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно продовження терміну дії дозволу на регулярному міжнародному маршруті КИШИНІВ - ВІЛКОВЕ (час відправлення з м. Кишинів (09-25) - Вилкове (06-20) претендент S.R.L. Arik AFS, ПП Біплан.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

20. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту БЕНДЕРИ - КИЇВ (час відправлення з м. Бендери 16-00) - Київ (18-20) претендент ОАО Бендерське АК-2836, ПАТ АІТ стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські дозволи терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

21. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту БЕНДЕРИ - СТАРОСЕЛ'Є (час відправлення з м. Бендери (14-00) - Старосел'є (05-30), та маршруту БЕНДЕРИ - АРЦИЗ (час відправлення з м. Бендери (07-25) - Арциз (13-10), претендент ОАО Бендерське АК-2836 стосовно видачі українських дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном на 5 (п'ять) років. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

22. СЛУХАЛИ: заступника директора - начальника відділу зовнішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Щербак А.Ю., яка назвала звернення Міністерства транспорту і дорожньої інфраструктури Республіки Молдова стосовно маршруту МОСКВА - ЛЕОВА (час відправлення з м. Москва (10-00) - Леова (09-00) претендент ТОВ "ПолиТранс" та S.R.L. "Travel-Tur" стосовно видачі українських транзитних дозволів.

ВИРІШИЛИ: видати українські транзитні дозволи терміном до 01.03.2018 р. За це рішення члени комісії проголосували одноголосно.

По пункту 3.

Голова комісії Петухов Д.В. запропонував визначити дату проведення наступного засідання комісії.

Прийняли рішення щодо проведення наступного засідання комісії: відбудеться 26 липня 2013 року.

ВИРІШИЛИ: пропозицію підтримали.

Голова комісії

Д.В. Петухов

Протокол вів

В.А. Балін
В.М. Ігнатенко
П.В. Кравченко
А.Ю. Щербак
О.П. Іванов

{Текст взято з сайту Мінінфраструктури України http://www.mtu.gov.ua}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: