ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
22.09.2021Справа № 910/10256/21
За позовом Приватного підприємства "Укрпалетсистем"до Антимонопольного комітету Українипро визнання недійсним рішення та зобов`язання повторно розглянути заяву Суддя Підченко Ю.О. Секретар судового засідання Лемішко Д.А.
Представники сторін: від позивача:Новицький М.З. - представник за довіреністю;від відповідача:Пащенко М.В. - представник за довіреністю.
ВСТАНОВИВ:
Приватне підприємство "Укрпалетсистем" звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Антимонопольного комітету України про:
- визнання недійсним рішення, оформленого листом № 128-25/02-4795 від 26.03.2021 "Щодо заяви про перегляд рішення Антимонопольного комітету України від 03.12.2020 № 757-р";
- зобов`язання повторно розглянути заяву від 26.02.2021 № 1-26-02-2021 (зареєстрована у відповідача 26.02.2021 за № 8-01/6-пр) про перегляд рішення від 03.12.2020 № 757-р у порядку та у межах повноважень встановлених чинним законодавством України.
Ухвалою суду від 21.07.2021 відкрито провадження у справі № 910/10256/21, вирішено проводити розгляд за правилами загального позовного провадження та призначено підготовче засідання на 22.09.2021.
10.08.2021 відповідачем було заявлено про продовження строку на подання відзиву та доказів, а 21.09.2021 долучено відзив на позовну заяву.
Безпосередньо в підготовчому засіданні 22.09.2021 представники сторін надали усні пояснення, а відповідач наполягав на поновленні йому строку для подання відзиву.
За результатами розгляду клопотання відповідача про поновлення строку для подання відзиву судом зроблено наступні висновки.
Згідно зі ст. 119 Господарського процесуального кодексу України, суд за заявою учасника справи поновлює пропущений процесуальний строк, встановлений законом, якщо визнає причини його пропуску поважними, крім випадків, коли цим Кодексом встановлено неможливість такого поновлення. Якщо інше не встановлено законом, заява про поновлення процесуального строку, встановленого законом, розглядається судом, у якому належить вчинити процесуальну дію, стосовно якої пропущено строк, а заява про продовження процесуального строку, встановленого судом, - судом, який встановив строк, без повідомлення учасників справи. Про поновлення або продовження процесуального строку суд постановляє ухвалу.
З огляду на наведені вище обставини, суд вважає за можливе задовольнити заяву Антимонопольного комітету України та поновити строк для подачі відзиву на позов.
Керуючись ст. ст. 119, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Заяву Антимонопольного комітету України про поновлення строку для подання відзиву задовольнити та долучити відзив до матеріалів справи.
2. Ухвала суду набирає законної сили з моменту підписання та не підлягає оскарженню.
Суддя Ю.О.Підченко