Справа № 536/1006/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 вересня 2020 року Суддя Кременчуцького районного суду Полтавської області Клименко С.М. розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в приміщенні суду в залі судових засідань в місті Кременчуці справу за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», третя особа: ОСОБА_2 про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу
ВСТАНОВИВ:
31 липня 2020 року ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом до Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.
Ухвалою судді від 28 серпня 2020 року позовна заява прийнята до розгляду, відкрито провадження у справі та призначено підготовче засідання на 16 вересня 2020 року, яке не відбулося за клопотанням позивача та відкладене на 10 год. 00 хв. 05 листопада 2020 року.
17 вересня 2020 року від представника відповідача Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Підлипенського Д.В. надійшло клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за допомогою сервісу EasyCon, посилаючись, що у зв`язку з значною віддаленістю суду та з метою недопущення розповсюдження корона вірусу COVID -19, для убезпечення від ризику життя та здоров`я людей, зокрема учасників справи, не може прибути в судове засідання.
Відповідно до частин 1 та 4 ст.212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.
З огляду на викладене, з метою забезпечення підвищення оперативності судового провадження та розумних строків розгляду справи, суд задовольняє заяву представника відповідача про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. ст. 212,260 ЦПК України, суд
УХВАЛИВ:
Клопотання представника відповідача Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Підлипенського Д.В. про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Підготовче засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Дочірнього підприємства «Укравтогаз» Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» третя особа: ОСОБА_2 про поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу призначене на 10 год. 00 хв. 05 листопада 2020 року здійснювати дистанційно в режимі відео конференції за допомогою сервісу EasyCon.
Про участь в підготовчому засіданні в режимі відеоконференції повідомити сторони та третю особу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяС. М. Клименко