КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
26 листопада 2019 року м. Київ № 320/6494/19
Суддя Київського окружного адміністративного суду Брагіна О.Є., розглянувши позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Бреніван" до Головного управління Державної податкової служби у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,
в с т а н о в и в:
позивач звернувся до суду в порядку оскарження ППР від 22.08.2019 №№ 0024291401 та 0024301401, якими товариству було визначено грошове зобов`язання з податку на прибуток у розмірі 19124408 грн. та застосована штрафна санкція у сумі 4781102 огрн. та з ПДВ у розмірі 943651 грн. відповідно.
На підставі ч. 1 ст. 171 КАС України суддя після одержання позовної заяви з`ясовує, чи: відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтями 160, 161, 172 цього Кодексу; 4) належить позовну заяву розглядати за правилами адміністративного судочинства і чи подано позовну заяву з дотриманням правил підсудності; немає інших підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Дослідивши поданий позов, суд приходить до висновку про необхідність залишення його без руху з наданням заявникові десятиденного строку для усунення його недоліків, оскільки він не відповідає вимогам процесуального законодавства.
Згідно із ч.ч. 1, 2 ст. 169 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Недоліки позовної заяви повинні бути усунені шляхом подання позовної заяви у кількості екземплярів, що відповідає кількості учасників справи із зазначенням у ньому належного відповідача та/або підстав залучення до участі у розгляді справи ГУ ДПС у Київській області. Так, як слідує із змісту оспорюваних рішень останні були ухвалені ГУ ДФС у Київській області. Згідно відомостей ЄДРПОУ ГУ ДФС у Київській області з 02.08.2019 перебуває у стані припинення, відтак ГУ ДПС у Київській області не є та не може бути правонаступником ГУ ДФС у Київській області.
Крім того, позивачем не обгрунтовано які права та інтереси заявника порушені прийнятими рішеннями із розкриттям змісту порушених прав.
Відповідно до ч.2,4 ст.94 КАСУ письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Жодна копія документу приєднаного до позовної заяви не посвідчена у встановленому законом порядку, тому заявникові необхідно подати до суду копії всіх документів, посвідчених належним чином.
Керуючись ст.ст. 161, 169, 171, 248, КАС України, суд -
у х в а л и в:
позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "БРЕНІВАН" (код 38810423, м. Бровари, вул. Олега Онікієнка, 61) до Головного управління Державної податкової служби у Київській області (код 43141377, м. Київ, вул. Народного Ополчення, 5А) про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, - залишити без руху.
Встановити позивачеві десятиденний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії даної ухвали.
Копію ухвали надіслати позивачеві.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Брагіна О.Є.