ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
14 травня 2018 року
справа № 804/1499/18
Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого судді - Мельника В.В.
суддів - Чепурнова Д.В., Сафронової С.В.,
ознайомившись з матеріалами адміністративної справи та апеляційною скаргою ОСОБА_1
на ухвалу Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 03 квітня 2018 року у справі № 804/1499/18
за позовом ОСОБА_1
до Амур-Нижньодніпровський відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області
про визнання бездіяльності протиправною та відшкодування збитків, -
ВСТАНОВИВ:
Необхідні підготовчі дії, пов'язані з призначенням справи до розгляду, проведені і справа може бути призначена до апеляційного розгляду у судовому засіданні.
Керуючись статтею 307 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Закінчити дії по підготовці справи до апеляційного розгляду.
Призначити справу № 804/1499/18 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 23 травня 2018 року о 09:00 год.
Судове засідання відбудеться в приміщенні Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, пр. Слобожанський, 29, кім. 504, зал №2.
Зобов'язати осіб, які беруть участь у справі:
забезпечити явку у судове засідання повноважних представників (представникам надати до суду оригінали довіреностей для огляду у судовому засіданні, та належним чином завірені копії довіреностей для залучення до матеріалів справи).
Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя: В.В. Мельник
Суддя: Д.В. Чепурнов
Суддя: С.В. Сафронова