УХВАЛА
14 травня 2018 р. |
Справа № 820/268/18 |
Суддя Харківського апеляційного адміністративного суду Рєзнікова С.С., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Державної фіскальної служби України на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 16.03.2018 по справі № 820/268/18
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Пларіум Юкрейн"
до Державної фіскальної служби України
про визнання протиправною та скасування індивідуальної податкової консультації,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 16.03.2018 адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Пларіум Юкрейн" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправною та скасування індивідуальної податкової консультації задоволено.
На зазначене рішення суду 23.04.2018р. через засоби поштового зв'язку Державною фіскальною службою України подано апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням вимог п.1 ч. 5 ст. 296 КАС України, а саме: заявником не додано документ про сплату судового збору.
До апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 296 КАС України, застосовуються положення ст. 169 КАС України.
Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначаються Законом України "Про судовий збір".
Згідно з ч.1 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" судовий збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.
Згідно з ч.3 ст.4 Закону України "Про судовий збір" (в редакції, чинній на час подання апеляційної скарги) за подання апеляційної скарги на рішення суду судовий збір сплачується у розмірі 150 відсотків ставки, що підлягала сплаті при поданні позовної заяви, іншої заяви і скарги.
Відповідно до з ч.3 ст.4 Закону України "Про судовий збір" за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру юридичною особою судовий збір сплачується у розмірі 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Як свідчать матеріали справи, сума судового збору, що підлягала сплаті до суду першої інстанції становила 1762,0 грн.
Зазначені недоліки апеляційної скарги мають бути усунені шляхом направлення до Харківського апеляційного адміністративного суду оригіналу квитанції про сплату судового збору у розмірі 2643,0 грн. (1762,0 грн.*150%).
Реквізити для справляння судового збору: УДКСУ в Основ’янському районі м. Харкова, МФО 851011, код ЄДРПОУ 37999628, банк: ГУ ДКСУ в Харківській області, рахунок – 31210206781011, код класифікації доходів бюджету – 22030101.
Згідно з ч. 2 ст. 298 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 296 Кодексу, застосовуються правила ст. 169 Кодексу, відповідно до яких апеляційна скарга залишається без руху і заявнику надається строк для усунення її недоліків до десяти днів з дня вручення ухвали.
Враховуючи вищевикладене та керуючись ст. 169, 296, 298, ч. 2 ст. 321, ч. 2 ст. 325 КАС України, суддя - доповідач, -
У Х В А Л И В:
Апеляційну скаргу Державної фіскальної служби України на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 16.03.2018 по справі № 820/268/18 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Пларіум Юкрейн" до Державної фіскальної служби України про визнання протиправною та скасування індивідуальної податкової консультації - залишити без руху.
Надати Державній фіскальній службі України строк для усунення недоліків поданої апеляційної скарги протягом десяти днів з дня вручення копії ухвали про залишення її без руху.
Роз’яснити Державній фіскальній службі України, що у разі не виконання вимог цієї ухвали у встановлений судом строк, апеляційна скарга буде повернута протягом п'яти днів з дня закінчення строку на усунення недоліків.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис) С.С. Резнікова