Справа № 484/3221/17
Провадження № 2/484/106/18
УХВАЛА
про виправлення описки
05.02.2018 року суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області ЛітвіненкоТ.Я. розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визначення додаткового строку на звернення із заявою про прийняття спадщини
ВСТАНОВИЛА:
Рішенням суду від 15.01.2018 року задоволено позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визначення додаткового строку на звернення із заявою про прийняття спадщини.
Після винесення рішення, судом було виявлено описку, допущену у його мотивувальній частині, а саме: адреса квартири, яка входить до складу спадщини, була помилково зазначена, як "вул. Грушевського, 38/69 в м. Первомайськ Миколаївської області" замість "вул. Грушевського, 38/39 в м. Первомайськ Миколаївської області".
Відповідно до ч.2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Отже, вважаю за можливе розглянути питання про внесення виправлень без повідомлення учасників справи.
Відповідно до ч.1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Враховуючи, що в мотивувальній частині рішення суду від 15.01.2018р. допущено описку, а саме: неправильно зазначено адресу квартири, яка входить до складу спадщини, приходжу до висновку, про необхідність виправлення даної описки в рішенні суду.
Керуючись ст. 258, 259, 260, 269, ЦПК України, суддя
ПОСТАНОВИЛА :
Виправити описку, допущену в в мотивувальній частині рішення суду від 15.01.2018р. у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, про визначення додаткового строку на звернення із заявою про прийняття спадщини, вказавши адресу квартири, яка входить до складу спадщини як "вул. Грушевського, 38/39 в м. Первомайськ Миколаївської області".
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу безпосередньо до Апеляційного суду Миколаївської області протягом п’ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи, апеляційна скарга подається протягом п’ятнадцяти днів з моменту її підписання суддею (суддями).
Відповідно до п. 14 Перехідних положень Закону України "Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів" № 2147-VIII від 3 жовтня 2017 року до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні та касаційні скарги подаються учасниками справи до або через відповідні суди, а матеріали справ витребовуються та надсилаються судами за правилами, що діяли до набрання чинності цим Законом. У разі порушення порядку подання апеляційної чи касаційної скарги відповідний суд повертає таку скаргу без розгляду.
СУДДЯ: