Провадження № 22-ц/783/2420/17 Доповідач в 2-й інстанції: ОСОБА_1 О. М.
Категорія:52
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна і резолютивна частини)
12 червня 2017 року м. Львів
Колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Львівської області у складі: головуючого судді: Ванівського О.М.,
суддів: Цяцяка Р.П., Шеремети Н.О.,
при секретарі: Цапові П.М.,
за участю: позивачки – ОСОБА_2,
представника третьої особи – ОСОБА_3,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Львові в залі суду цивільну справу за апеляційною скаргою представника відповідача ОСОБА_4 – ОСОБА_5 на рішення Франківського районного суду м. Львова від 09 лютого 2017 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третьої особи органу опіки та піклування Залізничної районної адміністрації ЛМР про позбавлення батьківських прав,-
в с т а н о в и л а:
колегія суддів вважає можливим, відповідно до ст.ст.209, 218, 317 ЦПК України, проголосити вступну та резолютивну частини судового рішення, відклавши виготовлення повного судового рішення на п’ять днів.
Керуючись ст.ст. 303, 304, п.1 ч.1 307, 308, 313, п.1 ч.1 314, 315, 317, 319 ЦПК України, колегія суддів, -
у х в а л и л а :
апеляційну скаргу представника відповідача ОСОБА_4 – ОСОБА_5 - відхилити.
Рішення Франківського районного суду м. Львова від 09 лютого 2017 року – залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, може бути оскаржена безпосередньо до суду касаційної інстанції протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили.
Головуючий: О.М.Ванівський
Судді: Р.П. Цяцяк
ОСОБА_6