ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 640/3489/21
УХВАЛА
про витребування матеріалів справи
31 грудня 2021 року м. Київ
Суддя-доповідач Шостого апеляційного адміністративного суду Кучма А.Ю., отримавши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 грудня 2021 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві про визнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
30 грудня 2021 року Шостим апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 грудня 2021 року, яка подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Водночас відповідно до підпункту 15.3 пункту 15 частини 1 розділу VII Перехідні положення КАС України до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі.
З огляду на вищенаведене, з метою забезпечення прав учасників справи на своєчасний належний судовий розгляд, колегія суддів вважає за необхідне витребувати із суду першої інстанції матеріали даної адміністративної справи.
Керуючись статтями 297, 321, 325 КАС України,-
УХВАЛИВ:
Витребувати з Окружного адміністративного суду міста Києва матеріали справи №640/3489/21 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в місті Києві про визнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії.
Зобов`язати Окружний адміністративний суд міста Києва невідкладно направити матеріали адміністративної справи №640/3489/21 до Шостого апеляційного адміністративного суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не може бути оскаржена в касаційному порядку.
Суддя-доповідач А.Ю.Кучма