open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

22.11.2013  № 1002

Про передачу та закріплення об'єктів державного майна

Відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності", Положення про Міністерство охорони здоров'я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, враховуючи згоду на передачу майна Фонду державного майна України (лист від 17 вересня 2013 року № 10-16-11749) та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (лист від 28 жовтня 2013 року № 3214-06/37326-06), з метою забезпечення ефективного використання державного майна НАКАЗУЮ:

1. Передати з оперативного управління державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", розташованого за адресою: бульвар Вінтера, 20, м. Запоріжжя (код ЄДРПОУ 01896694), в оперативне управління Запорізького державного медичного університету, розташованого за адресою: проспект Маяковського, буд. 26, м. Запоріжжя (код ЄДРПОУ 02010741), частину будівлі гуртожитку (літ. А-5), розташованого за адресою: вул. Гоголя, буд. 108-а, м. Запоріжжя, що належить державі в особі Міністерства охорони здоров'я України, загальною площею 1670,30 м 2, яка складається з приміщення № 2.

2. Закріпити за державним закладом "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" частину будівлі гуртожитку (літ. А-5), розташованого за адресою: вул. Гоголя, буд. 108-а, м. Запоріжжя, що належить державі в особі Міністерства охорони здоров'я України, загальною площею 2304,70 м 2, яка складається з приміщення № 1, приміщення № 3 та місць загального користування, на праві оперативного управління.

3. Створити комісію з питань приймання-передачі державного майна, зазначеного у пункті 1 цього наказу, та затвердити її склад, що додається.

4. Голові комісії В. Дуді забезпечити приймання-передачу державного майна, зазначеного у пункті 1 цього наказу, у порядку, визначеному законодавством.

5. Ректору державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" О. Никоненку та ректору Запорізького державного медичного університету Ю. Колеснику забезпечити:

5.1. Оформлення та подання на затвердження Міністерству охорони здоров'я України акта приймання-передачі (у чотирьох примірниках), підписаного головою та членами комісії, у місячний строк з дати підписання цього наказу.

5.2. Відображення передачі державного майна з балансу державного закладу "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України" на баланс Запорізького державного медичного університету в бухгалтерському обліку закладів.

5.3. Укладення договору про спільне користування та утримання будинку і прибудинкової території.

5.4. Виготовлення технічної документації (технічних паспортів) окремо по кожній частині будівлі гуртожитку, що закріплені за відповідним закладом, та надання Міністерству охорони здоров'я України належним чином посвідчених копій технічної документації.

5.5. Оформлення та державну реєстрацію речових прав (права оперативного управління) на об'єкти державного майна, закріплені за кожним закладом в порядку, встановленому законодавством, та надання Міністерству охорони здоров'я України належним чином посвідчених копій документів.

5.6. Використання державного майна за цільовим призначенням, його збереження і належне обслуговування, а також збереження технічних та правовстановлювальних документів на об'єкти державного майна.

6. Начальнику Управління бухгалтерського обліку - головному бухгалтеру Міністерства охорони здоров'я України забезпечити внесення інформації щодо передачі державного майна до Єдиного реєстру об'єктів державної власності.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату Р. Богачева.

Міністр

Р. Богатирьова
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
охорони здоров'я України
22.11.2013 № 1002

СКЛАД КОМІСІЇ
з питань приймання-передачі частини будівлі гуртожитку (літ. А-5) за адресою: вул. Гоголя, буд. 108-а, м. Запоріжжя, що належить державі в особі Міністерства охорони здоров'я України, загальною площею 1670,30 м 2, яка складається з приміщення № 2


Дуда
Володимир Петрович

-

директор Департаменту економіки та ресурсного забезпечення МОЗ України, голова комісії


Лапенко
Наталя Геннадіївна

-

начальник Управління бухгалтерського обліку - головний бухгалтер МОЗ України, член комісії


Дячук
Андріан Іванович

-

начальник відділу інвестицій та фінансування капітальних вкладень, майнових відносин, діяльності державних підприємств та безпеки життєдіяльності Департаменту економіки та ресурсного забезпечення МОЗ України, член комісії


Колесник
Юрій Михайлович

-

ректор Запорізького державного медичного університету, член комісії


Никоненко
Олександр Семенович

-

ректор ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", член комісії


Козак
Андрій Анатолійович

-

проректор з адміністративно-господарської роботи Запорізького державного медичного університету, член комісії


Дейнега
Людмила Сергіївна

-

головний бухгалтер Запорізького державного медичного університету, член комісії


Данилевич
Катерина Миколаївна

-

заступник ректора з економічних питань Запорізького державного медичного університету, член комісії


Панасенко
Олександр Іванович

-

голова профспілки Запорізького державного медичного університету, член комісії


Нікітенко
Роман Сергійович

-

головний інженер Запорізького державного медичного університету, член комісії


Слєпцова
Любов Петрівна

-

головний бухгалтер ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", член комісії


Шацька
Ірина Володимирівна

-

заступник ректора економічного відділу ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", член комісії


Гончар
Микола Михайлович

-

заступник ректора з адміністративно-господарської роботи ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", член комісії


Медведєв
Володимир Петрович

-

голова профспілки ДЗ "Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров'я України", член комісії.

Директор Департаменту
економіки та ресурсного
забезпечення

В. Дуда

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: