open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.07.2024  № 4476


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 серпня 2024 р.
за № 1276/42621

Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників, які забезпечують здобуття фахових компетентностей спеціалізованої освіти спортивного спрямування

Відповідно до частини шостої статті 50 Закону України «Про освіту», абзацу другого частини першої статті 48 Закону України «Про повну загальну середню освіту», частини першої статті 24 Закону України «Про фахову передвищу освіту», пункту 8 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 липня 2014 року № 220, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про атестацію педагогічних працівників, які забезпечують здобуття фахових компетентностей спеціалізованої освіти спортивного спрямування, що додається.

2. Департаменту масового спорту та здоров’я нації забезпечити подання цього наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Управлінню стратегічного планування та комунікацій забезпечити оприлюднення цього наказу на офіційному вебсайті Міністерства молоді та спорту України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра молоді та спорту України відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Т.в.о. Міністра

М. Бідний

ПОГОДЖЕНО:


Міністр освіти і науки України


Керівник Секретаріату
Спільного представницького органу
сторони роботодавців на національному рівні


Перший заступник Голови
Спільного представницького органу
об’єднань профспілок





О. Лісовий






Р. Іллічов






О. Шубін


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
молоді та спорту України
17 липня 2024 року № 4476


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
20 серпня 2024 р.
за № 1276/42621

ПОЛОЖЕННЯ
про атестацію педагогічних працівників, які забезпечують здобуття фахових компетентностей спеціалізованої освіти спортивного спрямування

I. Загальні положення

1. Це Положення визначає порядок проведення атестації педагогічних працівників спортивних ліцеїв, професійних коледжів (коледжів) спортивного профілю, фахових коледжів, інших закладів спеціалізованої освіти, визначених законодавством, яким надається статус закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання (далі - заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю), які забезпечують здобуття фахових компетентностей спеціалізованої освіти спортивного спрямування (далі - педагогічні працівники) у частині виконання ними педагогічної, викладацької роботи, пов’язаної з безпосереднім проведенням навчально-тренувального процесу з учнями (студентами).

Це Положення не поширюється на педагогічних працівників, які атестуються відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 09 вересня 2022 року № 805, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 року за № 1649/38985.

2. Атестація педагогічних працівників (далі - атестація) - система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників.

3. За результатами атестації педагогічного працівника приймається рішення щодо:

1) відповідності педагогічного працівника займаній посаді;

2) присвоєння (підтвердження) педагогічному працівникові кваліфікаційної категорії;

3) присвоєння педагогічному працівникові педагогічного звання.

Кваліфікаційні категорії, педагогічні звання, що присвоюються (підтверджуються) педагогічним працівникам, визначаються відповідно до переліку кваліфікаційних категорій і педагогічних звань педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2015 року № 1109.

4. Атестація є обов’язковою.

Атестація може бути черговою або позачерговою. Педагогічний працівник проходить чергову атестацію не менше одного разу на п’ять років, крім випадків, визначених у пунктах 17, 18 цього розділу.

Атестація проводиться не раніше ніж через рік після призначення педагогічного працівника на посаду.

Атестація проводиться з дотриманням академічної доброчесності.

5. Позачергова атестація проводиться за ініціативою:

педагогічного працівника - у разі виконання результативних показників учнями (студентами), підготовку яких він здійснює (додаток 1), що дають йому право на присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії без дотримання послідовності до закінчення строку дії наявної кваліфікаційної категорії, або успішного проходження сертифікації;

керівника закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю - у разі наявності підстав, які свідчать про зниження якості його педагогічної діяльності, що визначається за результатами аналізу виконання ним посадових обов’язків, передбачених посадовою інструкцією, моніторингу результативних показників учнів (студентів), підготовку яких він здійснює (додаток 1).

6. Педагогічним працівникам за результатами атестації присвоюються такі кваліфікаційні категорії:

«спеціаліст»;

«спеціаліст другої категорії»;

«спеціаліст першої категорії»;

«спеціаліст вищої категорії».

Відповідні кваліфікаційні категорії присвоюються (підтверджуються) педагогічному працівникові строком на п’ять років, крім випадків, визначених у пунктах 8, 12, 14 цього розділу.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст» присвоюється педагогічному працівникові, який має освітньо-професійний ступінь фахового молодшого бакалавра, освітній ступінь молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста), бакалавра чи магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста).

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст» присвоюється педагогічним працівникам (особам, призначеним на посади педагогічних працівників) у перший рік роботи відповідно до рішення атестаційної комісії без проведення будь-яких заходів, пов’язаних із визначенням та оцінюванням його діяльності, професійних компетентностей.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст другої категорії» присвоюється педагогічному працівникові, який має освітній ступінь молодшого бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста), бакалавра чи магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) та результативні показники учнів (студентів), підготовку яких він здійснює (додаток 1), що відповідають вимогам другої кваліфікаційної категорії.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст першої категорії» присвоюється педагогічному працівникові, який має освітній ступінь бакалавра чи магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) та результативні показники учнів (студентів), підготовку яких він здійснює (додаток 1), що відповідають вимогам першої кваліфікаційної категорії.

Кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії» присвоюється педагогічному працівникові, який має освітній ступінь бакалавра чи магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) та результативні показники учнів (студентів), підготовку яких він здійснює (додаток 1), що відповідають вимогам вищої кваліфікаційної категорії.

Педагогічний працівник атестується з виду спорту, який він викладає в закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю.

Присвоєна (підтверджена) педагогічному працівникові кваліфікаційна категорія з виду спорту, який він викладає в закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю, поширюється на його роботу з учнями (студентами) в іншому виді спорту, у разі його переведення з незалежних від нього причин до відділення з іншого виду спорту, але не більше ніж на два роки з дати переведення.

Педагогічні працівники, які працюють за сумісництвом або на умовах строкового трудового договору, атестуються на загальних підставах.

Керівник, заступники керівників, педагогічні працівники, які крім основної роботи виконують іншу педагогічну роботу, що передбачає ведення навчально-тренувальних занять з видів спорту з учнями (студентами) та наявність педагогічного навантаження, атестуються для присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії згідно з цим Положенням.

7. Педагогічні звання «старший учитель», «старший викладач» присвоюються педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії» або «спеціаліст вищої категорії» та досягли високого професіоналізму в роботі, а саме:

впроваджують і поширюють методики компетентнісного навчання та нові освітні технології викладання спортивних дисциплін, надають професійну підтримку та практичну допомогу педагогічним працівникам;

здійснюють підготовку учнів (студентів), які є переможцями та призерами всеукраїнських і міжнародних спортивних змагань з визнаних в Україні олімпійських видів спорту;

беруть участь у процедурах і заходах, пов’язаних із впровадженням інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі підготовки учнів (студентів), спроможних виступати на офіційних всеукраїнських та міжнародних спортивних змаганнях з визнаних в Україні олімпійських видів спорту;

залучаються до спортивних заходів та спортивних змагань за участю спортсменів, які входять до складу національної збірної команди з визнаних в Україні олімпійських видів спорту.

Педагогічні звання «учитель-методист», «викладач-методист» присвоюються педагогічним працівникам, які мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та:

здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами або професійними об’єднаннями викладачів закладів вищої освіти;

впроваджують і поширюють методики компетентнісного навчання та нові освітні технології викладання спортивних дисциплін;

систематично залучаються до спортивних заходів та спортивних змагань за участю спортсменів, які входять до складу національної збірної команди з визнаних в Україні олімпійських видів спорту, спортивних клубів з ігрових видів спорту, передають професійний досвід при здійсненні підготовки спортсменів різних вікових груп, які входять до складу національної збірної команди України з визнаних в Україні олімпійських видів спорту;

розробляють програму підготовки учнів (студентів), які входять до складу національної збірної команди України з визнаних в Україні олімпійських видів спорту, беруть участь у розробці навчальних програм з видів спорту.

8. Педагогічному працівникові, який має освітньо-науковий ступінь та/або вчене звання, та/або почесне звання «Заслужений працівник освіти України» / «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України», та/або спортивне звання «Заслужений тренер України», присвоюється кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», «спеціаліст першої категорії» строком на два роки у разі, якщо наявні результативні показники учнів (студентів), підготовку яких він здійснює (додаток 1), відповідають вимогам кваліфікаційної категорії, нижчої на один рівень. Кваліфікаційна категорія присвоюється не більше ніж один раз протягом періоду роботи в закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю під час чергової атестації.

9. Успішне проходження сертифікації зараховується як проходження атестації педагогічним працівником, а також є підставою для присвоєння йому відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання. Зарахування сертифікації здійснюється один раз протягом строку дії сертифікату педагогічного працівника під час його чергової або позачергової атестації.

10. Необхідною умовою для проходження педагогічним працівником атестації для присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії та визнання педагогічного працівника таким, що відповідає займаній посаді, є виконання результативних показників учнями (студентами), підготовку яких він здійснює (додаток 1), за останні чотири роки.

Мінімальний строк роботи педагогічного працівника з учнями (студентами) повинен становити не менше одного року до дати виконання таким учнем (студентом) результативних показників (додаток 1).

11. Підвищення кваліфікації педагогічних працівників проводиться в міжатестаційний період (проміжок часу між проходженням педагогічним працівником попередньої або наступної атестації) на засадах вільного вибору освітніх програм, форм навчання, закладів освіти, установ і організацій, інших суб’єктів освітньої діяльності, що здійснюють підвищення кваліфікації та перепідготовку педагогічних працівників відповідно до законодавства, і є необхідною умовою атестації.

Здобуття педагогічним працівником у міжатестаційний період нового ступеня вищої освіти за спеціальністю, що відповідає змісту його педагогічної діяльності, визнається підвищенням кваліфікації.

12. Випускникам закладів вищої освіти, які мають освітній ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) за відповідною спеціальністю, за наявності документа про освіту при прийомі вперше на посаду педагогічного працівника закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю, присвоюється друга кваліфікаційна категорія, але не більше ніж на два роки.

13. У разі призначення педагогічного працівника на аналогічну посаду в іншому закладі освіти результати попередньої атестації визнаються за новим місцем роботи до проходження таким педагогічним працівником чергової або позачергової атестації в загальному порядку.

Наявна діюча кваліфікаційна категорія, що присвоєна педагогічному працівникові за результатами останньої атестації згідно з цим Положенням, визнається при прийомі його на посаду тренера-викладача, але не більше ніж на два роки від дати призначення на посаду.

14. При прийомі на роботу до закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю працівника, який не проходив атестацію як педагогічний працівник і не має відповідної кваліфікаційної категорії, враховується наявна діюча кваліфікаційна категорія з виду спорту, що присвоєна за результатами проходження ним останньої атестації згідно з Порядком проведення атестації тренерів (тренерів-викладачів), затвердженим наказом Міністерства молоді та спорту України від 13 січня 2014 року № 45, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 29 січня 2014 року за № 180/24957, але не більше ніж на два роки від дати призначення на посаду педагогічного працівника, до проходження ним чергової атестації згідно з цим Положенням.

15. До проведення відповідно до цього Положення наступної атестації педагогічного працівника за ним зберігається присвоєна під час попередньої атестації кваліфікаційна категорія (педагогічне звання).

16. За педагогічним працівником, який перебував у соціальних відпустках та приступає до роботи за своєю посадою, зберігаються раніше присвоєні (підтверджені) кваліфікаційна категорія, педагогічне звання до проходження наступної атестації. Час перебування у соціальних відпустках, а також період, на який переноситься атестація, до міжатестаційного періоду не включаються.

17. У разі тимчасової непрацездатності педагогічного працівника, який атестується, або настання інших обставин, що не залежать від його волі та перешкоджають проходженню ним атестації, проведення атестації або окремих засідань атестаційної комісії має бути перенесено рішенням атестаційної комісії до припинення таких обставин, але не більше ніж на один рік. У такому разі за педагогічним працівником зберігається раніше присвоєна кваліфікаційна категорія (педагогічне звання) до проходження ним атестації у порядку, визначеному цим Положенням.

18. За педагогічними працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді (незалежно від тривалості перерви у роботі), зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання, але не більше ніж на один рік.

Атестація таких педагогічних працівників здійснюється не раніше ніж через один рік після прийняття їх на роботу.

II. Створення, склад та повноваження атестаційної комісії

1. Для атестації педагогічних працівників у закладах спеціалізованої освіти спортивного профілю створюється атестаційна комісія.

2. Атестаційна комісія створюється наказом відповідного керівника закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю, в якому визначається персональний склад атестаційної комісії, голова та секретар атестаційної комісії. Кількість членів атестаційної комісії не може бути меншою п’яти.

До складу атестаційної комісії включається представник первинної профспілкової організації (за згодою) з правом голосу (за наявністю).

На засідання атестаційної комісії можуть запрошуватися представники відокремлених підрозділів (відділень) всеукраїнських спортивних федерацій з відповідного олімпійського виду спорту (за наявності).

3. Атестаційна комісія є повноважною за умови присутності на її засіданні не менше двох третин її складу. Рішення атестаційної комісії приймаються шляхом голосування простою більшістю голосів. У разі рівного розподілу голосів «за» і «проти» атестаційна комісія приймає рішення в інтересах педагогічного працівника, який атестується.

Особи, які входять до складу атестаційної комісії, не беруть участі в голосуванні щодо себе в разі проходження ними атестації відповідно до цього Положення.

Порядок голосування (відкрито чи таємно) визначається на засіданні атестаційної комісії та фіксується в протоколі.

4. Головою атестаційної комісії є керівник (заступник керівника) закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю або керівник підрозділу / педагогічний працівник, який відповідає за напрям діяльності з навчально-тренувальної та спортивної роботи.

У разі відсутності голови атестаційної комісії атестаційна комісія має обрати головуючим іншого члена атестаційної комісії, крім її секретаря.

5. Голова атестаційної комісії проводить засідання атестаційної комісії, бере участь у голосуванні під час прийняття рішень атестаційної комісії, підписує протоколи засідань атестаційної комісії та атестаційні листи.

За наявності обставин, що об’єктивно унеможливлюють проведення атестаційної комісії очно (воєнний стан, надзвичайна ситуація, карантинні обмеження тощо), голова атестаційної комісії може прийняти рішення про проведення засідання атестаційної комісії в режимі відеоконференцзв’язку.

6. Секретар атестаційної комісії:

приймає, реєструє та зберігає документи, подані педагогічними працівниками;

організовує роботу атестаційної комісії, веде та підписує протоколи засідань атестаційної комісії;

бере участь у голосуванні під час прийняття рішень атестаційною комісією;

оформлює та підписує атестаційні листи;

повідомляє педагогічним працівникам про місце і час проведення засідання атестаційної комісії (у разі запрошення педагогічних працівників на засідання);

забезпечує оприлюднення інформації про діяльність атестаційної комісії шляхом розміщення її на вебсайті закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю.

7. Атестаційна комісія розглядає документи, подані педагогічними працівниками закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю, встановлює їхню відповідність вимогам законодавства та може вживати заходів щодо перевірки їхньої достовірності (за потреби), атестує педагогічних працівників закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю.

Атестаційна комісія приймає рішення про:

відповідність (невідповідність) педагогічних працівників закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю займаним посадам;

присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань або про відмову в такому присвоєнні (підтвердженні).

8. Підставою для прийняття рішення про відмову у присвоєнні (підтвердженні) кваліфікаційної категорії (педагогічного звання) педагогічному працівникові є:

невиконання вимог цього Положення;

виявлення недостовірної інформації в документах, які подано для присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії (педагогічного звання);

довічна спортивна дискваліфікація учня (студента), якого особисто тренує педагогічний працівник, що атестується, у тому числі за порушення антидопінгових правил.

III. Порядок проведення атестації

1. Атестаційна комісія є постійно діючою.

Строки проведення засідань атестаційної комісії визначаються головою атестаційної комісії та інформація про них розміщується на вебсайті закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю.

2. Протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення інформації щодо проведення засідання атестаційної комісії педагогічний працівник, який підлягає атестації, подає до атестаційних комісій такі документи:

заяву про проведення чергової / позачергової атестації (додаток 2);

довідку про результативні показники учнів (студентів), підготовку яких здійснював педагогічний працівник (додаток 3), та підтверджуючі документи;

копію паспорта громадянина України або е-паспорта чи копію паспорта громадянина України у формі пластикової картки типу ID-1 із витягом з Єдиного державного демографічного реєстру;

копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного та/або спортивного звання (за наявності);

характеристику педагогічного працівника за підписом керівника закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю;

копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування або документів, що підтверджують стаж роботи;

копії документів про освіту.

Документи, що зберігаються в особовій справі педагогічного працівника, не подаються до атестаційної комісії, яка створена в закладі спеціалізованої освіти спортивного профілю, де зберігається особова справа.

3. Педагогічний працівник, який атестується, може подати до атестаційної комісії документи в паперовій або електронній формі. Електронний варіант документів (формат PDF, кожен документ в окремому файлі) надсилається педагогічним працівником на адресу електронної пошти закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю, при якому створено атестаційну комісію.

Документи, подані до атестаційної комісії, реєструються секретарем атестаційної комісії. Забороняється безпідставно відмовляти педагогічному працівникові в прийнятті документів, що відповідають вимогам, зазначеним у цьому пункті.

4. Рішення атестаційної комісії про результати атестації педагогічних працівників оформляються протоколом засідання атестаційної комісії (додаток 4) і вводиться в дію наказом керівника закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю.

Протокол підписується головою та секретарем атестаційної комісії.

5. Відповідний наказ видається не пізніше трьох днів з дня прийняття рішення атестаційною комісією і подається до бухгалтерської служби закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю, де працює педагогічний працівник, чи до централізованої бухгалтерії, що здійснює бухгалтерський облік відповідного закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю, для нарахування заробітної плати та проведення відповідного перерахунку відповідно до рішення атестаційної комісії. Оплата праці з урахуванням результатів атестації проводиться з дати видання наказу про результати атестації відповідно до законодавства.

6. На підставі рішення атестаційної комісії секретар оформляє атестаційний лист (додаток 5) у двох примірниках, які підписують голова атестаційної комісії та секретар.

Один примірник атестаційного листа упродовж трьох робочих днів з дати ухвалення атестаційною комісією відповідного рішення секретар атестаційної комісії видає педагогічному працівникові, другий примірник зберігається в особовій справі педагогічного працівника. Атестаційний лист видається педагогічному працівникові особисто під підпис або надсилається в сканованому вигляді на його електронну адресу з підтвердженням отримання.

7. Педагогічному працівникові, який пройшов атестацію, видається довідка про проходження атестації та присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії (педагогічного звання) (додаток 6).

8. У разі незгоди педагогічного працівника з рішенням атестаційної комісії він має право оскаржити таке рішення до суду в установленому законодавством порядку.

Директор департаменту
масового спорту
та здоров’я нації





С. Тимофєєв


Додаток 1
до Положення про атестацію
педагогічних працівників,
які забезпечують здобуття фахових
компетентностей спеціалізованої освіти
спортивного спрямування
(пункт 5 розділу I)

РЕЗУЛЬТАТИВНІ ПОКАЗНИКИ
учнів (студентів), підготовку яких здійснює педагогічний працівник

№ з/п

Спортивні змагання

Мінімальна кількість учнів (студентів)

Результативні показники учнів (студентів) та місця, які вони посіли, що враховуються для присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії

вища

перша

друга

1

2

3

4

5

6

Участь учнів (студентів) у міжнародних спортивних змаганнях

1

Олімпійські ігри

1

участь

-

-

2

Юнацькі Олімпійські ігри

1

1-3

4-8

участь

3

Європейський юнацький олімпійський фестиваль

1

-

1-3

4-8

2

-

4-8

9-16

4

Чемпіонат світу серед: дорослих (чоловіки, жінки)

1

1-8

9-16

участь

молоді, юніорів (юніорок)

1

1-3

4-8

9-16

2

4-6

7, 8

участь

юнаків (дівчат), кадетів (кадеток)

1

1, 2

3

4-8

2

2, 3

4-8

9-16

5

Чемпіонат Європи (чоловіки, жінки), Європейські ігри, Всесвітня універсіада

1

1-3

4-6

7, 8

2

4-6

7, 8

участь

6

Чемпіонат Європи серед:
молоді, юніорів (юніорок)

1

1

2, 3

4-6

2

2, 3

4-6

7, 8

юнаків (дівчат), кадетів (кадеток)

1

-

1-3

4-8

2

-

4-8

9-16

7

Чемпіонат світу та Європи з олімпійських ігрових видів спорту відповідної вікової групи

1-3

участь у фінальних спортивних змаганнях

участь у відбіркових спортивних змаганнях

-

8

Кубок світу (загальний/особистий залік, етапи)

1

1-3

4-6

-

2

4-6

7, 8

участь

9

Кубок Європи (загальний/особистий залік, етапи)

1

-

1-3

-

10

Змагання «Великий шолом», «Кубок Девіса» та «Кубок федерацій» з тенісу

1

1-16

17-32

-

Участь учнів (студентів) у всеукраїнських (обласних) спортивних змаганнях

1

Чемпіонат України серед: дорослих (чоловіки, жінки)

1

1, 2

3, 4

5-8

молоді, юніорів (юніорок)

2

1-3

4-6

7, 8

юнаків (дівчат), кадетів (кадеток)

2

-

1-3

4-6

2

Кубок України серед дорослих: особистий

1

-

1

2, 3

командний (олімпійські ігрові види спорту)

2

-

1

2, 3

3

Чемпіонат області (м. Києва) серед:
дорослих (чоловіки, жінки);

2

-

-

1, 2

молоді юніорів (юніорок), юнаків (дівчат)

3

-

-

1-3

4

Участь команд з ігрових олімпійських видів спорту в офіційних всеукраїнських спортивних змаганнях (чемпіонати України відповідних вікових груп / дитячо-юнацька ліга, всеукраїнська юнацька ліга, дитяча ліга)

команда

1-3

участь у фінальній частині спортивних змагань

-

5

Участь команд з олімпійських ігрових видів спорту відповідних вікових груп у чемпіонатах областей, м. Києва

команда

-

-

1-3

Зарахування учнів (студентів) до складу національних збірних команд з визнаних в Україні
олімпійських видів спорту та інші показники

1

Основний склад спортсменів

1

+

-

-

2

Склад спортсменів-кандидатів

2

-

+

-

3

Резервний склад спортсменів

2

-

-

+

4

До складу команди премєр-ліги, суперліги, вищої, першої ліги

3-7

+

-

-

5

До складу команди премєр-ліги України U-19 та інших вікових груп

5-7

+

-

-

Виконання учнями (студентами) спортивних звань

1

Майстер спорту України міжнародного класу

1

+

-

-

2

Майстер спорту України

2

+

-

-

1

-

+

-


Додаток 2
до Положення про атестацію
педагогічних працівників,
які забезпечують здобуття фахових
компетентностей спеціалізованої освіти
спортивного спрямування
(пункт 2 розділу III)

ЗАЯВА
про проведення чергової/позачергової атестації


Додаток 3
до Положення про атестацію
педагогічних працівників,
які забезпечують здобуття фахових
компетентностей спеціалізованої освіти
спортивного спрямування
(пункт 2 розділу III)

ДОВІДКА
про результативні показники учнів (студентів), підготовку яких здійснював педагогічний працівник


Додаток 4
до Положення про атестацію
педагогічних працівників,
які забезпечують здобуття фахових
компетентностей спеціалізованої освіти
спортивного спрямування
(пункт 4 розділу III)

ПРОТОКОЛ
засідання атестаційної комісії


Додаток 5
до Положення про атестацію
педагогічних працівників,
які забезпечують здобуття фахових
компетентностей спеціалізованої освіти
спортивного спрямування
(пункт 6 розділу III)

АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТ


Додаток 6
до Положення про атестацію
педагогічних працівників,
які забезпечують здобуття фахових
компетентностей спеціалізованої освіти
спортивного спрямування
(пункт 7 розділу III)

ДОВІДКА
про проходження атестації та присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії (педагогічного звання)

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: