open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 червня 2024 р. № 663
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2023 р. № 1049

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2023 р. № 1049 “Про реалізацію експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості” (Офіційний вісник України, 2023 р., № 94, ст. 5558; 2024 р., № 9, ст. 491, № 17, ст. 1087) зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73



ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 червня 2024 р. № 663

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2023 р. № 1049

1. У постанові:

1) у підпункті 1 пункту 7 слово “п’яти” замінити цифрами “12”;

2) у підпункті 1 пункту 9 слова і цифри “щомісяця до 10 числа” замінити словами і цифрами “щокварталу до 10 числа наступного місяця”, а цифри “14” - цифрами “20”.

2. У Порядку реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, затвердженому зазначеною постановою:

1) у пункті 5:

в абзаці шостому слова “про кількість жителів територіальної громади” замінити словами “про кількість осіб, які проживають на території територіальної громади (далі - жителі)”, а слова “результати визначення потреб жителів територіальної громади” - словами “результати визначення потреб жителів”;

абзац одинадцятий замінити абзацами такого змісту:

“Уповноважений орган може замінити приміщення після подання територіальною громадою заявки про участь територіальної громади в експериментальному проекті, про що інформує Мінсоцполітики не пізніше ніж протягом чотирьох робочих днів після закінчення строку подання заявок про участь територіальної громади в експериментальному проекті.

Мінсоцполітики протягом п’яти робочих днів після надходження від територіальних громад заявок про участь територіальної громади в експериментальному проекті:

затверджує перелік учасників експериментального проекту та надсилає його з використанням засобів електронної взаємодії Фонду, Нацсоцслужбі, відповідним уповноваженим органам;

надає Фонду, Нацсоцслужбі інформацію про місцезнаходження приміщень, які використовуватимуться для надання комплексної послуги.

Уповноважений орган може звернутися до Мінсоцполітики щодо припинення участі територіальної громади в експериментальному проекті (із зазначенням причини) до визначення конкурсною комісією переможця конкурсу для реалізації експериментального проекту. У цьому разі Мінсоцполітики приймає рішення про виключення такої територіальної громади з переліку учасників експериментального проекту та інформує про прийняте рішення Фонд і Нацсоцслужбу.

Після визначення конкурсною комісією переможця конкурсу для реалізації експериментального проекту, але не пізніше ніж за три місяці до моменту припинення участі в проекті, уповноважений орган може звернутися до Мінсоцполітики щодо припинення участі територіальної громади в експериментальному проекті та виключення її з переліку учасників експериментального проекту. У цьому разі Мінсоцполітики приймає рішення про виключення такої територіальної громади з переліку учасників експериментального проекту та інформує про прийняте рішення Фонд, Нацсоцслужбу, надавача соціальної послуги - переможця конкурсу для реалізації експериментального проекту і відповідний уповноважений орган. Договір про забезпечення надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, укладений з надавачем комплексної послуги для надання такої послуги особам/сім’ям, які проживають на території територіальної громади, що припинила участь у проекті, припиняється з дати виключення територіальної громади з переліку учасників експериментального проекту.”;

2) у пункті 6:

в абзаці третьому слова “територіальної громади” виключити;

доповнити пункт абзацами такого змісту:

“Інформацію про відповідність/невідповідність приміщення умовам для надання комплексної послуги Нацсоцслужба надсилає уповноваженому органу учасника експериментального проекту, Фонду та Мінсоцполітики з використанням засобів електронної взаємодії протягом 10 робочих днів з дати отримання затвердженого Мінсоцполітики переліку учасників експериментального проекту.

Уповноважений орган вживає заходів до виконання рекомендацій Нацсоцслужби з усунення виявлених невідповідностей приміщення умовам для надання комплексної послуги.

У разі невжиття уповноваженим органом заходів до виконання рекомендацій Нацсоцслужби з усунення виявлених невідповідностей приміщення умовам для надання комплексної послуги у строки, визначені Нацсоцслужбою, та невизначення іншого приміщення замість визначеного раніше участь учасника експериментального проекту може бути припинена.

Якщо невідповідність приміщення умовам для надання комплексної послуги неможливо усунути на момент визначення конкурсною комісією переможця конкурсу для реалізації експериментального проекту, результати визначення переможця конкурсу анулюються, у зв’язку з чим участь учасника експериментального проекту у проекті припиняється.

Про анулювання результатів конкурсу для реалізації експериментального проекту Фонд повідомляє Мінсоцполітики, Нацсоцслужбі, уповноваженому органу відповідного учасника експериментального проекту і надавачам соціальних послуг, які брали участь у конкурсі для реалізації експериментального проекту для цього учасника експериментального проекту.

Якщо рішення про заміну приміщення, яке може бути використане для надання комплексної послуги, ухвалено уповноваженим органом після включення територіальної громади до переліку учасників експериментального проекту, уповноважений орган надсилає копію відповідного рішення Мінсоцполітики та Фонду із зазначенням місцезнаходження нового приміщення, яке може бути використане для надання комплексної послуги.

До рішення про заміну приміщення для надання комплексної послуги уповноважений орган додає інформацію про відповідність цього приміщення умовам для надання комплексної послуги, підтверджену Нацсоцслужбою.

Якщо на момент повідомлення про заміну приміщення для надання комплексної послуги укладено договір про забезпечення надання комплексної послуги на території учасника експериментального проекту, Фонд ініціює внесення змін до зазначеного договору.”;

3) абзац п’ятий пункту 7 викласти в такій редакції:

“Кількісний склад фахівців одного надавача комплексної послуги визначається з урахуванням примірного штатного нормативу чисельності працівників для надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, затвердженого Мінсоцполітики, співвідносно з чисельністю жителів у відповідній територіальній громаді.”;

4) пункти 9 і 10 викласти в такій редакції:

“9. Конкурс проводиться для всіх учасників експериментального проекту, включених у затверджений Мінсоцполітики перелік. У разі залучення Мінсоцполітики нових учасників експериментального проекту оголошується новий конкурс.

Фонд розміщує оголошення про проведення конкурсу на своєму офіційному веб-сайті протягом 12 робочих днів з дати надходження від Мінсоцполітики переліку учасників експериментального проекту з урахуванням інформації Нацсоцслужби про відповідність/невідповідність приміщення умовам для надання комплексної послуги.

Оголошення про проведення конкурсу повинне містити інформацію про:

умови конкурсу, умови надання комплексної послуги, визначені цим Порядком, та примірний договір про забезпечення комплексною соціальною послугою з формування життєстійкості, форму якого затверджено Мінсоцполітики;

вимоги до конкурсної пропозиції та перелік документів, що додаються до неї;

вимоги щодо процедури подання до Фонду конкурсних пропозицій;

адресу, за якою здійснюється подання конкурсних пропозицій.

Примірні форми оголошення про проведення конкурсу та конкурсної пропозиції затверджуються Мінсоцполітики.

Конкурсні пропозиції подаються до Фонду протягом 10 робочих днів з дати оприлюднення Фондом оголошення про проведення конкурсу.

Фонд може продовжити строк приймання конкурсних пропозицій до 15 робочих днів із визначенням учасників експериментального проекту, для яких цей строк продовжено.

У разі відсутності конкурсних пропозицій Фонд може продовжити строк приймання конкурсних пропозицій до 25 робочих днів із визначенням учасників експериментального проекту, для яких цей строк продовжено.

10. Конкурсна пропозиція повинна містити:

1) інформацію про конкурсанта та про учасника експериментального проекту, на території якого конкурсант планує надавати комплексну послугу, за примірною формою, затвердженою Мінсоцполітики.

Якщо конкурсант має намір і можливості відповідно до умов конкурсу надавати комплексну послугу на території двох і більше учасників експериментального проекту, конкурсна пропозиція складається окремо для кожного учасника експериментального проекту;

2) перелік соціальних послуг, які має право надавати конкурсант згідно з Реєстром надавачів та отримувачів соціальних послуг;

3) інформацію про кількість фахівців. Кількість таких фахівців конкурсанта для кожного учасника експериментального проекту, на території якого конкурсант планує надавати комплексну послугу, обчислюється з урахуванням чисельності жителів і примірного штатного нормативу чисельності працівників для надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, затвердженого Мінсоцполітики;

4) інформацію про фаховий рівень фахівців конкурсанта відповідно до підпункту 4 пункту 15 цього Порядку;

5) інформацію про загальний період діяльності конкурсанта як надавача соціальних послуг з таких соціальних послуг: консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів та/або соціальна адаптація, соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, екстрене (кризове) втручання, соціальна інтеграція та реінтеграція, соціально-психологічна реабілітація;

6) інформацію про досвід використання залучених коштів через соціальне замовлення, конкурс проектів, грантових угод тощо (за наявності);

7) інформацію про залучення власних коштів конкурсанта для оплати надання комплексної послуги або благодійних пожертв на оплату/ часткову оплату надання комплексної послуги (за наявності) та/або про надання власного/орендованого конкурсантом приміщення учаснику експериментального проекту для участі в цьому проекті (за наявності).”;

5) доповнити Порядок пунктом 101 такого змісту:

“101. Документами, які конкурсант додає до конкурсної пропозиції, є:

копія витягу з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг;

скановані копії установчих документів в електронній формі або код доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, що надає доступ до копії статуту в електронній формі у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

скановані копії документів, які підтверджують кількість фахівців (штатного розпису конкурсанта, трудових договорів з найманими працівниками, договорів про надання послуг за видами діяльності надавача соціальних послуг);

скановані копії документів про освіту, що підтверджують фаховий рівень фахівця;

скановані копії свідоцтв/сертифікатів про підвищення кваліфікації, атестацію, про неформальне професійне навчання, якщо вони підтверджують фаховий рівень фахівців (за наявності);

інформація у довільній формі про загальний період діяльності як надавача соціальних послуг, а також інформація (за наявності) про залучення до діяльності волонтерів;

сканована довідка територіального органу ДПС про відсутність заборгованості із сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів, дійсна на дату подання конкурсної пропозиції;

скановані копії договорів про надання соціальних послуг, укладених в межах процедури використання залучених коштів через соціальне замовлення, конкурс проектів, грантові угоди (за наявності);

сканована заява - згода/сканований лист-гарантія конкурсанта та/або благодійника про оплату (повністю або частково) надання комплексної послуги (за наявності) із зазначенням суми коштів, яку вносить конкурсант чи благодійник для надання комплексної послуги;

сканована копія листа-гарантії (за наявності), що засвідчує надання конкурсантом власного/орендованого приміщення учаснику експериментального проекту для надання комплексної послуги;

сканована копія листа-гарантії (за наявності), що засвідчує зобов’язання конкурсанта повністю або частково оплачувати утримання приміщення, наданого учаснику експериментального проекту для надання комплексної послуги.”;

6) пункт 11 викласти в такій редакції:

“11. Конкурсні пропозиції та документи, визначені в оголошенні про проведення конкурсу, складаються державною мовою, оформляються конкурсантами відповідно до вимог цього Порядку і подаються за адресою та у строки, зазначені в такому оголошенні.

У разі самостійного виявлення в поданій конкурсній пропозиції неповної інформації, помилок або недоліків конкурсант має право подати уточнення до раніше поданої конкурсної пропозиції протягом трьох робочих днів після закінчення строку подання конкурсних пропозицій.

У разі потреби до прийняття рішення про визначення переможців конкурсу комісією Фонд на підставі відповідного рішення конкурсної комісії звертається до конкурсанта з питань уточнення інформації, зазначеної у конкурсній пропозиції.

Строк для уточнення інформації в такому разі встановлюється Фондом і не може перевищувати п’яти робочих днів.

Датою подання конкурсної пропозиції є дата надсилання до Фонду конкурсної пропозиції з усіма документами, зазначеними в оголошенні про проведення конкурсу, що підтверджується датою відбитка поштового календарного штемпеля або скриншотом екрану із виразними цифрами, що позначають дату і час надсилання.

Подана конкурсна пропозиція конкурсанту не повертається.”;

7) абзац другий пункту 12 викласти в такій редакції:

“До складу конкурсної комісії включаються представники Фонду, Нацсоцслужби, Мінсоцполітики, а також громадських об’єднань та/або благодійних організацій, які мають не менш як один рік досвіду надання соціальних послуг і не беруть участі в конкурсі.”;

8) пункт 14 викласти в такій редакції:

“14. Оцінювання конкурсних пропозицій проводиться протягом 10 робочих днів після завершення строку подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна комісія оцінює конкурсні пропозиції за такими критеріями:

наявність у конкурсанта підтвердженого статусу надавача соціальних послуг;

наявність досвіду діяльності конкурсанта у сфері надання соціальних послуг: консультування, соціальна профілактика, представництво інтересів та/або соціальна адаптація, соціальний супровід сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, екстрене (кризове) втручання, соціальна інтеграція та реінтеграція, соціально-психологічна реабілітація, зокрема досвід залучення до діяльності волонтерів (за наявності);

фінансовий стан конкурсанта;

фаховий рівень фахівців конкурсанта, необхідний для надання комплексної послуги.

Надавач комплексної послуги зобов’язаний повідомити Фонду про заміну фахівців, залучених ним до надання відповідної послуги, незалежно від часу та причини заміни.

У разі надходження від надавача комплексної послуги повідомлення про зміну складу його фахівців конкурсна комісія проводить оцінювання фахового рівня таких фахівців з урахуванням вимог підпункту 4 пункту 15 цього Порядку без проведення додаткового конкурсу.”;

9) у пункті 15:

абзац перший підпункту 1 викласти в такій редакції:

“1) за критерієм наявності у конкурсанта підтвердженого статусу надавача соціальних послуг враховується надана інформація про включення надавача соціальних послуг до розділу “Надавачі соціальних послуг” Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг, що підтверджується копією витягу із зазначеного Реєстру.”;

у підпункті 3:

в абзаці першому слова і цифри “отриманих, зокрема, через електронний кабінет платника не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня подання конкурсної пропозиції” замінити словами “дійсною на дату подання конкурсної пропозиції”;

доповнити підпункт після абзацу п’ятого новим абзацом такого змісту:

“Залучення конкурсантом власного/орендованого приміщення як благодійником для надання комплексної послуги оцінюється додатково 5 балами.”.

У зв’язку з цим абзац шостий вважати абзацом сьомим;

підпункт 4 викласти в такій редакції:

“4) за критерієм фахового рівня фахівців конкурсанта, необхідного для надання комплексної послуги, враховується наявність у конкурсанта кількості фахівців із вищою освітою не нижче від ступеня бакалавра, що відповідає примірному штатному нормативу чисельності працівників для надання комплексної послуги з формування життєстійкості, затвердженому Мінсоцполітики, з урахуванням чисельності жителів, яка оцінюється за такою шкалою балів:

0 балів - конкурсна пропозиція не відповідає критерію оцінки;

1 бал - конкурсна пропозиція відповідає критерію оцінки.

Додатково рівень кваліфікації фахівців оцінюється за наявності:

диплома спеціаліста/магістра за спеціальністю “Соціальна робота”/“Соціальна педагогіка” - 3 бали (для посади соціального менеджера);

диплома спеціаліста/магістра за спеціальністю “Соціальна робота”/“Соціальна педагогіка” - 3 бали або диплома бакалавра за спеціальністю “Соціальна робота”/“Соціальна педагогіка” - 2 бали (для посади фахівця із соціальної роботи);

диплома спеціаліста/магістра за спеціальністю “Психологія”/“Медична психологія”/“Практична психологія” - 2 бали або диплома бакалавра за спеціальністю “Психологія”/“Практична психологія” - 1 бал (для посади практичного психолога);

або за наявності:

для посади соціального менеджера/фахівця із соціальної роботи:

свідоцтв/сертифікатів/довідок про підвищення кваліфікації за спеціальністю “Соціальна робота”/“Соціальна педагогіка”, які засвідчують проходження навчання загальним обсягом не менш як 30 академічних годин, або один кредит ЄКТС, - 1 бал;

свідоцтва/сертифіката супервізора/фасилітатора/тренера/медіатора - 2 бали;

сертифіката, який підтверджує проходження будь-яких тренінгів, освітніх програм, навчальних курсів з питань надання соціальних послуг та/або психосоціальної підтримки сім’ям/особам/групам осіб, управління стресом, кейс-менеджменту (ведення випадку) в соціальній роботі, кризового менеджменту, стрес-менеджменту, надання першої психологічної допомоги, домедичної допомоги, профілактики емоційного та професійного вигорання спеціалістів, підтримки та супроводу ветеранів, створення та організації роботи (фасилітації) груп взаємопідтримки та інших груп і форм роботи загальним обсягом не менш як 30 академічних годин, або один кредит ЄКТС, - 1 бал;

досвіду роботи з надання соціальних послуг/проведення психологічного консультування не менш як один рік - 1 бал;

для посади психолога:

сертифікатів, які підтверджують проходження тренінгів, освітніх програм, навчальних курсів з питань роботи з травмою/втратою, управління стресом, надання першої психологічної допомоги (зокрема, сертифікати тренера), профілактики емоційного та професійного вигорання спеціалістів допоміжних професій, створення та організації роботи (фасилітації) груп взаємопідтримки, вікових особливостей реагування на травмувальні події, психологічної роботи з військовослужбовцями/ветеранами та членами їх сімей, психологічної підтримки осіб, які переживають втрату, підтримки родичів осіб, позбавлених особистої свободи та зниклих безвісти, особливостей психологічної допомоги особам, які пережили полон і тортури, загальним обсягом 30 академічних годин, або один кредит ЄКТС, - 1 бал;

сертифіката, що підтверджує використання практичних інструментів і практики застосування діагностичних методик, когнітивно-поведінкової терапії, спеціальної травмотерапії, арт-терапії, ігротерапії, казкотерапії та інших, які будуть використані в роботі, загальним обсягом 30 академічних годин, або один кредит ЄКТС (один сертифікат), - 1 бал;

свідоцтва/сертифіката супервізора/фасилітатора/тренера/медіатора - 2 бали;

досвіду роботи з надання соціальних послуг/проведення психологічного консультування не менш як один рік - 1 бал.

Наявність у фахівця сертифікатів, що підтверджують підготовку за напрямом “Психотерапевт” загальним обсягом не менш як 90 академічних годин, або три кредити ЄКТС, оцінюється 2 балами, або документа, який засвідчує підготовку за спеціалізацією “лікаря-психіатра” та оцінюється додатково 3 балами.”;

10) пункт 22 викласти в такій редакції:

“22. Сторонами договору є Фонд і надавач соціальних послуг/об’єднання надавачів соціальних послуг (переможець конкурсу).

Договір укладається на період реалізації експериментального проекту в межах бюджетного періоду.

Якщо конкурсант став переможцем конкурсу у двох і більше територіальних громадах, для кожної територіальної громади укладається окремий договір.”;

11) абзац перший пункту 23 доповнити новим другим реченням такого змісту: “Під час розрахунку ціна договору збільшується на суму податку на додану вартість, якщо переможець конкурсу є платником цього податку та зазначив це в конкурсній пропозиції.”;

12) у пункті 25:

абзац перший після слів “базова ставка” доповнити словами і цифрою “для територіальної громади чисельністю до 5 тис. жителів”;

абзац п’ятий викласти в такій редакції:

“КК - коригувальний коефіцієнт для територіальної громади, який застосовується для визначення вартості комплексної послуги залежно від кількості жителів.”;

13) пункт 29 доповнити абзацом такого змісту:

“Одностороння відмова Фонду від договору з урахуванням положень, передбачених договором, є підставою для оголошення конкурсу для відповідного учасника експериментального проекту. Конкурс оголошується протягом п’яти робочих днів з моменту припинення дії договору відповідно до положень цього Порядку.”;

14) у пункті 30:

у першому реченні слово “трьох” замінити словом “п’яти”;

друге речення виключити;

15) абзаци п’ятий - десятий пункту 31 замінити абзацами такого змісту:

“копію витягу з Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг;

скановані копії установчих документів або інформацію про код доступу до результатів надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, що надає доступ до копії статуту в електронній формі у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань;

інформацію про кількість фахівців надавача комплексної послуги, яких буде залучено до надання комплексної послуги. Кількість таких фахівців повинна бути не меншою від кількості фахівців надавача комплексної послуги, визначеної Мінсоцполітики для територіальної громади чисельністю до 5 тис. жителів;

скановані копії документів про освіту фахівців, свідоцтв/сертифікатів про підвищення кваліфікації, атестацію, про неформальне професійне навчання фахівців (за наявності).

Фонд протягом п’яти робочих днів проводить перевірку інформації, поданої надавачем поза конкурсом, та протягом п’яти робочих днів після проведення такої перевірки надсилає в електронній формі повідомлення:

надавачу поза конкурсом - про його відповідність вимогам до надавача комплексної послуги згідно з поданими документами;

Мінсоцполітики та відповідному уповноваженому органу - про участь надавача поза конкурсом в експериментальному проекті.

У разі виявлення невідповідності надавача поза конкурсом вимогам до надавача комплексної послуги Фонд протягом п’яти робочих днів після проведення перевірки повідомляє в електронній формі надавачу поза конкурсом про таку невідповідність.

Надавач поза конкурсом інформує щомісяця до 15 числа Мінсоцполітики про надання комплексної послуги, зокрема про кількість осіб, яким надано комплексну послугу, та про основні заходи, що здійснювались у межах цієї послуги.”;

16) пункт 32 викласти в такій редакції:

“32. Під час реалізації експериментального проекту основними завданнями надавача комплексної послуги є:

планування та координація роботи фахівців;

моніторинг надання комплексної послуги фахівцями;

організація ведення документації з надання комплексної послуги за формами та у строки, встановлені Мінсоцполітики;

забезпечення внесення відомостей про отримувачів комплексної послуги до Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг (за технічної можливості);

взаємодія з учасниками експериментального проекту з питань організації надання комплексної послуги в територіальній громаді;

підготовка для подання уповноваженим органам Фонду щомісячної звітності про надання комплексної послуги;

забезпечення професійного розвитку та методичної підтримки фахівців;

проведення супервізії для фахівців;

взаємодія з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, громадськими та благодійними організаціями, іншими установами незалежно від форми власності, волонтерами з питань реалізації експериментального проекту;

підготовка пропозицій щодо змісту, обсягу, порядку надання, форм звітності про надання комплексної послуги та форм обліку надання комплексної послуги, оцінювання індивідуальних потреб в її наданні;

прийняття рішення про надання/відмову у наданні комплексної послуги особі/сім’ї/групі осіб;

укладення меморандумів/договорів про проведення навчання в межах заходів, що становлять зміст комплексної послуги;

організація перекладу на жестову мову для забезпечення надання комплексної послуги особам з порушеннями слуху та мовлення;

взаємодія з іншими надавачами соціальних послуг, закладами охорони здоров’я, освіти, іншими закладами, підприємствами, установами, організаціями для організації надання соціальних послуг і розв’язання проблемних питань особи/сім’ї;

інформування жителів про комплексну послугу через електронні засоби комунікації та соціальні мережі, смс-повідомлення, друковану продукцію (буклети, ліфлети тощо) у формі, доступній для сприйняття особами з будь-якими порушеннями здоров’я. У разі наявності у надавача комплексної послуги офіційного веб-сайту він повинен відповідати вимогам ДСТУ EN301 549:2022 “Інформаційні технології. Вимоги щодо доступності продуктів та послуг ІКТ”.”;

17) у пункті 33:

абзац четвертий після слів “соціальних послуг” доповнити словами “(за технічної можливості)”;

доповнити пункт абзацом такого змісту:

“ведення документації з надання комплексної послуги за формами та у строки, встановлені Мінсоцполітики.”;

18) в абзацах чотирнадцятому і шістнадцятому пункту 34 слова “територіальної громади” виключити;

19) у пункті 35:

в абзаці третьому слова “жителів/посадових осіб територіальної громади” замінити словами “жителів і посадових осіб органів місцевого самоврядування”;

абзац шостий замінити абзацами такого змісту:

“Рішення про надання комплексної послуги/відмову у наданні/припинення надання комплексної послуги приймає надавач комплексної послуги шляхом видання відповідного наказу/розпорядження.

Підстави для відмови в наданні або для припинення надання комплексної послуги визначаються надавачем комплексної послуги з дотриманням вимог законодавства про організацію надання соціальних послуг.”;

20) у пункті 40:

в абзаці п’ятому слова “санвузол з душовою,” виключити;

доповнити пункт абзацом такого змісту:

“Облаштування приміщення, в якому надається комплексна послуга, здійснюється відповідно до Порядку організації діяльності та забезпечення функціонування центрів життєстійкості, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 січня 2024 р. № 83 (Офіційний вісник України, 2024 р., № 17, ст. 1087).”;

21) пункт 41 викласти в такій редакції:

“41. Моніторинг діяльності надавачів комплексної послуги проводиться Нацсоцслужбою з дотриманням вимог законодавства, що регулює здійснення контролю/моніторингу надання соціальних послуг.

Надавачі комплексної послуги та учасники експериментального проекту зобов’язані сприяти Нацсоцслужбі та її територіальним органам у проведенні моніторингу.”.

3. Пункт 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості, затвердженого зазначеною постановою, після слів і цифр “постановою Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2023 р. № 1049” доповнити словами “, а також суми податку на додану вартість, якщо переможець конкурсу є платником цього податку”.

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: