open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Чинна

НАТО Нетаємно, підлягає передачі Україні та Партнерам Місії CFBLNet
Неофіційний переклад

Технічна угода 2023:01
Україна/АНЗІ Меморандум про домовленість КУЗРСР

Технічна угода № 2023:01

Щодо спонсорства участі Міністерства оборони України як Гостьового партнера місії в CFBLNet

Посилання:

A. Меморандум про домовленість між Урядом України та Організацією НАТО із зв’язку та інформації стосовно співробітництва з питань консультацій, управління, зв’язку, розвідки, спостереження та рекогносцировки в рамках програми НАТО “Партнерство заради миру” від 17 січня 2022 року

B. Технічна Угода CFBLNet (Статут) від 14 травня 2009 року

C. Публікація 1 CFBLNet, Інструкція версія 2.0, Посібник версія 2.0 та наступні версії

Назва

Спонсорство з боку НАТО участі Міністерства оборони України як Гостьового партнера місії в CFBLNet

Сторони

Міністерства оборони України


Менеджер проєкту:
Пан Юрій Тхорук, заступник генерального директора Директорату - керівник експертної групи впровадження міжнародних стандартів у сфері цифровізації Директорату цифрової трансформації у сфері оборони
Міністерство оборони України
Повітрофлотський проспект, 6
м. Київ, Україна
Телефон: +38097 039 3801


Email: y.tkhoruk@mil.ua

Агенція НАТО зі зв’язку та інформації
Менеджер проєкту:


Пан Едгар Хармсен
Провідний представник НАТО в CFBLNet
Вулиця Oude Waalsdorperweg 6, 2597АК, м. Гаага, Нідерланди
Телефон: +31703743488
E-mail: Edgar.Harmsen@ncia.nato.int


Аккаунт менеджер Агенції НАТО зі зв’язку та інформації
(з програмних питань)
Підполковник Флорін Спарлу
Офіс операційного директора
Телефон: +32 2 707 8041


Е- mail: Florin.Sparlu@ncia.nato.int

Завдання

Обсяг:


Ця Технічна угода визначає умови спонсорства Агенцією НАТО зі зв’язку та інформації участі Міністерства оборони України в якості Гостьового партнера місії (ГПМ) у Об’єднаній мережі бойових лабораторій (CFBLNet).

Гриф секретності:


Управління усіма заходами здійснюватиметься на відповідному грифі секретності до рівня НАТО Таємно підлягає до розповсюдження. Найнижчий можливий гриф завжди матиме перевагу.

Опис

Довідкова інформація


CFBLNet - це багатонаціональна мережева інфраструктура для проведення досліджень, розробок, випробувань і оцінки з питань командування, управління, зв’язку, комп’ютеризації, розвідки, спостереження та рекогносцировки (C4ISR) для дослідження, просування та підтвердження готовності коаліційних і об’єднаних спроможностей для учасників: США, Об’єднаного комітету зі зв’язку та електроніки (Австралія, Канада, Нова Зеландія, Велика Британія та США), НАТО та спонсорованих Гостьових партнерів місії CFBLNet (Швеція, Фінляндія, Австрія, Швейцарія та Європейська служба зовнішніх справ).


Партнери місії CFBLNet (як основні, так і гостьові) можуть використовувати CFBLNet для участі в дослідженнях, розробці, випробуваннях та оцінці для розробки спроможностей командування, управління, зв’язку, комп’ютеризації, розвідки, спостереження та рекогносцировки (C4ISR), що використовуються у всьому спектрі операцій. Базуючись на DOTMLPF (доктрина, організація, підготовка, матеріали, лідерство, персонал та інфраструктура) в рамках Статуту та історичного передування, CFBLNet також можна використовувати для підтримки підготовки та навчань перед розгортанням.


11 грудня 2017 року Наглядова рада Агенції погодила спонсорство з боку Агенції НАТО зі зв’язку та інформації у ролі Основного партнера Місії CFBLNet участі України як ГПМ CFBLNet.

Безпекова акредитація


Акредитація об’єктів та ініціативи CFBLNet відбуватиметься відповідно до процесу, задокументованого в останній версії Публікації CFBLNet 1 (посилання C), на момент схвалення Міністерства оборони України як ГПМ, якщо інше не вказано Членами CFBLNet.

Застосування Технічної угоди та Публікації 1 CFBLNet


Партнери місії CFBLNet (як основні, так і гостьові) повинні дотримуватися умов останньої версії Технічної угоди (Статуту) CFBLNet та останньої версії Публікації 1 CFBLNet (посилання B і C). Таким чином, ці документи застосовуються до цієї Технічної угоди. Останні версії посилань B і C доступні за посиланням https://community.apan.org/wg/cfblnet/cfblnet_public/.

Агенція НАТО зі зв’язку та інформації як Основний партнер місії CFBLNet відповідатиме за:


a. Дотримання умов останньої версії Технічної угоди (Статуту) CFBLNet і останньої версії Публікації 1 CFBLNet (посилання B і C).


b. Спонсорство Міністерства оборони України як ГПМ CFBLNet відповідно до процесу в Додатку H «Опрацювання спонсорства Гостьових партнерів місії» останньої версії Публікації 1 CFBLNet (посилання C).


c. Дотримання вказівок Багатонаціональної ради з акредитації безпеки (MSAB) щодо акредитації локацій НАТО та України.

Міністерство оборони України як Гостьовий партнер місії CFBLNet


Міністерство оборони України дотримуватиметься умови останньої версії Технічної угоди CFBLNet (Статуту) та останньої версії Публікації 1 CFBLNet (посилання B і C).

Технічне завдання (включаючи послуги та матеріали)


Деталі діяльності координуватимуться та керуватимуться менеджерами проектів НАТО та Міністерства оборони України, згаданими у розділі вище.


Після того, як Міністерство оборони України буде прийнята як ГПМ CFBLNet, діяльність, пов’язана з цією участю, може регулюватися у форматі «цінових/комерційних пропозицій» із посиланням на Технічну угоду і вищезазначені посилання до цієї Технічної угоди.

Особливі умови


Прийняття Міністерства оборони України як ГПМ CFBLNet підлягає схваленню Основними партнерами місії CFBLNet (США, Об’єднаний комітет зі зв’язку та електроніки (CCEB) і НАТО). Підписану копію цієї Технічної угоди буде надано Секретаріату CFBLNet.

Фінансування

Після прийняття як ГПМ до ініціативи CFBLNet Міністерство оборони України може подати заявку до європейської точки присутності або точки присутності НАТО CFBLNet для підписки на послуги CFBLNet. Якщо Міністерство оборони України підключається до точки присутності CFBLNet Європи та НАТО, воно робить це за власний кошт. Угода, що стосується підписки на послуги, укладається у форматі затвердженої цінової пропозиції між Сторонами.

Зміни, припинення та дата набрання чинності

Технічна угода може бути змінена або переглянута за взаємною письмовою згодою між Агенцією НАТО зі зв’язку та інформації та Міністерством оборони України.


Будь-яка сторона може припинити дію цієї Технічної угоди, надіславши письмове повідомлення іншій стороні за три (3) місяці, беручи до уваги участь у поточних ініціативах.


Технічна угода набирає чинності з дати останнього підписання Сторонами.


Технічна угода буде підписана в трьох оригінальних примірниках, по одному для кожної Сторони та один для Секретаріату CFBLNet, у разі якщо він не підписаний електронним способом.

Підписанти

За Міністерство оборони України


Пані Катерина Черногоренко


Заступник Міністра оборони з
питань цифрового розвитку,
цифрових трансформацій і
цифровізації

За Агенцію НАТО зі зв’язку та інформації


Пан Людвіг Декампс


Генеральний менеджер

Дата:

Дата

{Текст Угоди українською та англійською мовами додано до листа Міністерства закордонних справ України № 72/14-612/1-52098 від 16.04.2024}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: