На головну Тест 1 день

Моніторинг

Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Додати справу Перейти в розділ
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Оновлення в Господарських договорах
Судові рішення
1
Дублювати
Редагувати
Видалити
Перейти в розділ

Ви не авторизовані

Увійдіть в систему, або зареєструйтеся для отримання тестового доступу, щоб скористуватися усіма можливостями системи

Тест 1 день
Розділи системи

131 783 368

Судові рішення

28 479

Прецеденти ВС

4 628

Прецеденти ЄСПЛ

543 586

Нормативні акти

30 578 178

Судові засідання

52 409 095

Стан справ

beta
Тарифи системи
Унікальні можливості

Моніторинг

Відслідковуйте нові рішення та засідання по справі

Календар засідань

Слідкуйте за перебігом подій та синхронізуйте зі своїм календарем

Обране

Створюйте папки, зберігайте документи чи окремі цитати

Добірки прецедентів

Правові позиції, на які варто звернути увагу

Зв'яжіться з нами
Про нас
Комерційний відділ
067-739-51-14 sales@zakononline.ua
Підтримка користувачів
067-545-26-26 support@zakononline.ua
Загальні контакти
044-300-20-36 info@zakononline.ua
Соціальні мережі
Facebook Telegram Instagram
Постанова № 289 від 15.03.2024 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія”
  • 17/12/2024
    Чинна
  • 05/11/2024
    Попередня
  • 13/09/2024
    Попередня
  • 15/03/2024
    Попередня
Нормативні акти Постанова Постанова № 289 від 15.03.2024 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія”

Постанова № 289 від 15.03.2024 Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія”

Джерело: Офіційний портал ВРУ
Тип: Постанова
Номер: 289
Дата: 15.03.2024
Видавник: Кабінет Міністрів України
Редакція: 17.12.2024
Чинна
Пов'язані рішення
logo

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 15 березня 2024 р. № 289
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія”

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ
№ 1050 від 06.09.2024
№ 1249 від 01.11.2024
№ 1426 від 13.12.2024}

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія”, що додається.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 73



ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 15 березня 2024 р. № 289

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для медичної допомоги та соціальної реабілітації військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія”

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті МОЗ за бюджетною програмою “Медична допомога та соціальна реабілітація військовослужбовців у Клінічній лікарні “Феофанія” (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти використовуються з метою забезпечення надання військовослужбовцям медичної допомоги та соціальної реабілітації у Клінічній лікарні “Феофанія”.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.

Розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня є Клінічна лікарня “Феофанія”, що перебуває в управлінні Державного управління справами.

4. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) закупівлю лікарських засобів та медичних виробів для забезпечення надання військовослужбовцям медичної допомоги та соціальної реабілітації у Клінічній лікарні “Феофанія”;

2) закупівлю системи однофотонної емісійної комп’ютерної томографії у комбінації з комп’ютерною томографією (ОФЕКТ/КТ);

3) капітальний ремонт приміщень під розміщення позитронно-емісійної томографії з комп’ютерною томографією (ПЕТ/КТ), зокрема мереж водовідведення (спецканалізації);

4) закупівлю високовартісного медичного обладнання для забезпечення надання військовослужбовцям медичної допомоги та соціальної реабілітації у Клінічній лікарні “Феофанія”;

{Пункт 4 доповнено підпунктом 4 згідно з Постановою КМ № 1249 від 01.11.2024}

5) оплату комунальних послуг та енергоносіїв для забезпечення надання військовослужбовцям медичної допомоги та соціальної реабілітації у Клінічній лікарні “Феофанія”.

{Пункт 4 доповнено підпунктом 5 згідно з Постановою КМ № 1426 від 13.12.2024}

{Пункт 4 в редакції Постанови КМ № 1050 від 06.09.2024}

5. Право на отримання медичної допомоги та соціальної реабілітації у Клінічний лікарні “Феофанія” відповідно до цього Порядку мають військовослужбовці та особи рядового та начальницького складу, які зазнали поранення, контузії чи іншого ушкодження здоров’я у зв’язку із збройною агресією Російської Федерації проти України відповідно до постанови Верховної Ради України від 29 травня 2014 р. № 1286-VII.

6. Закупівля лікарських засобів здійснюється в установленому законодавством порядку із використанням електронного каталогу. Запит пропозицій постачальників здійснюється окремо для кожного лікарського засобу.

Закупівля медичних виробів та високовартісного медичного обладнання здійснюється в установленому законодавством порядку. Закупівля високовартісного медичного обладнання здійснюється за умови наявності відповідної матеріально-технічної бази, приміщень, необхідних для встановлення та експлуатації медичного обладнання, а також персоналу. В угодах (договорах) про закупівлю високовартісного медичного обладнання за бюджетні кошти може передбачатися попередня оплата в розмірі 100 відсотків вартості на строк не більше шести місяців.

{Пункт 6 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 1050 від 06.09.2024; в редакції Постанови КМ № 1249 від 01.11.2024; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1426 від 13.12.2024}

Капітальний ремонт приміщень під розміщення позитронно-емісійної томографії з комп’ютерною томографією (ПЕТ/КТ), зокрема мереж водовідведення (спецканалізації), проводиться в установленому законодавством порядку.

{Пункт 6 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 1050 від 06.09.2024}

{Пункт 6 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1050 від 06.09.2024}

7. Не допускається спрямування бюджетних коштів на закупівлю:

1) лікарських засобів, які не включені до Національного переліку основних лікарських засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333 “Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 27, ст. 906; 2022 р., № 6, ст. 343), та до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, необхідних для надання реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров’я і спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарних та амбулаторних умовах;

2) медичних виробів, які не включені до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, необхідних для надання реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров’я і спеціалізованої медичної допомоги в стаціонарних та амбулаторних умовах.

71. Придбане медичне обладнання, зазначене у підпунктах 2 та 4 пункту 4, не може використовуватися для надання платних послуг Клінічною лікарнею “Феофанія”.

{Порядок доповнено пунктом 71 згідно з Постановою КМ № 1249 від 01.11.2024}

8. Ведення бухгалтерського обліку, відкриття і закриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства, а також операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Клінічна лікарня “Феофанія” подає щокварталу до 10 числа місяця, що настає за звітним періодом, МОЗ інформацію про використання бюджетних коштів та інформацію про використання закуплених лікарських засобів, медичних виробів, високовартісного медичного обладнання для отримання військовослужбовцями медичної допомоги та соціальної реабілітації у Клінічній лікарні “Феофанія”, проведений капітальний ремонт приміщень під розміщення позитронно-емісійної томографії з комп’ютерною томографією (ПЕТ/КТ), зокрема мереж водовідведення (спецканалізації), для узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа того ж місяця.

{Пункт 9 в редакції Постанови КМ № 1050 від 06.09.2024; із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 1249 від 01.11.2024}

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Джерело:Офіційний портал ВРУ
Комерційний відділ
067-739-51-14 sales@zakononline.ua
Підтримка користувачів
067-545-26-26 support@zakononline.ua
Загальні контакти
044-300-20-36 info@zakononline.ua
Соціальні мережі
Facebook Telegram Instagram
Нормативні акти
Закони Кодекси Конституція Листи Накази Положення Порядки Постанови Рішення Розпорядження Роз’яснення Укази
Судова практика
Адміністративний процес Аліменти Архітектура Банкрутство Будівництво Визнання батьківства Визнання правочину недійсним Визначення місця проживання дитини Витрати Відчуження земельної ділянки Власність Головна сторінка Господарський процес Довіреність Договір Дозволи на будівництво Докази-доказування Забезпечення Законодавство Запобіжні заходи Заробітна плата Затримання особи Захист ЗЕД Землекористування Злочини Зобов'язання Інтелектуальна власність Кримінальна відповідальність Кримінальний процес Ліцензування Майно Матеріальна відповідальність Моніторинг Набуття та визнання Обвинувачення Опіка та піклування Оренда землі Оскарження Пенсія. Соціальні виплати Повідомлення про підозру Позов Покарання Поновлення на роботі Права Правочин Представництво Презумпція невинуватості Прецеденти ВС Провадження Продаж земель Процесуальні строки Рішення Самочинне будівництво Санкції Сервітут Склад суду Слідчі розшукові дії Соціальні права. Пільги Спадкування Спеціальна конфіскація Спори Стандартизація Суд Судова практика Судові засідання Судочинство Угода Усиновлення Усунення перешкод Ухвала Цивільна дієздатність Цивільний процес Цінні папери Шкода та збитки
MasterCard Visa
Публічна оферта ФОП Мирида В. А. Публічна оферта ФОП Берназюк О.О. Публічна оферта ТОВ ІПС Конфіденційність Статті
Ⓒ ZAKONONLINE, 2026
Ця функція стане доступною в повній версії продукту

Безкоштовний доступ на 1 день

Тестувати

Повний доступ до системи

Придбати

В мене вже є акаунт

Контакти технічної підтримки: 067-545-26-26

support@zakononline.ua

Ця функція стане доступною в повній версії продукту

Безкоштовний доступ на 1 день

Тестувати

Повний доступ до системи

Придбати

В мене вже є акаунт

Контакти технічної підтримки: 067-545-26-26

support@zakononline.ua

{CONTENT}

Спробуйте перезавантажити сторінку або перейдіть на головну.


Перезавантажити Перейти на головну