Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 1169 від 18.11.2020}
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України стосовно реалізації до 31 грудня 2021 р. експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - експериментальний проект).
2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, що додається.
3. Зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 987 “Про щорічні звіти голів обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 1, ст. 19; 2019 р., № 78, ст. 2697) на період реалізації експериментального проекту.
4. Секретаріату Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців після завершення реалізації експериментального проекту підготувати висновок про результати його реалізації та пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів.
ПОРЯДОК
реалізації експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
1. Цей Порядок передбачає проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - місцеві держадміністрації) за показниками згідно з додатком 1 у межах виконання повноважень, покладених на місцеві держадміністрації відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та інших законів, з урахуванням Програми діяльності Кабінету Міністрів України.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні:
базовий період - квартал, що передує кварталу, в якому призначено голову місцевої держадміністрації;
попередній період - квартал, що передує звітному періоду;
звітний період - квартал, за підсумками якого проводяться моніторинг та оцінка ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій (далі - моніторинг та оцінка).
3. Моніторинг та оцінка проводяться з метою якісного аналізу результатів виконання повноважень місцевими держадміністраціями, виявлення проблемних питань розвитку регіонів та причин їх виникнення, підвищення ефективності прийняття управлінських рішень.
4. Моніторинг та оцінка проводяться Секретаріатом Кабінету Міністрів України за показниками згідно з додатком 1 шляхом відстеження їх динаміки, зведення та оприлюднення результатів моніторингу та оцінки.
5. Моніторинг та оцінка проводяться щокварталу починаючи з кварталу, що передує дню набрання чинності цим Порядком, на підставі отриманих Секретаріатом Кабінету Міністрів України даних державної статистики, інформації центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій та інших джерел відкритих даних.
6. Органи державної статистики, центральні органи виконавчої влади, місцеві держадміністрації подають щокварталу не пізніше 29 числа наступного місяця Секретаріату Кабінету Міністрів України інформацію за формою згідно з додатком 2.
7. Моніторинг та оцінка проводяться трьома етапами.
Для Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій значення показників 3, 15, 19-22, 25, 37 згідно з додатком 1 не розраховуються.
{Абзац другий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
На першому етапі здійснюється розрахунок значень показників згідно з додатком 1 у базовому або попередньому та звітному періодах.
Розрахунок значення показника 10 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗj, xПj, xЗВІТj - значення показника j-го регіону у відповідному періоді;
ЦБАЗj, ЦПj, ЦЗВІТj - кількість молодіжних працівників, підготовлених відповідно до Порядку реалізації програми “Молодіжний працівник”, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 19 вересня 2018 р. № 4334, j-го регіону у відповідному періоді;
НБАЗj, НПj, НЗВІТj - кількість молоді j-го регіону станом на 1 січня відповідного року.
Розрахунок значення показника 11 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗj, xПj, xЗВІТj - значення показника j-го регіону у відповідному періоді;
КБАЗj, КПj, КЗВІТj - частка коштів зведеного бюджету, спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб j-го регіону у відповідному періоді;
ВПОБАЗj, ВПОБАЗj Пj, ВПОБАЗj ЗВІТj - кількість внутрішньо переміщених осіб j-го регіону станом на 1 січня відповідного року;
ВПОУБАЗ, ВПОУП, ВПОУЗВІТ - кількість внутрішньо переміщених осіб усього в Україні.
Розрахунок значення показника 20 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗj, xПj, xЗВІТj - значення показника j-го регіону у відповідному періоді;
ЦБАЗj, ЦПj, ЦЗВІТj - кількість центрів надання адміністративних послуг j-го регіону у відповідному періоді;
НБАЗj, НПj, НЗВІТj - чисельність наявного населення j-го регіону станом на 1 січня відповідного року.
{Пункт 7 доповнено новими абзацами згідно з Постановою КМ № 1169 від 18.11.2020}
Розрахунок значень показників 26 (етап фінансування), 27 і 28 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
КБАЗij, КПij, КЗВІТij - обсяг касових видатків і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
АБАЗij, АПij, АЗВІТij - обсяг спрямованих асигнувань і-го показника j-го регіону у відповідному періоді.
Розрахунок значень показників 29, 31-33 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
ПБАЗij, ППij, ПЗВІТij - надходження (касові видатки) і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
ПРБАЗij, ПРПij, ПРЗВІТij - надходження (касові видатки) і-го показника j-го регіону у відповідному періоді попереднього року.
Розрахунок значень показника 30 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
НБАЗij, НПij, НЗВІТij - надходження коштів і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
ОРІКij - обсяг передбачених коштів і-го показника j-го регіону на відповідний рік.
{Абзаци сімнадцятий-двадцять восьмий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
Значення показників 1-8, 12-18, 23-25, 35, 36 (у частині відкритих торгів, які оскаржені учасниками в Антимонопольному комітеті) і 38 згідно з додатком 1 визначаються як питома вага змінної частки загальної величини.
{Абзац двадцять дев'ятий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
Розрахунок значень показників 19, 22, 26 (підготовчий етап), 34, 36 (у частині відкритих торгів, що відбулися) згідно з додатком 1 не здійснюється.
{Абзац тридцятий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
На другому етапі здійснюється розрахунок темпу приросту значень показників у звітному періоді порівняно з базовим або попереднім періодом.
Темп приросту розраховується для всіх показників згідно з додатком 1, крім показників 23 і 26 (підготовчий етап), за такою формулою:
{Абзац тридцять другий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
де Тіj - темп приросту і-го показника j-го регіону;
{Абзац тридцять третій пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді.
{Абзац тридцять четвертий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
На третьому етапі здійснюється визначення загальної рейтингової оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій.
Сума нормованих значень показників розраховується як відносні відхилення значень кожного регіону від максимальних та мінімальних значень інших регіонів за такою формулою:
де Rj - сума нормованих значень показників j-го регіону;
xij - значення i-го показника j-го регіону;
xmax i - максимальне значення i-го показника;
xmin i - мінімальне значення i-го показника.
Перша частина формули використовується для проведення оцінки показників, підвищення яких має позитивне значення, друга частина - для проведення оцінки показників, підвищення яких має негативне значення.
Для показника 26 (підготовчий етап) згідно з додатком 1 за виконання його кожної складової частини присвоюється коефіцієнт 0,25.
{Абзац сорок другий пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
Показник 36 згідно з додатком 1 складається з двох частин, кожна з яких під час визначення загальної оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій зважується на коефіцієнт 0,5.
{Абзац сорок третій пункту 7 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
Визначення коефіцієнта щодо окремих значень показників згідно з додатком 1 може здійснюватися з урахуванням особливостей реалізації таких показників.
Загальна рейтингова оцінка ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій розраховується за такою формулою:
де Rсрj - середнє арифметичне суми загальних оцінок показників j-го регіону;
Rj - сума нормованих значень показників j-го регіону;
n - кількість показників, за якими здійснювався розрахунок.
Рейтингова оцінка ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій формується в діапазоні від 1 до 26, від найвищого значення до найнижчого.
8. Розрахунок темпу приросту за показниками згідно з додатком 1 у звітному періоді порівняно з базовим періодом та проведення їх аналізу здійснюються окремо без застосування міжрегіонального порівняння та не враховуються під час визначення рейтингової оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій.
Темп приросту розраховується для всіх показників згідно з додатком 1, крім показників 23 і 26 (підготовчий етап), за такою формулою:
{Абзац другий пункту 8 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
де Тіj - темп приросту і-го показника j-го регіону;
{Абзац третій пункту 8 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
xБАЗij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді.
{Абзац четвертий пункту 8 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
9. Секретаріат Кабінету Міністрів України:
здійснює збір та проводить аналіз даних державної статистики, інформації центральних органів виконавчої влади та місцевих держадміністрацій щодо проведення моніторингу та оцінки;
забезпечує здійснення розрахунків значень показників згідно з додатком 1, темпів приросту за такими показниками та визначення загальної рейтингової оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій, зокрема з використанням електронних алгоритмів збору та обробки даних;
оприлюднює результати моніторингу та оцінки на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України та інших веб-ресурсах.
10. До проведення моніторингу та оцінки Секретаріат Кабінету Міністрів України залучає у разі потреби представників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, науково-дослідних установ, міжнародних організацій, громадських об’єднань чи інших заінтересованих осіб.
Додаток 1 |
ПОКАЗНИКИ
ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій
Найменування показника | Одиниця виміру | Суб’єкти, відповідальні за подання даних за показником | |
1. | Кількість дітей віком від трьох до шести років, охоплених дошкільною освітою | відсотків загальної кількості дітей віком від трьох до шести років | МОН |
2. | Кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) | відсотків загальної кількості дітей з особливими освітніми потребами (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) | -“- |
3. | Кількість учнів, які проживають у сільських населених пунктах (селах, селищах), охоплених навчанням в опорних закладах загальної середньої освіти та їх структурних підрозділах (філіях) | відсотків загальної кількості учнів, які проживають у сільських населених пунктах (селах, селищах) | МОН |
4. | Кількість дітей з інвалідністю, які перебувають у закладах інституційного догляду | відсотків загальної кількості дітей з інвалідністю | МОН |
5. | Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання | відсотків загальної кількості дітей даної категорії, які потребували влаштування до сімейних форм виховання | Мінсоцполітики |
6. | Кількість дітей шкільного віку, охоплених початковою мистецькою освітою у мистецьких школах | відсотків загальної кількості дітей шкільного віку | МКІП |
7. | Кількість закладів культури державної та комунальної форми власності, в яких проведено капітальний ремонт або реконструкцію | відсотків загальної кількості закладів культури державної та комунальної форми власності, які перебувають в аварійному стані та потребують капітального ремонту або реконструкції | -“- |
8. | Кількість пам’яток культурної спадщини, на які розроблено облікову документацію | відсотків загальної кількості досліджених пам’яток культурної спадщини | МКІП |
9. | Кількість площинних спортивних споруд, на яких забезпечено будівництво (в тому числі нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) | відсотків загальної кількості площинних спортивних споруд | Мінмолодьспорт |
10. | Кількість молодіжних працівників, підготовлених відповідно до Порядку реалізації програми “Молодіжний працівник”, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 19 вересня 2018 р. № 4334 | осіб на 2 тис. молоді | -“- |
11. | Підтримка внутрішньо переміщених осіб згідно з регіональними програмами | коефіцієнт | Мінреінтеграції |
12. | Кількість укладених декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу | відсотків загальної кількості населення | НСЗУ |
13. | Забезпечення підключення центрів екстреної медичної допомоги до інформаційно-аналітичної системи “Централь 103” | відсотків загальної кількості центрів екстреної медичної допомоги | -“- |
14. | Рівень охоплення обов’язковими профілактичними щепленнями відповідно до річного календаря профілактичних щеплень в Україні | відсотків загального обсягу профілактичних щеплень на відповідний календарний рік | МОЗ |
15. | Протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію | відсотків загальної протяжності автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують ремонту, реконструкції | Мінінфраструктури |
16. | Кількість будівель, в яких розміщені органи державної влади і які відповідають вимогам архітектурної доступності для людей з інвалідністю | відсотків загальної кількості будівель, в яких розміщені органи державної влади | Мінрегіон |
17. | Забезпечення прийняття в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років | відсотків загальної кількості об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років | -“- |
18. | Кількість соціальних закладів, що використовують фіксований широкосмуговий доступ до Інтернету із швидкістю не менше 100 Мбіт/с | відсотків загальної кількості соціальних закладів, що повинні бути забезпечені фіксованим широкосмуговим доступом до Інтернету із швидкістю не менше 100 Мбіт/с | Мінцифри |
19. | Охоплення територій області системою рухомого мобільного зв’язку четвертого покоління (4G) | відсотків приросту | Мінцифри |
20. | Забезпеченість центрами надання адміністративних послуг | одиниць на 10 тис. населення | Мінцифри |
21. | Кількість трансформованих центрів надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями, у центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування | відсотків кількості центрів надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями | -“- |
22. | Сумарна потужність альтернативних джерел енергії (електричної та теплової) | відсотків приросту | Держенергоефективності |
23. | Рівень охоплення територіями та об’єктами природно-заповідного фонду | відсотків площі, яка повинна бути охоплена територіями та об’єктами природно-заповідного фонду відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 “Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року” | Міндовкілля |
24. | Забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів | відсотків площі несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів | Міндовкілля |
25. | Рівень інвентаризації земель регіону державної та комунальної форми власності | відсотків загальної площі земель регіону державної та комунальної форми власності | Держгеокадастр |
26. | Виконання бюджетної програми “Державний фонд регіонального розвитку”: | ||
1) підготовчий етап - оголошення та проведення конкурсного відбору | відсотків виконаних завдань за етапом | Мінрегіон | |
2) етап фінансування - рівень використання коштів державного фонду регіонального розвитку | відсотків обсягу спрямованих асигнувань | Казначейство | |
27. | Рівень використання коштів дорожнього фонду, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної форми власності у населених пунктах | -“- | -“- |
28. | Рівень використання субвенцій на розвиток освіти | -“- | -“- |
29. | Рівень надходжень податку на доходи фізичних осіб на одну особу наявного населення станом на 1 січня попереднього року | відсотків рівня відповідного періоду попереднього року | Мінфін |
30. | Рівень виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без урахування міжбюджетних трансфертів) | відсотків затверджених місцевими радами річних показників | -“- |
31. | Обсяг доходів зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без урахування міжбюджетних трансфертів) | відсотків рівня відповідного періоду попереднього року | -“- |
32. | Обсяг капітальних видатків зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | -“- | -“- |
33. | Рівень надходження плати за землю (земельного податку та орендної плати) до зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | -“- | -“- |
34. | Прострочена кредиторська заборгованість з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів | відсотків приросту | Мінфін |
35. | Вартість закупівель, проведених обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, в електронній системі закупівель | відсотків загальної вартості закупівель | Мінекономіки |
36. | Відкриті торги, які проводяться обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління: | -“- | |
1) відкриті торги, що відбулися, - середня кількість учасників відкритих торгів | відсотків приросту | ||
2) відкриті торги, оскаржені учасниками в Антимонопольному комітеті, - частка задоволених Антимонопольним комітетом скарг на відкриті торги | відсотків загальної кількості скарг | ||
37. | Розширення мережі індустріальних парків (земельних ділянок державної або комунальної форми власності промислового призначення площею від 15 гектарів з можливістю приєднання мереж електропостачання на відстані до 500 метрів з потужністю від 3 МВт) | відсотків площі земельних ділянок державної та комунальної форми власності промислового призначення | Мінекономіки |
38. | Виконання доручень Прем’єр-міністра України | відсотків загальної кількості доручень | Секретаріат Кабінету Міністрів України |
__________
Примітка. Показники визначаються без урахування територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень.
{Додаток 1 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}
Додаток 2 |
ІНФОРМАЦІЯ*
за показниками ефективності діяльності голови
________________________________________
(найменування обласної, міської держадміністрації)
Найменування показника | Інформація за показником | Одиниця виміру | Значення показника | ||
у базовому періоді | у попередньому до звітного періоді | у звітному періоді | |||
1. Кількість дітей віком від трьох до шести років, охоплених дошкільною освітою | кількість дітей віком від трьох до шести років станом на останній день періоду | осіб | |||
кількість дітей віком від трьох до шести років, охоплених дошкільною освітою, станом на останній день періоду | -“- | ||||
2. Кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) | кількість дітей з особливими освітніми потребами (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я), станом на останній день періоду | -“- | ||||
3. Кількість учнів, які проживають у сільських населених пунктах (селах, селищах), охоплених навчанням в опорних закладах загальної середньої освіти та їх структурних підрозділах (філіях) | загальна кількість учнів, які проживають у сільських населених пунктах (селах, селищах), станом на останній день періоду | осіб | |||
кількість учнів, які проживають у сільських населених пунктах (селах, селищах), охоплених навчанням в опорних закладах загальної середньої освіти та їх структурних підрозділах (філіях), станом на останній день періоду | -“- | ||||
4. Кількість дітей з інвалідністю, які перебувають у закладах інституційного догляду | кількість дітей з інвалідністю станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість дітей з інвалідністю, які перебувають у закладах інституційного догляду, станом на останній день періоду | -“- | ||||
5. Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання | кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребували влаштування до сімейних форм виховання, станом на перший день періоду та протягом звітного періоду | -“- | |||
кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання, станом на останній день періоду | осіб | ||||
6. Кількість дітей шкільного віку, охоплених початковою мистецькою освітою у мистецьких школах | кількість дітей шкільного віку станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість дітей шкільного віку, охоплених початковою мистецькою освітою у мистецьких школах, станом на останній день періоду | -“- | ||||
7. Кількість закладів культури** державної та комунальної форми власності, в яких проведено капітальний ремонт або реконструкцію | загальна кількість закладів культури державної та комунальної форми власності станом на останній день періоду | одиниць | |||
кількість закладів культури державної та комунальної форми власності, що перебувають в аварійному стані або потребують капітального ремонту, реконструкції, станом на останній день періоду | -“- | ||||
кількість закладів культури державної та комунальної форми власності, що потребують поточного ремонту, станом на останній день періоду | одиниць | ||||
8. Кількість пам’яток, на які розроблено облікову документацію | загальна кількість досліджених пам’яток станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість пам’яток, включених до Державного реєстру нерухомих пам’яток України, на які розроблено облікову документацію, станом на останній день періоду | -“- | ||||
9. Кількість площинних спортивних споруд***, на яких забезпечено будівництво (в тому числі нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт) | кількість площинних спортивних споруд станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість площинних спортивних споруд, на яких забезпечено будівництво (в тому числі нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт), станом на останній день періоду | одиниць | ||||
10. Кількість молодіжних працівників, підготовлених відповідно до Порядку реалізації програми “Молодіжний працівник”, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 19 вересня 2018 р. № 4334 | кількість молоді станом на останній день періоду | осіб | |||
кількість молодіжних працівників, підготовлених відповідно до Порядку реалізації програми “Молодіжний працівник”, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 19 вересня 2018 р. № 4334, станом на останній день періоду | -“- | ||||
11. Підтримка внутрішньо переміщених осіб згідно з регіональними програмами | загальна кількість внутрішньо переміщених осіб станом на останній день періоду | -“- | |||
частка коштів зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя, спрямована на підтримку внутрішньо переміщених осіб, станом на останній день періоду | відсотків | ||||
12. Кількість укладених декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу | загальна чисельність населення станом на 1 січня звітного року | тис. осіб | |||
чисельність населення, що уклало декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, станом на останній день періоду | -“- | ||||
13. Забезпечення підключення центрів екстреної медичної допомоги до інформаційно-аналітичної системи “Централь 103” | загальна кількість центрів екстреної медичної допомоги станом на останній день періоду | одиниць | |||
загальна кількість центрів екстреної медичної допомоги, які підключено до інформаційно-аналітичної системи “Централь 103”, станом на останній день періоду | -“- | ||||
14. Рівень охоплення обов’язковими профілактичними щепленнями**** відповідно до річного календаря профілактичних щеплень в Україні | загальний обсяг профілактичних щеплень на відповідний календарний рік | -“- | |||
обсяг проведених профілактичних щеплень станом на останній день періоду | -“- | ||||
15. Протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію | протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують ремонту, реконструкції, станом на 1 січня звітного року | кілометрів | |||
протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено поточний (середній) ремонт, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
площа автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено ямковий та поточний дрібний ремонт, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | кв. метрів | ||||
16. Кількість будівель, в яких розміщені органи державної влади і які відповідають вимогам архітектурної доступності для людей з інвалідністю | загальна кількість будівель, в яких розміщені органи державної влади, станом на останній день періоду | одиниць | |||
загальна кількість будівель, в яких розміщені органи державної влади і які відповідають вимогам архітектурної доступності для людей з інвалідністю, станом на останній день періоду | -“- | ||||
17. Забезпечення прийняття в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва***** комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років | кількість об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років, станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість прийнятих в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років, станом на останній день періоду | -“- | ||||
18. Кількість соціальних закладів******, що використовують фіксований широкосмуговий доступ до Інтернету із швидкістю не менше 100 Мбіт/с | загальна кількість соціальних закладів, що повинні бути забезпечені фіксованим широкосмуговим доступом до Інтернету із швидкістю не менше 100 Мбіт/с, станом на останній день періоду | одиниць | |||
кількість соціальних закладів, які забезпечені фіксованим широкосмуговим доступом до Інтернету із швидкістю не менше 100 Мбіт/с, станом на останній день періоду | -“- | ||||
кількість соціальних закладів, в яких створено WiFi-мережу для забезпечення відкритого безкоштовного доступу відвідувачів до Інтернету, станом на останній день періоду | -“- | ||||
19. Охоплення територій області системою рухомого мобільного зв’язку четвертого покоління (4G) | відсотків населення, що має доступ до системи рухомого мобільного зв’язку четвертого покоління (4G) | відсотків | |||
20. Забезпечення доступу населення до адміністративних послуг | загальна кількість центрів надання адміністративних послуг | одиниць | |||
загальна чисельність наявного населення станом на 1 січня відповідного року | осіб | ||||
21. Кількість трансформованих центрів надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями, у центри надання адміністративних послуг органів місцевого самоврядування | загальна кількість центрів надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями | одиниць | |||
кількість трансформованих центрів надання адміністративних послуг, утворених райдержадміністраціями, станом на останній день періоду | -“- | ||||
22. Сумарна потужність альтернативних джерел енергії (електричної та теплової) | сумарна потужність усіх джерел енергії (електричної та теплової) станом на останній день періоду | мВт | |||
сумарна потужність альтернативних джерел енергії (електричної та теплової) станом на останній день періоду | -“- | ||||
23. Рівень охоплення територіями та об’єктами природно-заповідного фонду | площа адміністративно-територіальної одиниці, яка охоплена територіями та об’єктами природно-заповідного фонду | гектарів | |||
площа адміністративно-територіальної одиниці, яка повинна бути охоплена територіями та об’єктами природно-заповідного фонду відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 “Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року” | -“- | ||||
24. Забезпечення ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів | загальна площа несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів станом на перший день періоду | -“- | |||
загальна площа ліквідованих несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів станом на останній день періоду | -“- | ||||
25. Рівень інвентаризації земель регіону державної та комунальної форми власності | загальна площа земель регіону державної та комунальної форми власності станом на 1 січня звітного року | тис. кв. кілометрів | |||
загальна площа інвентаризованих земель регіону державної та комунальної форми власності станом на останній день періоду | -“- | ||||
26. Виконання бюджетної програми “Державний фонд регіонального розвитку”: | |||||
1) підготовчий етап - оголошення та проведення конкурсного відбору | оголошення про проведення оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у звітному році | виконано/не виконано | |||
проведення оцінки та конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у звітному році | -“- | ||||
формування за результатами оцінки та конкурсного відбору, проведених регіональною комісією, узагальненого переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися на відповідній території за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у звітному році, та подання його в установленому порядку Мінрегіону | виконано/не виконано | ||||
схвалення комісією з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, утвореною Мінрегіоном, оцінки та перевірки відповідності поданих обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями документів вимогам законодавства (крім пропозицій стосовно програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, погоджених з МКМС, та проектів - переможців конкурсного відбору “Всеукраїнський громадський бюджет”) | -“- | ||||
2) етап фінансування - рівень використання коштів державного фонду регіонального розвитку | обсяг коштів, передбачений розподілом на відповідний рік за загальним та спеціальним фондом | тис. гривень | |||
обсяг спрямованих асигнувань наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
обсяг касових видатків наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
27. Рівень використання коштів дорожнього фонду, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної форми власності у населених пунктах | обсяг коштів, передбачених розподілом на відповідний рік за загальним та спеціальним фондом | тис. гривень | |||
обсяг спрямованих асигнувань наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
касові видатки наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
28. Рівень використання субвенцій на розвиток освіти******* | обсяг коштів, передбачених розподілом на відповідний рік за загальним та спеціальним фондом | -“- | |||
обсяг спрямованих асигнувань наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
касові видатки наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
29. Рівень надходжень податку на доходи фізичних осіб на одну особу наявного населення станом на 1 січня попереднього року | обсяг податку на доходи фізичних осіб на одну особу станом на звітну дату | тис. гривень | |||
обсяг податку на доходи фізичних осіб на одну особу у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
30. Рівень виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без урахування міжбюджетних трансфертів) | обсяг коштів, затверджений місцевими радами на відповідний рік (з урахуванням змін) | -“- | |||
обсяг надходження коштів наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | ||||
31. Обсяг доходів зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без урахування міжбюджетних трансфертів) | обсяг надходження коштів загального фонду наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | |||
обсяг надходження коштів загального фонду наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
обсяг надходження коштів спеціального фонду наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | ||||
обсяг надходження коштів спеціального фонду наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | тис. гривень | ||||
32. Обсяг капітальних видатків зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | обсяг касових видатків наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | |||
обсяг касових видатків наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
33. Рівень надходження плати за землю (земельного податку та орендної плати) до зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | обсяг надходження плати за землю наростаючим підсумком з початку року на звітну дату | -“- | |||
обсяг надходження плати за землю наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
34. Прострочена кредиторська заборгованість з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів | обсяг простроченої кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, станом на звітну дату | тис. гривень | |||
35. Вартість закупівель, проведених обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, в електронній системі закупівель | сума коштів за договорами, укладеними обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, з використанням електронної системи закупівель, зокрема шляхом застосування видів закупівель, що містять електронний аукціон, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду******** | -“- | |||
сума коштів за договорами, укладеними обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, за результатами проведених переговорних процедур закупівель та без застосування електронної системи закупівель наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду********* | тис. гривень | ||||
сума коштів за договорами, укладеними обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, усього наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
36. Відкриті торги, які проводяться обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління: | |||||
1) відкриті торги, що відбулися, - середня кількість учасників відкритих торгів | середня кількість учасників на одну закупівлю в електронній системі закупівель, у відкритих торгах, які проведені обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління | одиниць | |||
2) відкриті торги, які оскаржені учасниками в Антимонопольному комітеті, - частка задоволених Антимонопольним комітетом скарг на відкриті торги | кількість скарг, поданих до Антимонопольного комітету, на відкриті торги, які проведені обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість скарг, задоволених Антимонопольним комітетом, на відкриті торги, які проведені обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | одиниць | ||||
37. Розширення мережі індустріальних парків (земельних ділянок комунальної або державної форми власності промислового призначення площею від 15 гектарів з можливістю приєднання мереж електропостачання на відстані до 500 метрів з потужністю від 3 МВт) | загальна площа земельних ділянок комунальної та державної форми власності промислового призначення | гектарів | |||
площа сформованих земельних ділянок державної та комунальної форми власності, які відповідають вимогам********** та включені до Реєстру індустріальних (промислових) парків, станом на останній день періоду | -“- |
__________
* Інформація за показниками подається без урахування територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень.
** Заклади культури - цілісні майнові комплекси клубних закладів (клубів, будинків культури, палаців культури тощо), парків культури та відпочинку, бібліотек, музеїв, архівів, історико-культурних заповідників, театрально-видовищних закладів (театрів, філармоній тощо), мистецьких шкіл та мистецьких коледжів комунальної форми власності.
*** Площинні спортивні споруди - спортивні майданчики з тренажерним обладнанням, спортивні майданчики з нестандартним тренажерним обладнанням, спортивні майданчики із синтетичним покриттям, тенісні корти, футбольні поля, інші спортивні майданчики та споруди.
**** Інформація за показником включає такі види щеплень, як щеплення проти дифтерії, правця та кашлюку трьома дозами (АКДП-3) дітей першого року життя; проти поліомієліту трьома дозами (Поліо-3) дітей першого року життя; проти кору, паротиту, краснухи першою дозою (КПК-1) дітей першого року життя; проти гепатиту В трьома дозами (гепатит В) для дітей першого року життя; проти дифтерії, правця дорослого населення (АДП-М).
***** Інформація за показником включає заклади освіти (дитячі садки, ясла-садки, центри розвитку дитини, школи-дитсадки, школи-інтернати, загальноосвітні навчальні заклади, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, заклади вищої освіти); заклади охорони здоров’я (станції медичної допомоги, лікарні, амбулаторії, фельдшерсько-акушерські пункти, хоспіси, санаторії); заклади соціального призначення (магазини, ринкові комплекси, готелі, кладовища, крематорії, територіальні центри соціального обслуговування, будинки нічного перебування, центри реінтеграції, соціальної адаптації, соціальні готелі, будинки-інтернати загального та спеціального типу, центри зайнятості населення); заклади культури (виставкові зали, бібліотеки, клубні приміщення, кінотеатри, театри, цирки, концертні зали); заклади фізичної культури і спорту (спортивні зали, басейни криті та відкриті, стадіони, спортивні майданчики); будівлі житлового призначення (гуртожитки, готелі); об’єкти інфраструктури (крім доріг, мостів, шляхопроводів).
****** Інформація за показником включає загальноосвітні навчальні заклади; заклади дошкільної, професійної (професійно-технічної) освіти; центри надання адміністративних послуг; центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф; заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання первинної медичної допомоги; заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги; заклади культури; спортивно-оздоровчі заклади; заклади соціального захисту населення; інклюзивно-ресурсні центри; пожежно-рятувальні команди та пожежно-рятувальні частини; відомчі заклади МВС.
******* Інформація за показником включає субвенцію на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа”; субвенцію на виконання програми “Спроможна школа для кращих результатів”; субвенцію на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів; залишки освітньої субвенції (закупівля шкільних автобусів, ремонт та оснащення харчоблоків (їдалень), закупівля обладнання для спеціальних закладів (для сліпих, із зниженим зором, глухих дітей), забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у закладах освіти (оснащення сільських шкіл внутрішніми вбиральнями), закупівля обладнання для навчальних кабінетів та STEM-лабораторій).
******** Інформація за показником включає суму коштів за договорами про закупівлю, що укладені за результатами проведених конкурентних процедур закупівель, спрощених закупівель, у тому числі з використанням електронного каталогу, та за результатами закупівель, вартість яких не перевищує 50 тис. гривень, здійснених з використанням електронної системи закупівель, у тому числі з використанням електронного каталогу, виключно за завершеними закупівлями виходячи з дати публікації договору про закупівлю з розрахунку його початкової суми.
********* Інформація за показником включає суму коштів за договорами про закупівлю, що укладені за результатами застосування переговорної процедури закупівлі та закупівель, здійснених без використання електронної системи закупівель, щодо яких відповідно до статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” в електронній системі закупівель оприлюднюється звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, виключно за завершеними закупівлями виходячи з дати публікації договору про закупівлю з розрахунку його початкової суми.
********** Земельна ділянка повинна мати кадастровий номер; затверджений детальний план територій відповідно до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”; результати проведеної оцінки впливу на довкілля згідно із Законом України “Про оцінку впливу на довкілля”, стратегічної екологічної оцінки згідно із Законом України “Про стратегічну екологічну оцінку”; науково-технічний звіт (висновок) про інженерно-геологічні вишукування; розроблену проектно-кошторисну документацію на приєднання мереж електропостачання та газу, будівництва під’їзних шляхів; а також бути горизонтально вирівняною та огородженою по периметру.
{Додаток 2 в редакції Постанови КМ № 1169 від 18.11.2020}