Про реалізацію експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Погодитися з пропозицією Міністра Кабінету Міністрів України стосовно реалізації до 31 грудня 2021 р. експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (далі - експериментальний проект).
2. Затвердити Порядок реалізації експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, що додається.
3. Зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 р. № 987 “Про щорічні звіти голів обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій” (Офіційний вісник України, 2017 р., № 1, ст. 19; 2019 р., № 78, ст. 2697) на період реалізації експериментального проекту.
4. Секретаріату Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців після завершення реалізації експериментального проекту підготувати висновок про результати його реалізації та пропозиції щодо внесення змін до нормативно-правових актів.
ПОРЯДОК
реалізації експериментального проекту щодо проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій
1. Цей Порядок передбачає проведення щокварталу моніторингу та оцінки ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - місцеві держадміністрації) за показниками згідно з додатком 1 у межах виконання повноважень, покладених на місцеві держадміністрації відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації” та інших законів, з урахуванням Програми діяльності Кабінету Міністрів України.
2. У цьому Порядку терміни вживаються у такому значенні:
базовий період - квартал, що передує кварталу, в якому призначено голову місцевої держадміністрації;
попередній період - квартал, що передує звітному періоду;
звітний період - квартал, за підсумками якого проводяться моніторинг та оцінка ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій (далі - моніторинг та оцінка).
3. Моніторинг та оцінка проводяться з метою якісного аналізу результатів виконання повноважень місцевими держадміністраціями, виявлення проблемних питань розвитку регіонів та причин їх виникнення, підвищення ефективності прийняття управлінських рішень.
4. Моніторинг та оцінка проводяться Секретаріатом Кабінету Міністрів України за показниками згідно з додатком 1 шляхом відстеження їх динаміки, зведення та оприлюднення результатів моніторингу та оцінки.
5. Моніторинг та оцінка проводяться щокварталу починаючи з кварталу, що передує дню набрання чинності цим Порядком, на підставі отриманих Секретаріатом Кабінету Міністрів України даних державної статистики, інформації центральних органів виконавчої влади, місцевих держадміністрацій та інших джерел відкритих даних.
6. Органи державної статистики, центральні органи виконавчої влади, місцеві держадміністрації подають щокварталу не пізніше 29 числа наступного місяця Секретаріату Кабінету Міністрів України інформацію за формою згідно з додатком 2.
7. Моніторинг та оцінка проводяться трьома етапами.
Для Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій значення показників 3, 4, 12-14 згідно з додатком 1 не розраховуються.
На першому етапі здійснюється розрахунок значень показників згідно з додатком 1 у базовому або попередньому та звітному періодах.
Розрахунок значень показників 15 (етап фінансування) і 16 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
КБАЗij, КПij, КЗВІТij - обсяг касових видатків і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
АБАЗij, АПij, АЗВІТij - обсяг спрямованих асигнувань і-го показника j-го регіону у відповідному періоді.
Розрахунок значень показників 17, 19-21 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
ПБАЗij, ППij, ПЗВІТij - надходження (касові видатки) і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
ПРБАЗij, ПРПij, ПРЗВІТij - надходження (касові видатки) і-го показника j-го регіону у відповідному періоді попереднього року.
Розрахунок значень показника 18 згідно з додатком 1 здійснюється за такою формулою:
де xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
НБАЗij, НПij, НЗВІТij - надходження коштів і-го показника j-го регіону у відповідному періоді;
ОРІКij - обсяг передбачених коштів і-го показника j-го регіону на відповідний рік.
Значення показників 1, 2, 4-12, 14, 22, 23 (у частині відкритих торгів, які оскаржені учасниками в Антимонопольному комітеті) і 25 згідно з додатком 1 визначаються як питома вага змінної частки загальної величини.
Розрахунок значень показників 3, 13, 15 (підготовчий етап), 23 (у частині відкритих торгів, що відбулися) і 24 згідно з додатком 1 не здійснюється.
На другому етапі здійснюється розрахунок темпу приросту значень показників у звітному періоді порівняно з базовим або попереднім періодом.
Темп приросту розраховується для всіх показників згідно з додатком 1, крім показника 15 (підготовчий етап), за такою формулою:
де Тіj - темп приросту і-го показника j-го регіону;
xБАЗij, xПij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді.
На третьому етапі здійснюється визначення загальної рейтингової оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій.
Сума нормованих значень показників розраховується як відносні відхилення значень кожного регіону від максимальних та мінімальних значень інших регіонів за такою формулою:
де Rj - сума нормованих значень показників j-го регіону;
xij - значення i-го показника j-го регіону;
xmax i - максимальне значення i-го показника;
xmin i - мінімальне значення i-го показника.
Перша частина формули використовується для проведення оцінки показників, підвищення яких має позитивне значення, друга частина - для проведення оцінки показників, підвищення яких має негативне значення.
Для показника 15 (підготовчий етап) згідно з додатком 1 за виконання його кожної складової частини присвоюється коефіцієнт 0,25.
Показники 8 і 23 згідно з додатком 1 складаються з двох частин, кожна з яких під час визначення загальної оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій зважується на коефіцієнт 0,5.
Визначення коефіцієнта щодо окремих значень показників згідно з додатком 1 може здійснюватися з урахуванням особливостей реалізації таких показників.
Загальна рейтингова оцінка ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій розраховується за такою формулою:
де Rсрj - середнє арифметичне суми загальних оцінок показників j-го регіону;
Rj - сума нормованих значень показників j-го регіону;
n - кількість показників, за якими здійснювався розрахунок.
Рейтингова оцінка ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій формується в діапазоні від 1 до 26, від найвищого значення до найнижчого.
8. Розрахунок темпу приросту за показниками згідно з додатком 1 у звітному періоді порівняно з базовим періодом та проведення їх аналізу здійснюються окремо без застосування міжрегіонального порівняння та не враховуються під час визначення рейтингової оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій.
Темп приросту розраховується для всіх показників згідно з додатком 1, крім показника 15 (підготовчий етап), за такою формулою:
де Тіj - темп приросту і-го показника j-го регіону;
xБАЗij, xЗВІТij - значення і-го показника j-го регіону у відповідному періоді.
9. Секретаріат Кабінету Міністрів України:
здійснює збір та проводить аналіз даних державної статистики, інформації центральних органів виконавчої влади та місцевих держадміністрацій щодо проведення моніторингу та оцінки;
забезпечує здійснення розрахунків значень показників згідно з додатком 1, темпів приросту за такими показниками та визначення загальної рейтингової оцінки ефективності діяльності голів місцевих держадміністрацій, зокрема з використанням електронних алгоритмів збору та обробки даних;
оприлюднює результати моніторингу та оцінки на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України та інших веб-ресурсах.
10. До проведення моніторингу та оцінки Секретаріат Кабінету Міністрів України залучає у разі потреби представників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, науково-дослідних установ, міжнародних організацій, громадських об’єднань чи інших заінтересованих осіб.
ПОКАЗНИКИ
ефективності діяльності голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій
Найменування показника | Одиниця виміру | Суб’єкти, відповідальні за подання даних за показником | |
1. | Кількість дітей віком від трьох до п’яти років, охоплених дошкільною освітою | відсотків загальної кількості дітей віком від трьох до п’яти років | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
2. | Кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) | відсотків загальної кількості дітей з особливими освітніми потребами (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) | -“- |
3. | Розширення мережі опорних закладів загальної середньої освіти | відсотків приросту | облдержадміністрації |
4. | Організація підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти шкільним автобусом | відсотків загальної кількості учнів, що потребують підвезення | -“- |
5. | Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання | відсотків загальної кількості дітей даної категорії, які потребують влаштування до сімейних форм виховання | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
6. | Кількість укладених декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу | відсотків загальної кількості населення | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
7. | Автономізація закладів охорони здоров’я вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та екстреної медичної допомоги (зміна організаційно-правової форми з комунальної установи на комунальне некомерційне підприємство) | відсотків загальної кількості закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану), третинну (високоспеціалізовану) та екстрену медичну допомогу | -“- |
8. | Забезпечення комп’ютеризації та реєстрації в електронній системі охорони здоров’я закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я): | ||
1) забезпечення комп’ютеризації закладів охорони здоров’я | відсотків загальної кількості закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я) | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |
2) забезпечення реєстрації закладів охорони здоров’я в електронній системі охорони здоров’я | відсотків загальної кількості закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я) | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |
9. | Рівень охоплення щепленнями відповідно до річного календаря профілактичних щеплень в Україні | відсотків кількості населення, що повинно зробити щеплення | -“- |
10. | Протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію | відсотків загальної протяжності доріг загального користування місцевого значення, що потребують ремонту, реконструкції | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
11. | Забезпечення прийняття в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років | відсотків загальної кількості об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
12. | Охоплення території області спроможними територіальними громадами, які мають високий та середній рівень спроможності відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад | відсотків загальної кількості утворених спроможних об’єднаних територіальних громад | облдержадміністрації |
13. | Сумарна потужність альтернативних джерел енергії (електричної та теплової) | відсотків приросту | облдержадміністрації |
14. | Рівень інвентаризації земель регіону державної та комунальної власності | відсотків загальної площі земель регіону державної та комунальної власності | облдержадміністрації |
15. | Виконання бюджетної програми “Державний фонд регіонального розвитку”: | ||
1) підготовчий етап - оголошення та проведення конкурсного відбору | відсотків обсягу виконання завдань за етапом | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |
2) етап фінансування - рівень використання коштів державного фонду регіонального розвитку | відсотків обсягу спрямованих асигнувань | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |
16. | Рівень використання коштів дорожнього фонду, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах | відсотків обсягу спрямованих асигнувань | -“- |
17. | Рівень надходжень податку на доходи фізичних осіб на одну особу наявного населення станом на 1 січня попереднього року | відсотків рівня відповідного періоду попереднього року | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
18. | Рівень виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без міжбюджетних трансфертів) | відсотків затверджених місцевими радами річних показників | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
19. | Обсяг доходів зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без міжбюджетних трансфертів) | відсотків рівня відповідного періоду попереднього року | -“- |
20. | Обсяг капітальних видатків зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | -“- | -“- |
21. | Рівень надходження плати за землю (земельного податку та орендної плати) до зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | -“- | -“- |
22. | Вартість закупівель, проведених обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, в електронній системі закупівель | відсотків загальної вартості закупівель | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
23. | Відкриті торги, які проводяться обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління: | ||
1) відкриті торги, що відбулися, - середня кількість учасників відкритих торгів | відсотків приросту | -“- | |
2) відкриті торги, які оскаржені учасниками в Антимонопольному комітеті, - частка задоволених Антимонопольним комітетом скарг на відкриті торги | відсотків загальної кількості скарг | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації | |
24. | Прострочена кредиторська заборгованість з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів | відсотків приросту | обласні, Київська та Севастопольська міські держадміністрації |
25. | Виконання доручень Прем’єр-міністра України | відсотків кількості невиконаних доручень до їх загальної кількості | Секретаріат Кабінету Міністрів України |
__________
Примітка. Показники визначаються без урахування територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.
ІНФОРМАЦІЯ
за показниками ефективності діяльності голови
________________________________________
(найменування обласної, міської держадміністрації)
Найменування показника | Інформація за показником | Одиниця виміру | Значення показника | ||
у базовому періоді | у попередньому до звітного періоді | у звітному періоді | |||
1. Кількість дітей віком від трьох до п’яти років, охоплених дошкільною освітою | кількість дітей віком від трьох до п’яти років станом на останній день періоду | осіб | |||
кількість дітей віком від трьох до п’яти років, охоплених дошкільною освітою, станом на останній день періоду | -“- | ||||
2. Кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) | кількість дітей з особливими освітніми потребами (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я) станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість дітей з особливими освітніми потребами, охоплених інклюзивним навчанням (крім дітей, яким протипоказано відвідувати заклади освіти за станом здоров’я), станом на останній день періоду | -“- | ||||
3. Розширення мережі опорних закладів загальної середньої освіти | кількість утворених опорних закладів загальної середньої освіти станом на останній день періоду | одиниць | |||
4. Організація підвезення учнів до закладів загальної середньої освіти шкільним автобусом | кількість учнів, що потребують підвезення, станом на останній день періоду | осіб | |||
кількість учнів, що потребують та забезпечені підвезенням, станом на останній день періоду | -“- | ||||
5. Кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання | кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які потребують влаштування у сімейні форми виховання, станом на останній день періоду | -“- | |||
кількість дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких влаштували до сімейних форм виховання, станом на останній день періоду | -“- | ||||
6. Кількість укладених декларацій про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу | загальна чисельність населення станом на 1 січня звітного року | тис. осіб | |||
чисельність населення, що уклало декларації про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу, станом на останній день періоду | -“- | ||||
7. Автономізація закладів охорони здоров’я вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та екстреної медичної допомоги (зміна організаційно-правової форми з комунальної установи на комунальне некомерційне підприємство) | кількість закладів охорони здоров’я вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та екстреної медичної допомоги станом на останній день періоду | одиниць | |||
кількість закладів охорони здоров’я вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та екстреної медичної допомоги, які мають статус комунального некомерційного підприємства (дані згідно з ЄДРПОУ), станом на останній день періоду | -“- | ||||
8. Забезпечення комп’ютеризації та реєстрації в електронній системі охорони здоров’я закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я): | загальна кількість закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я) станом на останній день періоду | одиниць | |||
1) забезпечення комп’ютеризації закладів охорони здоров’я | загальна кількість закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я), що відповідають мінімальним вимогам щодо комп’ютеризації закладів охорони здоров’я відповідно до вимог НСЗУ, станом на останній день періоду | -“- | |||
2) забезпечення реєстрації закладів охорони здоров’я в електронній системі охорони здоров’я | загальна кількість закладів охорони здоров’я (крім закладів охорони здоров’я, які надають первинну медичну допомогу, та закладів охорони здоров’я, які розташовані на території областей, мм. Києва та Севастополя, але підпорядковані МОЗ, іншим центральним органам виконавчої влади, приватних закладів охорони здоров’я), що зареєстровані в електронній системі охорони здоров’я, станом на останній день періоду | одиниць | |||
9. Рівень охоплення щепленнями відповідно до річного календаря профілактичних щеплень в Україні | загальна чисельність населення, що повинно зробити щеплення відповідно до затвердженого річного календаря профілактичних щеплень в Україні | тис. осіб | |||
чисельність населення, що зробило щеплення відповідно до річного календаря профілактичних щеплень в Україні, станом на останній день періоду | -“- | ||||
10. Протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію | протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що потребують ремонту, реконструкції, станом на 1 січня звітного року | кілометрів | |||
протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено капітальний ремонт, реконструкцію, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
протяжність автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено поточний (середній) ремонт, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | кілометрів | ||||
площа автомобільних доріг загального користування місцевого значення, на яких проведено ямковий та поточний дрібний ремонт, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | кв. метрів | ||||
11. Забезпечення прийняття в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років | кількість об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років, станом на останній день періоду | одиниць | |||
кількість прийнятих в експлуатацію об’єктів незавершеного будівництва комунальної форми власності, проектний строк реалізації яких перевищено на три та більше років, станом на останній день періоду | -“- | ||||
12. Охоплення території області спроможними територіальними громадами, які мають високий та середній рівень спроможності відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад | кількість утворених спроможних об’єднаних територіальних громад станом на останній день періоду | одиниць | |||
кількість утворених спроможних об’єднаних територіальних громад, які мають високий рівень спроможності відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад, станом на останній день періоду | -“- | ||||
кількість утворених спроможних об’єднаних територіальних громад, які мають середній рівень спроможності відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад, станом на останній день періоду | -“- | ||||
кількість утворених спроможних об’єднаних територіальних громад, які мають низький рівень спроможності відповідно до Методики формування спроможних територіальних громад, станом на останній день періоду | одиниць | ||||
13. Сумарна потужність альтернативних джерел енергії (електричної та теплової) | енергія (електрична та теплова), що вироблена в регіоні з використанням альтернативних джерел енергії, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | мВт | |||
14. Рівень інвентаризації земель регіону державної та комунальної власності | загальна площа земель регіону державної та комунальної власності станом на 1 січня звітного року | тис. кв. кілометрів | |||
загальна площа інвентаризованих земель регіону державної та комунальної власності станом на останній день періоду | -“- | ||||
15. Виконання бюджетної програми “Державний фонд регіонального розвитку”: | |||||
1) підготовчий етап - оголошення та проведення конкурсного відбору | оголошення про проведення оцінки та конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у звітному році | виконано/не виконано | |||
проведення оцінки та конкурсного відбору регіональною комісією інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у звітному році | -“- | ||||
формування за результатами оцінки та конкурсного відбору, проведених регіональною комісією, узагальненого переліку інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися на відповідній території за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у звітному році, та подання його в установленому порядку Мінрегіону | -“- | ||||
схвалення комісією з оцінки та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, утвореною Мінрегіоном, оцінки та перевірки відповідності поданих обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями документів вимогам законодавства (крім пропозицій стосовно програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, погоджених з МКМС, та проектів - переможців конкурсного відбору “Всеукраїнський громадський бюджет”) | виконано/не виконано | ||||
2) етап фінансування - рівень використання коштів державного фонду регіонального розвитку | обсяг коштів, передбачений розподілом на відповідний рік за загальним та спеціальним фондом | тис. гривень | |||
обсяг спрямованих асигнувань наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
обсяг касових видатків наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
16. Рівень використання коштів дорожнього фонду, передбачених для будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах | обсяг коштів, передбачених розподілом на відповідний рік за загальним та спеціальним фондом | -“- | |||
обсяг спрямованих асигнувань наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
касові видатки наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
17. Рівень надходжень податку на доходи фізичних осіб на одну особу наявного населення станом на 1 січня попереднього року | обсяг податку на доходи фізичних осіб на одну особу станом на звітну дату | тис. гривень | |||
обсяг податку на доходи фізичних осіб на одну особу у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
18. Рівень виконання доходів загального фонду зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без міжбюджетних трансфертів) | обсяг коштів, затверджений місцевими радами на відповідний рік (з урахуванням змін) | -“- | |||
обсяг надходження коштів наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | ||||
19. Обсяг доходів зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя (без міжбюджетних трансфертів) | обсяг надходження коштів загального фонду наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | |||
обсяг надходження коштів загального фонду наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
обсяг надходження коштів спеціального фонду наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | тис. гривень | ||||
обсяг надходження коштів спеціального фонду наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
20. Обсяг капітальних видатків зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | обсяг касових видатків наростаючим підсумком з початку року станом на звітну дату | -“- | |||
обсяг касових видатків наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | -“- | ||||
21. Рівень надходження плати за землю (земельного податку та орендної плати) до зведеного бюджету області, мм. Києва та Севастополя | обсяг надходження плати за землю наростаючим підсумком з початку року на звітну дату | -“- | |||
обсяг надходження плати за землю наростаючим підсумком з початку року у відповідному періоді попереднього року | тис. гривень | ||||
22. Вартість закупівель, проведених обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, в електронній системі закупівель | сума коштів за договорами, укладеними обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, в електронній системі закупівель наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | |||
сума коштів за договорами, укладеними обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, без застосування електронної системи закупівель наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
сума коштів за договорами, укладеними обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, усього наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | тис. гривень | ||||
23. Відкриті торги, які проводяться обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління: | |||||
1) відкриті торги, що відбулися, - середня кількість учасників відкритих торгів | середня кількість учасників на одну закупівлю в електронній системі закупівель, у відкритих торгах, які проведені обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління | одиниць | |||
2) відкриті торги, які оскаржені учасниками в Антимонопольному комітеті, - частка задоволених Антимонопольним комітетом скарг на відкриті торги | кількість скарг, поданих до Антимонопольного комітету на відкриті торги, які проведені обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | одиниць | |||
кількість скарг, задоволених Антимонопольним комітетом, на відкриті торги, які проведені обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями, їх структурними підрозділами та підприємствами, установами, організаціями, які належать до сфери їх управління, наростаючим підсумком з початку року станом на останній день періоду | -“- | ||||
24. Прострочена кредиторська заборгованість з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів | обсяг простроченої кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати (з нарахуваннями) працівникам бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, станом на звітну дату | тис. гривень |
__________
Примітка. Інформація за показниками подається без урахування територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження.