open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

17.10.2011  № 551

Про деякі питання проведення конкурсу щодо надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції у м. Маріуполь

Відповідно до Закону України "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції", постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2010 року № 141 "Про затвердження Порядку набуття юридичною особою статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції" та протоколу № 19 від 17 жовтня 2011 року засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України НАКАЗУЮ:

1. Оголосити конкурс щодо надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції у м. Маріуполь.

2. Доручити Кузьменкову О.О. - секретарю комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України розмістити оголошення в засобах масової інформації та на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України.

3. Затвердити умови проведення конкурсу щодо надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції у м. Маріуполь, що додаються.

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Міністр

М.В. Присяжнюк
ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства аграрної
політики та продовольства
України
17.10.2011 № 551

УМОВИ
проведення конкурсу щодо надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції у м. Маріуполь

1. Дата проведення конкурсу - 25 листопада 2011 року.

2. Кінцевий строк прийняття документів - 4 листопада 2011 року.

3. Документи, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2010 р. № 141 "Про затвердження порядку набуття юридичною особою статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції", приймаються особисто секретарем комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України за адресою: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, кім. 217 у робочі дні з 9.00 до 18.00 години. Телефон для довідок: (044) 279 69 45.

4. Засідання комісії з питань надання юридичній особі статусу оптового ринку сільськогосподарської продукції Міністерства аграрної політики та продовольства України відбудеться 25 листопада 2011 року о 17.00 в кабінеті 407.

Директор Департаменту
економічного розвитку
і аграрного ринку, голова
комісії з питань надання
юридичній особі статусу
оптового ринку
сільськогосподарської
продукції Міністерства
аграрної політики
та продовольства України
С.М. Кваша

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: