open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

05.05.2014  № 544

Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 року № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056, Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 лютого 2008 року № 94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2008 року за № 151/14842 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2009 року № 1151, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 18 січня 2010 року за № 39/17334), на підставі спільних рішень оргкомітетів та журі IV етапу відповідних Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2013/2014 навчальному році, з метою підготовки учнів та визначення остаточного персонального складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Список учасників конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року згідно з додатком 1.

2) Склад викладачів конкурсних відбірково-тренувальних зборів згідно з додатком 2.

2. Провести конкурсні відбірково-тренувальні збори кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року (далі - конкурсні відбірково-тренувальні збори) на базі закладів та у строки, визначені додатком 3.

3. Ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Губерський Л.В.), директору національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (Вербицький В.В.), директору Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка (Гальченко І.В.), директору Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Горкавенко В.М.) забезпечити: необхідні умови для проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів та збереження здоров'я і життя їх учасників.

4. Призначити відповідальних за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів згідно з додатком 4.

5. Керівникам установ (закладів), у яких працюють відповідальні за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів, викладачі конкурсних відбірково-тренувальних зборів, відрядити осіб, зазначених у додатках 2, 4, та здійснити витрати на їх відрядження згідно із строками, визначеними додатком 3.

6. Департаментам (управлінням) освіти і науки Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Сумської, Тернопільської, Миколаївської, Рівненської, Одеської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської, Чернівецької обласних, Київської міської державних адміністрацій та Українському фізико-математичному ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка:

1) Відрядити учасників конкурсних відбірково-тренувальних зборів згідно з додатком 1 у строки, визначені додатком 3, та забезпечити їх супровід у дорозі.

2) Звільнити учасників конкурсних відбірково-тренувальних зборів від державної підсумкової атестації у 2013/2014 навчальному році.

7. Витрати на відрядження учасників і осіб, що їх супроводжують, здійснюються за рахунок коштів відповідних департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій та Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

8. Відповідальним за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти результати їх проведення та пропозиції щодо персонального складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії у 2014 році.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Заступник Міністра

П.Б. Полянський
Додаток 1
до наказу Міністерства
освіти і науки України
05.05.2014  № 544

СПИСОК
учасників конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року


З астрономії:


Бажан Наталія

-

учениця 8 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка


Вертелецький Владислав

-

учень 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Голощівський Володимир

-

учень Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Грабарський Сергій

-

учень 10 класу Войнилівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Калуської районної ради Івано-Франківської області


Дашко Андрій

-

учень 10 класу ліцею № 142 м. Києва


Лесюк Маркіян

-

учень 9 класу Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради Івано-Франківської області


Луценко Антон

-

учень 10 класу Технічного ліцею № 1 м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області


Насипаний Олексій

-

учень 9 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Петрищевський Сергій

-

учень 10 класу Мелітопольської гімназії № 10 Мелітопольської міської ради Запорізької області


Пекарський Юрій

-

учень 10 класу Чернівецької гімназії № 4 Чернівецької міської ради


З біології:


Гурин Вікторія

-

учениця 11 класу Бахмацької гімназії Бахмацької районної ради Чернігівської області


Дембровський Владислав

-

учень 11 класу ліцею № 208 м. Києва


Калініченко Каріна

-

учениця 11 класу Охтирської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області


Кисіль Елана

-

учениця 11 класу Дебальцівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 5 Дебальцівської міської ради Донецької області


Кліщ Микола

-

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. І. Франка


Кузьменко Дар'я

-

учениця 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області


Міщанчук Віктор

-

учень 11 класу Чортківської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 Чортківської міської ради Тернопільської області


Орлик Сергій

-

учень 11 класу ліцею "Інтелект" м. Києва


З географії:


Дубина Андрій

-

учень 9 класу Іваньківської загальноосвітньої школи I - III ступенів Маньківської районної ради Черкаської області


Войтенко Ольга

-

учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області


Воробей Роман

-

учень 10 класу навчально-виховного комплексу "Нововолинська спеціалізована школа I - III ступенів № 1 - колегіум Нововолинської міської ради Волинської області"


Кендюхов Ігор

-

учень 10 класу Макіївської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 108 Макіївської міської ради Донецької області


Кушнір Владислав

-

учень 10 класу загальноосвітньої школи I - III ступенів № 4 м. Бар Вінницької області


П'янков Антон

-

учень 10 класу гімназії № 178 м. Києва


Селедчик Ірина

-

учениця 10 класу Запорізького ліцею № 34 Запорізької міської ради Запорізької області


Філонюк Віталій

-

учень 10 класу Мізоцького навчально-виховного комплексу "загальноосвітня школа I - II ступенів - ліцей" Здолбунівської районної ради Рівненської області


З інформатики:


Асландуков Матвій

-

учень 9 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області


Бабенко Михайло

-

учень 11 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області


Єрмаков Владислав

-

учень 11 класу "Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату II - III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А. С. Макаренка"


Кульков Олександр

-

учень 11 класу Запорізького навчально-виховного комплексу № 7 Запорізької міської ради


Омельяненко Андрій

-

учень 11 класу "Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернату II - III ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А. С. Макаренка"


Ребрик Юрій

-

учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Селіванов Андрій

-

учень 11 класу Комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій при Дніпропетровському національному університеті"


Чорний Михайло

-

учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Шевченко Ілля

-

учень 10 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області


З історії:


Геселева Катерина

-

учениця 10 класу загальноосвітнього навчального закладу I - III ступенів "Скандинавська гімназія" м. Києва


Коновалов Євгеній

-

учень 10 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради Черкаської області


Морозова Анастасія

-

учениця 10 класу Володимирівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 Волноваської районної ради Донецької області


Процюк Антон

-

учень 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківської області


З математики:


Палько Назарій

-

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Національному Львівському університеті імені Івана Франка


Діомідов Євгеній

-

учень 11 класу Русанівського ліцею Дніпровського району м. Києва


Калашников Вадим

-

учень 11 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"


Смірнов Денис

-

учень 10 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"


Дубова Софія

-

учениця 10 класу комунального закладу "Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області"


Середа Олександр

-

учень 11 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради


Хотяїнцева Наталія

-

учениця 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" м. Києва


Михайлюк Владислав

-

учень 11 класу комунального закладу "Загальноосвітній ліцей м. Орджонікідзе Дніпропетровської області"


Бродюк Сергій

-

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Національному Львівському університеті імені Івана Франка


Альохіна Анастасія

-

учениця 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" м. Києва


Яковлев Іван

-

учень 10 класу Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" м. Києва


Самченко Дмитро

-

учень 11 класу Запорізької гімназії № 28 Запорізької міської ради Запорізької області


Тимоханов Дмитро

-

учень 11 класу ліцею "Наукова зміна" м. Києва


З фізики:


Мельник Олексій

-

учень 11 класу природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва


Савченко Олег

-

учень 11 класу Харківської гімназії № 144 Харківської міської ради Харківської області


Аслянський Максим

-

учень 11 класу технічного ліцею Національного технічного університету України "КПІ" м. Києва


Орєхов Дмитро

-

учень 11 класу природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва


Шимків Дмитро

-

учень 11 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 "Академічна гімназія" Харківської міської ради Харківської області


Комаров Єгор

-

учень 11 класу Комунального закладу освіти Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю


Зіненко Дмитро

-

учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Бондар Єгор

-

учень 11 класу "Фізико-математичної гімназії № 17 Вінницької міської ради"


Рашковецький Михайло

-

учень 10 класу комунального закладу "Рішельєвський ліцей" Одеської обласної ради


Щедролосьєв Микита

-

учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради


З хімії:


Діденко Роман

-

учень 11 класу ліцею № 100 "Поділ" м. Києва


Хохлов Христофор

-

учень 11 класу природничо-наукового ліцею № 145 м. Києва


Гордійчук Олег

-

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка


Нешта Владислав

-

учень 11 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка


Король Роман

-

учень 11 класу Комунального закладу "Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука" Луцької міської ради Волинської області


Гірка Сергій

-

учень 11 класу ліцею № 100 "Поділ" м. Києва


Владіміров Сергій

-

учень 11 класу Прилуцької гімназії № 1 ім. Георгія Вороного Прилуцької міської ради Чернігівської області


Блищак Степан

-

учень 10 класу Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка


Пашко Михайло

-

учень 10 класу Донецького обласного санаторного ліцею-інтернату з профільним навчанням та поглибленим вивченням гуманітарних, суспільних та природничо-математичних дисциплін "Ерудит" Донецької обласної ради.

В. о. директора
Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти

К.М. Левківський
Додаток 2
до наказу Міністерства
освіти і науки України
05.05.2014  № 544

СКЛАД
викладачів конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року


З астрономії:


Новосядлий
Богдан Степанович

-

директор Астрономічної обсерваторії Львівського національного університету імені Івана Франка, старший науковий співробітник, доктор фізико-математичних наук (науковий керівник)


Гнатик
Богдан Іванович

-

співробітник Астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук


Івченко
Василь Миколайович

-

завідувач кафедри астрономії та фізики космосу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук


Коваленко
Наталія Сергіївна

-

молодший науковий співробітник Астрономічної обсерваторії Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Кузьменков
Сергій Георгійович

-

професор Херсонського державного університету, доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук


Марсакова
Владислава Ігорівна

-

доцент Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, кандидат фізико-математичних наук


Панько
Олена Олексіївна

-

доцент Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, кандидат фізико-математичних наук


Решетник
Володимир Миколайович

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук


Романюк
Ярослав Орестович

-

співробітник астрокосмічного інформаційно-обчислювального центру Головної астрономічної обсерваторії НАН України, кандидат технічних наук


Сімон Андрій Олександрович

-

інженер фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка


З біології:


Скрипник
Наталія Вячеславівна

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук (науковий керівник)


Афанасьєва
Катерина Сергіївна

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук


Горобець
Леонід Вікторович

-

молодший науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук


Горобчишин
Володимир Анатолійович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук


Компанець
Тарас Анатолійович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук


Моргаєнко
Олексій Олександрович

-

інженер Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Світін
Роман Сергійович

-

аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Тарєєв
Андрій Сергійович

-

аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Чернінський
Андрій Олександрович

-

науковий співробітник Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук


Юмина
Юлія Михайлівна

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат біологічних наук


З географії:


Брайчевський
Юліан Сергійович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук (науковий керівник)


Гребінь
Василь Васильович

-

професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор географічних наук


Затула
Василь Іванович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук


Капіруліна
Світлана Леонідівна

-

доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук


Ковтонюк
Ольга Володимирівна

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук


Погорільчук
Наталія Михайлівна

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат географічних наук


Сімон
Андрій Олександрович

-

аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Совенко
Валерій Володимирович

-

методист Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів


Уварова
Ганна Євгенівна

-

доцент Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, кандидат педагогічних наук


З інформатики:


Гуржій
Андрій Миколайович

-

віце-президент Національної академії педагогічних наук, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор (науковий керівник)


Бондаренко
Віталій Вікторович

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Едемський
Роман Сергійович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Мельник
Валентин Іванович

-

учитель ліцею для обдарованої молоді при Кременчуцькому педагогічному училищі імені А.С. Макаренка


Мисак
Данило Петрович

-

керівник гуртка з інформатики спеціалізованої школи № 52 з поглибленим вивченням інформатики м. Києва


Міца
Олександр Володимирович

-

доцент Ужгородського національного університету, кандидат технічних наук


Нагін
Сергій Юрійович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Петров
Сергій Олександрович

-

асистент Сумського державного університету


Савчук
Сергій Васильович

-

вчитель навчально-виховного комплексу "Антей" м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області


Твердохліб
Ярослав Олегович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


З історії:


Руккас
Андрій Олегович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук (науковий керівник)


Городня
Наталія Данилівна

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук


Ладиченко
Тетяна В'ячеславівна

-

завідувач кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, професор, кандидат філологічних наук


Мелещенко
Тетяна Володимирівна

-

доцент Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кандидат історичних наук


Папанін
Артем Георгійович

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук


З математики:


Рубльов
Богдан Владиславович

-

професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук (науковий керівник)


Анікушин
Андрій Валерійович

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук


Добосевич
Олесь Мар'янович

-

аспірант Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача Національної академії наук України


Ківва
Богдан Сергійович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Крюкова
Галина Віталіївна

-

старший викладач Національного університету "Києво-Могилянська академія", кандидат фізико-математичних наук


Лисакевич
Анастасія Валеріївна

-

студентка Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна


Лішунов
Віталій Григорович

-

аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Маліцький
Юрій Валерійович

-

аспірант Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Руссєв
Андрій Валерійович

-

старший викладач Національного університету "Києво-Могилянська академія", кандидат фізико-математичних наук


Теплова
Дар'я Павлівна

-

студентка Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна


Хілько
Данило Ігорович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Хрущов
Тимур Михайлович

-

студент Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна


Чаудхарі
Максим Субхашович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


Щеглов
Микита Владиславович

-

студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка


З фізики:


Анісімов
Ігор Олексійович

-

декан факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук, професор (науковий керівник)


Вільчинський
Станіслав Йосипович

-

завідувач кафедри Київського національного університету імені Тараса Шевченка, професор, доктор фізико-математичних наук


Дмитрук
Ігор Миколайович

-

професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук


Кельник
Олександр Ігорович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук


Колупаєв
Ігор Миколайович

-

доцент Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут", кандидат фізико-математичних наук


Орлянський
Олег Юрійович

-

доцент Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, кандидат фізико-математичних наук


Соколов
Євгеній Петрович

-

декан Запорізького національного технічного університету, доцент, кандидат фізико-математичних наук


Сохацький
Володимир Петрович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук


З хімії:


Гавриленко
Костянтин Сергійович

-

старший науковий співробітник Науково-виробничого хіміко-біологічного центру Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук (науковий керівник)


Колотілов
Сергій Володимирович

-

старший науковий співробітник Інституту фізичної хімії Національної академії наук України, кандидат хімічних наук


Волочнюк
Дмитро Михайлович

-

завідувач відділу Інституту органічної хімії Національної академії наук України, доктор хімічних наук


Григоренко
Олександр Олегович

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук


Колосов
Максим Олександрович

-

доцент Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, кандидат хімічних наук


Кондратов
Іван Сергійович

-

молодший науковий співробітник Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії Національної академії наук України, кандидат хімічних наук


Пунін
Сергій Валерійович

-

науковий співробітник науково-виробничого підприємства "Укроргсинтез"


Радченко
Дмитро Сергійович

-

молодший науковий співробітник науково-виробничого підприємства "Єнамін", кандидат хімічних наук


Рябухін
Сергій Вікторович

-

доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат хімічних наук


Усенко
Олександр Юрійович

-

фінансовий директор Торгового дому "Бусел"


Холін
Юрій Валентинович

-

проректор Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, професор, доктор хімічних наук.

В. о. директора
Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти

К.М. Левківський
Додаток 3
до наказу Міністерства
освіти і науки України
05.05.2014  № 544

ПЕРЕЛІК
закладів та строки проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року

Назва предмета

Заклади

Строки проведення

1.

Астрономія

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

19 - 25.05.2014

2.

Біологія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України

13 - 20.05.2014

3.

Географія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України

13 - 20.05.2014

4.

Інформатика

Кременчуцьке педагогічне училище імені А. С. Макаренка

19 - 25.05.2014

5.

Історія

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка

26 - 30.05.2014

6.

Математика

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

12 - 17.05.2014

7.

Фізика

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

16 - 25.05.2014

8.

Хімія

Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

26.05 - 01.06.2014

В. о. директора
Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти

К.М. Левківський
Додаток 4
до наказу Міністерства
освіти і науки України
05.05.2014  № 544

СПИСОК
відповідальних за організаційно-методичне забезпечення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з астрономії, біології, географії, інформатики, історії, математики, фізики, хімії 2014 року

1. Астрономія - Вернидуб О.М., начальник відділу зв'язків з громадськістю Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

2. Біологія - Фіцайло С.С., головний спеціаліст відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

3. Географія - Гладковський Р.В., головний спеціаліст відділу змісту середньої освіти та освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

4. Інформатика - Паньков А.В., науковий співробітник відділу інноваційних і інформаційних технологій відділення стратегії розвитку освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

5. Історія - Черкаська Л.С., методист вищої категорії відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

6. Математика - Гунько Л.В., начальник відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

7. Хімія - Горлова А.О., спеціаліст відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

8. Фізика - Кремінський Б.Г., старший науковий співробітник відділу по роботі з обдарованою молоддю та проведенню масових заходів відділення змісту позашкільної освіти та виховної роботи Інституту інноваційних технологій і змісту освіти.

В. о. директора
Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти

К.М. Левківський

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: