open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

04.04.2017  № 526

Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами

Відповідно до пункту 1.8 Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 року № 537, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 року за № 628/15319, з метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 13.03.2017 року (протокол № 2/4-19) "Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити перелік навчальної літератури для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, якій надається гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України", що додається.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр

Л.М. Гриневич


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
освіти і науки України
04.04.2017  № 526

ПЕРЕЛІК
навчальної літератури для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, якій надається гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України"

1. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови для глухих дітей" для 11-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О.Ф., Васильєва В.В., Юхимович Л.Ф., Ільченко Е.С.).

2. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Розвиток слухо-зоро-тактильного сприймання мовлення та формування вимови для глухих дітей" для 6-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О.Ф., Васильєва В.В., Юхимович Л.Ф., Ільченко Е.С.).

3. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Розвиток слухового сприймання та формування вимови для дітей зі зниженим слухом" для 6-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О.Ф., Автомонова І.В., Різоль М.В., Коноваленко М.В.).

4. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Розвиток слухового сприймання та формування вимови для дітей зі зниженим слухом" для 11-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів (спеціальних та з інклюзивним навчанням), навчально-реабілітаційних центрів (авт. Федоренко О.Ф., Автомонова І.В., Різоль М.В., Коноваленко М.В.).

5. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура" для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Форостян О.І., Шеремет Б.Г., Лещій Н.П., Малій В.М.).

6. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура" для підготовчих, 1-4 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Форостян О.І., Шеремет Б.Г., Лещій Н.П., Малій В.М.).

7. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Форостян О.І., Шеремет Б.Г., Лещій Н.П., Малій В.М.).

8. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Форостян О.І., Шеремет Б.Г., Лещій Н.П., Малій В.М.).

9. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Ритміка" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Вовченко О.А.).

10. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Ритміка" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Вовченко О.А.).

11. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Орієнтування в просторі" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Кондратенко С.В., Гошовський В.І.).

12. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Соціально-побутове орієнтування" для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (авт. Легкий О.М., Якимів О.Р., Галів В.).

13. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура (Ритміка)" для 5-6 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (авт. Шеремет Б.Г., Начинова О.В., Дашковська А.В., Міхєєва Н.І.).

14. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Розвиток мовлення" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей та дітей зі зниженим зором (авт. Христоєва Н.В., Масютіна Л.І., Воробйова М.О., Гудим І.М.).

15. Навчально-методичний посібник "Комунікативний тренінг дітей старшого дошкільного віку з системними порушеннями мовлення" (авт. Мартиненко І.В.).

16. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура" для 5-9 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Шеремет Б.Г., Сак Т.В., Соколова Г.Б., Маматова З.Р., Бабяк О.О., Мельниченко М.В.).

17. Програми з корекційно-розвиткової роботи "Соціально-побутове орієнтування" (варіативний модуль "Подорож у життя") для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Міненко А.В., Грикун А.С.).

18. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Корекція розвитку" (базова) для 11-12 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Чеботарьова О.В., Іоганова Н.А., Топчій Н.Г.).

19. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Корекція розвитку" (базова) для 5-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Чеботарьова О.В., Іоганова Н.А., Топчій Н.Г.).

20. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Розвиток мовлення" для учнів 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів з помірними інтелектуальними порушеннями (авт. Хайларова О.С., Блеч Г.О.).

21. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Корекція розвитку" (розвиток художньо-естетичної діяльності) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Гаман Л.М., Чеботарьова О.В.).

22. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Корекція розвитку" (арт-корекція засобами нетрадиційних видів занять) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Крисяк Р.Б., Чеботарьова О.В.).

23. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Програма корекційних занять з ЛФК для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Остапенко Т.В., Авраменко Ю.В., Свистун Г.М.).

24. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Корекція розвитку" (корекція емоційно-вольової сфери) для 5-6 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату (авт. Єгорова Г.А.).

25. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Фізика і хімія (в позаурочний час)" для 6 - 9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Дзіядевич Л.Г., Трикоз С.В.).

26. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Географія" (у позаурочний час) для 6-9 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (Мальчевська О.П., Трикоз С.В.).

27. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Ритміка" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Редько Л.О., Безкоровайна Л.А., Гладченко І.В.).

28. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Театральна логоритміка" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Папета О.В., Іванченко С.В., Гладченко І.В.).

29. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Ритміка" (барабанотерапія) для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Сухорукова О., Василевська Л., Гладченко І.В.).

30. Програма з корекційно-розвиткової роботи "Лікувальна фізична культура" для 5-10 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з інтелектуальними порушеннями (авт. Бобренко І.В.).

31. "Українська мова" підручник для учнів 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 54) (авт. Вашуленко М.С., Дубовик С.Г., Мельничайко О.І.).

32. "Математика" підручник для учнів 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 54) (авт. Богданович М.В., Лишенко Г.П.).

33. "Я у світі" підручник для учнів 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 54) (авт. Бібік Н.М.).

34. "Трудове навчання. 3 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 54.1 - H 54.2) (авт. Ремажевська В.М., Гранківська І.А.).

35. "Трудове навчання. 4 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 54.1 - H 54.2) (авт. Ремажевська В.М., Запотоцька А.Б.).

36. "Українська мова. 4 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 90) (авт. Кульбіда С.В.).

37. "Літературне читання. 4 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 90) (Борщевська Л.В.).

38. "Буквар" підручник для учнів підготовчого, 1 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 91) (Гроза Е.П., Литвинова В.В.).

39. "Математика. 3 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 91) (Литвинова В.В., Піканова Н.В.).

40. "Українська мова. 3 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (H 91) (авт. Кульбіда С.В., Несен Г.М.).

41. "Буквар" підручник для учнів підготовчого, 1 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Вавіна Л.С.).

42. "Основи здоров'я. 1 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Гладченко І.В.).

43. "Українська мова. 3 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Висоцька А.М.).

44. "Трудове навчання. 3 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Чеботарьова О.В., Гнатенко В.С.).

45. "Математика. 4 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Королько Н.І.).

46. "Математика. 10 клас" підручник для учнів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів (F 70) (авт. Томенчук Л.С., Хабалюк В.В., Дзюб М.М., Панченко Н.Н., Скільська Я.М., Дем'янчук Н.П.).

В. о. директора
Державної наукової установи
"Інститут модернізації
змісту освіти"В.В. Ткаченко

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.old.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: