open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.08.2016  № 524

Про впровадження електронної системи декларування

На виконання статей 45-521 Закону України "Про запобігання корупції" (далі - Закон); рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 № 2 "Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.07.2016 за № 958/29088; та відповідно до підпункту 1 пункту 5 Положення про Міністерство енергетики та вугільної промисловості, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 382, НАКАЗУЮ:

1. Керівникам структурних підрозділів ознайомити під розпис підлеглих осіб з вимогами статей 45-521 Закону України "Про запобігання корупції" та надати Управлінню по роботі з персоналом інформацію про відповідне ознайомлення за формою, що додається.


Термін виконання: до 25.08.2016

2. Департаменту бюджетного фінансування та звітності (Пержинська С.Л.) надавати, у день звільнення, працівникам, що звільняються достовірну інформацію про отриману (нараховану) заробітну плату з 1 січня звітного року по дату звільнення.


Термін виконання: постійно

3. Управлінню по роботі з персоналом (Ковальова І.В.) надавати Сектору з питань запобігання та виявлення корупції копію наказів про звільнення працівників Міненерговугілля в одноденний строк після реєстрації.


Термін виконання: постійно

4. Сектору з питань запобігання та виявлення корупції (Гекалюк Р.А.) встановити контроль за дотриманням суб'єктами декларування, які працюють (працювали) у Міненерговугілля, вимоги щодо подання декларацій відповідно до Закону (перевіряти факт цього подання), та повідомляти до Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.


Термін виконання: постійно

5. Працівникам Міненерговугілля, які обіймають посади державної служби категорії "Б", подати у порядку, визначеному Законом, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2015 рік.


Термін виконання: до 13.10.2016

6. Керівникам державних підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міненерговугілля, та господарських товариств, щодо яких Міненерговугілля здійснює управління корпоративними правами держави (далі - підприємство):

6.1. Забезпечити ознайомлення під розпис суб'єктів декларування, що працюють на підприємстві, з вимогами статей 45-521 Закону України "Про запобігання корупції".


Термін виконання: до 25.08.2016

6.2. Забезпечити перевірку факту подання суб'єктами декларування, які в них працюють (працювали), відповідно до Закону декларацій та повідомляти Національне агентство з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій у визначеному ним порядку.


Термін виконання: постійно

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

І. Насалик


Додаток
до наказу Міненерговугілля України
18.08.2016  № 524

ІНФОРМАЦІЯ
про ознайомлення з вимогами подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Я, ________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________
(Посада, прізвище, ім'я, по батькові)

ознайомлений з вимогами статей 45-521 Закону України "Про запобігання корупції"; статтею 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення та статтею 3661 Кримінального кодексу України.

"___" ____________ 20__ р.

___________________
(підпис)

________________________
(прізвище та ініціали)

{Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: