open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.05.2013  № 513

Про затвердження персонального складу та відрядження команди України для участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2013 р. № 95, Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 12 квітня 2013 р. № 429 "Про проведення конкурсних відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд учнів України для участі у міжнародних учнівських олімпіадах з інформатики, екології, астрономії, математики, біології, фізики, хімії, географії 2013 року", враховуючи результати конкурсних відбірково-тренувальних зборів, з метою участі команди України у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році НАКАЗУЮ:

1. Затвердити персональний склад команди України для участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році згідно з додатком.

2. Відрядити для участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році команду України у складі, затвердженому пунктом 1 цього наказу.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А.) забезпечити:

участь команди України у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році;

фінансування відрядження та участі команди України у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році в межах затвердженого кошторису.

4. Департаментам освіти і науки Харківської, Дніпропетровської та Полтавської обласних державних адміністрацій відрядити членів команди разом із супроводжуючими особами до м. Києва. Витрати на відрядження членів команди та осіб, що їх супроводжують до м. Києва і на зворотний шлях здійснюються за рахунок установ, що відряджають.

5. Відповідальність за життя і здоров'я дітей під час проїзду та проведення змагань покласти на керівника команди Гуржія А.М.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Жебровського Б.М.

Міністр

Д.В. Табачник
Додаток
до наказу Міністерства освіти
і науки України
15.05.2013 № 513

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД
команди України для участі у Міжнародній учнівській олімпіаді з інформатики у 2013 році

(Австралія, м. Брісбен, 03.07. - 14.07.2013)


Гуржій
Андрій Миколайович

-

головний науковий співробітник Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, професор, доктор технічних наук, керівник команди


Бондаренко
Віталій Вікторович

-

асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, науковий керівник команди


Фурко
Роман Володимирович

-

учень 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка


Федоряка
Дмитро Сергійович

-

учень 11 класу Комунального закладу освіти "Дніпропетровський ліцей інформаційних технологій" при Дніпропетровському національному університеті


Шевченко
Ілля Олегович

-

учень 9 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області


Рубаненко
Роман Сергійович

-

учень 11 класу Полтавського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей із сільської місцевості при Кременчуцькому педагогічному училищі ім. А.С. Макаренка.

Директор Інституту
інноваційних технологій
і змісту освіти

О.А. Удод

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: