open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Л И С Т
09.08.2006 N 1/9-512
Міністерству освіти і науки

Автономної Республіки Крим,

управлінням освіти і науки

обласних, Київської

та Севастопольської міських

державних адміністрацій,

інститутам післядипломної

педагогічної освіти

Про результати проведення Міжнародного математичного

конкурсу "Кенгуру" та Всеукраїнського фізичного

конкурсу "Левеня" у 2006 році

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України від
24.05.2000 N 149 "Про участь школярів України у Міжнародному
математичному конкурсі "Кенгуру" та від 20.08.2002 N 476 "Про
проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня" на базі
Львівського фізико-математичного ліцею при Львівському
національному університеті імені Івана Франка проведено зазначені
конкурси, у яких взяло участь біля 200 тис. учнів загальноосвітніх
навчальних закладів.
Надсилаємо інформацію про проведення в Україні Міжнародного
математичного конкурсу "Кенгуру-2006" та фізичного конкурсу
"Левеня-2006" (додається).
Заступник Міністра В.О.Огнев'юк

Додаток

до листа МОН України

09.08.2006 N 1/9-512

ІНФОРМАЦІЯ

про результати проведення Міжнародного

математичного конкурсу "Кенгуру-2006"

2 квітня 2006 року в Україні проходив Міжнародний
математичний конкурс "Кенгуру-2006". Конкурс проводиться
відповідно до наказу від 24.05.2000 N 149 Міністерства освіти і
науки України спільно з Міжнародною асоціацією "Кенгуру без
кордонів" та під егідою ЮНЕСКО. Базовим закладом є Львівський
фізико-математичний ліцей при Львівському національному
університеті імені Івана Франка. Завдання конкурсу сприяють підготовці учнів до особливої
форми контролю навчальних досягнень - тестування, яке активно
впроваджується у навчальний процес. Задачі різного ступеня
складності створюють умови для розвитку здібностей учнів, різних
видів мислення (образного, логічного, комбінаторного тощо),
формування уміння читати та обробляти інформацію у графіках,
таблицях, діаграмах, рисунках, навичок самостійної роботи.
Математичний конкурс "Кенгуру" - суттєва допомога вчителям у
вирішенні актуального питання впровадження нових змістових ліній
як елементи комбінаторики, початок теорії ймовірностей та елементи
статистики. У 2006 році учасниками конкурсу-гри "Кенгуру" стали 170021
учень. 38 учнів показали максимальний результат (120 балів зі
120), 17188 показали відмінний результат (понад 100 балів зі 120),
50921 учень показав добрий результат (понад 80 балів зі 120).
Майже 2700 навчальних закладів заявлено для участі у конкурсі. Конкурс проведено у п'яти вікових групах: Рівень Малюк: учні 2 - 4 класів Рівень Школярик: учні 5 - 6 класів Рівень Кадет: учні 7 - 8 класів Рівень Юніор: учні 9 - 10 класів загальноосвітньої школи та 9
класів шкіл з поглибленим вивченням математики Рівень Студент: учні 11 класів загальноосвітньої школи та
учні 10 - 11 класів шкіл з поглибленим вивченням математики Загальна кількість учасників за всіма віковими групами
виглядає наступним чином:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 53876 | 46452 | 39250 | 23751 | 6692 | -----------------------------------------------------------------
За регіонами:
Харківська область
Координатор: Стрельченко Неля Наумівна Загальна кількість учасників: 22967 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 2338 Кількість учнів, що показали добрий результат: 6781 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 338 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
9,17% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 7557 | 5316 | 5361 | 3677 | 1056 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
-------------------------------------------------------------------- Назва освітньої | Населений |Кількість| Координатор | установи (осередки | пункт |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| Спецшкола N 17 |м. Харків | 466 |Стадник Л.Г. | --------------------+----------------+---------+------------------| Фізико-математичний |м. Харків | 384 |Каменєва С.В. | ліцей N 27 | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| Академічна гімназія |м. Харків | 370 |Крижанівський О.Ф.| N 45 | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ I - III ст. |с. Перепога | 370 |Музика В.М. | --------------------+----------------+---------+------------------| Гурток "Евріка" |м. Харків | 361 |Аренкіна О.Л. | --------------------+----------------+---------+------------------| Об'єднання шкіл |м. Вовчанськ | 361 |Корсун К.А. | --------------------+----------------+---------+------------------| Ліцей N 1 |м. Балаклея | 330 |Абабіз О.Ю. | --------------------+----------------+---------+------------------| Ліцей мистецтв N 133|м. Харків | 323 |Рейнова В.М. | --------------------+----------------+---------+------------------| Ліцей N 107 |м. Харків | 308 |Сіра Л.О. | --------------------+----------------+---------+------------------| Спец. середня школа |м. Харків | 284 |Чумак О.Я. | N 119 | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| Економічний ліцей |м. Харків | 271 |Гончаренко І.С. | N 161 | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| Спецшкола N 155 |м. Харків | 258 |Бакулін С.М. | --------------------+----------------+---------+------------------| НВК N 116 |м. Харків | 240 |Александрова О.І. | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ N 6 |м. Первомайський| 235 |Муженська В.П. | --------------------+----------------+---------+------------------| Гімназія N 47 |м. Харків | 232 |Мельникова Н.М. | --------------------+----------------+---------+------------------| Зачепилівське |смт Зачепилівка | 231 |Сапко Н.О. | райоб'єднання шкіл | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| Об'єднання шкіл |м. Ізюм | 228 |Сваваченко Т.В. | --------------------+----------------+---------+------------------| Райоб'єднання |смт Сахновщина | 226 |Лобанова І.В. | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ N 139 |м. Харків | 222 |Тетишна Н.Ф. | --------------------+----------------+---------+------------------| Гімназія N 46 |м. Харків | 207 |Трубаєва В.І. | --------------------+----------------+---------+------------------| Гімназія N 55 |м. Харків | 206 |Скляренко О.В. | --------------------+----------------+---------+------------------| Спеціалізована |м. Харків | 195 |Забєлишинська М.Я.| середня | | | | школа N 80 | | | | --------------------+----------------+---------+------------------| НВК з ліцеєм N 149 |м. Харків | 186 |Жолобенко Ю.О. | --------------------+----------------+---------+------------------| Технологічний ліцей |м. Південне | 184 |Радченко Л.О. | --------------------+----------------+---------+------------------| Ліцей "Промінь" |с. Покотилівка | 183 |Зубко Л.П. | --------------------+----------------+---------+------------------| НВК N 169 |м. Харків | 177 |Спесива І.В. | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ N 1 |смт Золочів | 170 |Раїна Н.Г. | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ N 28 |м. Харків | 168 |Ботова С.П. | --------------------+----------------+---------+------------------| Юридичний ліцей |смт Безлюдівка | 168 |Криволапова О.А. | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ N 157 |м. Харків | 163 |Івахниченко Т.М. | --------------------+----------------+---------+------------------| Спецшкола N 3 |м. Харків | 155 |Соболенко Т.К. | --------------------+----------------+---------+------------------| Колегіум |м. Солоницівка | 151 |Карайко В.Ф. | --------------------+----------------+---------+------------------| Гімназія N 152 |м. Харків | 150 |Пономаренко Ю.В. | --------------------+----------------+---------+------------------| ЗОШ N 2 |смт Богодухівка | 150 |Бойко Л.М. | -------------------------------------------------------------------
Автономна Республіка Крим
Координатор: Малько Валентина Митрофанівна Загальна кількість учасників: 13344 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 785 Кількість учнів, що показали добрий результат: 3128 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 82 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів АРК: 6,85% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 4077 | 3161 | 3209 | 2277 | 620 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------------- Назва освітньої | Населений пункт |Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Сімферопольський р-н | 1545 |Кочергін А.І. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Керч | 650 |Горбовський Я.І.| ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Нижньогорський р-н | 534 |Володченко Ю.С. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Раздольненський р-н | 460 |Купцова Т.М. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Сакський район | 429 |Степаненко О.В. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Чорноморський район | 373 |Рибакова Р.Н. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Джанкойський район | 367 |Домніна М.А. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Ялта | 361 |Кройтор Н.С. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Армянськ | 354 |Ларіонова Л.Є. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Красногвардійський р-н| 346 |Коваленко І.М. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Белогорський район | 295 |Смирнова О.В. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Гімназія N 1 |м. Сімферополь | 290 |Павлова Г.В. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Красноперекопськ | 268 |Шаповалов Ю.А. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Гімназія N 11 |м. Сімферополь | 246 |Волчкова І.М. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 10 |м. Сімферополь | 223 |Кулькова Л.М. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 17 |м. Феодосія | 216 |Деревянко В.Н. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| НВК "Школа-ліцей" N 3|м. Сімферополь | 206 |Ющенко Г.О. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 40 |м. Сімферополь | 203 |Пономарьова В.Ф.| ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 23 |м. Сімферополь | 201 |Ричкова І.В. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 24 |м. Сімферополь | 196 |Куніцина Н.Я. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 30 |м. Сімферополь | 188 |Кужекіна О.Я. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 33 |м. Сімферополь | 188 |Мацків Т.Д. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Відкритий космічний |м. Сімферополь | 185 |Крюковська К.А. | ліцей | | | | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Українська гімназія |м. Сімферополь | 184 |Мончук Н.І. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |Первомайський | 178 |Малерік Н.В. | |район | | | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 2 |м. Сімферополь | 177 |Медвєдєва Н.І. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 39 |м. Сімферополь | 170 |Черниш Е.І. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 43 |м. Сімферополь | 163 |Слесаренко О.А. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 8 |м. Сімферополь | 160 |Абдулаєва Р.Т. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 17 |м. Сімферополь | 159 |Сауткіна Т.М. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 21 |м. Сімферополь | 159 |Деменкова Т.А. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 4 |м. Сімферополь | 158 |Василенко О.В. | ---------------------+----------------------+---------+----------------| ЗОШ N 3 |м. Алушта | 150 |Аметова Л.В. | ------------------------------------------------------------------------
Запорізька область
Координатор: Кириченко Галина Федорівна Загальна кількість учасників: 13021 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 1104 Кількість учнів, що показали добрий результат: 4160 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 165 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
7,26% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | ------------+---------+---------+---------+---------+-----------| К-сть уч. | 4887 | 3281 | 2691 | 1701 | 461 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Запоріжжя | 1108 |Сідєльнікова Л.В.| Шевченківського | | | | району | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Запоріжжя | 756 |Геращенко Н.А. | міського | | | | підпорядкування | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Бердянськ | 735 |Шевченко А.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Запоріжжя | 680 |Пекарська В.І. | Ленінського району | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 28 |м. Запоріжжя | 634 |Кириченко Г.Ф. | фіз.-мат. профілю | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Багатопрофільна |м. Запоріжжя | 447 |Кувайцева С.А. | школа-ліцей N 99 | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Запоріжжя | 344 |Юрковець Л.О. | Жовтневого району | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |смт Михайлівка | 319 |Калінінська О.А. | Михайлівського | | | | району | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 6 |м. Запоріжжя | 308 |Пономаренко Н.А. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Відділ освіти | | 270 |Бородкіна О.М. | Бердянського району | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 71 |м. Запоріжжя | 254 |Євтушенко Л.С. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Загальноосвітня |м. Гуляйполе | 245 |Сіріньок А.А. | школа N 1 | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Запоріжжя | 239 |Кувайцева С.А. | Хортицького району | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 107 |м. Запоріжжя | 237 |В'язникова А.М. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Суспільно-гуманітар-|м. Запоріжжя | 201 |Гелдаш С.В. | на гімназія N 127 | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Ліцей N 62 |м. Запоріжжя | 197 |Артозєєва І.Г. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Василівка | 188 | | Василівського району| | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 15 |м. Запоріжжя | 175 |Трипак Г.С. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Загальноосвітня |м. Запоріжжя | 167 |Ситнік П.П. | гімназія N 31 | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 8 |м. Запоріжжя | 164 |Руденко А.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 25 |м. Запоріжжя | 160 |Михальченко Т.Ю. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Колегіум "Елінт" |м. Запоріжжя | 159 |Дядько Л.І. | -----------------------------------------------------------------
Донецька область
Координатор: Павлов Олександр Леонідович Загальна кількість учасників: 12337 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 756 Кількість учнів, що показали добрий результат: 3324 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 106 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,23% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 3696 | 2948 | 3003 | 2174 | 516 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------- Назва освітньої |Населений пункт |Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Маріуполь | 661 |Субрись Л.В. | Орджонікідзевського | | | | району | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Маріуполь | 649 |Субрись Л.В. | Жовтневого району | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Маріуполь | 507 |Субрись Л.В. | Іллічівського району| | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Гімназія N 92 |м. Донецьк | 460 |Покусаєва І.Д. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 25 |м. Краматорськ | 421 |Богатир Н.О. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 6 |м. Ясинувата | 342 |Безугла О.А. | --------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Маріуполь | 328 |Субрись Л.В. | Приморського р-ну | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Багатопрофільний |м. Донецьк | 317 |Кошкарьова І.А. | ліцей N 37 | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Різнопрофільний |м. Харцизьк | 288 |Кочергіна С.Ф. | ліцей N 1 | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ I - III ст. N 20|м. Донецьк | 285 |Нейман А.А. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 70 |м. Донецьк | 280 |Трегуб Н.Л. | --------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Димитров | 275 |Серова С.О. | --------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Костянтинівка| 258 |Сергєєв Я.Б. | | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| Шахтарський |м. Шахтарськ | 241 |Логвіна Л.П. | багатопрофільний | | | | ліцей | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОСФМШ N 17 |м. Донецьк | 226 |Євтюхова Н.М. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 12 |м. Слов'янськ | 226 |Зеленова С.О. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 14 |м. Горлівка | 225 |Бабак Н.А. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОФМШ N 35 |м. Донецьк | 217 |Рутштейн О.С. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 5 |м. Сніжне | 203 |Борисенко В.М. | --------------------+----------------+---------+-----------------| НВК N 1 |м. Донецьк | 189 |Гармаш С.А. | Ворошилівського | | | | району | | | | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ I - III ст. N 18|м. Артемівськ | 188 |Залужна Г.В. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 22 |м. Горлівка | 164 |Савенко Т.П. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 3 |м. Краматорськ | 152 |Сєрікова Ж.В. | --------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ I - III ст. N 90|м. Донецьк | 151 |Зайцева Г.В. | --------------------+----------------+---------+-----------------| Гімназія "Інтелект" |м. Горлівка | 150 |Безпояско Р.П. | ------------------------------------------------------------------
Одеська область
Координатор: Мітельман Ігор Михайлович Загальна кількість учасників: 10721 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 895 Кількість учнів, що показали добрий результат: 3358 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 167 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
4,32% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 3569 | 2859 | 2484 | 1334 | 475 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
--------------------------------------------------------------------- Назва освітньої | Населений пункт |Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+-------------------+---------+----------------| Відділ освіти |м. Болград | 891 |Хаджіогло С.І. | --------------------+-------------------+---------+----------------| Відділ освіти |м. Кілія | 616 |Московичова З.А.| --------------------+-------------------+---------+----------------| Відділ освіти |м. Балта | 427 |Полуніна С.В. | --------------------+-------------------+---------+----------------| Відділ освіти |смт Красні Окни | 255 |Кравчик З.В. | --------------------+-------------------+---------+----------------| НВК |с. Нерубайське | 230 |Вівсюк Т.М. | |Біляївський р-н | | | --------------------+-------------------+---------+----------------| Відділ освіти |м. Кодима | 209 |Ворсюляк Г.К. | --------------------+-------------------+---------+----------------| Білгород- |м. Білгород- | 204 |Штиволока О.М. | Дністровський ліцей |Дністровський | | | --------------------+-------------------+---------+----------------| Рішельєвський ліцей |м. Одеса | 187 |Мітельман І.М. | --------------------+-------------------+---------+----------------| Відділ освіти |смт Комінтернівське| 180 |Кутуза Н.Д. | --------------------+-------------------+---------+----------------| НВК N 263 |м. Одеса | 158 |Шостак Л.Ф. | --------------------+-------------------+---------+----------------| НВК N 13 |м. Одеса | 152 |Полотнянко В.М. | --------------------------------------------------------------------
Львівська область
Координатор: Добосевич Андрій Станіславович Загальна кількість учасників: 10335 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 1057 Кількість учнів, що показали добрий результат: 3248 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 142 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,48% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | ------------+---------+---------+---------+---------+-----------| К-сть уч. | 3267 | 3081 | 2461 | 1189 | 337 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Відділ освіти |м. Стрий | 1222 |Пронський І.М. | Стрийського | | | | міськвиконкому | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Самбір | 321 |Лемак О.П. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 52 |м. Львів | 273 |Міхеєва Т.Б. | --------------------+---------------+---------+-----------------| НВК "ЗОШ N 2 - |м. Трускавець | 236 |Чайковська Л.Й. | гімназія" | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Фізико-математичний |м. Львів | 234 |Добосевич М.С. | ліцей при ЛНУ | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія |м. Новий Розділ| 229 |Федів Н.Д. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Середня школа N 74 |м. Львів | 226 |Фігель Л.І. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Середня школа N 95 |м. Львів | 222 |Бобрецька Г.І. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Середня школа N 75 |м. Львів | 222 |Куниш О.І. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Середня школа N 93 |м. Львів | 206 |Кушваха М.С. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія "Сихівська"|м. Львів | 185 |Кушнір М.М. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Середня школа |селище | 178 |Горбаль Л.В. | |Добротвір | | | |Кам'янка- | | | |Бузький р-н | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія, середня |м. Яворів | 175 |Дутко Л.В. | школа N 2 | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія "Євшан" |м. Львів | 170 |Сомик Н.П. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 64 |м. Львів | 159 |Каніцька Г.Є. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Середня школа N 65 |м. Львів | 157 |Табіна І.В. | -----------------------------------------------------------------
Сумська область
Координатор: Бардакова Олена Георгіївна Загальна кількість учасників: 9356 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 634 Кількість учнів, що показали добрий результат: 2691 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 63 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
8,02% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 2842 | 2698 | 2248 | 1264 | 304 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт |Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Суми | 855 |Бережицька Л.С. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Конотоп | 644 |Печерська Т.Ф. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Охтирка | 531 |Сушко Н.М. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Шостка | 510 |Медвєдь Т.Г. | -------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 17 |м. Суми | 508 |Шматова Л.І. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Гімназія N 1 |м. Суми | 493 |Бардакова О.Г. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Ромни | 336 |Тарасенко З.М. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Глухів | 332 |Самощенко Л.А. | -------------------+----------------+---------+-----------------| НВК N 10 |м. Суми | 321 |Азаренкова А.І. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Кролевець | 314 |Пурига К.С. | -------------------+----------------+---------+-----------------| НВК "Школа-ліцей" |м. Шостка | 292 |Передрій Ж.М. | N 2 | | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 27 |м. Суми | 279 |Павленко Т.І. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |смт Липова | 250 |Іщенко К.І. | Липоводолинсь- |Долина | | | кого р-ну | | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Лебедин | 235 |Кудлай А.Б. | -------------------+----------------+---------+-----------------| НВК N 9 |м. Суми | 216 |Руденко О.П. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |смт Краснопілля | 195 |Мажара В.Г. | Краснопільського | | | | району | | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| НВК N 29 |м. Суми | 192 |Мельникова А.М. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання | | 191 |Мірошниченко В.Г.| малокомпплектних | | | | шкіл | | | | Шостківського р-ну | | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| НВК, гімназія N 7 |м. Суми | 173 |Терновська Л.Г. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл | | 165 |Линник Т.Ю. | Охттирського району| | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Тростянець | 156 |Назаренко Н.В. | -------------------+----------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |смт Свеса | 153 |Крихтіна О.М. | Ямпільського р-ну | | | | -------------------+----------------+---------+-----------------| ЗОШ N 4 |м. Суми | 150 | | -----------------------------------------------------------------
Полтавська область
Координатор: Семено Лідія Дмитрівна Загальна кількість учасників: 7060 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 639 Кількість учнів, що показали добрий результат: 2028 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 236 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
4,4% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | --------------+---------+---------+---------+---------+---------| К-сть уч. | 2067 | 1835 | 1715 | 1052 | 391 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 17 |м. Полтава | 254 |Гарківець В.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 26 |м. Полтава | 236 |Марченко О.О. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 27 |м. Полтава | 233 |Гусєва Л.С. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 30 |м. Полтава | 224 |Козлова В.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 32 |м. Полтава | 217 |Михайлець С.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| СЗОШ N 29 |м. Полтава | 215 |Александрова А.Г.| --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 28 |м. Полтава | 184 |Кудінова В.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 13 |м. Полтава | 161 |Рибальченко В.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 38 |м. Полтава | 160 |Гулідова Л.І. | -----------------------------------------------------------------
Вінницька область
Координатор: Кривошея Ігор Михайлович Загальна кількість учасників: 5884 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 718 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1834 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 138 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,17% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 1414 | 1728 | 1565 | 905 | 272 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------- Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+------------------| ЗОШ N 6 |м. Вінниця | 508 |Кривошея І.М. | --------------------+---------------+---------+------------------| Фізико-математична |м. Вінниця | 483 |Гончарук Л.В. | гімназія N 17 | | | | --------------------+---------------+---------+------------------| ЗОШ N 1 |м. Липовець | 267 |Дажура О.І. | --------------------+---------------+---------+------------------| ЗОШ-ліцей N 7 |м. Вінниця | 244 |Джереловська І.М. | --------------------+---------------+---------+------------------| Фізико-математ. |м. Вінниця | 237 |Збожинська Т.С. | школа N 34 | | | | --------------------+---------------+---------+------------------| Середня |м. Вінниця | 231 | | загальноосвітня | | | | школа N 23 | | | | --------------------+---------------+---------+------------------| НВК: |м. Вінниця | 207 |Слободяник Л.А. | ЗОШ-гуманітарно- | | | | естет. коледж N 29 | | | | --------------------+---------------+---------+------------------| ЗОШ N 2 |м. Тульчин | 172 |Гончар Р.П. | --------------------+---------------+---------+------------------| Об'єднання шкіл |м. Могилів- | 161 |Каричківський І.В.| |Подільський | | | ------------------------------------------------------------------
Луганська область
Координатор: Блудова Олександра Карапетівна Загальна кількість учасників: 5579 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 409 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1538 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 55 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
2,67% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -------------+----------+---------+---------+---------+---------| К-сть уч. | 2139 | 1448 | 1045 | 753 | 194 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений |Кількість| Координатор | установи (осередки | пункт |учасників| | конкурсу) | | | | -----------------------+------------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Луганськ | 1310 |Замараєва С.М. | -----------------------+------------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Сєверодонецьк | 623 |Бурмістренко Т.М.| -----------------------+------------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Слов'яносербськ| 438 |Бабічева В.В. | Слов'яносербського р-ну| | | | -----------------------+------------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Лисичанськ | 428 |Коцаренко О.В. | -----------------------+------------------+---------+-----------------| ЗОШ N 9 |м. Краснодон | 225 |Полякова О.Ф. | -----------------------+------------------+---------+-----------------| Відділ освіти |м. Кремінна | 211 |Мацегора Л.І. | Кремінської РДА | | | | -----------------------+------------------+---------+-----------------| Об'єднання шкіл |м. Перевальськ | 169 |Караманешта О.О. | Перевальського р-ну | | | | -----------------------+------------------+---------+-----------------| Ліцей N 1 |м. Свердловськ | 163 |Мирошниченко В.І.| -----------------------+------------------+---------+-----------------| Кіровська гімназія |м. Кіровськ | 150 |Шумська І.М. | -----------------------------------------------------------------------
Івано-Франківська область
Координатор: Мальована Галина Миколаївна Загальна кількість учасників: 5558 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 507 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1593 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 114 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,25% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 2129 | 1566 | 1111 | 610 | 142 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
-------------------------------------------------------------------- Назва освітньої | Населений пункт | Кількість | Координатор | установи (осередки| | учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+-------------------+-----------+---------------| ЗОШ N 18 |м. Івано-Франківськ| 208 |Пашкевич О.Я. | ------------------+-------------------+-----------+---------------| ЗОШ N 21 |м. Івано-Франківськ| 207 |Охонько М.І. | ------------------+-------------------+-----------+---------------| ЗОШ N 4 |м. Коломия | 194 |Гунька Н.Н. | ------------------+-------------------+-----------+---------------| ЗОШ N 10 |м. Івано-Франківськ| 181 |Кульба Л.П. | ------------------+-------------------+-----------+---------------| Українська |м. Івано-Франківськ| 180 |Мальована Г.М. | гімназія N 1 | | | | ------------------+-------------------+-----------+---------------| Школа-ліцей N 23 |м. Івано-Франківськ| 169 |Копаєва Б.М. | Прикарпатського | | | | університету | | | | ------------------+-------------------+-----------+---------------| Гімназія |м. Калуш | 169 |Рожик Р.В. | ------------------+-------------------+-----------+---------------| ЗОШ N 4 |м. Івано-Франківськ| 158 |Фурикевич Б.Я. | ------------------+-------------------+-----------+---------------| Спеціалізована |м. Івано-Франківськ| 157 |Кеворкова О.Г. | школа N 1 | | | | ------------------+-------------------+-----------+---------------| Ліцей |смт Верховина | 155 |Стельмащук М.Д.| -------------------------------------------------------------------
Тернопільська область
Координатор: Козбур Галина Євгенівна Загальна кількість учасників: 5252 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 718 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1789 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 197 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
4,06% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 1186 | 1970 | 1318 | 610 | 168 | -----------------------------------------------------------------
Хмельницька область
Координатор: Сіренький Ігор Олексійович Загальна кількість учасників: 5067 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 518 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1575 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 102 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,17% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+---------+----------+-----------| К-сть уч. | 1518 | 1771 | 1029 | 567 | 182 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт |Кількість | Координатор | установи (осередки| |учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+-----------------+----------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Шепетівка | 561 |Заслонкіна Л.С. | ------------------+-----------------+----------+----------------| Відділ освіти |м. Деражня | 278 |Корчова Л.В. | ------------------+-----------------+----------+----------------| НВК |смт Теофіполь | 275 |Цісар С.С. | ------------------+-----------------+----------+----------------| Ліцей N 17 |м. Хмельницький | 258 |Гулевата А.В. | ------------------+-----------------+----------+----------------| Райво |смт Чемерівці | 246 |Бойко М.І. | ------------------+-----------------+----------+----------------| Технічний ліцей |смт Ярмолинці | 185 |Данильчук Н.С. | -----------------------------------------------------------------
Закарпатська область
Координатор: Гатяш Любов Василівна Загальна кількість учасників: 4915 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 531 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1651 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 162 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,03% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+---------+----------+-----------| К-сть уч. | 1429 | 1406 | 1072 | 824 | 184 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт |Кількість | Координатор | установи (осередки| |учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+------------------+----------+---------------| ЗОШ N 20 |м. Мукачево | 174 |Данко Н.І. | ------------------+------------------+----------+---------------| ЗОШ I - III ст. |с. Вільхівці-Лази,| 159 |Гайду В.Ю. | |Тячівський р-н | | | -----------------------------------------------------------------
Чернівецька область
Координатор: Коробова Людмила Григорівна Загальна кількість учасників: 4883 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 1100 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1462 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 108 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
4,6% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 1363 | 1539 | 1242 | 612 | 127 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Глибоцький ліцей |смт Глибоке | 566 |Крецу Д.М. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ I - III ст. |с. Дихтинець, | 199 |Грицюк Н.П. | |Путильский р-н | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 24 |м. Чернівці | 157 |Козак Г.М. | -----------------------------------------------------------------
Волинська область
Координатор: Калугіна Ірина Миколаївна Загальна кількість учасників: 4867 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 999 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1740 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 45 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
3,71% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | ----------+---------+---------+---------+---------+-------------| К-сть уч. | 1635 | 1472 | 1054 | 600 | 106 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт |Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |Ковельський р-н | 479 |Пазина Є.Ф. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |м. Нововолинськ | 476 |Савчук Л.М. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Філія МАН України |м. Горохів | 439 |Бернацька Т.В. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |Ратнівський р-н | 378 |Жерш В.Е. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |м. Володимир- | 291 |Кузмяк А.Г. | |Волинський | | | --------------------+-----------------+---------+---------------| Гімназія N 4 |м. Луцьк | 274 |Горошко О.Є. | --------------------+-----------------+---------+---------------| ЗОШ N 22 |м. Луцьк | 189 |Гулага Н.М. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |Маневицький р-н | 185 |Калугіна І.М. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |Іваничівський р-н| 181 |Калугіна І.М. | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |Ківерцівський р-н| 165 |Калугіна І.М. | --------------------+-----------------+---------+---------------| СЮТ, філія МАН |м. Любомль | 163 |Калугіна І.М. | України | | | | --------------------+-----------------+---------+---------------| Об'єднання шкіл |Камінь- | 154 |Рюміна Л.І. | |Каширський р-н | | | -----------------------------------------------------------------
Рівненська область
Координатор: Остапчук Лілія Степанівна Загальна кількість учасників: 3890 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 490 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1250 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 106 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
2,53% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+---------+----------+-----------| К-сть уч. | 1102 | 1358 | 810 | 514 | 106 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт |Кількість | Координатор | установи (осередки| |учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+-----------------+----------+----------------| Гуманітарна |м. Рівне | 199 |Остапчук Л.С. | гімназія | | | | ------------------+-----------------+----------+----------------| Відділ освіти |смт Володимерець | 190 |Бірук А.О. | Володимерецької | | | | РДА | | | | ------------------+-----------------+----------+----------------| Міський ліцей |м. Рівне | 162 |Остапчук Л.С. | ------------------+-----------------+----------+----------------| ЗОШ N 1 |м. Кузнецовськ | 150 |Журавель М.А. | -----------------------------------------------------------------
Київська область
Координатор: Василенко Олена В'ячеславівна Загальна кількість учасників: 3675 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 274 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1051 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 80 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
1,9% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 1319 | 964 | 787 | 471 | 134 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Спец. школа |м. Вишгород | 411 |Дусь Т.І. | "Сузір'я" | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 9 |м. Фастів | 234 |Командірова О.Л. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 5 |м. Біла Церква | 180 |Кушнір Л.А. | -----------------------------------------------------------------
Миколаївська область
Координатор: Міщенко Алла Семенівна Загальна кількість учасників: 3666 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 669 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1197 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 92 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
2,82% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+---------+----------+-----------| К-сть уч. | 978 | 1104 | 967 | 469 | 148 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість | Координатор | установи (осередки | пункт | учасників | | конкурсу) | | | | -------------------+--------------+-----------+-----------------| Гуманітарна |м. Миколаїв | 415 |Міщенко А.С. | гімназія N 2 | | | | -------------------+--------------+-----------+-----------------| Управління освіти |м. Первомайськ| 286 |Пономарьова Т.В. | -------------------+--------------+-----------+-----------------| Відділ освіти |Жовтневий р-н,| 209 |Парфьонова О.М. | |Миколаївська | | | |обл. | | | -----------------------------------------------------------------
Черкаська область
Координатор: Атамась Володимир Васильович Загальна кількість учасників: 3600 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 466 Кількість учнів, що показали добрий результат: 1257 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 56 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
2,5% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор | Студент | ----------+----------+----------+----------+----------+---------| К-сть уч. | 1033 | 1167 | 910 | 359 | 131 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Міський відділ |м. Сміла | 396 |Підмогильна В.М. | освіти | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Райво |м. Золотоноша | 290 |Пархоменко С.І. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Гімназія N 9 |м. Черкаси | 221 |Полль О.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 4 |м. Канів | 210 |Веретільник О.П. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Міська гімназія |м. Умань | 201 |Бондар Л.С. | ім. І.Я. Франка | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Відділ освіти |м. Золотоноша | 148 |Лискова С.М. | Золотоніського | | | | міськвиконкому | | | | -----------------------------------------------------------------
м. Київ
Координатор: Василенко Олена В'ячеславівна Загальна кількість учасників: 2853 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 350 Кількість учнів, що показали добрий результат: 963 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 24 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
1,25% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 979 | 766 | 656 | 319 | 133 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 240 |м. Київ | 514 |Слободенюк І.В. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Ліцей |м. Київ | 326 |Василенко О.В. | "Голосіївський" | | | | N 241 | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Ліцей N 38 |м. Київ | 297 |Панкратова І.Є. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Ліцей N 100 "Поділ" |м. Київ | 234 |Фрідман М.М. | --------------------+---------------+---------+-----------------| Києво-Печерський |м. Київ | 216 |Романенко А.О. | ліцей N 171 "Лідер" | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 155 |м. Київ | 195 | | -----------------------------------------------------------------
Дніпропетровська область
Координатор: Поляков Олег Володимирович Загальна кількість учасників: 2845 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 431 Кількість учнів, що показали добрий результат: 809 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 43 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
0,8% Загальна к-ть учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 737 | 736 | 614 | 493 | 265 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість| Координатор | установи (осередки| пункт | учасників| | конкурсу) | | | | ------------------+------------------+----------+---------------| Спец ЗОШ N 134 |м. Дніпропетровськ| 278 |Дніпренко В.І. | ------------------+------------------+----------+---------------| Ліцей природничо- |м. Жовті Води | 260 |Вайман В.Л. | наукового навчання| | | | ------------------+------------------+----------+---------------| Середня ЗОШ N 13 |м. Дніпропетровськ| 156 |Мельник Л.П. | фіз.-мат. профілю | | | | -----------------------------------------------------------------
Житомирська область
Координатор: Стужук Наталя Львівна Загальна кількість учасників: 2399 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 131 Кількість учнів, що показали добрий результат: 600 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 45 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
1,54% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор | Студент | ----------+----------+----------+----------+----------+---------| К-сть уч. | 801 | 652 | 556 | 291 | 99 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт | Кількість| Координатор | установи (осередки| | учасників| | конкурсу) | | | | ------------------+-----------------+----------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Новоград- | 374 |Римарчук С.В. | |Волинський | | | ------------------+-----------------+----------+----------------| ЗОШ N 4 |м. Коростень | 322 |Стужук Н.Л. | ------------------+-----------------+----------+----------------| Об'єднання шкіл |Черняхівський р-н| 186 |Баталова В.О. | ------------------+-----------------+----------+----------------| Ліцей N 25 |м. Житомир | 173 |Оксюковська А.В.| ------------------+-----------------+----------+----------------| Гімназія N 1 |смт Попільня | 152 |Темченко Л.М. | -----------------------------------------------------------------
Херсонська область
Загальна кількість учасників: 1987 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 230 Кількість учнів, що показали добрий результат: 616 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 52 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
1,59% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 839 | 516 | 380 | 207 | 45 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| ЗОШ N 24 |м. Херсон | 227 |Тидюк А.М. | -----------------------------------------------------------------
м. Севастополь
Координатор: Александрова Віра Володимирівна Загальна кількість учасників: 1583 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 110 Кількість учнів, що показали добрий результат: 534 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
5,07% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк | Школярик | Кадет | Юніор |Студент | -----------+----------+----------+----------+----------+--------| К-сть уч. | 555 | 362 | 388 | 252 | 26 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | --------------------+---------------+---------+-----------------| Інститут |м. Севастополь | 1583 |Александрова В.В.| післядипломної | | | | педагогічної освіти | | | | -----------------------------------------------------------------
Чернігівська область
Координатор: Гопаченко Василь Васильович Загальна кількість учасників: 1189 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 142 Кількість учнів, що показали добрий результат: 378 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 24 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
1,02% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 423 | 362 | 298 | 78 | 28 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт | Кількість | Координатор | установи (осередки| | учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+-----------------+-----------+---------------| ЗОШ N 1 |м. Ніжин | 245 |Левицька Т.М. | ------------------+-----------------+-----------+---------------| Загальноосвітня |м. Чернігів | 199 |Гопаченко В.В. | спеціалізована | | | | школа N 12 | | | | -----------------------------------------------------------------
Кіровоградська область
Координатор: Сербіна Надія Олексіївна Загальна кількість учасників: 1188 Кількість учнів, що показали відмінний результат: 187 Кількість учнів, що показали добрий результат: 366 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 22 Відсоток охоплення конкурсом учнів II - XI класів області:
1,05% Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Рівень | Малюк |Школярик | Кадет | Юніор | Студент | -----------+---------+---------+----------+----------+----------| К-сть уч. | 335 | 386 | 276 | 149 | 42 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість | Координатор | установи (осередки | пункт | учасників | | конкурсу) | | | | --------------------+-------------+------------+----------------| Школа-ліцей N 25 |м. Кіровоград| 209 |Сербіна Н.О. | --------------------| | | | Гімназія N 9, | | | | ЗОШ N 4, 5 | | | | --------------------+-------------+------------+----------------| НВК N 1 |м. Помічна, | 191 |Трибко О.Б. | |Добровелич- | | | |ківський р-н | | | -----------------------------------------------------------------
Участь школярів України у Міжнародному

конкурсі "Кенгуру-2006"
------------------------------------------------------------------ Регіон |Кількість |Місце за |Охоплення | Місце | |учасників |кількістю|учнів II -| регіонів| | |учасників|XI класів |освіти по| | | |конкурсом | відсотку| | | | |охоплення| | | | |конкурсом| ----------------------+----------+---------+----------+---------| Харківська обл. | 22967 | 1 | 9,17% | 1 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| АР Крим | 13344 | 2 | 6,85% | 4 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Запорізька обл. | 13021 | 3 | 7,26% | 3 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Донецька обл. | 12337 | 4 | 3,2% | 13 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Одеська обл. | 10721 | 5 | 4,32% | 8 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Львівська обл. | 10335 | 6 | 3,47% | 11 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Сумська обл. | 9356 | 7 | 8,02% | 2 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Полтавська обл. | 7060 | 8 | 4,4% | 7 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Вінницька обл. | 5884 | 9 | 3,17% | 14 - 15 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Луганська обл. | 5579 | 10 | 2,67% | 18 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Івано-Франківська обл.| 5558 | 11 | 3,25% | 12 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Тернопільська обл. | 5252 | 12 | 4,06% | 9 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Хмельницька обл. | 5067 | 13 | 3,17% | 14 - 15 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Закарпатська обл. | 4915 | 14 | 3,03% | 16 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Чернівецька обл. | 4883 | 15 | 4,6% | 6 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Волинська обл. | 4867 | 16 | 3,71% | 10 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Рівненська обл. | 3890 | 17 | 2,53% | 19 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Київська обл. | 3675 | 18 | 1,9% | 21 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Миколаївська обл. | 3666 | 19 | 2,82% | 17 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Черкаська обл. | 3600 | 20 | 2,5% | 20 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| м. Київ | 2853 | 21 | 1,25% | 24 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Дніпропетровська обл. | 2845 | 22 | 0,8% | 27 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Житомирська обл. | 2399 | 23 | 1,54% | 23 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Херсонська обл. | 1987 | 24 | 1,59% | 22 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| м. Севастополь | 1583 | 25 | 5,07% | 5 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Чернігівська обл. | 1189 | 26 | 1,02% | 26 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| Кіровоградська обл. | 1188 | 27 | 1,05% | 25 | ----------------------+----------+---------+----------+---------| РАЗОМ: | 170021 | | 3,5% | | -----------------------------------------------------------------
Інформація про результати проведення Всеукраїнського

фізичного конкурсу "Левеня-2006"
9 квітня 2006 року було проведено V Всеукраїнський учнівський
фізичний конкурс "Левеня-2006". Конкурс проходив у 763
координаційних центрах, в ньому взяло участь 20946 учнів. Проводив
конкурс Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському
національному університеті імені Івана Франка - базовий навчальний
заклад з організації та проведення Всеукраїнського учнівського
фізичного конкурсу "Левеня". Конкурс проводився за двома рівнями - для середніх
загальноосвітніх шкіл і навчальних закладів (класів) з поглибленим
вивченням фізики. З числа учасників 2395 учні показали відмінний результат,
7937 - добрий результат. Загальна кількість учасників за віковими групами: Загальноосвітні школи:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | -------------+--------+----------+----------+----------+--------| Кількість | 5416 | 4602 | 4201 | 3131 | 2545 | учнів | | | | | | -----------------------------------------------------------------
Спеціалізовані класи:
------------------------------------------------------------------ Клас | 9ф | 10ф | 11ф | -------------+----------------+----------------+----------------| Кількість | 409 | 387 | 254 | учнів | | | | -----------------------------------------------------------------
За регіонами України:
Автономна Республіка Крим
Координатор: Бойчук Любов Ярославівна Загальна кількість учасників: 1341 Відмінних результатів: 87 Добрих результатів: 496 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 49 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| К-сть уч. | 363 | 257 | 288 | 190 | 186 | 7 | 32 | 18 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт |Кількість | Координатор | установи | |учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ----------------+-------------------+----------+----------------| ЗОШ N 10 |м. Сімферополь | 92 |Бойчук Л.Я. | ----------------+-------------------+----------+----------------| ЗОШ N 21 |м. Сімферополь | 88 |Бойчук Л.Я. | ----------------+-------------------+----------+----------------| ЗОШ N 1 |м. Саки | 83 |Бабицька Л.А. | ----------------+-------------------+----------+----------------| НВК школа-ліцей |м. Красноперекопськ| 73 |Мехоношина А.А. | N 2 | | | | -----------------------------------------------------------------
Вінницька область
Координатор: - Загальна кількість учасників: 395 Відмінних результатів: 31 Добрих результатів: 166 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 17 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 88 | 104 | 80 | 58 | 29 | 30 | 6 | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений |Кількість| Координатор | установи (осередки| пункт |учасників| | конкурсу) | | | | ------------------+--------------+---------+--------------------| ЗОШ N 1 |смт Муровані | 69 |Митюк В.Р. | |Курилівці | | | ------------------+--------------+---------+--------------------| НВК школа-коледж |м. Вінниця | 65 |Войчишин В.В. | N 29 | | | | ------------------+--------------+---------+--------------------| Технічний ліцей |м. Вінниця | 40 |Волков Е.С. | -----------------------------------------------------------------
Волинська область
Координатор: Бурбела Олена Федорівна Загальна кількість учасників: 903 Відмінних результатів: 137 Добрих результатів: 407 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 83 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | -------+------+------+------+------+------+------+------+-------| | 303 | 242 | 160 | 124 | 74 | - | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість | Координатор | установи | пункт | учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | -----------------+---------------+------------+-----------------| Гімназія N 4 |м. Луцьк | 92 |Бурбела О.Ф. | -----------------+---------------+------------+-----------------| ЗОШ-гімназія N 2 |м. Камінь- | 38 |Бурбела О.Ф. | |Каширський | | | -----------------+---------------+------------+-----------------| ЗОШ |с. Замшани, | 36 |Бурбела О.Ф. | |Ратнівський р-н| | | -----------------------------------------------------------------
Дніпропетровська область
Координатор: Устінова Тетяна Петрівна Загальна кількість учасників: 1554 Відмінних результатів: 167 Добрих результатів: 607 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 43 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 308 | 330 | 240 | 313 | 152 | 66 | 77 | 68 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений |Кількість| Координатор | установи | пункт |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ----------------+------------------+---------+------------------| ЗОШ N 134 |м. Дніпропетровськ| 402 |Ковальчук О.М. | ----------------+------------------+---------+------------------| Об'єднання шкіл |м. Дніпропетровськ| 313 |Ревякіна О.О. | ----------------+------------------+---------+------------------| Ліцей інформ. |м. Дніпропетровськ| 248 |Калмикова В.Ф. | технологій | | | | ----------------+------------------+---------+------------------| Ліцей |м. Жовті Води | 234 |Марчук В.М. | ----------------+------------------+---------+------------------| Обласний |м. Дніпропетровськ| 147 |Поляков О.В. | фіз.-мат. ліцей | | | | -----------------------------------------------------------------
Донецька область
Координатор - Загальна кількість учасників: 1351 Відмінних результатів: 97 Добрих результатів: 470 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 26 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 321 | 282 | 290 | 251 | 175 | 9 | 16 | 7 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений |Кількість | Координатор | установи (осередки | пункт |учасників | | конкурсу) | | | | -----------------------+------------+----------+----------------| Петровський районний |м. Донецьк | 242 |Грищенко Л.О. | відділ освіти | | | | -----------------------+------------+----------+----------------| Ліцей N 1 |м. Харцизьк | 109 |Кочергіна С.Ф. | -----------------------+------------+----------+----------------| Ліцей N 124 |м. Донецьк | 99 |Вишнякова С.П. | -----------------------+------------+----------+----------------| ЗОШ N 20 |м. Донецьк | 85 |Скляр Л.А. | -----------------------+------------+----------+----------------| Гімназія |м. Селідове | 66 |Янковська Н.В. | -----------------------+------------+----------+----------------| Спеціалізована школа |м. Маріуполь| 61 |Петрова О.П. | N 4 | | | | -----------------------------------------------------------------
Закарпатська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 161 Відмінних результатів: 44 Добрих результатів: 68 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 3 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 15 | 35 | 38 | 40 | 33 | - | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений пункт | Кількість | Координатор | установи | | учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | -----------------+-----------------+------------+---------------| ЗОШ N 20 |м. Мукачево | 129 |Перевузник | | | |Марія Іванівна | -----------------------------------------------------------------
Житомирська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 220 Відмінних результатів: 29 Добрих результатів: 41 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 9 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | -------+-------+------+------+------+------+------+------+------| | 43 | 47 | 50 | 44 | 33 | - | 3 | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ----------------+----------------+---------+--------------------| ЗОШ N 3 |м. Новоград | 60 |Сичевський Ю.В. | |Волинський | | | ----------------+----------------+---------+--------------------| Районний відділ |м. Коростень | 45 |Поплавський М.Д. | освіти | | | | -----------------------------------------------------------------
Запорізька область
Координатор - Загальна кількість учасників: 953 Відмінних результатів: 94 Добрих результатів: 396 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 41 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 249 | 198 | 217 | 133 | 122 | 17 | 11 | 6 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість | Координатор | установи | |учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| Об'єднання шкіл|м. Запоріжжя | 182 |Кисельова Г.Є. | Орджонікідзев- | | | | ського р-ну | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| Якимівська |м. Якимівка | 110 |Кононіхіна І.І. | гімназія | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 2 |м. Василівка | 68 |Лиско Л.П. | ---------------+----------------+----------+--------------------| Ліцей N 105 |м. Запоріжжя | 65 |Білоус С.Ю. | ---------------+----------------+----------+--------------------| Відділ освіти |м. Запоріжжя | 60 |Стешенко Л.І. | Заводського | | | | району | | | | -----------------------------------------------------------------
Івано-Франківська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 533 Відмінних результатів: 41 Добрих результатів: 239 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 14 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 109 | 138 | 83 | 43 | 44 | 59 | 31 | 26 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений |Кількість| Координатор | установи (осередки | пункт |учасників| | конкурсу) | | | | -----------------------+-------------------+---------+----------------| Фізико-технічний ліцей |м. Івано-Франківськ| 86 |Куриндаш Н.О. | -----------------------+-------------------+---------+----------------| Природничо-математичний|м. Долина | 81 |Гаразд М.С. | ліцей | | | | -----------------------+-------------------+---------+----------------| ЗОШ N 4 |м. Івано-Франківськ| 80 |Ільчишин Я.М. | -----------------------+-------------------+---------+----------------| Природничо-математичний|м. Івано-Франківськ| 60 |Вороніна Н.Б. | ліцей | | | | -----------------------+-------------------+---------+----------------| Українська гімназія |м. Івано-Франківськ| 51 |Грушевський Б.В.| -----------------------------------------------------------------------
Київська область
Координатор: Хоренко Олександр Михайлович Загальна кількість учасників: 350 Відмінних результатів: 22 Добрих результатів: 129 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 27 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 99 | 68 | 91 | 54 | 31 | 7 | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість | Координатор | установи | |учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| Ліцей |м. Боярка | 87 |Юрченко В.М. | "Універсум" | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 3 |м. Біла Церква | 46 |Чернявська Л.В. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 5 |м. Біла Церква | 42 |Бондаренко О.В. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ |с. Кашперівка, | 37 |Платнюк Н.І. | |Тетіївський р-н | | | -----------------------------------------------------------------
Кіровоградська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 429 Відмінних результатів: 83 Добрих результатів: 212 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 13 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 132 | 93 | 70 | 56 | 78 | - | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+-----------------+---------+--------------------| об'єднання шкіл|смт Олександрівка| 189 |Буряк Ю.В. | Олександрівсь- | | | | кого району | | | | ---------------+-----------------+---------+--------------------| НВК ЗОШ N 25 |м. Кіровоград | 58 |Шигонова О.П. | ---------------+-----------------+---------+--------------------| Колегіум |м. Кіровоград | 53 |Олійник М.А. | -----------------------------------------------------------------
Луганська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 423 Відмінних результатів: 119 Добрих результатів: 175 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 15 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 81 | 100 | 98 | 80 | 27 | 4 | 16 | 17 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість | Координатор | установи | |учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| Відділ освіти |м. Сєверодонецьк| 174 |Бурмістренко Т.М. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 4 |м. Алчевськ | 60 |Михайлова О.М. | ---------------+----------------+----------+--------------------| Кіровська |м. Кіровськ | 56 |Ткаченко Л.М. | гімназія | | | | -----------------------------------------------------------------
Львівська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 1930 Відмінних результатів: 197 Добрих результатів: 679 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 55 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 590 | 413 | 367 | 228 | 174 | 66 | 56 | 36 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість | Координатор | установи | |учасників | | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+----------+--------------------| Фізмат ліцей |м. Львів | 287 |Алексейчук В.І. | ---------------+----------------+----------+--------------------| Гімназія |м. Самбір | 157 |Шварц Д.Ю. | ---------------+----------------+----------+--------------------| Відділ освіти |м. Стрий | 133 |Данилишин З.М. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 75 |м. Львів | 104 |Куниш О.І. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 52 |м. Львів | 83 |Кутянська С.В. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 66 |м. Львів | 74 |Білик М.М. | ---------------+----------------+----------+--------------------| ЗОШ N 96 |м. Львів | 70 |Саноцька З.І. | -----------------------------------------------------------------
Миколаївська область
Координатор: Ліскович Олена Володимирівна Загальна кількість учасників: 1549 Відмінних результатів: 210 Добрих результатів: 608 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 45 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 380 | 391 | 335 | 236 | 184 | - | 13 | 9 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Міський |м. Миколаїв | 664 |Манзарук С.М. | науково-метод. | | | | центр | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Управління |м. Первомайськ | 138 |Свистунова В.М. | освіти | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Жовтневий |м. Миколаїв | 118 |Парфьонова О.М. | відділ освіти | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Міський |м. Вознесенськ | 103 |Федорова В.М. | науково-метод. | | | | центр | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Відділ освіти |м. Очаків | 82 |Бублик Н.В., | | | |Головня Л.А. | -----------------------------------------------------------------
Одеська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 911 Відмінних результатів: 156 Добрих результатів: 405 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 25 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 240 | 216 | 171 | 117 | 105 | 19 | 34 | 9 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Райметодкабінет|м. Болград | 190 |Хаджиогло С.І. | ---------------+----------------+---------+---------------------| Рішельєвський |м. Одеса | 183 |Златов С.І. | ліцей | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 86 |м. Одеса | 112 |Кривицька О.В. | -----------------------------------------------------------------
Полтавська область
Координатор: Стрюк Людмила Олексіївна Загальна кількість учасників: 917 Відмінних результатів: 42 Добрих результатів: 346 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 32 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 235 | 167 | 199 | 154 | 162 | - | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 11 |м. Полтава | 121 |Гарус Л.В. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 26 |м. Полтава | 117 |Юшко Л.В. | ---------------+----------------+---------+---------------------| Міський ліцей |м. Полтава | 63 |Дергай Т.О. | N 1 | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Гімназія N 32 |м. Полтава | 60 |Новікова В.М. | -----------------------------------------------------------------
Рівненська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 272 Відмінних результатів: 42 Добрих результатів: 144 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 20 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 64 | 84 | 49 | 44 | 31 | - | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Ліцей "Елітар" |м. Рівне | 64 |Шарабура Анатолій | | | |Остапович | ---------------+----------------+---------+---------------------| Школа-ліцей |м. Квасилів | 40 |Довжик Оксана | | | |Іванівна | -----------------------------------------------------------------
Сумська область
Координатор: Лабудько Степан Пилипович Загальна кількість учасників: 1639 Відмінних результатів: 120 Добрих результатів: 507 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 36 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 489 | 314 | 392 | 166 | 204 | 35 | 19 | 20 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої|Населений пункт |Кількість| Координатор | установи | |учасників| | (осередки | | | | конкурсу) | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| Школа-ліцей |м. Шостка | 270 |Северин В.М. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 17 |м. Суми | 145 |Дяченко М.Ю. | ---------------+----------------+---------+---------------------| Гімназія N 1 |м. Суми | 140 |Казбан Т.Л. | ---------------+----------------+---------+---------------------| Об'єднання шкіл|Сумський район | 123 |Мащенко О.В. | Сумського | | | | району | | | | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 3 |м. Лебедин | 72 |Ружицька Т.І. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 29 |м. Суми | 70 |Феденко І.М. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 2 |м. Тростянець | 66 |Арнаутова О.В. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 3 |м. Кролевець | 64 |Лубенець М.І. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 10 |м. Суми | 64 |Лісаченко М.О. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 18 |м. Суми | 62 |Богданова Г.В. | ---------------+----------------+---------+---------------------| ЗОШ N 15 |м. Суми | 61 |Батраченко С.М. | -----------------------------------------------------------------
Тернопільська обл.
Координатор - Загальна кількість учасників: 553 Відмінних результатів: 57 Добрих результатів: 203 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 65 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 163 | 154 | 107 | 64 | 45 | 5 | 10 | 5 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість | Координатор | установи (осередки| пункт | учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+------------+------------+-------------------| Райметодкабінет |м. Кременець| 200 |Шегера С.В. | ------------------+------------+------------+-------------------| Райметодкабінет |м. Чортків | 153 |Кастранець Л.М. | ------------------+------------+------------+-------------------| Райметодкабінет |м. Борщів | 108 |Мялковська О.Я. | -----------------------------------------------------------------
Харківська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 3005 Відмінних результатів: 425 Добрих результатів: 1071 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 66 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф |11ф | -------------+------+-----+-----+------+------+------+-----+----| | 689 | 563 | 616 | 509 | 506 | 45 | 53 | 24 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений |Кількість | Координатор | установи (осередки| пункт |учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+--------------+----------+-------------------| НВК N 169 |м. Харків | 714 |Бондаренко М.В. | (об'єднання шкіл) | | | | ------------------+--------------+----------+-------------------| ЗОШ N 1 |м. Харків | 422 |Александрова Л.Н. | (об'єднання шкіл) | | | | ------------------+--------------+----------+-------------------| ЗОШ N 88 |м. Харків | 350 |Бєлкіна Л.Д. | (об'єднання шкіл) | | | | ------------------+--------------+----------+-------------------| ЗОШ N 140 |м. Харків | 300 |Русанова Л.Я. | ------------------+--------------+----------+-------------------| Управління освіти |м. Харків | 299 |Старченко Л.М. | Ленінського району| | | | ------------------+--------------+----------+-------------------| Фіз.-мат. ліцей |м. Харків | 245 |Гельфгат І.М. | N 27 | | | | ------------------+--------------+----------+-------------------| Ліцей "Промінь" |с. Покотилівка| 162 |Макаренко Л.М. | ------------------+--------------+----------+-------------------| Золочівська |смт Золочів | 105 |Нурлієва Л.Д. | гімназія N 1 | | | | -----------------------------------------------------------------
Херсонська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 90 Відмінних результатів: 3 Добрих результатів: 40 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 4 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 4 | 31 | 19 | 1 | 22 | 13 | - | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість | Координатор | установи (осередки| пункт | учасників | | конкурсу) | | | | ------------------+------------+------------+-------------------| Херсонський ліцей |м. Херсон | 80 |Кисла Ірина | | | |Іванівна | -----------------------------------------------------------------
Хмельницька область
Координатор: Гудзь Віктор Володимирович Загальна кількість учасників: 398 Відмінних результатів: 42 Добрих результатів: 126 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 26 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 151 | 114 | 58 | 41 | 23 | 10 | 1 | - | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої | Населений | Кількість | Координатор | установи (осередки | пункт | учасників | | конкурсу) | | | | ----------------------+-------------+------------+--------------| Райметодкабінет |смт Білогір'я| 57 |Пастернак О.І.| ----------------------+-------------+------------+--------------| Міське управління |м. Славута | 53 |Сиропятова З. | освіти | | | | ----------------------+-------------+------------+--------------| Районний відділ освіти|м. Деражне | 46 | | ----------------------+-------------+------------+--------------| Районний відділ освіти|смт Чемерівці| 44 |Бойко М.І. | -----------------------------------------------------------------
Черкаська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 384 Відмінних результатів: 18 Добрих результатів: 139 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 14 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 82 | 89 | 52 | 83 | 63 | 9 | 4 | 2 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | ---------------------+---------------+---------+----------------| ЗОШ N 3 (об'єднання |м. Умань | 148 |Екало Н.О. | шкіл) | | | | ---------------------+---------------+---------+----------------| Відділ освіти |м. Золотоноша | 61 |Пархоменко С.І. | ---------------------+---------------+---------+----------------| ЗОШ N 1 |м. Христинівка | 45 |Бабій Н.М. | -----------------------------------------------------------------
Чернігівська область
Координатор - Загальна кількість учасників: 171 Відмінних результатів: 26 Добрих результатів: 61 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 5 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 47 | 54 | 41 | 18 | 4 | 4 | 2 | 1 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | ---------------------+---------------+---------+----------------| ЗОШ N 1 |м. Ніжин | 94 |Левицька Т.М. | ---------------------+---------------+---------+----------------| ЗОШ N 2 |м. Чернігів | 52 |Котляр С.В. | -----------------------------------------------------------------
Чернівецька область
Координатор: Пшенічка Пауль Францович Загальна кількість учасників: 514 Відмінних результатів: 106 Добрих результатів: 202 Кількість шкіл, що взяли участь у конкурсі: 30 Загальна кількість учасників по всіх вікових групах:
------------------------------------------------------------------ Клас | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 9ф | 10ф | 11ф | ----------+------+-----+-----+------+------+-------+------+-----| | 171 | 118 | 90 | 84 | 38 | 4 | 3 | 6 | -----------------------------------------------------------------
Найактивніші учасники конкурсу:
------------------------------------------------------------------ Назва освітньої |Населений пункт|Кількість| Координатор | установи (осередки | |учасників| | конкурсу) | | | | ---------------------+---------------+---------+----------------| Ліцей N 1 (об'єднання|м. Чернівці | 461 |Пшенічка П.Ф. | шкіл) | | | | ---------------------+---------------+---------+----------------| Об'єднання шкіл |м. Кіцмань | 135 |Кривого І.М. | Кіцманського району | | | | -----------------------------------------------------------------
Таблиця результатів Всеукраїнського фізичного

конкурсу "Левеня-2006"
------------------------------------------------------------------ N | Область | К-ть | К-ть |Відмінних| Добрих | | | шкіл |учасни- |результа-|результа-| | | | ків | тів | тів | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 1.|Автономна Республіка | 49 | 1341 | 87 | 496 | |Крим | | | | | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 2.|Вінницька обл. | 17 | 395 | 31 | 166 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 3.|Волинська обл. | 83 | 903 | 137 | 407 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 4.|Дніпропетровська обл. | 43 | 1554 | 167 | 607 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 5.|Донецька обл. | 26 | 1351 | 97 | 470 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 6.|Закарпатська обл. | 3 | 161 | 44 | 68 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 7.|Житомирська обл. | 9 | 220 | 29 | 41 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 8.|Запорізька обл. | 41 | 953 | 94 | 396 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 9.|Івано-Франківська обл.| 14 | 533 | 41 | 239 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 10.|Київська обл. | 27 | 350 | 22 | 129 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 11.|Кіровоградська обл. | 13 | 429 | 83 | 212 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 12.|Луганська обл. | 15 | 423 | 119 | 175 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 13.|Львівська обл. | 55 | 1930 | 197 | 679 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 14.|Миколаївська обл. | 45 | 1549 | 210 | 608 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 15.|Одеська обл. | 25 | 911 | 156 | 405 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 16.|Полтавська обл. | 32 | 917 | 42 | 346 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 17.|Рівненська обл. | 20 | 272 | 42 | 144 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 18.|Сумська обл. | 36 | 1639 | 120 | 507 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 19.|Тернопільська обл. | 65 | 553 | 57 | 203 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 20.|Харківська обл. | 66 | 3005 | 425 | 1071 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 21.|Херсонська обл. | 4 | 90 | 3 | 40 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 22.|Хмельницька обл. | 26 | 398 | 42 | 126 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 23.|Черкаська обл. | 14 | 384 | 18 | 139 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 24.|Чернівецька обл. | 30 | 514 | 106 | 202 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 25.|Чернігівська обл. | 5 | 171 | 26 | 61 | ---+----------------------+--------+--------+---------+---------| 26.|Разом | 763 | 20946* | 2395 | 7937 | |----------------------+--------+--------+---------+---------| |Заявлено на участь | | 21347 | | | -----------------------------------------------------------------
--------------- * Кількість фактично зданих робіт.

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: