open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.07.2012  № 507

Про активізацію співпраці щодо реалізації спільних українсько-китайських проектів

На виконання доручення Президента України від 15 серпня 2011 року № 1-1/1793 щодо реалізації в Україні із залученням інвестицій Уряду Китайської Народної Республіки масштабних інфраструктурних проектів, виконання Рамкової угоди з фінансового співробітництва між Міністерством вугільної промисловості України та Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки від 2 вересня 2010 року, Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством вугільної промисловості України та Державним банком розвитку Китайської Народної Республіки від 23 вересня 2010 року, Меморандуму про наміри між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Інститутом технології виготовлення суспензії при Державному центрі водовугільного палива КНР, Інститутом горіння при Державному центрі водовугільного палива КНР та Науково-технічною державною компанією "Tiandi Science & Technology CO., Ltd", Угоди між Міністерством енергетики та вугільної промисловості та Науково-технічною державною компанією "Tiandi Science&Technology CO. Ltd" про технічне переоснащення, модернізацію та підготовку гірничих робіт на державних вугільних шахтах України від 20 квітня 2011 року; Угоди про співробітництво між Мінпаливенерго України, Китайською компанією промислового машинобудування, Китайською міжнародною машинобудівною компанією, а також Експортно-імпортним банком Китаю у будівництві парогазової електростанції в місті Щолкіне АР Крим, Україна від 02.09.2010 НАКАЗУЮ:

1. Визначити такі напрямки діяльності Міненерговугілля щодо реалізації спільних українсько-китайських проектів із залученням інвестицій:

модернізація вітчизняних шахт,

будівництво парогазової електростанції у місті Щолкіне АР Крим,

будівництво Канівської ГАЕС,

впровадження технологій водовугільного палива на об'єктах теплової генерації,

впровадження технологій газифікації твердого палива.

2. Установити, що відповідальними за напрямками будівництво парогазової електростанції у місті Щолкіне АР Крим та будівництво Канівської ГАЕС є заступник Міністра - керівник апарату Макуха В.О., а за напрямками модернізація вітчизняних шахт, впровадження технологій водовугільного палива на об'єктах теплової генерації та впровадження технологій газифікації твердого палива - перший заступник Міністра Попович І.М.

3. Першому заступнику Міністра Поповичу І.М., заступнику Міністра - керівнику апарату Макусі В.О. здійснити у двотижневий термін заходи з метою організації діяльності робочих груп за визначеними напрямками, в разі необхідності надати відповідні проекти щодо створення таких груп.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

Ю. Бойко

{Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua/}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: