open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Н А К А З
12.07.2007 N 495

Про проведення XXIII загальнодержавного

конкурсу техніків (операторів) з відтворення

сільськогосподарських тварин

З метою прискорення темпів якісного поліпшення поголів'я
сільськогосподарських тварин, збільшення виходу приплоду в
господарствах всіх форм власності, підвищення професійної
майстерності та престижу професії техніків (операторів) з
відтворення сільськогосподарських тварин Н А К А З У Ю:
1. Провести 5-6 вересня 2007 року на базі відкритого
акціонерного товариства "Науково-виробниче об'єднання по племінній
справі і прогресивних технологіях в тваринництві "Прогрес"
Черкаської області XXIII загальнодержавний конкурс техніків
(операторів) з відтворення сільськогосподарських тварин.
2. Департаменту ринків тваринництва з Головною державною
племінною інспекцією (Микитюк Д.М.), Національному об'єднанню по
племінній справі у тваринництві "Укрплемоб'єднання"
(Білозерський О.Л., за згодою), Державному науково-виробничому
концерну "Селекція" (Губін О.О., за згодою), Міністерству аграрної
політики Автономної Республіки Крим, головним управлінням
агропромислового розвитку облдержадміністрацій до 31 серпня
2007 року провести обласні конкурси техніків (операторів) з
відтворення сільськогосподарських тварин, визначити контингент
учасників XXIII загальнодержавного конкурсу в кількості згідно з
додатком 1.
3. Затвердити:
3.1. Склад відповідальних працівників Департаменту ринків
тваринництва з Головною державною племінною інспекцією і
організацій, що належать до сфери управління міністерства,
закріплених за регіонами, згідно з додатком 2.
3.2. Склад оргкомітету з підготовки та проведення
XXIII загальнодержавного конкурсу техніків (операторів) з
відтворення сільськогосподарських тварин згідно з додатком 3.
3.3. Склад суддівської комісії XXIII загальнодержавного
конкурсу техніків (операторів) з відтворення сільськогосподарських
тварин згідно з додатком 4.
3.4. Склад лічильної комісії XXIII загальнодержавного
конкурсу техніків (операторів) з відтворення сільськогосподарських
тварин згідно з додатком 5.
3.5. Кошторис витрат на проведення XXIII загальнодержавного
конкурсу техніків (операторів) з відтворення сільськогосподарських
тварин згідно з додатком 6.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника
Міністра Вербицького П.І.
Міністр Ю.Ф.Мельник

Додаток 1

до наказу Міністерства

аграрної політики України

12.07.2007 N 495

КОНТИНГЕНТ

учасників XXIII загальнодержавного конкурсу

техніків (операторів) з відтворення

сільськогосподарських тварин

------------------------------------------------------------------ Області | Всього | У тому числі по штучному | | операторів | осіменінню | | |----------------------------------| | | корів і |свиноматок|вівцематок| | | телиць | | | ----------------+------------+------------+----------+----------| АР Крим | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Вінницька | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Волинська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Дніпропетровська| 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Донецька | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Житомирська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Закарпатська | 1 | 1 | | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Запорізька | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Івано- | 2 | 1 | 1 | | Франківська | | | | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Київська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Кіровоградська | 1 | 1 | | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Луганська | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Львівська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Миколаївська | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Одеська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Полтавська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Рівненська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Сумська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Тернопільська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Харківська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Херсонська | 3 | 1 | 1 | 1 | ----------------+------------+------------+----------+----------| Хмельницька | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Черкаська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Чернівецька | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Чернігівська | 2 | 1 | 1 | | ----------------+------------+------------+----------+----------| Всього | 56 | 25 | 23 | 8 | -----------------------------------------------------------------

Додаток 2

до наказу Міністерства

аграрної політики України

12.07.2007 N 495

СКЛАД

відповідальних працівників Департаменту

ринків тваринництва з Головною державною племінною

інспекцією і організацій, що належать до сфери

управління міністерства, закріплених за регіонами

------------------------------------------------------------------ N з/п | Області | Відповідальні | -------+--------------------------+-----------------------------| 1 |Автономна Республіка Крим |Прийма С.В. - головний | | |зоотехнік Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 2 |Вінницька |Прийма С.В. - головний | | |зоотехнік Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 3 |Волинська |Алейніков В.П. - перший | | |заступник генерального | | |директора Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 4 |Дніпропетровська |Губін О.О. - в.о. | | |генерального директора | | |Державного науково- | | |виробничого концерну | | |"Селекція" | -------+--------------------------+-----------------------------| 5 |Донецька |Пищолка В.А. - начальник | | |відділу розвитку галузей | | |тваринництва Департаменту | | |ринків тваринництва з | | |Головною державною племінною | | |інспекцією | -------+--------------------------+-----------------------------| 6 |Житомирська |Алейніков В.П. - перший | | |заступник генерального | | |директора Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 7 |Закарпатська |Алейніков В.П. - перший | | |заступник генерального | | |директора Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 8 |Запорізька |Гандзій Н.І. - начальник | | |управління організації | | |бухгалтерського обліку, | | |звітності, фінансування та | | |ринкових відносин, заступник | | |генерального директора | | |Національного об'єднання по | | |племінній справі у | | |тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 9 |Івано-Франківська |Алейніков В.П. - перший | | |заступник генерального | | |директора Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 10 |Київська |Білоус О.В. - заступник | | |директора Департаменту ринків| | |тваринництва з Головною | | |державною племінною | | |інспекцією - начальник | | |Головдержплемінспекції | -------+--------------------------+-----------------------------| 11 |Кіровоградська |Кудрявська Н.В. - головний | | |спеціаліст Департаменту | | |ринків тваринництва з | | |Головною державною племінною | | |інспекцією | -------+--------------------------+-----------------------------| 12 |Луганська |Романчук Г.В.- головний | | |спеціаліст Департаменту | | |ринків тваринництва з | | |Головною державною племінною | | |інспекцією | -------+--------------------------+-----------------------------| 13 |Львівська |Білоус О.В. - заступник | | |директора Департаменту ринків| | |тваринництва з Головною | | |державною племінною | | |інспекцією - начальник | | |Головдержплемінспекції | -------+--------------------------+-----------------------------| 14 |Миколаївська |Білозерський О.Л. - | | |генеральний директор | | |Національного об'єднання по | | |племінній справі у | | |тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 15 |Одеська |Губін О.О. - в.о. | | |генерального директора | | |Державного науково- | | |виробничого концерну | | |"Селекція" | -------+--------------------------+-----------------------------| 16 |Полтавська |Білоус О.В. - заступник | | |директора Департаменту ринків| | |тваринництва з Головною | | |державною племінною | | |інспекцією - начальник | | |Головдержплемінспекції | -------+--------------------------+-----------------------------| 17 |Рівненська |Кудрявська Н.В. - головний | | |спеціаліст Департаменту | | |ринків тваринництва з | | |Головною державною племінною | | |інспекцією | -------+--------------------------+-----------------------------| 18 |Сумська |Микитюк Д.М. - директор | | |Департаменту ринків | | |тваринництва з Головною | | |державною племінною | | |інспекцією | -------+--------------------------+-----------------------------| 19 |Тернопільська |Білозерський О.Л. - | | |генеральний директор | | |Національного об'єднання по | | |племінній справі у | | |тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 20 |Харківська |Білозерський О.Л. - | | |генеральний директор | | |Національного об'єднання по | | |племінній справі у | | |тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 21 |Херсонська |Прийма С.В. - головний | | |зоотехнік Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 22 |Хмельницька |Білоус О.В. - заступник | | |директора Департаменту ринків| | |тваринництва з Головною | | |державною племінною | | |інспекцією - начальник | | |Головдержплемінспекції | -------+--------------------------+-----------------------------| 23 |Черкаська |Алейніков В.П.. - перший | | |заступник генерального | | |директора Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 24 |Чернівецька |Білозерський О.Л. - | | |генеральний директор | | |Національного об'єднання по | | |племінній справі у | | |тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -------+--------------------------+-----------------------------| 25 |Чернігівська |Алейніков В.П. - перший | | |заступник генерального | | |директора Національного | | |об'єднання по племінній | | |справі у тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | -----------------------------------------------------------------

Додаток 3

до наказу Міністерства

аграрної політики України

12.07.2007 N 495

СКЛАД

оргкомітету з підготовки та проведення

XXIII загальнодержавного конкурсу техніків

(операторів) з відтворення сільськогосподарських

тварин

Микитюк Д.М. - директор Департаменту ринків тваринництва з

Головною державною племінною інспекцією

Мінагрополітики України, голова оргкомітету
Білоус О.В. - заступник директора Департаменту ринків

тваринництва з Головною державною племінною

інспекцією - начальник Головдержплемінспекції

Мінагрополітики України, заступник голови

оргкомітету
Білозерський О.Л. - генеральний директор Національного

об'єднання по племінній справі у тваринництві

"Укрплемоб'єднання", заступник голови

оргкомітету
Члени оргкомітету:
Алейніков В.П. - перший заступник генерального директора

Національного об'єднання по племінній справі

у тваринництві "Укрплемоб'єднання"
Губін О.О. - в.о. генерального директора Державного

науково-виробничого концерну "Селекція"
Гандзій Н.І. - начальник управління організації

бухгалтерського обліку, звітності,

фінансування та ринкових відносин, заступник

генерального директора Національного

об'єднання по племінній справі у тваринництві

"Укрплемоб'єднання"
Лісовий Ф.Г. - президент корпорації "Укрплемзаводи"
Гнатюк С.А. - генеральний директор Української корпорації

по виробництву м'яса на промисловій основі

"Тваринпром"
Лаврик М.М. - голова правління ВАТ "Науково-виробниче

об'єднання по племінній справі і прогресивних

технологіях в тваринництві "Прогрес"

Додаток 4

до наказу Міністерства

аграрної політики України

12.07.2007 N 495

СКЛАД

суддівської комісії XXIII загальнодержавного

конкурсу техніків (операторів) з відтворення

сільськогосподарських тварин

------------------------------------------------------------------ Головний суддя|Харута |- завідуючий кафедрою | |Григорій Григорович |акушерства та штучного | | |осіменіння | | |Білоцерківського | | |державного аграрного | | |університету | ----------------------------------------------------------------| Штучне осіменіння корів і телиць | ----------------------------------------------------------------| Старший суддя |Кругляк |- генеральний директор | |Андрій Петрович |ТОВ "Генетичні ресурси" | --------------+----------------------+--------------------------| I етап |Пирожок |- перший заступник голови | |Василь Іванович |правління ВАТ | | |"Житомироблплемоб'єднання"| |----------------------+--------------------------| |Іванніков |- директор Сумського | |Олексій Олександрович |державного селекційного | | |центру | --------------+----------------------+--------------------------| II етап |Гаврилюк |- головний технолог | |Василь Федорович |ВАТ "Вінницьке | | |облплемпідприємство" | |----------------------+--------------------------| |Шафарук |- директор Школи | |Ольга Гордіївна |підвищення кваліфікації | | |спеціалістів по розведенню| | |сільськогосподарських | | |тварин та племінній справі| --------------+----------------------+--------------------------| III етап |Демчук |- провідний науковий | |Степан Юхимович |працівник Інституту | | |розведення і генетики | | |тварин УААН | |----------------------+--------------------------| |Малахович |- викладач Школи | |Анатолій Федорович |підвищення кваліфікації | | |спеціалістів по розведенню| | |сільськогосподарських | | |тварин та племінній справі| ----------------------------------------------------------------| Штучне осіменіння свиноматок | ----------------------------------------------------------------| Старший суддя |Коваленко |- завідувач лабораторією | |Віктор Федорович |фізіології Інституту | | |свинарства | | |ім. О.В.Квасницького УААН | --------------+----------------------+--------------------------| I етап |Беліков |- старший науковий | |Анатолій Андрійович |співробітник Інституту | | |тваринництва УААН | --------------+----------------------+--------------------------| II етап |Біндюк |- завідувач секції | |Олександр Андрійович |травлення відділу | | |фізіології Інституту | | |свинарства | | |ім. О.В.Квасницького УААН | --------------+----------------------+--------------------------| III етап |Мацько |- головний зоотехнік | |Анатолій Захарович |Національного об'єднання | | |по племінній справі у | | |тваринництві | | |"Укрплемоб'єднання" | ----------------------------------------------------------------| Штучне осіменіння вівцематок | ----------------------------------------------------------------| Старший суддя |Григорчук |- головний зоотехнік | |Павло Васильович |відділу селекції і | | |відтворення | | |сільськогосподарських | | |тварин ВАТ "Кримське | | |племпідприємство" | --------------+----------------------+--------------------------| I етап |Леус |- старший зоотехнік- | |Віктор Якович |технолог | | |ВАТ "Звенигородське | | |племпідприємство" | --------------+----------------------+--------------------------| II етап |Ліщинська |- начальник відділу | |Світлана Володимирівна|селекції, відтворення та | | |реалізації племтварин | | |ВАТ "Облплемпідприємство",| | |м. Миколаїв | --------------+----------------------+--------------------------| III етап |Григорчук |- головний зоотехнік | |Павло Васильович |відділу селекції і | | |відтворення | | |сільськогосподарських | | |тварин ВАТ "Кримське | | |племпідприємство" | -----------------------------------------------------------------

Додаток 5

до наказу Міністерства

аграрної політики України

12.07.2007 N 495

СКЛАД

лічильної комісії XXIII загальнодержавного

конкурсу техніків (операторів) з відтворення

сільськогосподарських тварин

Білоус - заступник директора Департаменту
Олександр Васильович ринків тваринництва з Головною державною

племінною інспекцією - начальник

Головдержплемінспекції Мінагрополітики

України, голова комісії
Члени комісії:
Прийма - головний зоотехнік Національного
Сергій Володимирович об'єднання по племінній справі у

тваринництві "Укрплемоб'єднання"
Шокун - головний зоотехнік Національного
Віра Єгорівна об'єднання по племінній справі у

тваринництві "Укрплемоб'єднання
Терещук - головний зоотехнік Національного
Ганна Володимирівна об'єднання по племінній справі у

тваринництві "Укрплемоб'єднання"
Іванкова - головний зоотехнік Національного
Ірина Павлівна об'єднання по племінній справі у

тваринництві "Укрплемоб'єднання"
Свириденко - начальник відділу ведення Державного
Олександр племінного реєстру Державного науково-
Костянтинович виробничого концерну "Селекція"

Додаток 6

до наказу Міністерства

аграрної політики України

12.07.2007 N 495

КОШТОРИС

витрат на проведення XXIII загальнодержавного

конкурсу техніків (операторів) з відтворення

сільськогосподарських тварин

------------------------------------------------------------------ N | Статті витрат | Один, | Кіль- |Вартість,| Сума, | з/п | | виміру | кість | грн. | грн. | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 1 |Автоперевезення | діб | 2 | 1500 | 3000 | |учасників конкурсу | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 2 |Витрати на | | | | 1500 | |перевезення і | | | | | |утримання тварин | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 3 |Придбання | шт. | 9 | | 3000 | |(виготовлення) | | | | | |медалей, стрічок | | | | | |переможців | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 4 |Придбання обладнання | | | | 2000 | |та матеріалів для | | | | | |проведення штучного | | | | | |осіменіння тварин | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 5 |Облаштування станків | | | | 3000 | |для осіменіння | | | | | |сільськогосподарських| | | | | |тварин | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 6 |Облаштування навісів,| | | | 10000 | |придбання столів, | | | | | |виготовлення стендів | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 7 |Придбання спецодягу | шт. | 30 | 60 | 1800 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 8 |Озвучення конкурсного| | | | 6000 | |майданчика, придбання| | | | | |канцтоварів, квітів, | | | | | |фотографування | | | | | |учасників | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 9 |Витрати на придбання | | | | | |призів переможцям | | | | | |конкурсу з | | | | | |відтворення: | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |великої рогатої | | | | | |худоби: | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |I місце | грн. | 1 | 2500 | 2500 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |II місце | грн. | 1 | 2000 | 2000 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |III місце | грн. | 1 | 1500 | 1500 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |свиней: | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |I місце | грн. | 1 | 2000 | 2000 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |II місце | грн. | 1 | 1500 | 1500 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |III місце | грн. | 1 | 1000 | 1000 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |овець: | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |I місце | грн. | 1 | 1500 | 1500 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |II місце | грн. | 1 | 1000 | 1000 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |III місце | грн. | 1 | 800 | 800 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 10 |Витрати на придбання | чол. | 47 | 400 | 18800 | |призів учасникам | | | | | |конкурсу | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 11 |Членам оргкомітету, | чол. | 29 | 250 | 7250 | |суддівської та | | | | | |лічильної комісій | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 12 |Загальногосподарські | грн. | | | 3000 | |витрати | | | | | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| 13 |Інші витрати | грн. | | | 6000 | -----+---------------------+--------+--------+---------+--------| |Усього | | | | 79150 | -----------------------------------------------------------------
Генеральний директор Національного
об'єднання по племінній справі
у тваринництві "Укрплемоб'єднання" О.Л.Білозерський

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: