open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

12.05.2016  № 494

Про видання навчальної літератури для дітей з особливими освітніми потребами у 2016 році

З метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 28.04.2016 року (протокол № 5/5-19) "Про схвалення Переліку навчальної літератури для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватиметься за кошти Державного бюджету 2016 року" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Перелік навчальної літератури для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватиметься за кошти державного бюджету 2016 року, що додається.

2. Інституту модернізації змісту освіти (в.о. директора Завалевський Ю.І.) забезпечити видання, придбання навчальної літератури згідно з Переліком, затвердженим пунктом 1 цього наказу, в межах коштів, передбачених Державним бюджетом України на 2016 рік, відповідно до потреби.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Хобзея П.К.

Міністр

Л.М. Гриневич


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства освіти
і науки України
12.05.2016  № 494

ПЕРЕЛІК
навчальної літератури для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватиметься за кошти державного бюджету 2016 року

Підручники для сліпих дітей (шрифтом Брайля)

4 клас

1. "Англійська мова" (3 частини) підручник для 4 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Карпюк О.Д.).

5 клас

1. "Англійська мова. 5 клас" (5-й рік навчання) (4 частини) підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Карпюк О.Д.).

2. "Математика. 5 клас" (6 частин) підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Тарасенкова Н.А., Богатирьова І.М., Бочко О.П., Коломієць О.М., Сердюк З.О.).

3. "Природознавство. 5 клас" (4 частини) підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Ярошенко О.Г., Бойко В.М.).

4. "Основи здоров'я. 5 клас" (3 частини) підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.).

Підручники для дітей зі зниженим зором

1 клас

1. "Трудове навчання. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В.М., Терлецька-Павлів І.І.).

2 клас

1. "Англійська мова. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Несвіт А.М.).

2. "Основи здоров'я. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В.).

3. "Трудове навчання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В.М., Торкаєнко І.І.).

3 клас

1. "Математика. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Богданович М.В., Лишенко Г.П.).

2. "Англійська мова. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Несвіт А.М.).

4 клас

1. "Літературне читання. 4 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором (авт. Ремажевська В.М., Терлецька-Павлів І.І., Торкаєнко І.І.).

Підручники для дітей зі зниженим слухом

2 клас

1. "Математика. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Литвинова В.В.).

3 клас

1. "Літературне читання. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Литвинова В.В., Піканова Н.В.).

4 клас

1. "Літературне читання. 4 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом (авт. Несен Г.М.).

Підручники для глухих дітей

1 клас

1. "Літературне читання. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Борщевська Л.В.).

3 клас

1. "Українська мова. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей (авт. Марчук Т.Ф., Кульбіда С.В.).

Підручники для дітей з тяжкими порушеннями мовлення

Підготовчий, 1 клас

1. "Буквар" підручник для підготовчого, 1 класу спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з тяжкими порушеннями мовлення (авт. Колупаєва А.А., Савченко М.А., Калатало Л.С.).

Підручники для дітей із затримкою психічного розвитку

4 клас

1. "Математика. 4 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (авт. Прохоренко Л.І., Фесенко В.Г.).

Підручники для розумово відсталих дітей

1 клас

1. "Трудове навчання. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Чеботарьова О.В., Гнатенко В.С.).

2 клас

1. "Природознавство. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Трикоз С.В.).

2. "Українська мова. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Висоцька А.М., Блеч Г.О.).

3 клас

1. "Літературне читання. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Вавіна Л.С.).

5 клас

1. "Трудове навчання. Художні вироби з деревини та металу. 5 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей (авт. Гащак В.М., Тименко В.П., Шевченко Ю.М.).

Директор департаменту
загальної середньої
та дошкільної освіти

Ю.Г. Кононенко

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.old.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: