open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Нечинна

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

30.12.2013  № 1795

Про погодження рішень Ради Оптового ринку електричної енергії України від 27.12.2013 (підпункти 3.1 та 3.3 протоколу № 14)

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Указу Президента України від 23 листопада 2011 року № 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2013 року № 925 "Деякі питання забезпечення стабілізації роботи електрометалургійних підприємств у 2014 році" та ураховуючи Меморандум про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, рішення Антимонопольного комітету України від 30 грудня 2013 року № 1130-р "Про результати розгляду справи про узгоджені дії" та лист Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 27 грудня 2013 року № 01/13-1600, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 27 грудня 2013 року (підпункт 3.1 протоколу № 14) про затвердження Змін до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою НКРЕ від 09 серпня 2012 року № 1028), що додаються.

2. Погодитись з рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України від 27 грудня 2013 року (підпункт 3.3 протоколу № 14).

3. Ця постанова діє з 01 січня до 31 грудня 2014 року (включно).

Голова Комісії

С. Тітенко
ПОГОДЖЕНО
Постанова НКРЕ
30.12.2013  № 1795


ЗАТВЕРДЖЕНО
Протокол Ради Оптового ринку
електричної енергії України
27.12.2013  № 14

ЗМІНИ
до Додатка 2 до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України (Правила Оптового ринку електричної енергії України, затверджені постановою НКРЕ України від 09.08.2012 № 1028) у частині закупівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України з метою постачання електричної енергії на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом

1. Пункт 8.18.14 викласти в такій редакції:

"8.18.14. На період, визначений погодженим НКРЕ рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України, Розпорядник системи розрахунків визначає платежі Постачальникам з урахуванням Порядку закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, що є стороною Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, який наведений у Додатку Е.".

2. Пункт 8.19.8 викласти в такій редакції:

"8.19.8. На період, визначений погодженим НКРЕ рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України, Розпорядник системи розрахунків визначає уточнення платежів постачальникам за звітними місячними даними з урахуванням Порядку закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, що є стороною Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, який наведений у Додатку Е.".

3. Додаток Е викласти в такій редакції:

"Порядок
закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, що є стороною Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом

1. Цей Порядок є невід'ємною частиною Правил Оптового ринку електричної енергії України та визначає особливості нарахування платежів Постачальнику, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, що є стороною Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, та вплив на порядок нарахування платежів для інших Постачальників, що здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку.

2. Цей Порядок застосовується виключно для забезпечення нарахування платежів Постачальнику, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом за виконання всіх без виключення умов, зазначених у пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4 та 2.5:

2.1. Середньомісячне споживання електричної енергії для власних технологічних потреб електрометалургійного підприємства за підсумками роботи у 2011 та/або 2012, та/або за шість місяців 2013 року становило понад 60 млн. кВт·год., що підтверджується Довідкою, затвердженою відповідною енергопостачальною компанією та Держенергонаглядом;

2.2. Питома вага вартості електричної енергії у складі виробничої собівартості продукції металургійного виробництва електрометалургійного підприємства за підсумками роботи у 2011 та/або 2012, та/або за шість місяців 2013 року становила не менше ніж 30 відсотків, що підтверджується Довідкою, затвердженою головним органом у системі центральних органів виконавчої влади України, який забезпечує формування та реалізує державну промислову політику;

2.3. Відповідний Постачальник, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, є стороною чинного Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року;

2.4. Постачальник, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, не визнаний Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва, що визначений у пункті 24 цього Порядку;

2.5. Постачальник, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, уклав з ДП "Енергоринок" додаткову угоду за формою, визначеною пунктом 25 цього Порядку.

3. Даний Порядок діє до 15 січня 2015 року. Право на закупівлю електричної енергії за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат, пов'язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, передбачене цим Порядком для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва та виконав вимоги пункту 2 цього Порядку, розповсюджується на закупівлю електричної енергії, яка буде спожита електрометалургійним підприємством, яке є Постачальником, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, до 31 грудня 2014 року включно.

4. У випадку виконання всіх умов, зазначених у пунктах 2.1, 2.2, 2.3, 2.4 та 2.5 даного Порядку, Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, платіж (Дэп1пр) за розрахунковий період згідно з формулою:

де

Эпт1пр

-

обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, МВт·год.

5. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України, платіж (Дэп2пр) за розрахунковий період згідно з формулою:

де

Эпт2пр

-

обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку Постачальником з метою постачання її іншим споживачам на території України, МВт·год.

6. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках, платіж за розрахункову добу (Дэекс2оі) згідно з формулою:

де

Декс2оі

-

платіж Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках, платіж за розрахункову добу без урахування небалансу платежів в Оптовому ринку, який визначається за формулою:

7. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, платіж (Днп1п) за розрахункову добу за такою формулою:

8. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України, платіж (Дэнп2п) за розрахункову добу за такою формулою:

де

Днп2п

-

платіж Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України за розрахункову добу без урахування небалансу платежів в Оптовому ринку, який визначається за формулою:

9. Розпорядник системи розрахунків визначає за розрахункову добу небаланс платежів в Оптовому ринку (ΔД) за формулою:

10. Розпорядник системи розрахунків визначає розмір збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію за розрахункову добу (Дзб) за такою формулою:

11. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по відповідних і-х зовнішніх перетоках відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України, остаточний платіж за розрахункову добу (Декф1оі) за такою формулою:

12. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках, остаточний платіж за розрахункову добу (Декф2оі) за такою формулою:

13. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, остаточний платіж за розрахункову добу (Днпф1п) за такою формулою:

14. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України, остаточний платіж за розрахункову добу (Днпф2п) за такою формулою:

15. Пункти 8.18.3, 8.18.5-8.18.7 та 8.18.10-8.18.13 Правил ринку Розпорядник системи розрахунків не застосовує.

16. Розпорядник системи розрахунків визначає середньозважені ціни за звітний місяць для кожного Виробника та Постачальника. При розрахунку середньозваженої ціни Постачальника за звітний місяць ураховується сума добових платежів цього Постачальника без урахування збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, а також враховуючи наступні умови:

1) у разі якщо фактичний обсяг споживання електричної енергії електрометалургійним підприємством, яке є Постачальником, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення власних технологічних потреб електрометалургійного виробництва, у відповідному розрахунковому місяці є меншим більше ніж на 10 % від мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва у відповідному розрахунковому місяці, зазначеного в пункті 24 даного Порядку для відповідного Постачальника, Розпорядник системи розрахунків визначає:

а) середньозважену ціну за звітний місяць для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення власних технологічних потреб електрометалургійного виробництва (Цнп1пм), за такою формулою:

де:

Днпп1пм

-

платіж для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення власних технологічних потреб електрометалургійного виробництва, за звітний місяць, грн.;


Эмпт1пм

-

мінімальний обсяг споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва, зазначений в пункті 24 даного Порядку для відповідного Постачальника за звітний місяць, МВт·год.;


Эфпт1пм

-

фактичний обсяг споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва за звітний місяць, МВт·год.;


Эпт1пм

-

обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва за звітний місяць, МВт·год.;

б) середньозважену ціну за звітний місяць для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках (Цэекс2оім), за такою формулою:

де:

Декс2оім

-

платіж для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках, за звітний місяць, грн.;


Днп2пм

-

платіж для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України, за звітний місяць, грн.;


ΔДм

-

небаланс платежів в Оптовому ринку, що виникає внаслідок уточнення середньозважених цін за звітний місяць для Постачальників, що здійснюють купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення власних технологічних потреб електрометалургійного виробництва за звітний місяць, що визначається за формулою:

в) середньозважену ціну за звітний місяць для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України (Цэнп2пм), за такою формулою:

де

Эпт2пм

-

обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку Постачальником з метою постачання її іншим споживачам на території України за звітний місяць, МВт·год.;

2) у разі якщо фактичний обсяг споживання електричної енергії електрометалургійним підприємством, яке є Постачальником, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення власних технологічних потреб електрометалургійного виробництва, у відповідному розрахунковому місяці не є меншим більше ніж на 10 % від мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва у відповідному розрахунковому місяці, зазначеного в пункті 24 даного Порядку для відповідного Постачальника, дорівнює йому або більший його, Розпорядник системи розрахунків визначає:

а) середньозважену ціну за звітний місяць для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення власних технологічних потреб електрометалургійного виробництва (Цнп1пм), за такою формулою:

б) середньозважену ціну за звітний місяць для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках (Цэекс2оім), за такою формулою:

в) середньозважену ціну за звітний місяць для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України (Цэнп2пм), за такою формулою:

17. Розпорядник системи розрахунків визначає розмір збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію за звітний місяць (Дзбм) за такою формулою:

де:

Днп1пм

-

уточнений платіж Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, без урахування збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, за звітний місяць, грн.;


Дэнп2пм

-

уточнений платіж Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України, без урахування збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, за звітний місяць, грн.

18. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по відповідних і-х зовнішніх перетоках відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України, фактичний платіж за звітний місяць (Декф1оім) за такою формулою:

19. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою її експорту по інших і-х зовнішніх перетоках, фактичний платіж за звітний місяць (Декф2оім) за такою формулою:

20. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, фактичний платіж за звітний місяць (Днпф1пм) за такою формулою:

21. Розпорядник системи розрахунків визначає для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її іншим споживачам на території України, фактичний платіж за звітний місяць (Днпф2пм) за такою формулою:

22. Пункти 8.19.1, 8.19.3-8.19.6 Правил ринку Розпорядник системи розрахунків не застосовує.

23. Постачальник, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, визнається Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва, якщо в період з 1 січня 2014 року до 31 грудня 2014 року спожив протягом трьох поспіль місяців електричну енергію для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва в обсязі, меншому ніж сумарний обсяг мінімального споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва, визначений сумарно за три відповідні місяці споживання, відповідно до положень, визначених у пункті 24 цього Порядку.

Постачальник, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, може бути визнаний Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва, починаючи з першого числа місяця наступного за місяцем, у якому Розпорядник системи розрахунків надіслав письмове повідомлення про визнання Постачальника Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва за наслідками здійснення закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку протягом трьох поспіль місяців в період з 1 січня 2014 року до 31 грудня 2014 року. Розпорядник системи розрахунків здійснює щомісячну перевірку виконання Постачальником, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, виконання ним в період з 1 січня 2014 року до 31 грудня 2014 року зобов'язань з мінімального обсягу споживання електричної енергії сумарно за три поспіль місяці, що визначений у пункті 24 цього Порядку.

Якщо відносно Постачальника Кабінетом Міністрів України до 31 грудня 2014 року прийнято рішення про припинення дії Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, такий Постачальник втрачає право купувати електричну енергію за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат, пов'язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, з дати припинення дії Меморандуму, але в будь-якому разі не пізніше 31 грудня 2014 року.

Рішення про визнання Постачальника, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва приймається Розпорядником системи розрахунків, про що він надсилає такому Постачальнику відповідне письмове повідомлення до 20 числа (включно) місяця, наступного за останнім з трьох попередніх місяців невиконання Постачальником зобов'язань з мінімального обсягу споживання електричної енергії сумарно за три поспіль попередні місяці, що визначений у пункті 24 цього Порядку.

Наслідком прийняття Розпорядником системи розрахунків рішення про визнання Постачальника, який закуповує електричну енергію на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва є припинення права на закупівлю електричної енергії за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат, пов'язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, за правилами, передбаченими цим Порядком для Постачальника, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, з наступного місяця, в якому такого постачальника визнано Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому Розпорядник системи розрахунків надіслав письмове повідомлення про визнання Постачальника Невиконуючим зобов'язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва.

24. Мінімальні обсяги споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва:

млн. кВт·год.

Електрометалургійне підприємство, яке є Постачальником, що здійснює купівлю електричної енергії на Оптовому ринку з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва

Січень

Лютий

Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

ПАТ "Запорізький завод феросплавів"

162

128

160

157

158

160

152

143

144

148

141

148

ПАТ "Стаханівський завод феросплавів"

80

77

82

80

80

80

80

81

81

79

82

81

ПАТ "Нікопольський завод феросплавів"

163

167

167

167

167

167

167

167

167

167

167

167

ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат"

71

64

70

61

69

67

47

60

70

73

71

74

25. Форма додаткової угоди щодо закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом:

ДОДАТКОВА УГОДА № __________
до договору від _____________ 201_ року № _________

м. Київ

___ ______________ 20__ року

Державне підприємство "Енергоринок" (далі - ДПЕ), що діє на підставі ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з оптового постачання електричної енергії від 18.01.2012 № 579645 та має статус платника податку на прибуток на загальних умовах, в особі _________________________________________________________________________, який діє на підставі ______________________________________________________, з однієї сторони, і _____________________________________________________________________ (далі - Постачальник), що діє на підставі ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом від _______ № ____ та має статус платника податку на прибуток на загальних умовах, в особі ____________________________________________________________________, який діє на підставі ________________________________________________________, з другої сторони, що спільно іменуються Сторонами, з врахуванням Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року (далі - Меморандум) уклали дану додаткову угоду до договору від ___________ № __________ (далі – Договір) про наступне:

1. Постачальник гарантує та підтверджує, що вся електрична енергія, яка купується за Договором в ДПЕ за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотацій для компенсації втрат, пов’язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, закуповується для задоволення технологічних потреб власного металургійного виробництва та обліковується окремо.

2. В статті 2 Договору "Загальні умови Договору" визначення терміну "Орієнтовна вартість електричної енергії за розрахунковий місяць" викласти в наступній редакції:

"Орієнтовна вартість електричної енергії за розрахунковий місяць – вартість електроенергії, визначена на підставі заявленого Постачальником обсягу купівлі електричної енергії на ОРЕ та встановленої НКРЕ України прогнозної оптової ринкової ціни з коефіцієнтом 0.72, який дозволяє орієнтовно виключити з ціни обсяг дотації для компенсації втрат, пов’язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, з урахуванням встановлених НКРЕ вирівнювальних націнок (знижок) для коригування платежу Постачальника у зв'язку із застосуванням єдиних роздрібних тарифів на електроенергію для кожного із класів споживачів, крім населення, на території України у наступному розрахунковому місяці (з урахуванням ПДВ).".

3. Викласти п.2.4.3 Договору в наступній редакції:

"2.4.3. Надання до ДПЕ Повідомлення на заявлений обсяг купівлі електричної енергії на Оптовому ринку електроенергії України (далі - Повідомлення) відповідно до п. 3.7 та п. 3.8 цього Договору. Заявлений обсяг купівлі електричної енергії на розрахунковий місяць визначається на підставі заявленого обсягу споживання електричної енергії і обсягу нормативних технологічних витрат. При цьому, заявлений обсяг споживання електричної енергії на розрахунковий місяць має бути не меншим ніж 90% від мінімального обсягу споживання електричної енергії на технологічні потреби власного металургійного виробництва у відповідному розрахунковому місяці, наведеному в таблиці 1 "Зобов’язання щодо забезпечення щомісячного мінімального обсягу споживання електричної енергії на технологічні потреби власного металургійного виробництва (протягом дії Меморандуму у 2014 році)" (далі – Таблиця 1). Форма Повідомлення наведена в Додатку № 1 до цього Договору.

Таблиця 1

Зобов’язання щодо забезпечення щомісячного мінімального обсягу
споживання електричної енергії на технологічні потреби власного металургійного виробництва (протягом дії Меморандуму у 2014 році)

млн.кВт·год


Січень

Лютий

Березень

Квітень

Травень

Червень

Липень

Серпень

Вересень

Жовтень

Листопад

Грудень

Найменування постачальника

.".

4. Останнє речення пункту 3.8 Договору викласти в наступній редакції:

"Вартість вказаного у Повідомленні обсягу електричної енергії, яку ДПЕ продає Постачальнику, розраховується за прогнозною оптовою ринковою ціною на наступний місяць з коефіцієнтом 0.72, який дозволяє орієнтовно виключити з ціни обсяг дотації для компенсації втрат, пов’язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом.".

5. Другий та третій абзаци пункту 3.17 Договору викласти в наступній редакції:

"- надання до ДПЕ факсимільним зв’язком скоригованого Повідомлення, яке повинно бути підписане Постачальником. При цьому факсимільним зв’язком передається Повідомлення без додатка. Вартість указаного у скоригованому Повідомленні обсягу електричної енергії розраховується за прогнозною оптовою ринковою ціною з коефіцієнтом 0.72, який дозволяє орієнтовно виключити з ціни обсяг дотації для компенсації втрат, пов’язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, з урахуванням установлених НКРЕ вирівнювальних націнок (знижок) для коригування платежу Постачальника у зв'язку із застосуванням єдиних роздрібних тарифів на електроенергію для кожного із класів споживачів, крім населення, на території України в розрахунковому місяці;

- здійснення Постачальником оплати до 1700 години (час зарахування коштів на поточний рахунок із спеціальним режимом використання ДПЕ) до 15 числа (включно) розрахункового місяця коштів у сумі, що дорівнює 2/3 вартості, визначеної на підставі обсягу, указаного у скоригованому Повідомленні та встановленої НКРЕ прогнозної оптової ринкової ціни з коефіцієнтом 0.72, який дозволяє орієнтовно виключити з ціни обсяг дотації для компенсації втрат, пов’язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом, з урахуванням установлених НКРЕ вирівнювальних націнок (знижок) для коригування платежу Постачальника у зв'язку із застосуванням єдиних роздрібних тарифів на електроенергію для кожного із класів споживачів, крім населення, на території України в розрахунковому місяці, з урахуванням ПДВ;".

6. Додати до Договору пункт 3.27 в наступній редакції:

"3.27. Постачальник має дотримуватись зобов’язань щодо забезпечення мінімального обсягу споживання електричної енергії на технологічні потреби металургійного виробництва, вказаних в Таблиці 1.".

7. Викласти перше речення п. 4.2 Договору в наступній редакції:

"Середньозважена за розрахунковий місяць оптова ринкова ціна на купівлю електричної енергії Постачальником у ДПЕ розраховується відповідно до Правил ОРЕ на підставі щоденних погодинних обсягів купівлі електроенергії у ДПЕ та з врахуванням величини відхилення фактичного обсягу споживання для задоволення технологічних потреб власного металургійного виробництва, вказаного в Акті прийому-передачі електроенергії, від мінімального обсягу споживання електричної енергії, вказаного в Таблиці 1.".

8. Всі інші умови Договору залишаються незмінними та Сторони підтверджують свої зобов’язання за ним.

9. Дана додаткова угода складена при повному розумінні Сторонами її умов та термінології українською мовою у двох ідентичних примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної із Сторін.

10. Дана додаткова угода є невід’ємною частиною Договору.

11. Дана додаткова угода вступає в силу з першого дня періоду, визначеного погодженим НКРЕ рішенням Ради Оптового ринку електричної енергії України, в якому платежі Постачальнику визначаються з урахуванням Порядку закупівлі електричної енергії на Оптовому ринку електричної енергії України Постачальником з метою постачання її на території України для забезпечення технологічних потреб власного електрометалургійного виробництва, що є стороною Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат від здійснення постачання електричної енергії за регульованим тарифом, та діє до 15 січня 2015 року, а в частині надання права Постачальнику купівлі електричної енергії за оптовою ринковою ціною без урахування обсягу дотації для компенсації втрат, пов’язаних з постачанням електричної енергії за регульованим тарифом – до 31 грудня 2014 року включно.

В разі визнання Постачальника Невиконуючим зобов’язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва до 31 грудня 2014 року, дана додаткова угода втрачає чинність з першого числа місяця наступного за місяцем, у якому Постачальнику було надіслано письмове повідомлення про визнання Постачальника Невиконуючим зобов’язання з мінімального обсягу споживання електричної енергії на власні технологічні потреби металургійного виробництва, але в будь-якому разі не пізніше 31 грудня 2014 року включно.

В разі, якщо відносно Постачальника Кабінетом Міністрів України до 31 грудня 2014 року, прийнято рішення про припинення дії Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та електрометалургійними підприємствами на 2014 рік від 26 грудня 2013 року, дана додаткова угода втрачає чинність з дати припинення дії Меморандуму, але в будь-якому разі не пізніше 31 грудня 2014 року включно.

ДП "Енергоринок"

_____________________________________
                                        (посада)

___________________ /_________________/
                 (підпис)                М.П.         (П.І.П./б)

_____________________________________

_____________________________________
                                        (посада)

____________________ /_______________/.".
                   (підпис)                М.П.         (П.І.П./б)

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: