open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст
Чинна

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.09.2014  № 1054

Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для загальноосвітніх навчальних закладів

Відповідно до пунктів 1.7, 1.8 Порядку надання навчальній літературі, засобам навчання і навчальному обладнанню грифів та свідоцтв Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 червня 2008 р. № 537 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 10 липня 2008 р. за № 628/15319, та з метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 22.08.2014 (протокол № 5/3-19) "Про надання грифів Міністерства освіти і науки України навчальній літературі для загальноосвітніх навчальних закладів" НАКАЗУЮ:

1. Надати гриф:

1) "Затверджено Міністерством освіти і науки України" навчальним програмам для загальноосвітніх навчальних закладів згідно з переліком, наведеним у додатку 1;

2) "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України" навчальній літературі для загальноосвітніх навчальних закладів згідно з переліком, наведеним у додатку 2.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Тимчасово виконуюча
обов'язки МіністраІ.Р. Совсун
Додаток 1
до наказу Міністерства освіти
і науки України
18.09.2014 № 1054

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ
для загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів, яким надається гриф "Затверджено Міністерством освіти і науки України"

1. "Російська мова" навчальна програма для підготовчого, 1 - 4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей із російською мовою навчання, автор: Кравець Н.П.

2. "Фізична культура. 5 - 9 клас" навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів. Варіативний модуль "Чилдрінг", автори: Бала Т. М., Масляк І. П.

3. "Фізична культура для спеціальних медичних груп у професійно-технічних навчальних закладах" навчальна програма, автори: Павленко В.О., Духовний Л.Ф., Єфремов С.О., Неткал О.Х., Хрін С.В., Атрощенко С.В., Лукянченко Н.П., Пігарєва І.В.

Заступник директора
Інституту інноваційних
технологій і змісту освіти

Ю.І. Завалевський
Додаток 2
до наказу Міністерства освіти
і науки України
18.09.2014 № 1054

ПЕРЕЛІК НАВЧАЛЬНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
для загальноосвітніх навчальних закладів, якій надається гриф "Рекомендовано Міністерством освіти і науки України"

1. "Рельєфне малювання. 1 клас" (6 частин) навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей, автори: Довгопола К.С., Набоченко О.О.

2. "Літературне читання. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором, автори: Ремажевська В.М., Терлецька-Павлів І.І., Торкаєнко І.І.

3. "Розвиток читацьких навичок" навчальний посібник для 1 класу для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором, автори: Ремажевська В.М., Терлецька-Павлів І.І., Торкаєнко І.І.

4. "Прописи" навчальний посібник (частина 1, 2) для підготовчого класу для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором, автори: Ремажевська В.М., Торкаєнко І.І., Болотська О.В.

5. "Дидактичний матеріал з трудового навчання" для підготовчого, 1 - 4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим зором, автори: Ремажевська В.М., Торкаєнко І.І., Запотоцька А.Б., Береза О.П., Голуб Л.Б., Мишенкова О.І.

6. "Природознавство. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку, автор Сак Т.В.

7. "Математика. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку, автори: Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

8. "Математика. Підготовчий клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку, автори: Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

9. "Математика. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку, автори: Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

10. "Математика. 1 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку, автори: Сак Т.В., Прохоренко Л.І.

11. "Литературное чтение. 1 класс" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку з російською мовою навчання, автори: Вавіна Л.С., Васютинська І.К.

12. "Математика. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку, автори: Прохоренко Л.І., Фесенко В.Г.

13. "Природознавство. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автор: Трикоз С.В.

14. "Основи здоров'я. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автор: Гладченко І.В.

15. "Природознавство. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автор: Трикоз С.В.

16. "Математика. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автор: Королько Н.І.

17. "Математика. 2 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автор: Королько Н.І.

18. "Світ навколо тебе. 5 клас" навчальний посібник із соціально-побутового орієнтування для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автори: Гіренко Н.А., Кізіченкова С.М.

19. "Літературне читання. 7 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автори: Кравець Н.П., Єременко І.Г., Чекурда О.Д.

20. "Географія України. 9 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автори: Одинченко Л.К., Липа В.О.

21. "Географія України. 9 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей, автор: Одинченко Л.К.

22. "Вимова. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, автори: Фомічова Л.І., Котова В.Л.

23. "Вимова. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, автори: Фомічова Л.І., Котова В.Л.

24. "Вимова. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, автори: Фомічова Л.І., Котова В.Л.

25. "Розвиток слухового сприймання. Підготовчий клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, автори: Фомічова Л.І., Котова В.Л., Комісаров О.В.

26. "Розвиток слухового сприймання. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, автори: Фомічова Л.І., Котова В.Л., Комісаров О.В.

27. "Розвиток слухового сприймання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей та дітей зі зниженим слухом, автори: Фомічова Л.І., Котова В.Л., Комісаров О.В.

28. "Українська мова. 1 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей, автор: Луцько К.В.

29. "Українська мова. 1 клас" навчальний посібник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей, автор: Луцько К.В.

30. "Українська мова. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей, автор: Луцько К.В.

31. "Літературне читання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей зі зниженим слухом, автори: Литвинова В.В., Литвинова Н.В.

32. "Літературне читання. 2 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей, автор: Борщевська Л.В.

33. "Літературне читання. 3 клас" підручник для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для глухих дітей, автори: Грищенко Є.С., Несен Г.М.

34. "Просторове орієнтування" програма для підготовчого, 1 - 4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів, навчально-реабілітаційних центрів (для дітей зі складним дефектом (сліпоглухих)), автори: Ремажевська В.М., Колоскова О.В., Джула О.С.

35. "Просторове орієнтування" програма для підготовчого, 1 - 4 класів для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для сліпих дітей, автори: Ремажевська В.М., Совинська О.В.

36. "Асистент вчителя в інклюзивному класі" навчально-методичний посібник, автори: Дятленко Н.М., Софій Н.З., Мартинчук О.В., Найда Ю.М. (за загальною редакцією Войцехівського М.Ф.).

37. "Веселка" програмно-методичний комплекс для дошкільних навчальних закладів (груп) компенсуючого типу для дітей із вадами зору, автори: Ремажевська В.М., Борисяк Т.М., Панасюк Т.М., Садівська Л.М., Слобода А.О., Шевчук О.І.

38. "Етика: духовні засади" навчальна програма для учнів 1 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, автори: Хайруліна В.М., Євсюкова Л.С., Крисальна Л.О.

39. "Фінансова грамотність" (35 годин) навчальна програма курсу за вибором для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, автори: Смовженко Т.С., Кравченко І.С.

40. "Фінансова грамотність" (105 годин) навчальна програма курсу за вибором для учнів 10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, за загальною редакцією Смовженко Т.С.

41. "Інформатика" навчальна програма для учнів 9 класу загальноосвітніх навчальних закладів, що з 7 класу вивчали курс за вибором "Основи інформатики", автори: Володіна І.Л., Володін В.В.

42. "Основи інформатики" навчальна програма курсу за вибором для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, автори: Володіна І.Л., Володін В.В., Столяров Ю.О.

43. "Основи інформатики" навчальна програма курсу за вибором для учнів 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів, автори: Володіна І.Л., Володін В.В., Дорошенко Ю.О., Столяров Ю.О.

44. "Математика для 5 - 7 класів загальноосвітніх навчальних закладів математичного, економічного та інформаційно-технологічного профілю" навчальна програма, автори: Яценко С.Є., Сіра Л.І., Цьома Т.І.

45. "Математика для 8 - 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики" навчальна програма, автор: Харік О.Ю.

46. "Математика для 10 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням математики" навчальна програма, автор: Харік О.Ю.

47. "Географія. 6 клас" підручник для загальноосвітніх навчальних закладів, автор: Кобернік С.Г., Коваленко Р.Р.

48. "Математика. 1 клас" підручник для загальноосвітніх навчальних закладів, автори: Митник О.Я., Гайштут О.Г.

Виконуючий обов'язки
директора Інституту
інноваційних технологій
і змісту освітиЮ.І. Завалевський

{Текст взято з сайту Міністерства освіти і науки http://www.mon.gov.ua}

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: