Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2001 р. № 1348
Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2001 р. № 1348 “Про норми годування штатних тварин військових частин, закладів, установ і організацій Збройних Сил, інших військових формувань, структурних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту, органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту та установ кримінально-виконавчої служби” (Офіційний вісник України, 2008 р., № 41, ст. 1350, № 57, ст. 1930; 2010 р., № 86, ст. 3042; 2011 р., № 84, ст. 3078; 2013 р., № 41, ст. 1477) зміни, що додаються.
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 15 жовтня 2001 р. № 1348
1) у назві та абзацах другому і третьому пункту 1 постанови слова “органів внутрішніх справ,” виключити, а після слів “органів і підрозділів” доповнити словами “Національної поліції,”;
2) пункт 2 після слів “Міністерству внутрішніх справ” доповнити словами “, Національній поліції”.
2. У нормах годування штатних тварин військових частин, закладів, установ і організацій Збройних Сил, інших військових формувань, структурних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту, органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту та установ кримінально-виконавчої служби, затверджених зазначеною постановою:
1) у назві норм слова “органів внутрішніх справ,” виключити, а після слів “органів і підрозділів” доповнити словами “Національної поліції,”;
у графі “Кількість на одного собаку на добу за видами, грамів”:
підграфу “розшукові, сторожові, спеціальні” після слова “розшукові” доповнити словом “, патрульно-розшукові”;
підграфу “вартові” доповнити словом “, резервні”;
у графі “Назва продукту” слово “Пшоно” замінити словами “Пшоно або крупа ячнева чи пшенична”;
примітки до норм викласти в такій редакції:
1. Дозволяється (за висновками спеціалістів ветеринарної медицини) додатково видавати на добу:
а) для хворих собак - 500 мл молока, а також замість 200 г вівсяної крупи або пшона (ячки) таку саму кількість рису;
б) для щінних собак - 100 г м’яса або 250 г субпродуктів другої категорії і 250 мл молока;
в) для годуючих собак (до відлучення цуценят) - 200 г м’яса (500 г субпродуктів), а також 600 мл молока.
2. Для цуценят до 4-місячного віку видаються:
а) крупи вівсяні, пшоно починаючи з 3-тижневого віку по 50 г із щотижневим збільшенням на 20 грамів;
б) м’ясо починаючи з 28-денного віку по 20 г із щотижневим збільшенням на 20 грамів;
в) молоко починаючи з 10-денного віку по 150 мл із щотижневим збільшенням на 20 грамів;
г) риб’ячий жир починаючи з місячного віку з 5 г із збільшенням до 30 грамів до чотирьох місяців.
3. На строк понад 12 годин і на кожну добу перебування в дорозі замість продуктів, передбачених цією нормою, видаються концентровані сухі корми згідно з вимогами, передбаченими пунктом 9 цієї примітки, або 700 г хліба із суміші житнього обдирного і пшеничного борошна першого сорту і 700 г м’ясо-рослинних консервів.
4. Для собак, що охороняють шкідливі для їх здоров’я об’єкти, видається 500 г молока на добу.
5. У період навчально-методичних зборів (курсів) кінологів із службовими собаками, занять з дресирування і тренування собак у навчальних закладах з підготовки кінологів та кінологічних центрах додатково видається по 150 г м’яса другої категорії або конини на одного собаку як ласощі чи додатково видається сухий корм (за нормами виробника).
6. Для племінних собак і цуценят дозволяється додатково замість 50 г м’яса другої категорії або конини (125 г субпродуктів другої категорії) видавати 1 яйце куряче на добу.
7. Для цуценят, старших 4-місячного віку, до досягнення ними 6-місячного віку видається 1 яйце куряче на тиждень.
8. У разі відсутності мінеральних речовин і вітамінів, що входять до норми годування службових собак, дозволяється заміняти їх іншими препаратами. Замість крейди собакам дозволяється видавати кальцевмісні добавки за нормами виробника.
9. Замість продуктів, що входять до норми годування службових собак, дозволяється використовувати концентровані сухі повноцінні корми із вмістом протеїну (білка) не менше 20 відсотків та м’ясні і м’ясо-рослинні консерви. Зазначені корми (консерви) використовуються за нормами (рекомендаціями) виробника корму (консерв) з урахуванням енергетичної цінності, навантаження на собаку, умов його служби та потреби організму в поживній речовині для покриття енергетичних затрат, а також на підставі акта зважування службових собак.
Визначення ваги службових собак здійснюється комісією двічі на рік, а цуценят - щомісяця починаючи з другого тижня до шестимісячного віку, а також під час взяття собак на балансовий облік.
10. Для підстилки видається соломи або сіна на добу:
на дорослого собаку - 800 грамів;
3. У нормах заміни продуктів і фуражу під час їх видачі для годування штатних тварин військових частин, закладів, установ і організацій Збройних Сил, інших військових формувань, структурних підрозділів Державної спеціальної служби транспорту, органів внутрішніх справ, органів і підрозділів цивільного захисту та установ кримінально-виконавчої служби, затверджених зазначеною постановою:
1) у назві норм слова “органів внутрішніх справ,” виключити, а після слів “органів і підрозділів” доповнити словами “Національної поліції,”;
“Крупи вівсяні або пшоно | 100 | |
висівками пшеничними | 150 | |
картоплею свіжою | 500 | |
овочами свіжими (капустою, буряками, морквою) | 500” |
“Крупи вівсяні | 100 | |
крупою ячневою або пшеничною чи пшоном | 200 | |
картоплею свіжою | 500 | |
овочами свіжими (капустою, буряками, морквою тощо) | 500”; |