open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

14.07.2017  № 520


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
14 серпня 2017 р.
за № 991/30859

Про внесення змін до Порядку реалізації на фондовій біржі цінних паперів, на які звернено стягнення

Відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», статей 23 - 25, 27 Закону України «Про цінні папери та фондовий ринок», частини четвертої статті 61 Закону України «Про виконавче провадження» Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ВИРІШИЛА:

1. Унести до Порядку реалізації на фондовій біржі цінних паперів, на які звернено стягнення, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25 грудня 2012 року № 1853, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 січня 2013 року за № 159/22691 (зі змінами), такі зміни:

1) абзац другий пункту 1.1 розділу І після слів «органи державної виконавчої служби,» доповнити словами «приватних виконавців,»;

2) у розділі ІІ:

у пункті 2.4:

абзац шостий після слів «державного виконавця» доповнити словами «або приватного виконавця»;

абзац сьомий викласти в такій редакції:

«копія постанови про опис та арешт майна (коштів) боржника, а у разі якщо опис та арешт майна здійснювалися до набрання чинності Законом України від 02 червня 2016 року № 1404-VIII «Про виконавче провадження» - копія акта опису та арешту майна боржника - цінних паперів;»;

абзац дев’ятий доповнити словами «(у редакції наказу Міністерства юстиції України від 29 вересня 2016 року № 2832/5)»;

3) пункт 3.5 розділу IІІ викласти в такій редакції:

«3.5. Протягом двох робочих днів після закінчення встановленого цим Порядком терміну оплати цінних паперів покупцем фондова біржа перераховує на рахунок органу державної виконавчої служби або приватного виконавця сплачену покупцем повну суму вартості цінних паперів, на які звернено стягнення.»;

4) пункт 4.5 розділу IV викласти в такій редакції:

«4.5. У разі якщо цінні папери, на які звернено стягнення, були виставлені на аукціон, але не були реалізовані, такі цінні папери підлягають подальшій реалізації на фондовій біржі за ціною, що становить 75 відсотків початкової ціни лота.

У разі повторної нереалізації на аукціоні цінні папери підлягають подальшій реалізації на фондовій біржі за ціною, що становить 50 відсотків початкової ціни лота.»;

5) у тексті Порядку слова «орган державної виконавчої служби» у всіх відмінках замінити словами «орган державної виконавчої служби або приватний виконавець» у відповідних відмінках.

2. Департаменту методології регулювання професійних учасників ринку цінних паперів (І. Курочкіна) забезпечити:

подання цього рішення для здійснення експертизи на відповідність Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод до Секретаріату Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Міністерства юстиції України;

подання цього рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Департаменту інформаційних технологій (Фоменко Є.С.) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (Юшкевич О.І.) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Фондовим біржам протягом трьох місяців з дати набрання чинності цим рішенням привести свою діяльність у відповідність до вимог цього рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тарабакіна Д.В.

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: