open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Нечинна

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

11.01.2016  № 3


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
01 лютого 2016 р.
за № 168/28298

{Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства соціальної політики № 54-Н від 12.02.2024}

Про затвердження Інструкції з організації режиму пропуску в адміністративній будівлі Міністерства соціальної політики України

Відповідно до Положення про Міністерство соціальної політики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року № 423, з метою забезпечення режиму пропуску в адміністративній будівлі Міністерства соціальної політики України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Інструкцію з організації режиму пропуску в адміністративній будівлі Міністерства соціальної політики України, що додається.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів Мінсоцполітики довести цей наказ до відома працівників апарату Міністерства.

3. Управлінню адміністративного забезпечення (Сивура О.О.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра - керівника апарату В. Іванкевича.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

П. Розенко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ
Міністерства соціальної політики
України
11.01.2016  № 3


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
01 лютого 2016 р.
за № 168/28298

ІНСТРУКЦІЯ
з організації режиму пропуску в адміністративній будівлі Міністерства соціальної політики України

I. Загальні положення

1. Ця Інструкція встановлює порядок організації режиму пропуску в адміністративній будівлі Міністерства соціальної політики України за адресою: м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10.

2. Режим пропуску в адміністративній будівлі Мінсоцполітики встановлюється з метою забезпечення порядку пропуску до приміщень Мінсоцполітики, зміцнення трудової та виконавської дисципліни, забезпечення громадського порядку, запобігання спробам проникнення до адміністративної будівлі Мінсоцполітики та прилеглої території сторонніх осіб, неконтрольованого переміщення матеріальних цінностей, що обліковуються на балансі Мінсоцполітики.

3. Ця Інструкція встановлює режим пропуску в адміністративній будівлі Мінсоцполітики працівників апарату, посадових і службових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, громадян України, представників іноземних делегацій та осіб без громадянства.

4. Функції з охорони адміністративної будівлі Мінсоцполітики, а також завдання з дотримання режиму пропуску покладаються на підрозділ охорони, діяльність якого організовується Управлінням адміністративного забезпечення.

5. Відвідувачі входять до адміністративної будівлі Мінсоцполітики лише через пропускні пости, обладнані автоматичними системами та турнікетами.

6. Дислокація постів охорони адміністративної будівлі Мінсоцполітики визначається Управлінням адміністративного забезпечення за погодженням із Сектором режимно-секретної роботи.

7. Контроль за порядком охорони адміністративної будівлі Мінсоцполітики працівниками підрозділу охорони та забезпечення пропускного режиму мають право здійснювати:

заступник Міністра - керівник апарату;

начальник Управління адміністративного забезпечення;

завідувач Сектору режимно-секретної роботи;

керівник підрозділу охорони, а також особи, що його заміщують.

8. У разі виникнення аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій спеціальний транспорт з персоналом, а також аварійні бригади допускаються до адміністративної будівлі Мінсоцполітики безперешкодно.

ІІ. Порядок здавання/прийняття під охорону службових приміщень адміністративної будівлі Мінсоцполітики

1. Працівники Мінсоцполітики зобов’язані:

підтримувати службові приміщення та майно, яке в них розміщено, в належному санітарному та технічному стані;

дотримуватись правил техніки безпеки при користуванні електрообладнанням і побутовими електроприладами, а також правил пожежної безпеки;

сприяти охороні службових приміщень і розміщеного в них майна, запобігати його руйнуванню та розкраданню.

2. Працівники Мінсоцполітики отримують ключі від службових приміщень на посту охорони у відповідальної особи підрозділу охорони адміністративної будівлі Мінсоцполітики.

3. Після закінчення робочого дня працівники Мінсоцполітики, які останніми залишають службові приміщення, перевіряють, чи зачинені вікна, чи вимкнуті електроприлади та світло. Після зачинення вхідних дверей службового приміщення ключі здаються відповідальній особі підрозділу охорони, про що ставиться відмітка у журналі приймання/здавання ключів за формою згідно з додатком 1 до цієї Інструкції.

4. Відповідальній особі підрозділу охорони забороняється видавати ключі від службових приміщень стороннім особам, які не є працівниками Мінсоцполітики.

III. Порядок оформлення та видання посвідчень працівника Мінсоцполітики, тимчасових посвідчень і разових перепусток

1. У Мінсоцполітики встановлено такі форми документів, що дають право на вхід (вихід) до (з) адміністративної будівлі, в’їзд (виїзд) автотранспорту, ввезення (вивезення), внесення (винесення) матеріальних цінностей:

посвідчення працівника Міністерства соціальної політики України;

тимчасова перепустка, разова перепустка;

матеріальні перепустки.

2. Тимчасові перепустки (додаток 2) та разові перепустки (додаток 3) замовляються Управлінням адміністративного забезпечення і реєструються матеріально відповідальною особою Управління адміністративного забезпечення.

3. До оформлення посвідчення працівника видаються тимчасові перепустки працівникам, прийнятим на постійну роботу, відповідно до штатного розпису Мінсоцполітики.

4. Разові перепустки видаються в бюро перепусток за розпорядженням начальника Управління адміністративного забезпечення відповідно до письмових заявок керівників структурних підрозділів Мінсоцполітики і є дійсними тільки в разі реєстрації в журналі обліку тимчасових перепусток (додаток 4), який зберігається в бюро перепусток.

5. Для одноразового відвідування Мінсоцполітики за письмовими або (як виняток) телефонними заявками керівників структурних підрозділів працівники бюро перепусток видають відвідувачу разову перепустку на підставі документа, який засвідчує особу. Разова перепустка повертається відвідувачем до бюро перепусток протягом поточного дня.

6. Для відвідування Мінсоцполітики особами, які залучаються до участі в колегіях, нарадах, засіданнях, зборах та інших заходах, складається список осіб (який підписує керівник відповідного структурного підрозділу та погоджує заступник Міністра відповідно до розподілу обов’язків) із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи. Список подається до Управління адміністративного забезпечення за день до передбаченого заходу. Відповідальним за перебування таких осіб у приміщенні Мінсоцполітики є керівник структурного підрозділу, який підписав список.

IV. Порядок пропуску працівників Мінсоцполітики, посадових і службових осіб, іноземців та осіб без громадянства, інших відвідувачів до адміністративної будівлі Міністерства

1. Працівники Мінсоцполітики допускаються до адміністративної будівлі у робочі дні за посвідченням працівника.

2. Працівники, викликані на роботу в неробочий час за розпорядженням керівництва Міністерства, допускаються до адміністративної будівлі за посвідченням особи з реєстрацією в журналі приймання/здавання ключів.

3. Працівники центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики України, підприємств, установ та організацій, що входять до сфери управління Мінсоцполітики, при виконанні своїх службових обов’язків мають право входити до адміністративної будівлі Міністерства на підставі службового посвідчення або посвідчення особи. Про відвідування такими особами службових приміщень Мінсоцполітики працівники підрозділу охорони роблять запис у журналі реєстрації відвідувачів (додаток 5).

4. Перебування працівників Мінсоцполітики в службових приміщеннях адміністративної будівлі після 20.00 дозволяється на підставі письмових заявок за підписом керівників структурних підрозділів. Оформлені належним чином заявки подаються до 17.30 начальнику зміни підрозділу охорони.

Перебування працівників Мінсоцполітики після 20.00 в службових приміщеннях адміністративної будівлі Мінсоцполітики, на яких не оформлено заявок, забороняється.

5. Перебування в адміністративній будівлі працівників Мінсоцполітики у вихідні (святкові, неробочі) дні дозволяється на підставі заявок керівників відповідних структурних підрозділів Мінсоцполітики. Оформлені заявки подаються начальнику чергової зміни підрозділу охорони відповідної адміністративної будівлі в останній день перед неробочим, вихідним, святковим днем.

6. Порядок роботи бюро перепусток:

з понеділка по четвер - з 8.30 до 17.30;

п’ятниця та передсвяткові дні - з 8.30 до 16.15;

обідня перерва - з 13.00 до 13.45 (відвідувачів у цей час не пропускають до адміністративної будівлі Міністерства).

7. Працівники підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Мінсоцполітики, допускаються до адміністративної будівлі у робочі дні з 8.30 до 17.00, у передсвяткові дні та по п’ятницях - з 8.30 до 16.00 з наданням разової перепустки за пред’явленням наказу про відрядження та документа, який засвідчує особу.

8. Працівники центральних органів виконавчої влади, органів прокуратури, органів судової влади, підприємств, установ та організацій, які прибули для розв’язання службових питань, допускаються до адміністративної будівлі Мінсоцполітики за разовими перепустками, які видаються працівниками бюро перепусток за письмовими або (як виняток) телефонними заявками керівників структурних підрозділів Мінсоцполітики, та документами, що засвідчують особу.

9. Працівник підрозділу охорони робить запис у журналі реєстрації відвідувачів, зазначаючи прізвище та ініціали особи, що допускається до службового приміщення, реквізити документа, який засвідчує особу, найменування підприємства, установи або організації, з яких особа прибула, а також прізвище посадової особи, яка дала дозвіл на пропуск, та час входу.

10. Посадова особа Мінсоцполітики, яка дала дозвіл на пропуск до адміністративної будівлі Мінсоцполітики, організовує супровід таких осіб при вході (виході) до (з) адміністративної будівлі та є відповідальною за дотримання ними порядку і правил поведінки в державній установі та своєчасний їх вихід за межі адміністративної будівлі Мінсоцполітики.

11. Для допуску відвідувачів до Міністра соціальної політики та його заступників видаються разові перепустки після узгодження з директором Департаменту забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) та помічниками заступників Міністра.

12. За потреби відвідувач, який прибув до структурного підрозділу Мінсоцполітики, може зайти до приймальні Міністра та його заступників тільки в супроводі керівника зазначеного структурного підрозділу після погодження з помічниками заступника Міністра.

13. Рішення про можливість прийому іноземних делегацій, окремих іноземців та осіб без громадянства приймається заступником Міністра, який відповідно до розподілу обов’язків координує діяльність Управління міжнародних зв’язків.

Іноземні делегації, групи, окремі іноземці, особи без громадянства та особи, що їх супроводжують (перекладачі, консультанти та інші), допускаються до адміністративної будівлі Мінсоцполітики відповідно до програми зустрічі з іноземцями, складеної Управлінням міжнародних зв’язків за формою, наведеною в додатку 6 до цієї Інструкції, лише в присутності відповідальної за організацію прийому особи, узгодженої із Сектором режимно-секретної роботи та затвердженої заступником Міністра соціальної політики України. Копія програми зустрічі подається на відповідний пост чергової зміни охорони.

Вхід (вихід) до (з) адміністративної будівлі Мінсоцполітики представників іноземних делегацій та осіб без громадянства дозволяється лише в робочий час та не може збігатися з початком і закінченням робочого дня.

Забороняється залишати представників іноземних делегацій в адміністративній будівлі Мінсоцполітики без супроводження представників Мінсоцполітики.

14. До адміністративної будівлі Мінсоцполітики пропускаються безперешкодно:

Президент України;

Голова Верховної Ради України;

Прем’єр-міністр України;

Голова Конституційного Суду України;

Голова Верховного Суду України;

Перший заступник Голови Верховної Ради України;

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини;

Перший віце-прем’єр-міністр України;

Генеральний прокурор України;

віце-прем’єр-міністри України, міністри та заступники міністрів;

Директор Національного агентства з питань запобігання корупції.

15. Народні депутати України діючого скликання відповідно до частини третьої статті 17 Закону України „Про статус народного депутата України” пропускаються до адміністративної будівлі Мінсоцполітики при пред’явленні посвідчення народного депутата України та за службовими посвідченнями відповідно.

16. Співробітники фельд’єгерського зв’язку, спецзв’язку та інших відомств, які доставляють секретну кореспонденцію, під час виконання своїх службових обов’язків пропускаються до адміністративної будівлі Мінсоцполітики при пред’явленні службового посвідчення та реєстру на доставку секретної документації до Мінсоцполітики.

17. Пропуск осіб для виконання господарських і будівельних робіт до адміністративної будівлі Мінсоцполітики проводиться за окремим списком, затвердженим заступником Міністра - керівником апарату. Ці особи супроводжуються працівником структурного підрозділу, який відповідає за проведення зазначених робіт.

18. До адміністративної будівлі Мінсоцполітики забороняється пропуск осіб:

зі зброєю (за винятком працівників фельд’єгерського та спеціального зв’язку і Державної служби охорони України, які доставляють секретну кореспонденцію або здійснюють охорону посадових осіб згідно з чинним законодавством), боєприпасами, вибуховими речовинами;

з кіно-, фото-, аудіо- та відеотехнікою, звукопідсилювальною технікою, крім випадків, коли на це надано дозвіл керівництва та/або керівників структурних підрозділів Мінсоцполітики;

з наркотичними речовинами, вибухо-, радіоактивно-, хімічно-, бактеріологічно-, біологічно-, пожежонебезпечними речовинами, засобами, що можуть використовуватись для вчинення актів технологічного тероризму;

у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння;

з валізами, господарськими сумками та пакетами великих розмірів (понад 60×40×20 сантиметрів), крім випадків, коли на це є дозвіл керівництва та/або керівників структурних підрозділів Мінсоцполітики;

із газовими балончиками, спеціальними засобами, отруйними, радіаційними, легкозаймистими речовинами, небезпечними для життя і здоров’я людей;

з тваринами (крім службових собак правоохоронних органів).

V. Порядок винесення (вивезення), внесення (ввезення) матеріальних цінностей із/до адміністративної будівлі Мінсоцполітики

1. Матеріальні цінності, розміщені в адміністративній будівлі Мінсоцполітики, виносяться (вивозяться) або вносяться (ввозяться) з/до адміністративної будівлі Мінсоцполітики тільки на підставі матеріальної перепустки (додаток 7) та із дозволу керівництва Управління адміністративного забезпечення за погодженням із заступником Міністра - керівником апарату.

Перепустки для винесення матеріальних цінностей з адміністративної будівлі Мінсоцполітики виписує матеріально відповідальна особа Мінсоцполітики, підписує начальник Управління адміністративного забезпечення або його заступник, начальник Управління бухгалтерського забезпечення.

Матеріальні цінності, що підлягають винесенню (вивезенню), з матеріальною перепусткою пред’являються черговому на посту охорони, який перевіряє відповідність записів у перепустці з наявними цінностями, робить позначку на перепустці, в якій зазначає час, дату, своє прізвище, ім’я та по батькові і ставить підпис.

2. Матеріальні цінності (майно) з/до адміністративної будівлі Мінсоцполітики, які належать іншим підприємствам, установам, організаціям, виносяться (вивозяться) або вносяться (ввозяться) у супроводі працівника структурного підрозділу, відповідального за проведення ремонтних, будівельних робіт.

3. Сміття, будівельні відходи тощо вивозяться з території адміністративної будівлі Мінсоцполітики під наглядом відповідальної особи підрозділу охорони.

VI. Порядок в’їзду (виїзду) автотранспорту на територію (з території) адміністративної будівлі Мінсоцполітики

1. На територію (з території) адміністративної будівлі Мінсоцполітики можуть в’їжджати (виїжджати) службові автомобілі Мінсоцполітики.

2. Дозвіл на в’їзд (виїзд) у разі потреби на територію (з території) адміністративної будівлі Мінсоцполітики автомобілів інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, організацій, установ дається керівництвом Управління адміністративного забезпечення.

3. В’їзд (виїзд) на територію (з території) адміністративної будівлі Мінсоцполітики особистого автотранспорту дозволяється за умови його включення до відповідного списку, затвердженого заступником Міністра - керівником апарату.

VІI. Підтримання належного громадського порядку біля входу (в’їзду) до адміністративної будівлі Мінсоцполітики

1. В’їзд (виїзд) автотранспорту на територію (з території) господарського двору Мінсоцполітики є можливим через пункт пропуску, обладнаний технічними засобами контролю.

2. Функції з підтримання належного громадського порядку біля входу (в’їзду) до адміністративної будівлі Мінсоцполітики та забезпечення під’їзду до нього службових автомобілів покладаються на працівників підрозділу охорони.

Начальник Управління
адміністративного забезпечення



О.О. Сивура


Додаток 1
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 3 розділу II)

Міністерство соціальної політики України

ЖУРНАЛ
приймання/здавання ключів

Розпочато __________ 20__ року

Закінчено __________ 20__ року

м. Київ

Відомість приймання ключів

Номер кімнати

Час приймання ключів

П. І. Б. відповідальної особи, яка отримала ключі

Підпис відповідальної особи, яка отримала ключі

Підпис охоронника, який прийняв ключі

Час отримання ключів

П. І. Б. особи, яка отримала ключі


Додаток 2
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 2 розділу ІІІ)

ТИМЧАСОВА ПЕРЕПУСТКА



Додаток 3
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 2 розділу ІІІ)

РАЗОВА ПЕРЕПУСТКА



Додаток 4
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 4 розділу ІІІ)

Міністерство соціальної політики України

ЖУРНАЛ
обліку тимчасових перепусток

___________ _________

Розпочато __________ 20__ року

Закінчено __________ 20__ року

м. Київ

Дата

П. І. Б. відвідувачів, яких пропускають до адмінбудівлі

Назва та реквізити документа, який засвідчує особу відвідувача

Найменування підприємства, установи, організації, звідки прибув відвідувач

П. І. Б. керівника, який дав дозвіл та пропуск на працівника, що супроводжує відвідувача

Час пропуску до адміністративної будівлі


Додаток 5
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 3 розділу IV)

Міністерство соціальної політики України

ЖУРНАЛ
реєстрації відвідувачів

___________ _________

Розпочато __________ 20__ року

Закінчено __________ 20__ року

м. Київ

№ з/п

Номер картки

П. І. Б.

Номер документа

Найменування підприємства, установи, організації звідки прибув відвідувач (із зазначенням місцезнаходжен - ня), посада та підстава для відвідування

Назва підрозділу, П. І. Б. працівника, до якого прибув відвідувач

Час прибуття

Час вибуття з підрозділу, П. І. Б. працівника чи відвідувача


Додаток 6
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 13 розділу ІV)


ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник Міністра соціальної політики
України
_________________________________
_______  _________________20__року

Міністерство соціальної політики України

ПРОГРАМА
зустрічі з іноземцями

1. Відомості про іноземців, іноземні підприємства, установи, організації (викладаються в обсязі, відомому організації, що приймає іноземців: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), посада, рік народження, громадянство, стать, найменування та місцезнаходження підприємства, установи, організації).

2. Підстави, мета, строк перебування іноземців.

3. Список посадових осіб, відповідальних за прийом іноземців, проведення з ними роботи та заходів, пов’язаних з візитом.

4. Переліки:

питань, запланованих для обговорення, із зазначенням обсягу та характеру інформації, що може бути передана іноземцям;

структурних підрозділів і службових приміщень організації, які іноземцям дозволено відвідати;

місць, де іноземцями застосовуватимуться кіно-, фото-, аудіо- та відеоапаратура, інші технічні засоби, із зазначенням порядку їх застосування;

маршрутів із зазначенням порядку переміщення іноземців на території організації;

інші необхідні відомості.



Додаток 7
до Інструкції з організації режиму
пропуску в адміністративній будівлі
Міністерства соціальної політики
України
(пункт 1 розділу V)

МАТЕРІАЛЬНА ПЕРЕПУСТКА

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: