open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
Чинна

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.09.2016  № 600


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 жовтня 2016 р.
за № 1384/29514

Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

{Із змінами, внесеними згідно з Наказом Адміністрації
Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації
№ 629 від 15.07.2023}

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1105 "Деякі питання надання платних послуг Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації" (із змінами), з метою впорядкування визначення вартості та надання платних послуг Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок визначення вартості та надання платних послуг Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства транспорту та зв’язку України від 27 липня 2006 року № 787 "Про затвердження Порядку надання платних послуг Державною фельд'єгерською службою України", зареєстрований в Міністерстві юстиції України 04 серпня 2006 року за № 939/12813.

3. Головному управлінню урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника Головного управління урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спецiального зв’язку та захисту інформації України.

5. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби

Л.О. Євдоченко

ПОГОДЖЕНО:

В.о. Міністра інфраструктури України

Заступник Міністра фінансів України

В.о. Голови Державної
регуляторної служби України


Д. Роменський

С. Марченко



О.М. Мірошніченко


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Адміністрації
Державної служби
спеціального зв’язку
та захисту інформації України
29.09.2016 № 600
(у редакції наказу Адміністрації
Державної служби спеціального
зв’язку та захисту
інформації України
від 15 липня 2023 року № 629)


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
21 жовтня 2016 р.
за № 1384/29514

ПОРЯДОК
визначення вартості та надання платних послуг Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України

І. Загальні положення

1. Цей Порядок визначає особливості визначення вартості та надання Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (далі - ГУ та підрозділи УФЗ Держспецзв’язку) платних послуг державним органам, органам місцевого самоврядування та іншим юридичним особам відповідно до пункту 5 частини п’ятої та пункту 4 частини шостої статті 10 Закону України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України», пункту 37 Порядку забезпечення урядовим фельд’єгерським зв’язком, приймання, доставки, збереження, знищення кореспонденції, офіційної кореспонденції та дипломатичної пошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 152, Переліку платних послуг, що надаються Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 року № 1105.

2. У цьому Порядку терміни вживаються у таких значеннях:

ваговий сегмент - цифрове значення, виражене у грамах, що визначає шкалу вагових сегментів, до яких входить наявна вага одиниці прийнятої кореспонденції та офіційної кореспонденції (далі - відправлення);

замовник - державний орган, орган місцевого самоврядування та інші юридичні особи, яким надаються платні послуги із забезпечення урядовим фельд’єгерським зв’язком на договірних засадах.

Інші терміни вживаються у значеннях, наведених у Бюджетному кодексі України, Законі України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України», Порядку забезпечення урядовим фельд’єгерським зв’язком, приймання, доставки, збереження, знищення кореспонденції, офіційної кореспонденції та дипломатичної пошти, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 152.

3. Кошти, отримані за надання платних послуг, спрямовуються до спеціального фонду Державного бюджету України і використовуються згідно із затвердженими кошторисами ГУ та підрозділів УФЗ Держспецзв’язку.

4. Планування надходжень і використання отриманих коштів за надані платні послуги здійснюються відповідно до частини четвертої статті 13 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 року № 228 «Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ».

II. Структура витрат і порядок визначення вартості платних послуг

1. Розрахунок вартості платних послуг проводиться Головним управлінням урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (далі - ГУУФЗ Держспецзв’язку) на підставі фактичних обсягів послуг, кількості і ваги прийнятих ГУ та підрозділами УФЗ Держспецзв’язку відправлень за звітний період (рік) з використанням економічно обґрунтованих фактичних витрат, визначених з урахуванням вимог законодавства, розмірів ставок податків і зборів.

Вартість приймання одного відправлення відповідної ваги для його доставки за кожним видом послуг відповідає вартості вагового сегмента, визначеного ГУУФЗ Держспецзв’язку.

2. Розрахунок вартості платних послуг базується на основі вартості перевезення одного відправлення, що здійснюється за рахунок асигнувань, що виділяються із загального фонду державного бюджету, а також коштів спеціального фонду державного бюджету в частині покриття видатків, не забезпечених асигнуваннями загального фонду.

3. Для визначення собівартості послуги застосовується однопередільний метод обліку витрат, при якому фактичні витрати обліковують за встановленими статтями витрат на весь обсяг наданих послуг.

Середню собівартість однієї послуги визначають діленням фактичних витрат на кількість прийнятих відправлень.

Середню вагу одного відправлення визначають шляхом ділення загальної ваги прийнятих відправлень на їх кількість.

4. Розрахунок вартості послуги з доставки відправлень з прийманням у приміщенні ГУ та підрозділів УФЗ Держспецзв’язку є таким:

1) для визначення витрат на здійснення доставки відправлень фактичні видатки за загальним фондом за звітний період (рік) входять у загальну суму;

2) до витрат за загальним фондом додаються витрати за звітний період (рік) за спеціальним фондом;

3) із витрат виключаються грошове забезпечення військовослужбовців, які здійснюють доставку дипломатичної пошти, та витрати на соціальне забезпечення;

4) середньомісячні витрати визначаються з урахуванням прогнозного індексу інфляції на рік, який застосовується до всіх витрат, крім витрат на оплату праці, нарахувань на оплату праці, добових при виконанні відряджень;

5) витрати поділяються на такі, що будуть враховані для визначення вартості послуги із доставки відправлень у межах міста, і такі, що будуть враховані для визначення вартості послуги із доставки відправлень у межах України в процентному співвідношенні залежно від кількості прийнятих відправлень за звітний період;

6) кількість прийнятих відправлень, кількість здійснених приймань відправлень у цілому по ГУ та підрозділах УФЗ Держспецзв’язку за звітний період (рік) визначаються на основі даних про кількість і вид відправлень, прийнятих у межах міста та в межах України;

7) для визначення вартості послуги із доставки відправлень у межах міста витрати діляться на кількість відправлень, що прийняті для доставки в межах міста;

8) для визначення вартості послуги із доставки відправлень у межах України витрати діляться на кількість відправлень, що прийняті для доставки в межах України.

5. Вартість вагового сегмента визначається діленням вартості одного відправлення на його середню вагу з подальшим множенням на максимальне значення вагового сегмента.

6. Для розрахунку вартості послуги із доставки відправлень з прийманням у приміщенні замовника визначається:

середня вартість утримання співробітників, які безпосередньо здійснюють приймання відправлень, за годину;

середня вартість роботи автотранспорту за годину;

середня кількість часу, витраченого на обслуговування однієї юридичної особи.

Вартість послуги з приймання відправлень в приміщенні замовника без використання автотранспортних засобів ГУ та підрозділів УФЗ Держспецзв’язку дорівнює середній вартості утримання співробітників, які здійснюють приймання відправлень, помноженій на середню кількість часу, витраченого на обслуговування одного замовника.

Вартість послуги з приймання відправлень у приміщенні замовника з використанням автотранспортних засобів ГУ та підрозділів УФЗ Держспецзв’язку дорівнює сумі середньої вартості утримання співробітників, які здійснюють приймання відправлень, та середньої вартості роботи автотранспорту за годину з урахуванням прогнозного індексу інфляції на рік, помноженої на середню кількість часу, витраченого на обслуговування одного замовника.

7. У разі організації спеціальних міжміських фельд’єгерських маршрутів для надання платних послуг за межі обласних центрів (міст дислокації ГУ або підрозділу УФЗ Держспецзв’язку) пов’язані з цим фактичні витрати сплачуються замовником додатково ГУ або підрозділу УФЗ Держспецзв’язку, який безпосередньо здійснює приймання таких відправлень.

Розрахунок додаткової плати за виконання таких маршрутів здійснюється в установленому ГУУФЗ Держспецзв’язку порядку на основі таких розрахункових показників щодо спеціального маршруту: строку виконання, чисельності відряджених співробітників, пробігу та витрат пального транспортного засобу ГУ або підрозділу УФЗ Держспецзв’язку, який буде використовуватися для виконання такого маршруту, з урахуванням середньої вартості пального (1 л бензину, дизпалива тощо) на день проведення розрахунку.

У разі створення системи спеціальних міжміських фельд’єгерських маршрутів у межах України ГУУФЗ Держспецзв’язку проводить розрахунок середньої додаткової плати по Україні, розрахованої за критеріями, зазначеними в абзаці другому цього пункту, шляхом ділення додаткової плати на загальну кількість одержувачів під час виконання спеціальних міжміських фельд’єгерських маршрутів по Україні.

Середня додаткова плата за доставку відправлень на адресу кожного одержувача, зазначеного у реєстрі, застосовується окремо.

III. Порядок введення в дію та зміни тарифів на послуги, що надаються ГУ та підрозділами УФЗ Держспецзв’язку

1. На підставі розрахованої вартості вагового сегмента та середньої додаткової плати за виконання спеціального міжміського фельд’єгерського маршруту ГУУФЗ Держспецзв’язку затверджуються тарифи на платні послуги, що надаються ГУ та підрозділами УФЗ Держспецзв’язку, які застосовуються при укладанні договорів.

2. Перегляд вартості послуг і тарифів може проводитися у зв’язку зі зміною умов діяльності ГУ або підрозділів УФЗ Держспецзв’язку та умов реалізації послуг, що не залежать від службової діяльності, та/або у зв’язку зі зміною економічних чинників, які впливають на фактичні витрати на здійснення доставки відправлень, що обумовлюються договором.

3. За наявності передумов для зміни тарифів розрахунок проводиться на основі фактичних витрат і кількості доставлених відправлень за відповідний період, що передує періоду, в якому проводяться зміни.

IV. Організація та порядок надання платних послуг

1. Платні послуги надаються виключно за письмовим зверненням замовників.

На підставі поданого замовником звернення та наданих установчих документів за рішенням начальника ГУ або начальників підрозділів УФЗ Держспецзв’язку або осіб, які виконують їх обов’язки, укладається договір.

Дія кожного укладеного договору поширюється на ГУ та підрозділи УФЗ Держспецзв’язку, які задіяні у технологічному процесі доставки відправлень.

2. У разі відсутності на підприємствах / в установах/організаціях/філіях замовника права укладання договорів або з ініціативи головного підприємства/установи/організації замовника ГУУФЗ Держспецзв’язку (підрозділами УФЗ Держспецзв’язку за погодженням з ГУУФЗ Держспецзв’язку) укладаються генеральні угоди з головним підприємством/установою/організацією замовника.

3. Оплату вартості наданих платних послуг здійснює замовник у національній валюті України за безготівковим розрахунком відповідно до умов договору.

4. Начальники структурних підрозділів ГУ та начальники підрозділів УФЗ Держспецзв’язку у межах компетенції здійснюють контроль за наданням платних послуг і застосуванням тарифів.

{Порядок в редакції Наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації № 629 від 15.07.2023}

Директор
Фінансово-економічного
департаменту
Адміністрації Державної
служби спецiального зв’язку
та захисту інформації України











В.В. Коберник

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: