open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ ГАРАНТУВАННЯ ВКЛАДІВ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

РІШЕННЯ

29.12.2012  № 35


Зареєстровано в Міністерстві 
юстиції України
22 січня 2013 р.
за № 173/22705

Про внесення змін до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Відповідно до пункту 10 частини першої статті 12 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб», пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві положення» Закону України від 02 жовтня 2012 року № 5411-VI «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення функціонування системи гарантування вкладів фізичних осіб» виконавча дирекція Фонду гарантування вкладів фізичних осіб ВИРІШИЛА:

1. Унести до Положення про порядок розрахунку, нарахування і сплати зборів до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб від 02 липня 2012 року № 1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 липня 2012 року за № 1273/21585, такі зміни:

1.1. У пункті 4 розділу І слова «крім публічного акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» виключити.

1.2. У розділі ІІ:

пункт 2 доповнити новим абзацом такого змісту:

«Якщо останній день строку подання розрахунку початкового збору припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем подання розрахунку вважається перший після нього робочий день»;

пункт 3 доповнити новим абзацом такого змісту:

«Якщо останній день строку сплати початкового збору припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, то останнім днем сплати вважається перший після нього робочий день».

1.3. У розділі ІІІ:

у пункті 2 слово «середньозважена» замінити словом «середньоарифметична»;

у пункті 4:

в абзаці четвертому підпункту 4.1 слова «i-й день» замінити словами «на кінець i-ого дня»;

в абзаці четвертому підпункту 4.2 слова «i-й день» замінити словами «на кінець i-ого дня»;

у пункті 7:

в абзаці першому слова «рівними частками» виключити;

абзац другий виключити.

У зв’язку з цим абзац третій вважати абзацом другим.

1.4. У колонці «Річна базова ставка збору, грн» Розрахунку суми регулярного збору, що підлягає сплаті до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за ________ квартал _________ року додатка 2 до Положення слово «грн» замінити знаком «%».

2. Відділу стратегії та нормативно-методологічного забезпечення разом з юридичним відділом забезпечити подання цього рішення до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Відділу зв’язків з громадськістю та міжнародними організаціями забезпечити розміщення цього рішення на офіційній сторінці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в мережі Інтернет після його державної реєстрації.

Директор-розпорядник

О.І. Шарова

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: