open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Чинна

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 6 березня 2013 р. № 160
Київ

Про внесення змін до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1997 р. № 252 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 12, с. 167; 1999 р., № 42, ст. 2096; 2002 р., № 34, ст. 1588, № 37, ст. 1736; 2004 р., № 31, ст. 2067; 2007 р., № 41, ст. 1618, № 87, ст. 3196; 2009 р., № 11, ст. 325), зміни, що додаються.

2. Установити, що проїзні документи, придбані до набрання чинності цією постановою, без зазначення прізвища та імені є дійсними і посадка до поїзда та проїзд здійснюються без пред’явлення документа, який посвідчує особу.

3. Ця постанова набирає чинності через 15 днів з дня опублікування, крім пунктів 1, 3, 7, 11 та абзацу другого пункту 12 змін, затверджених цією постановою, які набирають чинності з дня державної реєстрації публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування, утвореного відповідно до Закону України “Про особливості утворення публічного акціонерного товариства залізничного транспорту загального користування”.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 6 березня 2013 р. № 160

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку обслуговування громадян залізничним транспортом

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

“1. Цей Порядок визначає загальні умови обслуговування громадян, які здійснюють поїздки, перевозять багаж чи вантажобагаж у межах України в рухомому складі підприємств залізничного транспорту та у вагонах інших суб’єктів господарювання, і є обов’язковим для підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, що провадять підприємницьку діяльність на території України у сфері обслуговування та перевезень пасажирів, багажу і вантажобагажу, та громадян.”.

2. У пункті 3 слова “Мінтрансзв’язку” та “Держспоживстандартом” замінити відповідно словами “Мінінфраструктури” та “Держспоживінспекцією”.

3. Абзац другий пункту 4 викласти в такій редакції:

“Вагони, які перебувають у власності суб’єктів господарювання, крім рухомого складу, що належить публічному акціонерному товариству залізничного транспорту загального користування (далі - ПАТ “Українська залізниця”), включаються до рухомого складу залізничного транспорту для курсування на підставі договорів, укладених між суб’єктами господарювання.”.

4. В абзаці першому пункту 9 слово “Мінтрансзв’язку” замінити словом “Мінінфраструктури”.

5. В абзаці першому пункту 10 слова “Мінтрансом і Державною податковою адміністрацією” замінити словами “Мінінфраструктури та Міністерством доходів і зборів”.

6. Пункт 11 після слів “Проїзний документ” доповнити словами “, у тому числі оформлений в електронному вигляді,”.

7. У першому реченні пункту 12 слово “залізниць” виключити.

8. Пункт 19 викласти в такій редакції:

“19. Оформлення у квитковій касі повних та дитячих проїзних документів, у тому числі в електронному вигляді, здійснюється із внесенням до проїзних документів прізвища та імені пасажира із слів особи, яка здійснює оплату проїзного документа.

Під час оформлення проїзних документів з використанням мобільного зв’язку, Інтернету, спеціалізованих автоматів самообслуговування тощо прізвище та ім’я особи, що буде здійснювати поїздку, зазначає особа, яка здійснює оформлення та оплату проїзного документа.

У проїзних документах (крім пільгових та безоплатних) на проїзд у регіональних поїздах та квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім’я особи не зазначаються.”.

9. У пункті 21:

1) в абзаці першому слово “ініціалів” замінити словом “імені”;

2) абзац другий виключити.

10. У пункті 22:

1) після слова “відомостей” доповнити словами “, у тому числі прізвища та імені,”;

2) доповнити пункт абзацом такого змісту:

“Посадка в поїзд здійснюється за пред’явленням проїзного документа та документа, який посвідчує особу (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт України, службовий паспорт України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, тимчасове посвідчення громадянина України, посвідчення водія, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон, посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, проїзний документ для виїзду за кордон особи, яку визнано біженцем, та особи, яка потребує додаткового захисту, довідка про звернення за захистом в Україні, посвідка на постійне проживання, посвідка на тимчасове проживання, картка мігранта, посвідчення біженця, проїзний документ біженця, паспортний документ іноземця та особи без громадянства).”.

11. У пункті 70 та абзаці першому пункту 71 слово “Укрзалізницею” замінити словами “ПАТ “Українська залізниця”.

12. У тексті Порядку:

слова “суб’єкт господарської діяльності” в усіх відмінках і формах числа замінити словами “суб’єкт господарювання” у відповідному відмінку і числі;

слово “Мінтрансом” замінити словом “Мінінфраструктури”.

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: