open
Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
Попередня

ПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

31.10.2011  № 33-1


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 листопада 2011 р.
за № 1335/20073

Про затвердження форм повідомлень про початок проведення позапланової перевірки, про неможливість проведення позапланової перевірки, про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, порядку їх заповнення та подання державному реєстраторові

{Із змінами, внесеними згідно з Постановами Пенсійного фонду
№ 19-2 від 21.10.2013
№ 16-1 від 11.08.2014}

{У заголовку та тексті Постанови слова “або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням” виключено на підставі Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Відповідно до статей 36 та 47 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (із змінами) та пункту 11 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого Указом Президента України від 06.04.2011 № 384, правління Пенсійного фонду України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити форми повідомлень про початок проведення позапланової перевірки, призначеної у зв'язку з рішенням про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, про неможливість проведення позапланової перевірки, призначеної у зв'язку з рішенням про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або про припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, що надаються органу Пенсійного фонду України, про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, що надаються державному реєстраторові, про відкликання заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, що додаються.

2. Затвердити Порядок заповнення та подання державному реєстраторові форм повідомлень про початок проведення позапланової перевірки, про неможливість проведення позапланової перевірки, про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця за її рішенням, що додається.

3. Департаменту надходження доходів (Литвиненко В.В.) та юридичному управлінню (Рябцева Т.Б.) подати цю постанову для державної реєстрації до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови правління В.О. Кравчука.

5. Ця постанова набирає чинності 18 грудня 2011 року.

Голова правління

Б. Зайчук

ПОГОДЖЕНО:


Перший заступник
Міністра соціальної політики України


В.о. директора виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
від нещасних випадків на виробництві
та професійних захворювань України


Перший заступник Голови Спільного
представницького органу сторони
роботодавців на національному рівні


Директор Державного центру зайнятості -
керівник виконавчої дирекції Фонду
загальнообов'язкового державного
соціального страхування України
на випадок безробіття


Директор виконавчої дирекції Фонду
соціального страхування з тимчасової
втрати працездатності


Заступник Керівника Спільного
представницького органу профспілок


Перший заступник Голови
Державного комітету України з питань
регуляторної політики та підприємництваВ. Надрага
С. Нестеров


О. Мірошниченко


В. Галицький


Е.Д. Ушаков
С. Кондрюк


Г. Яцишина
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
31.10.2011  № 33-1


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 листопада 2011 р.
за № 1335/20073

ПОРЯДОК
заповнення та подання державному реєстраторові форм повідомлень про початок проведення позапланової перевірки, про неможливість проведення позапланової перевірки, про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

{Назва Порядку із змінами, внесеними згідно з Постановою Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

I. Загальні положення

1.1. Цей Порядок визначає механізм заповнення та подання державному реєстраторові форм повідомлень: про початок проведення позапланової перевірки, призначеної у зв'язку з рішенням про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (далі - повідомлення про початок проведення позапланової перевірки), про неможливість проведення позапланової перевірки, призначеної у зв'язку з рішенням про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (далі - повідомлення про неможливість проведення позапланової перевірки), про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, що надається органу Пенсійного фонду України (далі - повідомлення про наявність заперечень, що надається органу Пенсійного фонду України), про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, що надається державному реєстраторові (далі - повідомлення про наявність заперечень, що надається державному реєстраторові), про відкликання заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (далі - повідомлення про відкликання заперечень), передбачених статтею 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”.

{Пункт 1.1 розділу I в редакції Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

1.2. Внесення даних у форми повідомлень здійснюється на підставі облікових даних карток особових рахунків платників страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, наказів органів Пенсійного фонду України про проведення позапланових перевірок, встановлення інших обставин щодо неможливості проведення позапланової перевірки платника, а щодо сум заборгованості платника до фондів соціального страхування - на підставі довідок робочих органів виконавчих дирекцій Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України (далі - робочі органи виконавчих дирекцій фондів соціального страхування).

{Пункт 1.2 розділу І із змінами, внесеними згідно з Постановою Пенсійного фонду № 19-2 від 21.10.2013}

1.3. Копії направлених державному реєстратору повідомлень підшиваються до справи платника.

II. Подання органами Пенсійного фонду України повідомлень державному реєстраторові у разі проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

2.1. У разі отримання від державного реєстратора повідомлення про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи орган Пенсійного фонду України в 10-денний строк з дня отримання такого повідомлення проводить документальну позапланову перевірку платника страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

{Пункт 2.1 розділу ІІ із змінами, внесеними згідно з Постановою Пенсійного фонду № 19-2 від 21.10.2013}

2.2. Наступного робочого дня з дня отримання зазначеного повідомлення орган Пенсійного фонду України інформує про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи відповідні робочі органи виконавчих дирекцій фондів соціального страхування в електронному вигляді відповідно до порядку обміну інформацією.

2.3. Про початок проведення позапланової перевірки орган Пенсійного фонду України надсилає в електронній формі та на паперовому носії державному реєстраторові повідомлення про початок проведення позапланової перевірки за встановленою формою. Зазначене повідомлення надсилається протягом десяти робочих днів з дати публікації повідомлення про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи.

2.4. У разі неможливості проведення позапланової перевірки (ненадання ліквідаційною комісією (ліквідатором) документів юридичної особи (її філій, представництв), у тому числі бухгалтерських книг, звітів, кошторисів та інших документів про нарахування, обчислення та сплату страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування або з інших причин) орган Пенсійного фонду України надсилає в електронній формі та на паперовому носії державному реєстраторові повідомлення про неможливість проведення позапланової перевірки за встановленою формою. Зазначене повідомлення надсилається протягом десяти робочих днів з дати публікації повідомлення про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи.

{Пункт 2.4 розділу ІІ із змінами, внесеними згідно з Постановою Пенсійного фонду № 19-2 від 21.10.2013}

2.5. У разі надіслання державному реєстраторові повідомлення про неможливість проведення позапланової перевірки таке повідомлення не пізніше двох місяців з дати публікації повідомлення про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи має бути замінено відповідним органом Пенсійного фонду України повідомленням про проведення позапланової перевірки або про наявність заперечень, що надається державному реєстраторові, за встановленою формою.

Якщо позапланову перевірку проведено, проте платник не здійснив остаточні розрахунки з Пенсійним фондом, або не подав звітність за період до затвердження ліквідаційного балансу ліквідаційною комісією (ліквідатором), або у разі надання інформації про наявність заперечень від відповідних робочих органів виконавчих дирекцій фондів соціального страхування за встановленою формою, орган Пенсійного фонду України не пізніше двох місяців з дати публікації повідомлення про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи надсилає державному реєстраторові повідомлення про наявність заперечень, що надається державному реєстраторові, за встановленою формою.

Повідомлення про наявність заперечень, що надається органу Пенсійного фонду України, відповідні робочі органи виконавчих дирекцій фондів соціального страхування надсилають органам Пенсійного фонду України в електронній формі та на паперовому носії із зазначенням всіх обґрунтованих обставин.

2.6. Повідомлення про наявність заперечень, що надається державному реєстраторові, органами Пенсійного фонду України надсилаються державному реєстраторові в електронній формі та на паперовому носії із зазначенням обґрунтованих обставин, які підтверджують проведення перевірки або неможливість її проведення, наявність грошових зобов'язань або заборгованості із сплати страхових коштів до Пенсійного фонду України та фондів соціального страхування або наявність інших обставин, за яких юридичну особу не може бути припинено.

{Пункт 2.6 розділу ІІ із змінами, внесеними згідно з Постановою Пенсійного фонду № 19-2 від 21.10.2013}

2.7. У разі якщо протягом двох місяців з дати публікації повідомлення про рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи інформація про наявність заперечень, що надається органам Пенсійного фонду України, від робочих органів виконавчих дирекцій фондів соціального страхування не надійшла, до повідомлення про наявність заперечень, що надається державному реєстраторові, вноситься відповідний запис.

2.8. Органи Пенсійного фонду України зобов'язані не пізніше десяти робочих днів з дати, коли вони дізналися про усунення усіх обставин, які були підставою заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, у тому числі за інформацією відповідних робочих органів виконавчих дирекцій фондів соціального страхування, відкликати повідомлення про наявність заперечень, що надається державному реєстраторові, шляхом направлення державному реєстраторові повідомлення про відкликання заперечень за встановленою формою.

{Розділ III виключено на підставі Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Заступник
директора департаменту
надходження доходів

Т.М. Андрійчук
ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
31.10.2011  № 33-1
(у редакції постанови правління
Пенсійного фонду України
11.08.2014 № 16-1)

ПОВІДОМЛЕННЯ
про початок проведення позапланової перевірки, призначеної у зв’язку з рішенням про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

{Форма Повідомлення в редакції Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Заступник
директора департаменту
надходження доходів

Т.М. Андрійчук


ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
31.10.2011  № 33-1
(у редакції постанови правління
Пенсійного фонду України
11.08.2014 № 16-1)

ПОВІДОМЛЕННЯ
про неможливість проведення позапланової перевірки, призначеної у зв’язку з рішенням про припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

{Форма Повідомлення в редакції Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Заступник
директора департаменту
надходження доходів

Т.М. Андрійчук


ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
31.10.2011  № 33-1
(у редакції постанови правління
Пенсійного фонду України
11.08.2014 № 16-1)

ПОВІДОМЛЕННЯ
про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, що надається органу Пенсійного фонду України

{Форма Повідомлення в редакції Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Заступник
директора департаменту
надходження доходів

Т.М. Андрійчук


ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
31.10.2011  № 33-1
(у редакції постанови правління
Пенсійного фонду України
11.08.2014 № 16-1)

ПОВІДОМЛЕННЯ
про наявність заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації, що надається державному реєстраторові

{Форма Повідомлення в редакції Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Заступник
директора департаменту
надходження доходів

Т.М. Андрійчук


ЗАТВЕРДЖЕНО
Постанова правління
Пенсійного фонду України
31.10.2011  № 33-1
(у редакції постанови правління
Пенсійного фонду України
11.08.2014 № 16-1)

ПОВІДОМЛЕННЯ
про відкликання заперечень проти проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації

{Форма Повідомлення в редакції Постанови Пенсійного фонду № 16-1 від 11.08.2014}

Заступник
директора департаменту
надходження доходів

Т.М. Андрійчук

 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: