open
  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Зміст
Чинний
                             
                             
КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Р І Ш Е Н Н Я
21.10.2010 N 10/5-19

Про призначення стипендій Президента

України учасникам та призерам міжнародних

учнівських олімпіад за 2010 рік

Заслухавши і обговоривши доповідну записку "Про призначення
стипендій Президента України учасникам та призерам міжнародних
учнівських олімпіад за 2010 рік", колегія ухвалює:
1. Доповідну записку "Про призначення стипендій Президента
України учасникам та призерам міжнародних учнівських олімпіад за
2010 рік" взяти до відома.
2. Рекомендувати призначити стипендії Президента України
призерам та учасникам міжнародних учнівських олімпіад 2010 року,
які продовжують подальшу освіту в Україні, з математики, фізики,
хімії, біології, екології та інформатики з 1 вересня 2010 року до
1 вересня 2011 року; з географії з 1 жовтня 2010 року до 1 жовтня
2011 року (список додається).
3. Рішення колегії і доповідну записку опублікувати в
"Інформаційному збірнику Міністерства освіти і науки" та
розмістити на сайті www.mon.gov.ua.
4. Контроль за виконанням рішення колегії покласти на першого
заступника Міністра Жебровського Б.М.
Голова колегії,
Міністр Д.В.Табачник

Додаток

до рішення колегії МОН

21.10.2010 N 10/5-19

СПИСОК

призерів та учасників міжнародних

учнівських олімпіад з математики, фізики,

хімії, біології, екології та інформатики

2010 року, яким рекомендовано

призначити стипендії Президента України

------------------------------------------------------------------ N | Прізвище, |Загальноосвітні | Нагорода,| Навчальні | п/п| ім'я, | навчальні |отримана на| заклади, де | | предмет | заклади, де |міжнародній| навчаються | | | навчалися | олімпіаді | учасники | | | учасники і | 2010 р. | олімпіад | | | призери | (медаль) | | | | олімпіад | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 1. |Веклич |учень 11 класу |золота |Київський | |Богдан |Києво- | |національний | |Васильович |Печерського | |університет | |(математика) |ліцею N 171 | |імені Тараса | | |"Лідер" м. Києва| |Шевченка | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 2. |Хрущов |учень 10 класу |срібна |учень 11 класу | |Тимур |Харківського | |Харківського | |Михайлович |фізико- | |фізико- | |(математика) |математичного | |математичного | | |ліцею N 27 | |ліцею | | |Харківської | |N 27 Харківської| | |міської ради | |міської ради | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 3. |Чорний |учень 11 класу |срібна |Київський | |Максим |Києво- | |національний | |Володимирович |Печерського | |університет | |(математика) |ліцею N 171 | |імені Тараса | | |"Лідер" м. Києва| | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 4. |Овсянніков |учень 11 класу |срібна |Харківський | |Андрій |Миргородської | |національний | |Андрійович |гімназії імені | |медичний | |(біологія) |Т.Г.Шевченка | |університет | | |Миргородської | | | | |міської ради | | | | |Полтавської | | | | |області | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 5. |Рибалка |учень 11 класу |срібна |Київський | |Денис Олегович|Києво- | |національний | |(фізика) |Печерського | |університет | | |ліцею N 171 | |імені Тараса | | |"Лідер" м. Києва| |Шевченка | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 6. |Теслюк |учень 11 класу |срібна |Національний | |Тарас |спеціалізованої | |університет | |Васильович |школи-інтернату | |"Львівська | |(фізика) |"Львівський | |політехніка" | | |фізико- | | | | |математичний | | | | |ліцей при | | | | |Львівському | | | | |національному | | | | |університеті | | | | |імені Івана | | | | |Франка з | | | | |поглибленим | | | | |вивченням | | | | |природничо- | | | | |математичних | | | | |наук" | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 7. |Василів |учень 10 класу |срібна |учень 11 класу | |Євген |Українського | |Українського | |Миколайович |фізико- | |фізико- | |(інформатика) |математичного | |математичного | | |ліцею Київського| |ліцею Київського| | |національного | |національного | | |університету | |університету | | |імені Тараса | |імені Тараса | | |Шевченка | |Шевченка | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 8. |Жениленко |учень 11 класу |бронзова |Київський | |В'ячеслав |Харківського | |національний | |Юрійович |фізико- | |університет | |(математика) |математичного | |імені Тараса | | |ліцею N 27 | |Шевченка | | |Харківської | | | | |міської ради | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 9. |Лавинська |учениця 11 класу|бронзова |Харківський | |Тетяна |Харківського | |національний | |Олегівна |фізико- | |університет | |(математика) |математичного | |ім. В.Н.Каразіна| | |ліцею N 27 | | | | |Харківської | | | | |міської ради | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 10.|Тєплова |учениця 10 класу|бронзова |учениця 11 класу| |Дар'я Павлівна|Харківського | |Харківського | |(математика) |фізико- | |фізико- | | |математичного | |математичного | | |ліцею N 27 | |ліцею | | |Харківської | |N 27 Харківської| | |міської ради | |міської ради | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 11.|Губар |учень 11 класу |бронзова |Київський | |Олександр |Переяслав- | |національний | |Миколайович |Хмельницької | |університет | |(біологія) |гімназії | |імені Тараса | | |Київської | |Шевченка | | |області | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 12.|Сапожнікова |учениця 10 класу|бронзова |учениця 11 класу| |Валерія |Харківської | |Харківської | |Олександрівна |гімназії N 47 | |гімназії N 47 | |(біологія) |Харківської | |Харківської | | |міської ради | |міської ради | | |Харківської | |Харківської | | |області | |області | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 13.|Бойко |учениця 11 класу|бронзова |Львівський | |Соломія |спеціалізованої | |національний | |Петрівна |школи-інтернату | |університет | |(екологія) |"Львівський | |імені Івана | | |фізико- | |Франка | | |математичний | | | | |ліцей при | | | | |Львівському | | | | |національному | | | | |університеті | | | | |імені Івана | | | | |Франка з | | | | |поглибленим | | | | |вивченням | | | | |природничо- | | | | |математичних | | | | |наук" | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 14.|Фролов |учень 11 класу |бронзова |Львівський | |Дмитро |спеціалізованої | |національний | |Артурович |школи-інтернату | |університет | |(хімія) |"Львівський | |імені Івана | | |фізико- | |Франка | | |математичний | | | | |ліцей при | | | | |Львівському | | | | |національному | | | | |університеті | | | | |імені Івана | | | | |Франка з | | | | |поглибленим | | | | |вивченням | | | | |природничо- | | | | |математичних | | | | |наук" | | | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 15.|Лавриненко |учень 10 класу |бронзова |учень 11 класу | |Марк |ліцею | |ліцею | |Олександрович |інформаційних | |інформаційних | |(інформатика) |технологій | |технологій | | |Олександрійської| |Олександрійської| | |міської ради | |міської ради | | |Кіровоградської | |Кіровоградської | | |області | |області | ---+--------------+----------------+-----------+----------------| 16.|Нагін |учень 9 класу |учасник |учень 10 класу | |Сергій |ліцею | |ліцею | |Юрійович |інформаційних | |інформаційних | |(інформатика) |технологій | |технологій | | |Олександрійської| |Олександрійської| | |міської ради | |міської ради | | |Кіровоградської | |Кіровоградської | | |області | |області | -----------------------------------------------------------------

СПИСОК

призерів та учасників міжнародної

учнівської олімпіади з географії 2010 року,

яким рекомендовано призначити стипендії

Президента України

------------------------------------------------------------------ N |Прізвище, ім'я, по |Нагорода, отримана |Навчальні заклади, | п/п | батькові | на міжнародній | де навчаються | | | олімпіаді 2010 р. |учасники олімпіади | | | (медаль) | | ----+-------------------+-------------------+-------------------| 1. |Колісниченко |бронзова |учень 10 класу | |Олександр | |середньої | |Анатолійович | |загальноосвітньої | | | |школи | | | |I-II ступенів - | | | |ліцею N 7 | | | |м. Вінниці | ----+-------------------+-------------------+-------------------| 2. |Поварчук |диплом учасника |учениця 10 класу | |Яна Миколаївна | |Шепетівського | | | |навчально-виховного| | | |комплексу | | | |N 1 Хмельницької | | | |області | -----------------------------------------------------------------

  • Друкувати
  • PDF
  • DOC
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: