"Заслужений тренер України"

Спортивне звання "Заслужений тренер України" присвоюється
тренерам, першим тренерам за умови виконання таких класифікаційних
норм та вимог: а) в олімпійських видах спорту:
------------------------------------------------------------------ | Спортивні змагання | Місця, зайняті | Мінімальна | | | підготовленими | кількість місць | | | спортсменам | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Олімпійські ігри та | 1 - 6 (для ігрових | 1 | |чемпіонат світу | видів - 1-8) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат Європи | 1 - 3 (для ігрових | 1 | | | видів - 1-6) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Кубок світу у | 1 - 3 (для ігрових | 1 | |загальному заліку | видів - 1-6) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |"Гран-Прі" у | 1-3 | 1 | |загальному заліку | | | |(художня гімнастика, | | | |фігурне катання) | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Кубок Європи у | 1-3 (для ігрових | 2 | |загальному заліку | видів - 1-6) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Кубок Європейських | 1 - 2 | 1 | |чемпіонів, або Кубок | | | |володарів Кубків, або| | | |Кубок Міжнародних | | | |федерацій | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат світу серед| 1 | 1 | |молоді або юніорів | 2-3 | 2 | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат Європи | 1 | 2 | |серед молоді або | 2-3 | 3 | |юніорів | | | ------------------------------------------------------------------
Примітка. Класифікаційні норми та вимоги передбачають участь
спортсменів у номерах програми, включених до програми Олімпійських
ігор.
б) в неолімпійських, спортивно-технічних, прикладних видах
спорту та спортивних дисциплінах у олімпійських видах спорту, що
не включені до програми Олімпійських ігор:
------------------------------------------------------------------ | Спортивні змагання | Місця,зайняті |Мінімальна кількість| | | підготовленими | місць | | | спортсменам | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Всесвітні ігри | 1-3 (для ігрових | 1 (1) | | |видів - 1-8) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат світу |1-2 (для ігрових | 1 (1) | | |видів - (1-6) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат Європи |1 (для ігрових | 2 (1) | | |видів - 1-3) | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Всесвітні шахові | 1 - 3 | 1 | |Олімпіади | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Кубок світу в | 1 - 3 | 2 | |загальному заліку | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат світу серед| 1 | 2 | |молоді | 2 - 3 | 3 | |або юніорів | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат Європи | | | |серед молоді | 1 | 3 | |або юніорів | | | ------------------------------------------------------------------
Примітка. У разі участі в одній спортивній дисципліні
спортсменів - представників менше ніж 10 країн вимоги щодо
мінімальної кількості місць подвоюються.
в) у видах спорту для інвалідів:
------------------------------------------------------------------ | Спортивні змагання | Місця, зайняті |Мінімальна кількість| | | підготовленими | місць | | | спортсменам | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Паралімпійські або | | | |Дефлімпійські ігри: | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |в індивідуальних | 1 - 3 | 1 | |видах програми | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |в командних видах | 2 - 3 | 2 | |програми | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Всесвітні шахові | 1 - 3 | - | |Олімпіади | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат світу: | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |в індивідуальних | 1 - 2 | 1 | |видах програми | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |в командних видах | 1-3 | 1-2 | |програми | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |Чемпіонат Європи: | | | |---------------------+---------------------+--------------------| |в індивідуальних | 1 | 1 | |видах програми | 2-3 | 2 | |---------------------+---------------------+--------------------| |в командних видах | 1-2 | 2 | |програми | | | ------------------------------------------------------------------