open Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Попередня

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

01.02.2012  № 20

Про утворення колегії Національного агентства України з питань державної служби

{Із змінами, внесеними згідно з Наказами Національного
агентства України з питань державної служби
№ 55 від 28.03.2012
№ 71 від 18.04.2012}

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.10.2003 № 1569, керуючись пунктом 11 Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого Указом Президента України від 18.07.2011 № 769/2011, для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Нацдержслужби України, та обговорення найважливіших напрямів її діяльності НАКАЗУЮ:

1. Утворити колегію Національного агентства України з питань державної служби.

2. Затвердити Положення про колегію Національного агентства України з питань державної служби (додаток 1).

3. Затвердити персональний склад колегії Національного агентства України з питань державної служби (додаток 2).

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління державної служби України від 17.11.2006 № 383, зі змінами згідно з наказами від 28.02.2008 № 43, від 15.10.2008 № 284, від 12.12.2008 № 366, від 17.12.2008 № 367, від 04.12.2009 № 372, від 08.02.2010 № 31, від 19.02.2010 № 45, від 28.04.2010 № 112.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Голова
Нацдержслужби України



В. Толкованов



Додаток 1
до наказу Нацдержслужби України
01.02.2012 № 20

ПОЛОЖЕННЯ
про колегію Національного агентства України з питань державної служби

1. Це Положення визначає загальні засади утворення і діяльності колегії Національного агентства України з питань державної служби України (далі - Нацдержслужба України).

2. Колегія Нацдержслужби України (далі - колегія) є постійним консультативно-дорадчим органом і утворюється для підготовки рекомендацій щодо виконання покладених на неї завдань, погодженого вирішення питань, що належать до її компетенції, та для обговорення найважливіших напрямів діяльності Нацдержслужби України.

3. У своїй роботі колегія керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, Положенням про Нацдержслужбу України, затвердженим Указом Президента України від 18.07.2011 року № 769/2011, а також наказами Нацдержслужби України і цим Положенням.

4. Рішення про утворення колегії затверджує Голова Нацдержслужби України.

Функції колегії

5. Колегія Нацдержслужби України:

1) обговорює і приймає рішення щодо перспектив і найбільш пріоритетних напрямів діяльності Нацдержслужби України, її територіальних органів та підвідомчих установ;

2) розглядає пропозиції щодо:

• формування єдиної державної політики у сфері державної служби та у сфері служби в органах місцевого самоврядування;

• розробки нормативно-правових актів з питань державної служби та служби в органах місцевого самоврядування;

• співпраці Нацдержслужби України з міжнародними інституціями;

• запобігання проявам корупції серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування;

• методичного забезпечення діяльності кадрових служб міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, а також методичного та консультативного забезпечення органів місцевого самоврядування з питань служби в цих органах;

• результатів конкурсу "Кращий державний службовець";

• результатів конкурсу "Приязна адміністрація";

• пріоритетних напрямів підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування;

• вдосконалення форм державної статистичної звітності.

3) схвалює на своєму засіданні річний план роботи Нацдержслужби України;

4) розглядає інші питання, пов'язані з реалізацією завдань, покладених на Нацдержслужбу України, як на центральний орган виконавчої влади зі спеціальним статусом, уповноважений забезпечувати формування та реалізацію єдиної державної політики у сфері державної служби, здійснювати функціональне управління державною службою.

Склад колегії

6. До складу колегії Нацдержслужби України входять: Голова Нацдержслужби України (голова колегії), перший заступник, заступник Голови Нацдержслужби України (за посадою), визначені Головою Нацдержслужби України керівники структурних підрозділів Нацдержслужби України, а також керівники її територіальних органів та підвідомчих установ.

Також за згодою до складу колегії входять представники інших органів державної влади, їх територіальних органів і підвідомчих установ, органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, наукових установ та організацій, народні депутати України, представники громадських організацій та інші особи.

Секретар колегії призначається з числа керівників структурних підрозділів центрального апарату Нацдержслужби України.

Кількісний та персональний склад колегії визначається та затверджується рішенням Нацдержслужби України.

Організація роботи колегії

7. Організаційною формою роботи колегії є засідання. Періодичність проведення засідань колегії визначається її головою.

У разі необхідності можуть проводитися розширені та виїзні засідання колегії, а також спільні засідання з колегіями інших органів виконавчої влади, колегіальними керівними органами інших установ та організацій.

В окремих випадках у період між засіданнями рішення колегії може прийматися шляхом письмового опитування (візування) більше половини членів колегії (у робочому порядку). При цьому голові колегії подається доповідна записка з обґрунтуванням необхідності такої процедури розгляду, підписана керівником структурного підрозділу, який готує питання, та завізована заступником Голови Нацдержслужби (згідно з розподілом функціональних обов'язків та повноважень).

8. Робота колегії проводиться відповідно до затвердженого її головою плану засідань на півріччя (рік), в якому зазначаються питання, що необхідно розглянути, строк подання матеріалів, особи, відповідальні за підготовку і подання матеріалів на засідання колегії, орієнтовна дата проведення засідань колегії.

9. Затверджений план засідань колегії надсилається членам колегії, а також керівникам структурних підрозділів центрального апарату Нацдержслужби України, її територіальним органам та підвідомчим установам не пізніше ніж за два тижні до початку півріччя.

10. Додаткові питання до затвердженого плану засідань колегії можуть бути включені до порядку денного засідання колегії за пропозицією заінтересованих органів, організацій, осіб за рішенням її голови не пізніше ніж за 10 днів до чергового засідання.

11. Дата, час, місце проведення та порядок денний засідання колегії визначаються головою колегії.

12. Підготовка проекту порядку денного засідання колегії згідно із затвердженим планом засідань та з урахуванням внесених пропозицій здійснюється Управлінням організаційної та кадрової роботи, яке не пізніше ніж за десять днів до засідання подає його голові колегії для погодження.

13. На розгляд колегії подаються:

1) проект порядку денного засідання колегії з визначенням доповідача з кожного питання;

2) довідки з питань порядку денного засідання колегії з викладенням обґрунтованих висновків і пропозицій;

3) проекти рішень колегії;

4) список членів колегії, які беруть участь у засіданні;

5) списки запрошених осіб та осіб, які виявили бажання взяти участь в обговоренні питань порядку денного засідання колегії, із зазначенням їх прізвищ, імен та по батькові, місця роботи та займаних посад;

6) довідкові матеріали (розрахунки, статистичні матеріали, звіти, діаграми, таблиці тощо), які безпосередньо стосуються порядку денного.

14. Членам колегії матеріали надаються не пізніше ніж за три дні до засідання, а у разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за один день до засідання.

15. Особи, відповідальні за підготовку та подання матеріалів на засідання колегії, надають їх Управлінню організаційної та кадрової роботи не пізніше ніж за сім днів до чергового засідання, а у разі проведення позачергового засідання - не пізніше ніж за три дні до засідання. Управління організаційної та кадрової роботи контролює своєчасність подання матеріалів, перевіряє правильність їх оформлення. У разі необхідності - повертає їх на доопрацювання.

16. Відповідальність за вчасну та якісну підготовку матеріалів до засідань колегії покладається особисто на першого заступника або заступника Голови Нацдержслужби України (згідно з розподілом обов'язків), керівника структурного підрозділу Нацдержслужби України, зазначених у плані проведення засідань колегії.

Порядок проведення засідання колегії

17. Засідання колегії веде її голова, а у разі його відсутності з поважних причин (відрядження, відпустка, хвороба тощо) - особа, на яку покладено виконання обов'язків Голови Нацдержслужби України.

18. Засідання колегії проводиться у разі, коли у ньому беруть участь більше половини загальної кількості членів колегії.

19. Члени колегії беруть участь у засіданнях колегії особисто.

Якщо член колегії не може бути присутнім на засіданні, він має право попередньо подати голові колегії відповідні пропозиції (висновки) у письмовій формі.

20. Порядок денний засідання і рішення колегії затверджуються членами колегії шляхом голосування.

21. Члени колегії, які беруть участь у її засіданні, реєструються.

Особи, запрошені на засідання колегії для розгляду окремих питань, можуть бути присутніми під час розгляду інших питань лише з дозволу голови колегії.

22. Члени колегії та особи, запрошені для участі у розгляді окремих питань, беруть участь в їх обговоренні, вносять пропозиції, дають необхідні пояснення.

23. Головуючий на засіданні колегії може прийняти рішення про закритий розгляд питань порядку денного. Під час закритих засідань колегії (закритого обговорення окремих питань) підготовка матеріалів, оформлення рішень, що приймаються, здійснюється в установленому порядку відповідно до законодавства.

24. Рішення колегії приймаються з кожного питання порядку денного відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні членів колегії.

За рішенням головуючого може застосовуватися процедура таємного голосування.

Думка відсутнього члена колегії з питань порядку денного засідання, подана у письмовій формі, розглядається на засіданні колегії і враховується під час голосування.

25. У разі проведення спільних засідань колегій двох і більше органів виконавчої влади, інших установ та організацій приймається спільне рішення.

Голова колегії приймає рішення щодо присутності в залі під час засідання колегії представників засобів масової інформації та проведення кіно-, відео-, фотозйомки і звукозапису.

26. Після засідання колегії структурний підрозділ (окремий працівник), відповідальний за підготовку питання, доопрацьовує протягом трьох днів (якщо головою колегії не встановлено інший строк) проект рішення колегії з урахуванням зауважень і пропозицій, висловлених під час обговорення питань порядку денного, погоджує його з керівниками заінтересованих структурних підрозділів та членами колегії Нацдержслужби України, іншими особами і подає до Управління організаційної та кадрової роботи (у паперовому та електронному вигляді).

27. Рішення колегії реалізуються шляхом видання наказу Нацдержслужби України.

Рішення колегії з організаційних, процедурних і контрольних питань вносяться до протоколу засідання (без видання наказу).

28. Рішення колегії оформляються протоколами, які підписуються головуючим на засіданні та працівником, який веде протокол (секретар колегії).

Рішення спільних засідань колегії оформляються протоколом, який підписується головами відповідних колегій органів виконавчої влади, інших установ, організацій та працівником, який веде протокол (секретар колегії).

29. Рішення колегії доводяться до відома членів колегії, керівників структурних підрозділів Нацдержслужби України, територіальних органів Нацдержслужби України, а також керівників інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування, у частині, що їх стосується.

30. Протокольний запис засідань колегії Нацдержслужби України веде Управління організаційної та кадрової роботи (окремий працівник, секретар колегії).

31. Матеріали засідань колегії зберігаються в установленому порядку в Управлінні організаційної та кадрової роботи.

32. Технічний запис засідань колегії у разі необхідності забезпечує Управління адміністративно-господарського забезпечення.

33. Матеріально-технічне забезпечення засідань колегії здійснюється Управлінням адміністративно-господарського забезпечення.

Контроль за виконанням рішень колегії

34. Контроль за виконанням рішень колегії здійснюють заступники Голови Нацдержслужби України згідно з розподілом обов'язків та керівники структурних підрозділів відповідно до компетенції.

35. Колегія розглядає на своїх засіданнях стан виконання прийнятих нею рішень.



Додаток 2
до наказу Нацдержслужби України
01.02.2012 № 20

СКЛАД
колегії Національного агентства України з питань державної служби

1.

ТОЛКОВАНОВ
В'ячеслав Вікторович

-

Голова Національного агентства України з питань державної служби

2.

ПОПОВ
Ігор Володимирович

-

перший заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби

3.

ДЯЧИШИН
Микола Дмитрович

-

заступник Голови Національного агентства України з питань державної служби

4.

АРТЕМЕНКО
Володимир Макарович

-

начальник управління Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі

5.

БОНДАРЕНКО
Віктор Дмитрович

-

директор департаменту атестації кадрів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України  (за згодою)

6.

ДЕМЧИШЕН
Василь Васильович

-

народний депутат України (за згодою)

7.

ЄВТЄЄВ
Юрій Олексійович

-

директор департаменту кадрового забезпечення Секретаріату Кабінету Міністрів України (за згодою)

8.

ЗАХАРЕНКО
Костянтин Володимирович

-

Голова ВГО "Спілка молодих державних службовців України" (за згодою)

9.

КАНАВЕЦЬ
Марина Володимирівна

-

директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу

10.

КОВАЛВВСЬКА
Юлія Сергіївна

-

народний депутат України (за згодою)

11.

КОВБАСЮК
Юрій Васильович

-

президент Національної академії державного управління при Президентові України (за згодою)

12.

НЕТЕЦЬКА
Олена Анатоліївна

-

народний депутат України (за згодою)

13.

НІКІТІНА
Тетяна Василівна

-

Голова ЦК профспілки працівників державних установ України (за згодою)

14.

ПІТЦИК
Мирослав Васильович

-

віце-президент Асоціації міст України (за згодою)

15.

ПОВАЖНИЙ
Олександр Станіславович

-

ректор Донецького державного університету управління (за згодою)

16.

ГОНЧАРЕНКО
Михайло Федорович

-

голова - Державної інспекції навчальних закладів України (за згодою).

17.

СЕМЧУК
Григорій Михайлович

-

заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - керівник апарату (за згодою)

18.

УДОВИЧЕНКО
Володимир Петрович

-

Славутицький міський голова, Голова ВГО "Клуб мерів" (за згодою)

19.

УДОД
Євген Григорович

-

голова Дніпропетровської обласної ради (за згодою)

20.

ФУГЕЛЬ
Лариса Мар'янівна

-

заступник керівника управління з питань кадрової політики Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України (за згодою)

21.

КУПРІЙ
Володимир Олександрович

-

виконавчий директор благодійного фонду "Творчий центр ТЦК", голова Громадської ради при Нацдержслужбі України (за згодою)


ФОМІН
Вадим Валентинович

-

заступник голови - керівник апарату Донецької обласної державної адміністрації (за згодою).

{Додаток 2 із змінами, внесеними згідно з Наказами Національного агентства України з питань державної служби № 55 від 28.03.2012, № 71 від 18.04.2012}

{Текст взято з сайту Нацдержслужби України http://www.nads.gov.ua/}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: