open
Про систему
  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст
Чинна

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКИЙ СОЮЗ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ"
ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
ЛІГА СТРАХОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ УКРАЇНИ
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ СПРИЯННЯ ОХОРОНІ ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ"


10.03.2017

МЕМОРАНДУМ
про співробітництво між Всеукраїнською громадською організацією "Український союз промисловців і підприємців", Об'єднанням організацій роботодавців України, Національною академією медичних наук України, Лігою страхових організацій України, Громадською організацією "Українська асоціація сприяння охороні здоров'я населення"

Від імені Всеукраїнської громадської організації "Український союз промисловців і підприємців" (УСПП), Об'єднання організацій роботодавців України (ООРУ) президент УСПП, голова ООРУ Кінах Анатолій Кирилович,

від імені Національної академії медичних наук України (НАМН України) президент НАМН України Цимбалюк Віталій Іванович,

від імені Ліги страхових організацій України (ЛСОУ) президент ЛСОУ Філонюк Олександр Феодосійович,

від імені Громадської організації "Українська асоціація сприяння охороні здоров'я населення" (УАСОЗН) заступник голови ради Київського відділення УАСОЗН Ханенко Святослав Михайлович (далі - Сторони),

з метою налагодження довгострокового взаємовигідного співробітництва;

• зважаючи на надзвичайну актуальність для подальшого розвитку України питання формування ефективної системи охорони здоров'я;

• визначаючи необхідність взаємної довіри між суспільством, владою, ініціаторами й учасниками процесу формування ефективної системи охорони здоров'я;

• усвідомлюючи необхідність системного наукового обґрунтованого супроводу процесів трансформації, що базується на досвіді провідних систем охорони здоров'я,

вважають за необхідне укласти цей Меморандум про співробітництво (далі - Меморандум).

Стаття 1

Сторони погодилися розглядати їх співробітництво як інструмент реалізації послідовної державної політики формування ефективної системи охорони здоров'я, шляхом участі у розробці нормативно-правових актів, документів і планів спільної діяльності відповідно до цілей, програм дій, соціальних інтересів та повноважень кожної із Сторін, які беруть участь у даному Меморандумі.

Стаття 2

Сторони домовилися співпрацювати у наступних напрямках:

1. Формування ефективних механізмів взаємодії між замовниками послуг охорони здоров'я і медичного забезпечення та їх виробниками й постачальниками відповідно до сучасних вимог з урахуванням наукового, навчального та практичного компонентів.

2. Спільний пошук шляхів комплексного вирішення нагальних потреб системи охорони здоров'я.

3. Обмін та надання інформації з питань співпраці згідно з цим Меморандумом.

4. Планування, організація та проведення спільних заходів з наукового, навчального та практичного опрацювання й впровадження якісних змін в основні компоненти національної системи охорони здоров'я, таких як:

• надання якісних послуг з охорони здоров'я, профілактики та медичного забезпечення;

• розвиток трудових ресурсів у сфері охорони здоров'я як основи розвитку загального економічного потенціалу та безпеки України;

• системне впровадження сучасних інформаційних технологій як інтегруючого механізму взаємодії всіх учасників системи охорони здоров'я;

• сприяння прийняттю нормативно-правових актів щодо забезпечення ефективного функціонування системи охорони здоров'я тощо;

• розроблення та впровадження механізмів фінансування послуг охорони здоров'я, профілактики, медичного забезпечення;

• прийняття й реалізація засад Національної політики забезпечення лікарськими засобами та медичними виробами;

• формування нових форм і механізмів управління системою охорони здоров'я.

5. Розвиток партнерських відносин з міжнародними урядовими й неурядовими організаціями, науковими установами з провідних систем охорони здоров'я з метою вивчення кращих практик та адаптації їх до потреб України.

6. Сприяння організації та проведенню конференцій, візитів, зустрічей, семінарів, круглих столів, тренінгів тощо з тематики, що становить взаємний інтерес.

7. Інші погоджені Сторонами напрямки співпраці.

Стаття 3

Сторони, в межах своєї компетенції, надаватимуть відповідним структурам пропозиції щодо запровадження ініціатив, спрямованих на розвиток співробітництва між ними.

Стаття 4

При здійсненні співробітництва у відповідності з цим Меморандумом Сторони, в разі необхідності, можуть створювати робочі групи для розробки рішень, що мають на меті реалізацію положень Меморандуму, підготовку експертних висновків і рекомендацій та ін.

Стаття 5

Сторони сприятимуть обміну та розповсюдженню, в інтересах Сторін, інформації, яка сприяла б всебічному поглибленню й розвитку взаємовідносин та досягненню більш широких домовленостей між Сторонами або їх членами.

Стаття 6

Сторони, в межах своєї компетенції, надаватимуть експертну допомогу у вирішенні проблем, які можуть виникнути під час реалізації цього Меморандуму та спільних проектів.

Стаття 7

Цей Меморандум є відкритим до підписання іншими зацікавленими Сторонами як основа ПЛАТФОРМИ СПРИЯННЯ ФОРМУВАННЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я,

метою та завданнями якої є, зокрема:

Мета:

консолідація та узгодження зусиль всіх учасників процесу формування національної стратегії охорони здоров'я.

Завдання:

1. Визначення принципів, засад та базових компонентів системи охорони здоров'я України відповідно до Цілей сталого розвитку ООН, рекомендацій ВООЗ, науково обґрунтованого досвіду провідних міжнародних практик та викликів, цілей і завдань, що стоять перед Україною.

2. Формування міжсекторального партнерства учасників Платформи.

3. Спонукання всіх учасників Платформи до ефективного відповідального партнерства, орієнтованого на практичний результат дій влади та довіру і підтримку фахового середовища й громадянського суспільства.

4. Організація міжнародного співробітництва.

5. Ініціювання створення державного інституційного потенціалу, необхідного для забезпечення офіційної розробки, прийняття, впровадження та моніторингу результатів національної стратегії охорони здоров'я.

Стаття 8

Цей Меморандум укладається на три роки і поновлюється автоматично в разі відсутності заперечень з боку Сторін.

Стаття 9

Меморандум набуває чинності з дати його підписання.

Зміни або доповнення до цього Меморандуму можуть вноситися за письмовою згодою Сторін.

Кожна із Сторін може в будь-який час припинити його дію, письмово повідомивши про це інші Сторони. У такому разі Меморандум втрачає чинність через 90 днів віддати такого повідомлення.

Цей Меморандум складено у чотирьох примірниках українською мовою, при цьому усі примірники мають однакову юридичну силу.


{Текст взято з сайту газети "Аптека" http://www.apteka.ua}

  • Друкувати
  • PDF
  • DOCX
  • Копіювати скопійовано
  • Надіслати
  • Шукати у документі
  • Зміст

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено: